Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 вересня 2017, 21:40

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1060 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 71  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2007, 09:04 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
maryk - Працывник укртелекому питаэться в першу чергу який модем,і марку щоб орінтуватись в ідикаторах які є на тому модемі, і допитуватись у "партізан" як вони горять, моргають чи зовсім не горять.Так як це дасть найбільше правдивої інформації про стуацію.
Модеми: Да працівник укртелекому рекомендував, і продавав модеми і не завжди вони були у списку рекомендованих модемів. Адже зявляється новий бренд, модель, попадає в рукі спеціалісту, тестується. І якщо Якість роботи і ціна задовільняє він може рекомендуватись конкретним працівником укртелекому, але проходить деякий час і виходить нова модель АДСЛ2+, по принципу довіри і короткотривалого тестування його теж рекомендують. Проходить деякий час і розпочинається спочатку з декількох а потым масове вилітання модемів (Dinamix ADSL2+), Щож довіра впала а модеми залишились в есплуатації.
Хтось тут говорив про різницю АДСЛ
і АДСЛ2+, кажу як є, для нас користувачів нема ніякої чи це перше чи друге адже ми не переступаєм поріг навіть АДСЛ-у першого, а якщо на модемі повідключати модуляцію АДСЛ2+ то це повліяє практично тільки на швидкість підєднання, і це сек.

В загальному на даний час є три модеми найкращих, але і кожен з них має свої недоліки.
Calisto 821+ - рекомендований безпосередньо укртелекомом (тобто модем №1)
Zyxel 660 PE
D-Link 2500U

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2007, 23:58 
Офлайн

Повідомлення: 155
Подякували: 0 разів.
Можу помилятися, але по словам продавців гуртовень комплектуючих, повернень і скарг на D-Link нових моделей набагато більше чим на старі. Не дарма вони коштують на 10-20у.е дешевше.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2007, 08:42 
Офлайн

В моїї практиці:
Calisto 821+ -3 шт. поїхало по гарантії
Zyxel 660 PE - 1 з магазина прийшов глюкавий і 2 на ремонт
D-Link 2500U - 1 шт.

D-Link 2500U набагато сильніший модем, чим 500Т, бували випадки декілька раз, коли 500Т не хотів вязатись або розривало, ставили 2500 і все ок!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 листопада 2007, 16:24 
Офлайн

Повідомлення: 902
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
Народ, може хтось знає, як змінився порядок вводу логіна в діал-ап з'єднанні ukrtelecom?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 листопада 2007, 16:57 
Офлайн

Повідомлення: 46
Подякував (ла): 1 разів.
До старого логіну типу kxxxx додається lc@dilup.uktel.net Разом буде виглядати так - kxxxxlc@dilup.uktel.net

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 листопада 2007, 17:00 
Офлайн

Повідомлення: 902
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
Дякую

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 листопада 2007, 19:57 
Офлайн

Повідомлення: 8
я смотрю все так гонят на телеком а ведь никто не заставляет вас к нему подключаться кроме етого не надо сравнивать Киев и Ковель ето разные вещи особенно в техническом отношении я знаю наших Ковельских работников телекома которые знимаются конкретно адсл-ем и могу сказать что недостатки в работе етого интернета конечно есть и причем серьезные но при етом те деньги которые мы за него платим того стоят а если не нравится то я не знаю как в Киеве но в Ковеле сейчас появилось достаточно конкурентов укртелекома именно в предоставлении интернет услуг (Алиса, САЮР, Фотаком, ПИПЛ нет + скай стар ) поетому без проблем можно поменять провайдера, но только за подключение заплатить не 179 грн. а 1000 (ето в алисе в остальных незнаю но думаю не меньше).!!! (тем более почти у всех мною перечисленных провайдеров уже есть безлимитные пакеты так что вперед!) :!: :!: :!:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 листопада 2007, 15:32 
Офлайн

логін на Комутований інтернет kxxxxlc@dialup.ukrtel.net
на АДСЛ (ОГО) ххххxxlc@dsl.ukrtel.net

Укртелеком займає значну чстину ринку ковельського інтернету, він був лідером і на даний час ним залишається.

Більшість абонетів, більш чим задоволені.
Друга річ абоненти котрі не розуміють, не вміють, і не хочуть розібратись в причині - піднімають кіпіш. А як зазвичай показує практика, у "найрозумніших" оказується банальна причина.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 листопада 2007, 18:38 
Офлайн

Непогані на даний час модеми: Calisto 821, в даний час помічений в продажі тільки в укртелекомі; D-Link 2500U; Zyxel 660RT чи тіпа того.
Недоліки модема Calisto 821+ - Дизайн, зависання самого модема після декількох суток роботи без вимикання.
Недоліки модема D-Link 2500U, інколи після безперервної роботи декілька суток може зависнути сесія.
Недоліки модема , Zyxel 660RT чи тіпа того, у зікселя зависання теж є, але дуже рідко це відбуваэться. Неудобно розташовані індикатори, два крайніх відсутніх індикатори, збивають людей з пантилику. Є ще така маленька проблемка "нульові конекти" тобто модем за малий проміжок часу створює сотні а то і тисячі нульвих конектів, метод вирішення ситуації в даний час, один, переналаштування модема в брідж. (Компанія зіксель такої проблеми незнає і не визнає, Укртелеком звинувачує модем).

Сам користуюсь і раджу D-Link 2500U ціна/якість задовільняє!

Категорично не раджу: USB портативні модеми, Dinamyx.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2007, 18:28 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
А мене, правду кажучи він (Укртелеком) вже дістав, хотів підключитися - кажуть нема портів на мій район, зачекайте мають бути, чекав.. дізнавався, як небуло так і нема а потім взагалі сказали що необхідно номер міняти, хоча недавно його тільки змінили (на 5-ку).
Одним словом дістали. В інших містах і навіть селах діє "Відкритий доступ" від Укртелекому (в Луцьку, Горохові, Ківерцях, Ратному, Рожищі, Турійську) А в Ковелі нема і невідомо коли буде. Так і хочеться сказати: "село без газу". :(

Що до інших варіантів - Wi-Fi 1000 грн. за апаратуру для підключення це трохи зажирно як для мене. От і приходиться перебиватися GPRS від різних операторів. Може хтось підкаже якийсь хороший варіант?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2007, 18:42 
Офлайн

Повідомлення: 186
Юра написав:
Що до інших варіантів - Wi-Fi 1000 грн. за апаратуру для підключення це трохи зажирно як для мене. От і приходиться перебиватися GPRS від різних операторів. Може хтось підкаже якийсь хороший варіант?

Сходи в Фотаком, там вони щось цікаве і не таке дороге ніж Wi-Fi за 1000 грн. пропонують.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2007, 18:44 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
maryk написав:
...Сходи в Фотаком, там вони щось цікаве і не таке дороге ніж Wi-Fi за 1000 грн. пропонують.

Це де і шо і їдять його з чим?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2007, 18:51 
Офлайн

Повідомлення: 186
Юра написав:
maryk написав:
...Сходи в Фотаком, там вони щось цікаве і не таке дороге ніж Wi-Fi за 1000 грн. пропонують.

Це де і шо і їдять його з чим?

Ось їх сайт http://fotakom.datagroup.ua/, взнаю адресу і телефон, напишу, якщо ще ніхто рекламу з дверей підїзду не здер.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2007, 19:27 
Офлайн

Повідомлення: 46
Подякував (ла): 1 разів.
Офіс "Фотакому" знаходиться в готелі "Лісова пісня" на першому поверсі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 листопада 2007, 14:15 
Офлайн

Хочу усіх обрадувать, уже зявились порти у всіх районах де небуло, і де були!

Для АДСЛ або тогож ОГО! номер практично не граэ ролі (за виключеням ситуацій коли номер не є від Укртелекома, або на цій АТС нема АДСЛ обладнання тобто сільські АТС). Грає роль довжина телефоної лінії, мідної пари проводів і їх стан. АДСЛ вимагає щоб довжина тел лінії від АТС (телефона станція) до абонента не перевищувала 5 км.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1060 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 71  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: