Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 листопада 2017, 19:33

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1060 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 71  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!
ПовідомленняДодано: 24 травня 2008, 00:19 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
sashok написав:
У мене те саме. Форум і той грузиться хвилину. :(

Ну, побачимо, як буде завтра!!!!!
доречі, я у тебе забувся гарантію на безперебійник!!!! :(

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 травня 2008, 00:32 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Я согласен: телеком лудший (форева), но почему он так резко пропадает? Без объявления войны или такого себе ...? Где собака порылась? Вроде и комп "ничо" и програмное "от ведующих сие" и антихакер с антивирусом в дружбе!!! Чо за "терки" тогда? Это что, всемирное ..... об*балово? Сегмент рынка програмёров? Или - сознательная провокаия "шарющих" в ЭНТОМ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 травня 2008, 03:53 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякували: 11 разів.
toha написав:
Я согласен: телеком лудший (форева), но почему он так резко пропадает? Без объявления войны или такого себе ...? Где собака порылась? Вроде и комп "ничо" и програмное "от ведующих сие" и антихакер с антивирусом в дружбе!!! Чо за "терки" тогда? Это что, всемирное ..... об*балово? Сегмент рынка програмёров? Или - сознательная провокаия "шарющих" в ЭНТОМ?

Нєа, просто люди економлять на резервних каналах, обладнанні і на зарплатах :D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 травня 2008, 18:39 
Офлайн

Повідомлення: 210
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
В мене тоже ОГО безлімітка.Сайти норм відкриває.А от швидкість скачування наполовину зменьшилась. :roll:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 травня 2008, 11:30 
Офлайн

Повідомлення: 265
Район міста: Привокзалка
Якось після отієї грози на 2 день, чомусь ДНС не працював, починаючи з вечора і цілу ніч, далі як там було не знаю, тому що вписав інші ДНС і всьо гуд :)
але якість звязку вже не падала дуже довго, задоволений :) трошки знань, що куди вписувати при певних багах і всьо працює пречудово :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2008, 16:07 
Офлайн

Повідомлення: 185
Тупий інет! І желізо маден ін ЧІНА! Як би був вибір прибіг би самий перший шоб змінити цей тупий інет! Шоб качати продивлятись сторінкі то ще так скарг нема, деколи глючить, але потім все гуд! Але мені інет нада шоб я міг іграшки по ньому грати! Як це взагалі умунепостіжимо сервер для Контер Страйк від Укртелекому і там пінг 50 взагалі шо німці на нього заходять і у них 65! А щоб пограти на німецькому сервері це взагалі шото з шемто раз 50 переконект зробиш і то може буде норм пінг в 70! Вопще повна Ж цей Укртелеком! А лінії у нас воще говорити даже нехочеться! Кстате можна якось там заяву написати шоб змінили телефонну лінію на якісну щоб вона підтримувала швидкість в 4мегабіта а не максімум як в мене 1500!!!!???????????????????????????? :evil: :evil: :evil:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2008, 16:43 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Big Rey написав:
Тупий інет! І желізо маден ін ЧІНА! Як би був вибір прибіг би самий перший шоб змінити цей тупий інет! Шоб качати продивлятись сторінкі то ще так скарг нема, деколи глючить, але потім все гуд! Але мені інет нада шоб я міг іграшки по ньому грати! Як це взагалі умунепостіжимо сервер для Контер Страйк від Укртелекому і там пінг 50 взагалі шо німці на нього заходять і у них 65! А щоб пограти на німецькому сервері це взагалі шото з шемто раз 50 переконект зробиш і то може буде норм пінг в 70! Вопще повна Ж цей Укртелеком! А лінії у нас воще говорити даже нехочеться! Кстате можна якось там заяву написати шоб змінили телефонну лінію на якісну щоб вона підтримувала швидкість в 4мегабіта а не максімум як в мене 1500!!!!???????????????????????????? :evil: :evil: :evil:

Заходь наш сервер "СЛАВА УКРАЇНІ (РІВНЕ)" Я там адмін, прийму як рідного, і пінг до 40 там.... :lol:

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2008, 16:52 
Офлайн

Повідомлення: 1150
KOT написав:
Big Rey написав:

Заходь наш сервер "СЛАВА УКРАЇНІ (РІВНЕ)" Я там адмін, прийму як рідного, і пінг до 40 там.... :lol:
Адресу скажи...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 червня 2008, 11:22 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякували: 1 разів.
boddy & Alfa Centavra - Про ситуацыю на четвірці, томуж другому ковелю і сільмаші, про технічну неможливіс підключити ого. Cайт my.ukrtelecom.ua показує правду. А значить воно то, що там дійсно нема вільних портів. Хоча саме обладнання є, тільки забите під завязку і нема жодного вільного порта. Києв має вірну інформацію всі АТС у нас забезеченні обладнаням, от тільки пртів не вистачає.
ivashka з ДНСом у нас нема проблем з тих пір як ми відмовились від старого обладненння, ДНС присвоюється автоматично Києвський або Львівський, вони обидва працюють надійно, хоча перший надійніший (але це не суттево).
KOT "Інет уже 3 години глючить, швидкість скачування 10 кб/сек" - такого як факт я не сприймаю взагалі, якщо у тебе проблеми з інтернетом від УТК є телефони тех підтримки.
sashok хай навіть форум і дві години грузиться, це мені теж нічого не каже.
toha - ну що неможна троха розслабитись хлопцям, поексперементувати :wink:
Abram - помиляєшся, у нас широкий і закільцьований канал, якщо десь обвал то піде в інщу сторону і всеодно досягне пункту призначення! Зарплати це комерційна таємниця, а тобі хто вже видав її. А хоча, може тут є такі у кого завелика зарплата :)
Sprite - щераз бля повторююсь, ніхто не ріже швидкості, мала швидкість дзвони в тех пітримку. А ще краще точно перевір.
Big Rey - Тут я взагалі незрозумів чьо ти хоч. І пускаю в ігнор.
У мене персонально, проблем з інтернетом не наблюдається, все стабільно. Тай в загальному спостерігається тільки окремі звернення абонетів, де є пошкодженя на лінії.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 червня 2008, 13:53 
Офлайн

Oleg-Dock написав:
з ДНСом у нас нема проблем з тих пір як ми відмовились від старого обладненння, ДНС присвоюється автоматично Києвський або Львівський, вони обидва працюють надійно, хоча перший надійніший (але це не суттево).

Вашими послугами не користуюсь, та наслухався вже :|. У всіх провайдерів є з тим проблеми. Тому користуюсь OpenDNS.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 червня 2008, 18:14 
Офлайн

Abram а може ivashka сформував своїме скаргами загальну думку. Адже ви друзі помоєму.
Чув, слухав... не сприймаю, сприймаю факти!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 червня 2008, 22:55 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Big Rey написав:
Тупий інет! І желізо маден ін ЧІНА! бла-бла-бла, бла-бла-бла, бла-бла-бла, бла-бла-бла, бла-бла-бла,

А якого милого ти тоді сидиш на телекомі? В місті є й інші провайдери. Вали нафіг туди.
Народ якщо хтось на клавіатурі працює ногами (бо руки ростуть в Вас з відповідного місця) то не потрібно свою злість і тупість скидати на іншого.
Дайте реальні факти а не "ой фігня все, а я такий крутий, що знаю як все в телекомі робиться і міг би за 5 хвилин рішалова всьому ковелю дати реальних пару мегабіт канал, але працювати туди не піду бо там всі такі придурки і мені розумному нема що там робити, я краще хаятиму на сайті працівників телекому."
Я три роки мав діло з телекомом і проблеми за цей час виникали рази 4-5 не більше. 90% замовленого каналу в мене було завжди. І техпідтримка досить таки нормальна.
Я бачив не одного юзера які гонять на укртелекомівську швидкість. Приходиш, ставиш прогу щоб рахувало трафік і о чудо!!! Ніфіга не запущено а трафік валить бєшенно. Піднімаєш логи а народ тупо на порнусі сидить днями напроліт і прицьому взагалі нема антивіруса.
І моя Вам всім порада. Візвіть майстра, заплатіть йому пару гривень і нехай Вам прочистять Вашу лінію телефонну. Проблеми знімає дуже добре.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 червня 2008, 23:48 
Офлайн

Oleg-Dock написав:
Abram а може ivashka сформував своїме скаргами загальну думку. Адже ви друзі помоєму.
Чув, слухав... не сприймаю, сприймаю факти!

А в мене склалось враження типу "я за своє стою горою". А за що, питається?
Щодо "чув, слухав" - так, дійсно, в того ж самого Івашки два дні не працював DNS. Він позвонив до мене і я продиктував йому свій /etc/resolv.conf (користуюсь виключно OpenDNS, при чому вже дуже давно).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 червня 2008, 23:52 
Офлайн

nekton написав:
Big Rey написав:
Тупий інет! І желізо маден ін ЧІНА! бла-бла-бла, бла-бла-бла, бла-бла-бла, бла-бла-бла, бла-бла-бла,

А якого милого ти тоді сидиш на телекомі? В місті є й інші провайдери. Вали нафіг туди.
Народ якщо хтось на клавіатурі працює ногами (бо руки ростуть в Вас з відповідного місця) то не потрібно свою злість і тупість скидати на іншого.
Дайте реальні факти а не "ой фігня все, а я такий крутий, що знаю як все в телекомі робиться і міг би за 5 хвилин рішалова всьому ковелю дати реальних пару мегабіт канал, але працювати туди не піду бо там всі такі придурки і мені розумному нема що там робити, я краще хаятиму на сайті працівників телекому."
Я три роки мав діло з телекомом і проблеми за цей час виникали рази 4-5 не більше. 90% замовленого каналу в мене було завжди. І техпідтримка досить таки нормальна.
Я бачив не одного юзера які гонять на укртелекомівську швидкість. Приходиш, ставиш прогу щоб рахувало трафік і о чудо!!! Ніфіга не запущено а трафік валить бєшенно. Піднімаєш логи а народ тупо на порнусі сидить днями напроліт і прицьому взагалі нема антивіруса.
І моя Вам всім порада. Візвіть майстра, заплатіть йому пару гривень і нехай Вам прочистять Вашу лінію телефонну. Проблеми знімає дуже добре.

Тут я згоден, треба відрізняти проблеми користувача від проблем провайдера. Кілька просих кроків - ping гугль, шлюз, DNS. Те ж саме з іншого компа або від сусіда. Перевірити свій комп. І тоді вже робити висновки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 червня 2008, 17:09 
Офлайн

Хочу обрадувать тих хто чекав порти в центрі АТС 5 і АТС-3! Зявились порти аж 416 штук.
Також добавили на АТС -6 Ватутінна +48 шт. (правда незнаю нахера).

Сьогодні провили декілька успішних включення на нові порти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1060 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 71  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: