Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Пошта @Kovel.com.ua
Логін:
Пароль:
Пароль:
Підтвердження паролю:
Вхід
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 26 червня 2017, 21:52

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1060 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 71  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 12:47 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
BOLIK написав:
А який зараз номер ковельської техпідтримки?

В Ковелі офіційної техпідтримки немає. Якщо ти хочеш дійсно вирішити питання - телефонуй на гарячу лінію. Спочатку коли ввели лінію - в них підтримка була фігова. Зараз вже нормально стало. Головне їм чітко розказати що до чого, щоб вони відразу зрозуміли що ти не профан. Інакше довго буде питання рішатися. А якщо розкажеш нормально - буде тобі щастя. Наприклад на минулому тижні до одного з клієнтів навіть приїжджали з УТ (телефонував в пятницю, приїхали в віторок) і самі за свій кошт поміняли деяке телефонне обладнання.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 13:12 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Треба підготовитись значить.
А від старості модема можуть бути проблеми?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 13:30 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
в тому то й біда, що хєрові монополісти не думають про приватний сектор... усі кричать дорого мля... ясне діло, краще кабеля на житлову багатоповерхівку кінути і курити бамбук... А Ви можете розходи на приватний сектор перебити від житлових будинків, якщо на те пішло, просто впадло комусь голову напрягти... Просто реально задрав той факт, що іде якась дескримінація.... Уся боротьба за клієнта відбувається у густонаселених кварталах... а на інших хєр ложать... (сорі за грубість, просто крик душі)

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 13:40 
Офлайн

підтримую :pi_rat:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 13:41 
Офлайн

BOLIK написав:
Треба підготовитись значить.
А від старості модема можуть бути проблеми?

В основному вилітають ДЛінки 2500. В середньому час їхнього життя - 2 роки.
В приватному секторі є проблема "останньої милі". Справа в тому що задля економії кабеля та номерного ресурсу часто телефони паралелилися. З часом народ розєднували. Але блокіратори багато де лишаються. От через них досить не рідко є проблема того що або не можливо зєднатися або часті обриви звязку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 13:48 
Офлайн

Нектон ти прям ніби все про мій інет знаєш) в мене дійсно модем який ти описав, длінк2500u, він в мене вже 4 роки, варто вже напевно нового купувати? Що порадите? Самому налаштовувати, чи нести в УТ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 13:56 
Офлайн

KOT написав:
А Ви можете розходи на приватний сектор перебити від житлових будинків, якщо на те пішло, просто впадло комусь голову напрягти... Просто реально задрав той факт, що іде якась дескримінація.... Уся боротьба за клієнта відбувається у густонаселених кварталах... а на інших хєр ложать... (сорі за грубість, просто крик душі)

Якби не геморой з укрчастотнаглядом давно в приватних секторах був би інтернет нормальний.
Щодо перебивки від багатоповерхівок. 100 ну 150 метрів з свіча ти потягнеш по вітій парі. Ладно ще візьмемо по ходу 2 свіча. Ітого максимум метрів 500 можна кинути. Але при цьому давай подумаємо де свічи будуть стояти так щоб на них 220 подавалося? і так щоб не вкрали? Тянути оптику на вулиці де буде підключено хоча б кожен третій приватний будинок - вже не вигідно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 14:00 
Офлайн

BOLIK написав:
Нектон ти прям ніби все про мій інет знаєш) в мене дійсно модем який ти описав, длінк2500u, він в мене вже 4 роки, варто вже напевно нового купувати? Що порадите? Самому налаштовувати, чи нести в УТ?

Та ні. Я просто про звязок від УТ трохи знаю.
Налаштувати модем проблем немає.
Модем тобі можу дати на тестування. Є б/у 100% робочі Длінк 2500, ZyXel p-600. Є новий з віфійом TP-Link TD-W8101G. Якщо треба - пиши в приват.

Цитата:
А як зняти це обмеження про яке Нектон говорив?

Профіль встановлює УТ, так що це треба звонити на УТ і нехай протестять що в тебе максимально можливе. Мотивувати це тим що ти хочеш включити тариф Ультра.
Однак тут не все так просто. Спочатку сам в модемі глянь на якій швидкості він зєднується. Не спідтестом а саме в модемі. Якщо лінія погана то включення ширшого профілю може лише нашкодити. Були випадки в моїй практиці коли народ розширюючи профіль під 10 мбіт мав постійні скачки по звязку (то 1 мбіт, то 6-8) і обриви звязку. Коли назад зажимали під 5 мбіт то мали стабільних 4-5 мбіт без обривів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 14:03 
Офлайн

BOLIK - забудь про Д-Лінки, як про страшний сон.. Тільки ZyXel - і тоді ти просто прозрієш від якості даного апарату...
nekton - не є великою проблемою взяти коробку, запхати туда свіча, прикріпити до електро-опори (для прикладу) і т.д... Це просто нада стати і зробити 1 раз і нормально, і тоді у вас буде вічний клієнт!!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 14:29 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
KOT написав:
не є великою проблемою взяти коробку, запхати туда свіча, прикріпити до електро-опори (для прикладу) і т.д... Це просто нада стати і зробити 1 раз і нормально, і тоді у вас буде вічний клієнт!!!

Світч - 200-250.
Ящик (герметичний, т.я. це все буде надворі) - десь 60-100.
Робота - хай 50.
Ітого - 400-500 баксів тільки на те, щоб його поставити. А ще кабелі (оптоволокно), оренда стовпів під кабелі (страшні гроші), оренда стовпа під ящик, світло і тд.
При цьому на опори ЛЕП (читай: РЕС-івські стовпи) вішати не можна (крім деяких вийнятків).
Та навіть якщо знехтувати затратами на встановлення (фіг з ним, вони одноразові) - все одно поточні витрати виходять більші, ніж абонплата. Який тоді сенс?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 14:53 
Офлайн

Повідомлення: 107
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Ковель-2
Сім років тому я купувала свій перший мобільний телефон. Це було ще дороге задоволення і треба було бігати по території, щоб знайти зв'язок. Тепер старий телефон вже навіть немає кому подарувати - є вже навіть у дев'яностолітніх пенсіонерок (про діток вже не кажу). Два роки тому я піднімала питання про інтернет на Другому Ковелі і мені пропонували лише Інтертелеком і Укртелеком. Сьогодні Інтертелеком заявляє про можливість дивтися відео через безпровідний інтернет (на знаю, чи це вже діє в Ковелі) і кожен мобільний оператор надає послуги мобільного інтернету (поки що мовчу за швидкість і ціни). Почекаємо два-три роки і провайдери ще самі будуть бігати за клієнтами з своїми кабелями, або просто поступляться безпровідному інтернету (не беремо до уваги серйозних користувачів - банки, певні служби і т. п.). Я сьогодні через телефон (як модем) підключаюся до інтернету на такій швидкості, на якій 8 років тому було круто через Укртелеком на роботі (але телефон 2008 року). Звичайно, ця швидкість мене дратує і в основному я користуюся робочим інтернетом. Але дитина реферат потягне і чоловік про футбол почитає (не подивиться).
А взагалі якраз в тему на цих вихідних дивилася передачу (не пам'ятаю, по якому каналу) про перспективи ІТ-технологій на найближчі 2 роки. Я думаю, що всі погодяться, що це та область технологій, яка розвивається найшвидше.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 15:17 
Офлайн

Abram написав:
KOT написав:
не є великою проблемою взяти коробку, запхати туда свіча, прикріпити до електро-опори (для прикладу) і т.д... Це просто нада стати і зробити 1 раз і нормально, і тоді у вас буде вічний клієнт!!!

Світч - 200-250.
Ящик (герметичний, т.я. це все буде надворі) - десь 60-100.
Робота - хай 50.
Ітого - 400-500 баксів тільки на те, щоб його поставити. А ще кабелі (оптоволокно), оренда стовпів під кабелі (страшні гроші), оренда стовпа під ящик, світло і тд.
При цьому на опори ЛЕП (читай: РЕС-івські стовпи) вішати не можна (крім деяких вийнятків).
Та навіть якщо знехтувати затратами на встановлення (фіг з ним, вони одноразові) - все одно поточні витрати виходять більші, ніж абонплата. Який тоді сенс?

вот це те, про що я говорив..
А давай шукати альтернативу... інший вид волокна? Кабелю? Антени? Можна трохи здешевити обладнання...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 17:07 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
KOT,
Здешевити можна в сторону DSL. Але тоді буде те саме, що в тебе зараз і є. :-)
Найбільша проблема - стовпи та їх оренда. Від того не дінешся нікуди.
Радіо - не варіант.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 18:28 
Офлайн

не можна повітрям - можна в землі

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2011, 18:54 
Офлайн

Повідомлення: 4070
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 179 разів.
Район міста: центр
Бригада техпідтримки шукає причину пропадання сигналу. Комплектація - нетбук, тестер, обжимки, 2 лопати. :-)
Не пройде і року як хтось захоче перепровести газ-воду, викопає траншею і благополучно порве все, що трапиться на дорозі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1060 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 71  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: