Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Пошта @Kovel.com.ua
Логін:
Пароль:
Пароль:
Підтвердження паролю:
Вхід
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 28 липня 2017, 15:57

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1060 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 71  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2010, 11:09 
Офлайн

Повідомлення: 265
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Привокзалка
Sag написав:
Подав заявку на участь у акції "швидкість злітає". У контакт центрі, мені повідомили, що церез 2 доби все буде виконано.
Через 2 дні нічого не змінилось. телефонував знову. На цей раз сказали що заявка з невідомих причин не виконана програмістом, прийняли повторно заявку і попросили взнати її виконання через добу.
Телефоную на наступний день, оператор повідомляє що швидкість на лінії піднята і заявка прийнята, зайдіть на сайт і виберіть потрібний тарифний план. Але нових тарифів там не зявилось. Вона відповіла, щоб я зачекав, ще добу і все появиться. Вже і після того пройшло дві доби і ніфіга нема!!! :-( Що робити?

Звони ще раз. В мене таке саме було, на третій раз вже був трішки злий. Сказали, мабудь треба почекати початку місяця. Але через 20-30 хв, вже все було в панелі (я про нові тарифи).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2010, 12:44 
Офлайн

Повідомлення: 124
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 2 разів.
Район міста: Черемушки
ivashka написав:
Звони ще раз. В мене таке саме було, на третій раз вже був трішки злий. Сказали, мабудь треба почекати початку місяця. Але через 20-30 хв, вже все було в панелі (я про нові тарифи).

А в мене дзвінки не допомогли - профіль підняли до 2Мб буквально на слідуючий день після заявки, а от нові тарифи в панелі управління ніяк не появлялись. Ні дзвінки ні нові заявки на 0-800-506-800 не допомагали (відмазки були різні - від "ваша заявка виконана, тарифи повинні бути в панелі керування " до "лінія не підтримує швидкість, чекайте початку місяця, тоді будуть переволити всіх автоматично, може і вас переведуть (хоча профіль був 2Мб і ніяких проблем зі звязком не було :du_ma_et: ) "). Чекав біля тижня потім пішов в УТК , написав заяву на зміну тарифів і через день в мене були нові тарифи.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2010, 12:59 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
При звінкові на 0-800 ...... дуже допомагає пришвидшити вашу заявку наступна річ - спитайте дані оператора який з Вами спілкується. Якщо ж заявка за 2-3 дні не буде виконана звертайтеся приватом до мене вказавши дату час дзвінка а також дані оператора.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2010, 19:25 
Офлайн

Повідомлення: 179
Район міста: Край світу(Ватутіна)
ivashka написав:

Я звонив 4 рази і сьогодні 5-ий. Пофутболили мене ще по кількох місцевих номерах. Позвонивши на останній даний номер (51115), сказали що приймуть заявку (ЗНОВУ :sh_ok: ) і буде виконано десь до 6-ої вечора, або позвоніть завтра.
Щойно дивився - нових тарифів нема.
nekton написав:
При звінкові на 0-800 ...... дуже допомагає пришвидшити вашу заявку наступна річ - спитайте дані оператора який з Вами спілкується. Якщо ж заявка за 2-3 дні не буде виконана звертайтеся приватом до мене вказавши дату час дзвінка а також дані оператора.

Нажаль ваше повідомлення прочитав трохи запізно, тому нічого не запамятовував. :-(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 листопада 2010, 15:49 
Офлайн

Повідомлення: 179
Район міста: Край світу(Ватутіна)
Сьогодні всі тарифи появились. :ya_hoo_oo:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 листопада 2010, 01:43 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Мою заявку обрабатывали месяц. Мне правда не горело. 3 раза звонил в Киев. Никто никуда не отфутболивал, очень спокойно общался с разными операторами. На третий раз девушка сказала что это действительно совсем не смешно и попросила обязательно выбрать время и обратиться в местное отделение. Там сразу послали к программистам, кажется 2-й этаж, 26 кабинет. Я там нарвался на девушек :-): Зашел туда, скандалить не стал, просто объяснил ситуацию. Спросили номер, посмотрели какую то написанную от руки бумаженцию, нашли его там где-то в середине, извинились что вышла такая неувязка и пообещали все исправить как можно скорее. На следующий день все было в норме. Вообщем резюме - если через 3 дня после подачи заявки на Киев у вас нихрена не получается сменить тариф на нужный - топайте сразу к программистам. Как я понимаю доступ к акционным тарифам открывается вручную по каждой конкретной заявке. И видимо просто не всегда успевают сделать вовремя. А потом номер перетекает в следующий общий список и оказывается совсем не в первых рядах. Не страшно - все равно со временем сделают - но и не очень приятная организация работы.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2010, 13:08 
Офлайн

Повідомлення: 155
Подякували: 7 разів.
Це у всіх інтернет так глючно працює в останні дні, чи тільки в мене? Відео підгружаеться дуже довго, навіть YouTube, який завжди був жвавенький. Файли теж довго думають перед завантаженням. Сторінки правда відкриваються без проблем. Мірялки швидкості взагалі видають чудеса:
Зображення,

Зображення.
Мірялося сьогодні в період з 12:45 по 12:50. Тариф - ОГО4.
Фаерволом я не користуюсь. SpIDer Gate в мому DrWeb теж відключений. Систему проганяв AVZ і Curiet - все чисто.
Чи це в мене вінда вже проситься спати? Чи в Укртелекомі айпішніки 94. такі глючні? Така лабуда почалася з початком грудня, до цього все було відмінно. Хто скаже, як це можна побороти?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2010, 13:53 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Наскільки розумію модем 2500U. Постав прошивку 1.40 або 1.50 Якщо далекий від цього - йти в укртелеком і нехай перепрошиють. Заплатиш гривень 20 і буде все нормально. В них своя прошивка під наші лінії. Приходити десь годину на 9-ту.
Якщо ж не повний юзер то http://www.ogo.in.ua тобі в поміч/
Спідтест буває лагає. Плюс до того якщо локальний укртелекомівський то до 24 мбіт то є нормально
Якщо то пиши в приват або телефонуй. Допоможу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2010, 14:08 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Надто велика швидкість в speedtest - це або пакети прийшли з burst-ом (організованим, скоріш за все, антивірусом), або просто Flash тупить.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2010, 20:16 
Офлайн

Повідомлення: 155
Подякували: 7 разів.
Дякую Nektony і Abramy за поради. Причиною виявився, як і казав Abram антивірус, вірніше його модуль SpIDerGate. Хоча сайт їх сайт і пише:
Цитата:
Благодаря уникальному антивирусному ядру Dr.Web скорость сканирования SpIDerGate такова, что вы не заметите каких-либо задержек при просмотре веб-страниц и скачивании файлов из сети Интернет.
в реалі виявилося, що тормозить та ще й добре. Не розумію, чому почалося все так раптово, бо антивірус стоїть вже рік. Можливо після якогось з обновлень баз обновився і модуль. Та й він в мене був червоний, бо просив купити продовження і я думав, що він відключений. Вилікувалось заміною ключа на журнальний і відключенням в налаштуванні SpIDerGate моніторингу вхідного і вихідного трафіку. Тепер все добре.
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 грудня 2010, 14:49 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Що з інтеренетом????Де злі смайлики? Ужас два мегабіта працює на в 3-4 рази меньшій швидкості вже тиждень, шо за фігня?

І ще питання, що ви там за заявки подаєте?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 грудня 2010, 00:17 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Люди і що скажете робити? Я плачю за послуги які мені фактично не надаються, що знову 30 чи скільки там платити з типу визов майстра? Як з цим боротись, я що раз в два тижня маю до них з модемом бігати і платити непанятно за що?
пишу з телефону

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 грудня 2010, 20:39 
Офлайн

Повідомлення: 352
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 1 разів.
Так не мучся:) Ти не зобовязаний, переходь куди хочеш

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 11:16 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякували: 1 разів.
BOLIK написав:
Люди і що скажете робити? Я плачю за послуги які мені фактично не надаються, що знову 30 чи скільки там платити з типу визов майстра? Як з цим боротись, я що раз в два тижня маю до них з модемом бігати і платити непанятно за що?
пишу з телефону

Поміняй модем!!! А твій мабуть Д-лінк уже від старості шипить і глючить. Наприклад: такий модем як Zexel не забуває налаштувань взагалі, або варіант з тимже Делінком тільки 4-х портовим чи з Вай-фаєм теж майже не забуває налаштувань. Але хочу зауважити що середній строк служби D-link-a 3-4 роки, а далі як йому захочеться.
Хочу зауважити, що такий модем як Zexel занадто правельний для нашої країни, і тому важається дорогим, відмовляється працювати на незадовільних лініях (це коли параметри лінії виходять за рамки мінімально необхідного), ругається скрегтіням на незадовільну напругу (менше 220 В)- вбудована звукова сигналізація.
Є інші варіанти...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2010, 11:33 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Oleg-Dock написав:
Zexel

Ёкарний стид.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1060 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 71  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: