Сподобався форум - постав +1

Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

"Залізо", мережі, інтернет, мобільний зв'язок, софт - все, крім реклами

Модератори: AndroVit, Igal

Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення Oleg-Dock » 23 березня 2007, 18:58

Хотілось би почути враженя: переваги, недоліки, поради? :trio:
В кого які проблеми, методи їх вирішення!
(Хотілосяб бажано бачити обгрунтовані відповіді)
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Повідомлення Oleg-Dock » 23 березня 2007, 19:20

По поводу наявності ADSL портів.
АДСЛь Є на даний момент: Сільмаш, Володимерська таже 4-**-**, другий ков 6-**-**, ватутіна 6-**-**. Нажаль туго з Центром "Незалежності" буде десь приблизно в квітні а можливо ще пізніше,а коли не скажу.
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Повідомлення AL » 23 березня 2007, 20:57

Черемушки, тел. 5-хх-хх

Користуюсь чотири тижні, політ нормальний. Недоліків поки не бачу, якістю цілком задоволений.
AL
 
Повідомлення: 421
З нами з: 18 листопада 2003, 23:37
Звідки: Ковель, звісно
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Повідомлення asdf » 24 березня 2007, 13:17

asdf
 
Повідомлення: 22
З нами з: 18 січня 2007, 12:17
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Повідомлення mkbondar » 27 березня 2007, 18:05

sb_soft
mkbondar
 
Повідомлення: 1
З нами з: 09 січня 2007, 17:10
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Укртелеком Інтернет

Повідомлення Boyscout » 29 березня 2007, 18:04

Якість зв’язку така, що гірше може бути лише його відсутність. Може вибити через десять хвилин, а то й через одну хвилину після підключення. Це – про dial-up. Певно Укртелеком уявлення немає про оптико-волоконні технології, насаджуючи навкруги придаток до тонких телефонних прутиків, під назвою ADSL, замість того, щоби прокладати високошвидкісні лінії Ethernet. Схоже, це така собі стратегія прив’язати “стаціонарників”, що під впливом дешевших і доступніших сотових операторів все більше замислюються про архаїчність його комунікацій. Не дивно, що наша держава на передостанньому місці серед європейських країн по доступу в Інтернет. Гірші справи лише в албанців і молдаван.
Власть развращает людей. А абсолютная власть развращает абсолютно
Аватар користувача
Boyscout
 
Повідомлення: 111
З нами з: 07 березня 2007, 02:15
Звідки: Безмежнiсть
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Укртелеком Інтернет

Повідомлення boddy » 30 березня 2007, 01:45

Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Повідомлення Oleg-Dock » 05 квітня 2007, 17:23

Побачив різноманітні думки і враження, відносно Укртелекомівського І-нету - за це вдячний.
По поводу коментарів:
"asdf" Ти хочаб написав; зара чи працює і-нет, чи ні (бо я думаю що працює, якщо в тебе не супер-бупер сложний випадок :shock: :?: :suicide: .)

"Boyscout" Мабуть ми нелюбим Укртелеком і працюємо на конкурентів, або сильно балуємся фантастикой. Друже - будь реалістом, радіти треба тому що є. Укртелеком нікому не забороняє щось зробити краще чим у ньго, і такі є, тільки вони надають послуги біш жирнм клієнтам і за пристойну ціну.

Да згідний у когось І-нет працює прикрасно, у когсь не дуже, а у когось зовсім не хоче. Це залежить ві багатьх факторів: модема, характеристик лінії, її довжини, (і людини :wink: )...

Роскажу коротко історію свого І-нета. І як я боровся за краще!
Переший звичайнож dial-up: Укртелеком, Інфоком; перший як постійний а другий як резерв. В основному їм користувались батьки, я не рахував це І-нетом і користувався рідко.
А потім зявився ADSL в ковелі, і звичайно "слюньки потікли" це було десь приблизно рік назад(коли я дізнався про ADSL).
Я і розпочав операцію "я ого-го як хочу ADSL" але не судилось :( . Хоча і порт для мене знайшли але лінія в мене була ого-го, як тепер, я її називаю "екстримальна" 6 км і повсіх параметрах не придатна для ADSL. Як відомо ADSL працюэ на відстані не бльше 5 км (Хоча чув про різні випадки, саме рекордний 19 чи 32 км. не памятаю точно). Але всі наші спроби з Чижом і монтером закінчились невдачею не поміг навіть прибор за ого-го яку суму і вибір кращих пар і...і...і... ідеї закінчились :( "і знову мій рідний dial-up").
Но я не здався десь приблизно місяців 4 чи 5-ть назад, я розпочав! "мач реванш". Я навіть зібрав нову команду, точніше тусаму тільки більшу, уже два монтери якже без чижа обійтись ну і Я "вже провідний спеціаліст набрався знань" :fight6: і чуть не забув про нашого друга ноутбука, супер-бупер модний прибор вже небрали, якось забули, тай обійшлись без нього!
Роботу розпочали з самого початку точніше з самого першого ящика їх було 2 і 3-тій маленікий біля самої хати, чистили скруткі ідобре на совість! зажимали контакти, скрізь тримало 2 Mb, а от в хаті спочатку не хотіло зєднуватись а потім запрацювало після того я Валера розібрав розетку і зробив на пряму, хоча швидкісь уже впала на 128/64, вище не хотіло тримати. Я був радий і такому результату всеж таки кражче чим 33,6. Зібрали розетку до купи, хоча пару що йшла на верх до мене відєднали.
І таким чином ми перемогли! З рахунком 128/64 Mb
Ну і як належить :drink3:, ноутбуку правда не наливав!

Після того, я підєднав пару що йшла на верх до мене кинув виту-пару на низ, а модем поставив в себе на верху, а потім щей підняв швидкість до 512/256 і працює прекрасно і навіть майже ніколи не рве (тьфу-тьфу-тьфу що не наврочити). До двох мегабіт піднімати ще не пробував, тай потреби якось не виникало.
Працюю зара на необмеженому 256/64 і задоводений! :D Вистачає на два Компа повністю.
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Повідомлення nekton » 06 квітня 2007, 08:25

128/64 Mb це круто.
А реально яка в кого швидкість. А то в мене виходить вдвоє менший канал ніж плачу?
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Повідомлення Oleg-Dock » 07 квітня 2007, 17:37

Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Повідомлення Oleg-Dock » 07 квітня 2007, 18:18

Якщо цікавить реальна закачка/отправка, то дивлячись на DUMeter.
Вона нестабільна, начинаючи з 0кБ/сек до 50-60-ті кБ/сек доходить інколи, а в середньму 20-30 кБ/сек.
Мене цікавить чи у всіх АДеСЛщиків так, особливо хто сидить на старому обладнані?

[size=9] Я сам підключений до нового обладнання в укртелекомі. Якщо хто незнає як відрізнити, спробуй подивитись статистику на сайті http://www.my.ukrtelecom.ua/. Якщо покаже значитьти на новому, а якщо ні, (не кіпішуй - різниці практично немає ніякої) значить обладнання не підключено до цього сайту тому що було встановлено пізніше.
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Повідомлення opensrc » 08 квітня 2007, 13:46

Зображення
Аватар користувача
opensrc
 
Повідомлення: 46
З нами з: 22 серпня 2004, 21:28
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.

Повідомлення nekton » 25 квітня 2007, 08:07

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Повідомлення reaper » 25 квітня 2007, 11:56

Vita sine libertate, nihil
Аватар користувача
reaper
 
Повідомлення: 25
З нами з: 08 лютого 2007, 20:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Повідомлення Oleg-Dock » 01 травня 2007, 11:53

Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Далі

Повернутись до Все про комп'ютери та програми, Інтернет та мережі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron