Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 17 грудня 2017, 09:18

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1060 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 71  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!
ПовідомленняДодано: 14 червня 2009, 11:41 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
1. Шановний, ти мені рота не затикай, це форум.... і веди себе гарно, коли із людьми говориш!!
2. У мене давно була подібна проблема, і тільки після того, як придбав новішу модель модема, усе стало працювати відмінно!!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 червня 2009, 12:50 
Офлайн

Повідомлення: 265
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Привокзалка
KOT написав:
1. Шановний, ти мені рота не затикай, це форум.... і веди себе гарно, коли із людьми говориш!!
2. У мене давно була подібна проблема, і тільки після того, як придбав новішу модель модема, усе стало працювати відмінно!!!

Шановний КОТ:
по-перше: рот нікому ніколи не затикав, звісно якщо це не оффтоп.
по-друге: я знаю як працює ADSL, і можу побачити різницю між проблемою в модемі і на телекомі.
по-третє: модем в мене нормальний, і повністю мене влаштовує, і переходити на шось інше, і переносити форвард портів DDNS тільки через те шо в телекома шось там сталось, геть не хочеться.
Просто відчуваю не повагу до абонентів від телекома, якщо написано: телефон цілодобовий, то мають відповідати цілодобово.

І скажи мені будь-ласка, як відсутністості DSL з`єднання допоможе новіша (а це повний вже абсурд, здається новіше ніж ADSL 2+ немає) модель модему, чи як це ти банально написав, новіший модем, шо коли модем старіє він починає гірше працювати? То може давай будемо міняти модеми кожен тиждень (він же ж старіє :))?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 червня 2009, 15:09 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
Ти ж не написав, який саме у тебе модем... ... це є форум, де люди пишуть свої запитання та проблеми, а інші ХОТЬ ЧИМОСЬ намагаються допомогти, і якщо їх відповідь тебе не задовольняє, то не нада тут відразу кидатися на людей через твої негаразди із укртелекомом, а просто чемно відповісти що це не підходить і т.д і т.п.....
ivashka написав:
по-перше: рот нікому ніколи не затикав

ivashka написав:
А може варто помовчати

розбирайся тоді сам... удачі....

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 червня 2009, 00:40 
Офлайн

дякую за розуміння.

П.С. все вирішилось дзвінком в Київ, через годину позвонили з Луцьку і повідомили, що вже все працює :) Ну впринципі я то і сам бачив, але все одно приємно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 червня 2009, 08:57 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
ivashka написав:
форвард портів DDNS

LOL WHAT? :mrgreen:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 червня 2009, 15:49 
Офлайн

Abram написав:
ivashka написав:
форвард портів DDNS

LOL WHAT? :mrgreen:

ОФФТОП. Там кома мала бути :)
Ну ти мене зрозумів :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 червня 2009, 11:08 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякували: 1 разів.
ivashka написав:
Нормально попрацював інет менше тижня.
Тепер 3 день взагалі модем не встановлює зєднання. (DSL не світиться).
3 дні звоню в укртелеком, і там, ніхто взагалі не піднімає слухавку.

Підскажіть що можна зробити.
В панелі на my.ukrtelecom.ua за останні 3 дні відсутня статистика, не все по нулях а саме відсутня, таке враження що взагалі мене відключили.

Я вже і незнаю шо мені робить, дресурою займатись мабуть? Є відома істина, що житя повторюється спіралеподібно, але щоб так. ivashka, Sag, bonzik ... і так аж 31 ст.
Три дні DSL не світиться, то звідки в УТК мають зявитись конекти якщо твій модем не зєднувався і навіть не робив спроб. Я в своїї практиці обладнанна з екстрасенсорикою не зустрічав (не бачу не чую але ВІДЧУВАЮ :naezd: ).
Три дні звонить і всетаки не дозвонтись :shock: , цеж яким не щаслив потрібно бути? Ти "гафно" хочаб кушай, а то так неможна.
Я вже не одноразово розповідав як ви телефонуєте, і чому я всетаки можу дозвонитись. Якщо серйозно то вже мабуть нові пости писать не потрібно, адже є немало уже написаного, тільки займайся переміщенням бо комусь впадло пошукать.
По поводу модема Не шановний! ivashka (чому не шановний, та тому що КОТ говорив правду, а ви його ..., ай-я-яй, то чому я вам маю пораду давать).
Щож може статися з модемом котрий нормально робив, а потім розпочав не адекватно себе поводить, а то і зовсім відмовився працювати.
- застаріло апаратно-програмне забезпечння (firmware), як і вся компютерна індустрія АДСЛ теж живо розвивається, та змінюється як апаратно так і програмно (у нас регулярно обновляють Firmware на DSLam-ах і т.д. Для прикладу модем DSL-500T вже довольно давно не підтримується виробником, і Firmware не оновлюється, от і робота цього модему залежить невідомо від чого :roll: (хтось конденсатори там міняє). Про модеми бренду Dinamix взагалі нехочеться говорить.
- до модема в гості може завітати гроза, або ще яка стороння напруга, як не з одної сторони то з другої (розетка 220В, тел.лін.), від чого модему може бути недобре.
...
Наголошую що в Києві знаходяться сліпі попугаї, єдиний +, що тел. безкоштовний, і висказатись можна.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 червня 2009, 12:46 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Oleg-Dock,
Раз ти вже заговорив таким тоном, то і відповім тобі так само (нехай вибачать мене модератори, та кожна дія зустрічає протидію).
По-перше, ivashka, здається, чітко сказав: пробував інший модем. Тим більше, що він в комп'ютерному магазині працює, так що це не проблема.
По-друге, як людина, що працює адміном у провайдері, скажу тобі так: клієнту абсолютно по***, що в нього за модем і чому він не працює. Обладнання для зв'язку - це сфера відповідальності провайдера. Якщо вже пішла така п'янка, то повинні бути 2-3 рекомендовані модеми, під які Укртелеком поширював би для своїх клієнтів прошивки. А для того ж D-Link DSL-2500U, наприклад, взагалі не складає проблеми розробити свою прошивку - адже все для клієнтів, так? Чи в Укртелекома інша політика? Я, наприклад, знаю, у кого з моїх клієнтів які роутери (у кого є), що на них налаштовано і яка там стоїть прошивка; крім того, я особисто налаштовую кожен роутер і тому знаю, у кого що буде працювати, а у кого ні.
Якщо модем, грубо кажучи, зламався - тоді, блін, підіть клієнту назустріч, продіагностуйте модем/лінію, якщо вина провайдера (дефекти на лінії - це теж вина провайдера) - вибачтеся, компенсуйте неробочі дні. Вина клієнта - посилайте за новим модемом або ж продайте йому новий, надайте консультації, що до чого.
По-третє, на**я ви тоді оновлюєте прошивки на DSLam-ах, якщо після того перестають працювати клієнти? Це що, ще одна дія з серії "всі під***си, а я білочка"?

Тут тобі не бультер'єри, щоб дресурою займатись. І "гафно" теж сам кушай. Через таких, як ти, ваш Укртелеком найближчим часом загнеться під своєю ж вагою.

З повагою, Abram.

P.S.: Ніколи не було особливого бажання стати вашим клієнтом, тепер - тим більше.
P.S.S.: Дякую тобі за твій пост, я його скопіював, підписав "Увага! Так робити не можна!", роздрукував і тепер буду всім показувати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 червня 2009, 15:20 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякували: 1 разів.
Тема називається: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!
Але не тех підтримка Укртелекому, хоча я обома руками, За різного роду консультації поради і т.д., але наголошую ЗА РІЗНОГО РОДУ.
Я ткаж людина як і ви, мені теж підвласні емоції.
Я не хочу займатись флудом.
ivashka написав:
KOT написав:
Не знаю, у кого які проблеми, но у мене інет працює відмінно і без будь-яких перебоїв цілодобово уже із півроку.. Можливо варто сам модем купити новіший???

А може варто помовчати, ніж писати всяку фігню не по темі?

От після цих слів, я мав повне право так висказуватись.

Адже чому не можна було відразу зробити отак.
ivashka написав:
П.С. все вирішилось дзвінком в Київ, через годину позвонили з Луцьку і повідомили, що вже все працює :) Ну впринципі я то і сам бачив, але все одно приємно.

Булаб мінус одна сторінка флуду.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 червня 2009, 16:28 
Офлайн

По-перше: Не чіпляйтесь до мого модему, який прекрасно працює.
По-друге: мій модем кожну хвилину пробував з`єднатись, ну але нажаль відповідь ніяку не отримував.
По-третє: все вирішили укртелекомівці, так що тут я геть не причому.
По-четверте: Якщо ви зробили тех.підтримку в Луцьку, то хай вона будь-ласка працює, а не так як і у всіх таких установах кладуть вони шось велике на свою роботу.
А також, треба в першу чергу дбати про клієнтів, а не оновлювати обладнання, яке потім кусається зі старим. Все таки не всі спочатку все в себе перевіряють, а потім звонять до вас.
Людина, людиною, але ображати тут мене не треба, бачу тільки в Києві у Вас працюють культурні люди. І я не розумію як ще можна звонити, що одні нормально дозвонюються, а інші фіг. (номер телефону дивився в угоді, там де пише цілодобова тех.підтримка).
І нажаль на вашому сайті я не зміг знайти де можна написати в сапорт, є підозра, що там взагалі такого немає.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 червня 2009, 16:29 
Офлайн

ivashka написав:
Адже чому не можна було відразу зробити отак.
ivashka написав:

Булаб мінус одна сторінка флуду.

Мдам... А чому ж номер в Київ не написаний на кожному стовпі в Ковелі, може тоді б і зразу позвонив.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 червня 2009, 17:40 
Офлайн

Повідомлення: 904
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
Хочу провести інтернет, але є проблема - спарений телефон((
Хтось в курсі скільки коштує його "розпарити"?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 червня 2009, 17:44 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Рівно стільки, стільки поставити окремий.
Два спарені телефони (наскільки я знаю) працюють по одній і тій самій телефонній лапші, по черзі, вибір телефону досягається зміною полярності на проводах.
Краєм вуха чув що підключають і на спарені, але від сусіда треба заяву що йому інтернет нафік не нада зараз - і потім не понадобиться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 червня 2009, 18:03 
Офлайн

Повідомлення: 904
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
Дякую, boddy!
Ще одне питаннячко: чи можна підклчити інет не безліміт, а з оплатою за викоританим трафіком?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 червня 2009, 18:12 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Не в укртелекомі. Тут тільки безлімітні.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1060 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 71  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: