Сподобався форум - постав +1

Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

"Залізо", мережі, інтернет, мобільний зв'язок, софт - все, крім реклами

Модератори: AndroVit, Igal

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення KOT » 17 березня 2010, 16:45

Oleg-Dock, коли у нас таке буде? І чи буде взагалі? http://cs-lutsk.org.ua/news/2010-03-17-540
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення nekton » 17 березня 2010, 17:18

Можна я відповім?
Ну про то мова йшла вище. Як Олег і казав на місцях працівники УТ про тарифи взнають ледь не останніми. З травня місяця мають (планують) перевести більшість обласних центрів та районні центри де це можливо (в Ковелі наскільки знаю можливо). Остальним обіцяють напротязі півроку. Скрізь по Україні (де є потреба) зараз міняють кабелі. Першим зробили Київ так як там будинкові мережі починають витісняти УТ дуже швидкими темпами. Одночасно по Україні скрізь таке зробити трохи напряжно так як після збільшення швидкості перший місяць відсотків на 50 зростає трафік та загруженість каналів (народ починає масово качати стільки що фізично не може передивитися всіх фільмів і т.д.). Через 1-2 місяці все повертається на круги своя.
Також з позитиву є те що УТ планує ввести програму лояльності. В чому буде заключатися поки не знаю (знижки на абонплату або додаткові сервіси)
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення nekton » 17 березня 2010, 17:26

Ще один нюанс. Всі ми знаємо що таке "Плани зверху". Тому ж ковельському УТ з Києва доводиться план (наприклад підключити в першому кварталі 100 абонентів). Якщо план не виконано - мусиш захищатися чому не виконано. Так от якщо ковельське керівництво спригувало на мороз типу "Ми й так підключили всіх можливих в місті а більше ніхто не хоче" то одне а якщо вони відповідало конкретно що "появився провайдер який за ті ж гроші дає вдвоє більше" то є зовсім інше. І якщо було так як я описав в другому варіанті то гадаю з травня ми матимемо нові тарифи. А ще краще якби в них клієнтів навпаки був відплив.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення Oleg-Dock » 19 березня 2010, 11:56

Ох,але нажаль, nekton повністю правий.
Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення nekton » 24 березня 2010, 10:32

Олег, цікавить яка в Ковелі швидкість мобільного ОГО. я б з задоволенням перейшов.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення Oleg-Dock » 24 березня 2010, 17:41

Якщо ти про Ютел, то мабуть невартує увагі, так як працює через Києвстар, а самого Ютелівського покриття в Ковелі ще пока немає. Затрудняюсь дати відповідь стосовно того, коли воно зявиться. Ближайше якістне покриття від Ютел знаходиться у Луцьку, наші фахівці розповідаю, що швидкість доходить до 2 Мб/с.
Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення nekton » 24 березня 2010, 19:13

Ютела нема. Є ОГО Мобільний. (Олег Вам реально настільки не доводть до відома зміни брендів і т.д. т.п??????7)
ну якщо як і в Луцьку за 120 грн я матиму 2 мегабіта безліміта (при обіцяних 3,6 максимум) то переключуся. От коли воно лиш до нашого міста дійде питання важке.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення yurol » 25 березня 2010, 18:46

А що у Вас (Ут) стало з технічною підтримкою. Звоню на номер техпідтримки ,бо були проблемі із підключенням, а мене переадресовує на номер 0-800-506-800 і давай мені втюхувати інформацію про тарифи і т.д., а саме цікаво звоню то я з стаціонарного телефона а мені нажміть то зірочку то 1 то ше якусь фігню. Що підтримали технічно, то підримали. Ну хоть з комп'ютером поспілкувався. З таким сервісом дійсно будинкові мережі витіснять з часом Ут :-)
Аватар користувача
yurol
 
Повідомлення: 194
З нами з: 26 лютого 2008, 09:18
Звідки: Горохів - Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення Oleg-Dock » 26 березня 2010, 12:09

Така реалізація тех. підтримки має ряд плюсів, але також мають мінуси котрі з часом можливо усунуть.
Преважна більшість абонентів мають сучасний кнопковий апарат і цифрову АТС, тому небачу проблем щоб натиснути туж зірочку чи одиницю. При відсутності зірочок і взагалі тонального набору, "компютер" повідомляє що вас зєднають напряму з оператором (людиною). Проавда проскакує фраза "всі оператори зайняті, почекайте!", але всежтаки зєднує з оператором (Перевіряли власноруч).
Я колись уже висловлювався про Київську тех підтриму фразую "Попугаї".
Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення pufik » 26 березня 2010, 12:56

Користуюся Utel у Львові. 3g(HSDPA) працює в середньому на 512 кбіт\с правда інколи швидкість була до 1-1,5 мбіт/с. Можу з впевненість сказати, що кращого варіанту ніж Utel для мобільного інтернету немає. Зараз ввели нову назву "Ого мобільний" і що з того? Все одно це все Укртелеком!
Нарахунок тех. підтримки, то користуючись Київстаром, Life, Utel, Укртелеком з впевненістю можу сказати, що найшвидше дозвонюєшся до Utel підтримки.
Основний мінус, що в Utel дуже мала власна мережа - лише великі міста. Що їм мішає поставити антени по ходу їх оптоволоконних мереж по райцентрах? Думаю це спеціальна політика. Якщо б захотіли то б зробили так, що всі мобільні оператори б накрилися "мідним тазом". Простенький приклад: Тариф "Без обмежень*": Безплатно в мобільній мережі Укртелеком, 1000 хв безплатно на стаціонарні номери в Україні, 1024 мб інтернету - 80-100 грн. в місяць. Я б переший перейшов і всіх своїх перевів :))))
Дякую тобі, Боже, що я не москаль...
Аватар користувача
pufik
 
Повідомлення: 123
З нами з: 14 травня 2005, 19:53
Звідки: Львівська обл.
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення Oleg-Dock » 02 квітня 2010, 10:14

Кому в радість, а кому... :du_el:
Новия тариф «ОГО!Ultra» до 24 Мбіт/с -до споживача до 3 Мбіт/с - від споживач = 200 Грн. +можливість замовити постійну ІР-адресу.
Дитальніше тут: http://my.ukrtelecom.ua/ua/group_wide/dsl_init/tariff/

Без кометарів! (першоквітневий жарт затянувся, і випадково преріс в реальність)
Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення nekton » 02 квітня 2010, 10:18

Мало. Могли б і сотку пообіцяти. На наших то лініях.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення KOT » 02 квітня 2010, 11:44

А по детальніше можна про «ОГО!Ultra» ?
Яка реальна швидкість прийому? Де можна провірити - чи буде така швидкість.. ато один фіг 200 грн за 4 мєгабіта плачу!!

І чого у виборі майбутнього тарифного плану - його не має у списку?
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення paschenkomax » 05 квітня 2010, 16:43

Хлопці в Маневичах вже працює ULTRA від укртелекому.
Зображення
заходьте на ,
Аватар користувача
paschenkomax
 
Повідомлення: 44
З нами з: 22 січня 2009, 01:22
Звідки: Львів-Маневичі
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Укртелеком Інтернет. Враження, переваги і недоліки!

Повідомлення Лілі » 05 квітня 2010, 21:15

В цьому тарифі є приставка "до" котра раніше до уваги не бралась (по крайній мірі в Ковелі), тепер буде грати велику роль.
Швидкість залежить від можливостей лінії, і профелю. Під цей тариф розробили універсальний профіль котрий в практиці має зєднуватись від 0 до 24 Мб,і автоматично буде підналаштовуватись під можливості лінії.
Щоб багато не говорить, для прикладу, є декілька абонентів котрі живуть в центрі, і їх модеми кажуть, що можуть на цій лінії тримати 24 МБ. Такеж зістрічав на Ватутіна...
Незнаю як буде з трьома мегабітами на віддачу, тут багато нюансів.
Чому немає можливості вибора на сайті? Та тому, що сайт орієнтується на профіль котрий стоїть на вашому порту і відповідно не дає можливості вибору тих тарифів, котрі вищі за профіль.
Як це буде на практиці: Абонет хоче Ультра. Дзвонить в тех підтримку, отримує частково консультацію і інформацію, фахівець УТК змінює профіль, і попереджає що (наприклад) ваша лінія тяне в даний час 16 Мб/с...
Абонент заходить на сайт і вибирає ультра, і в результатті на наступний день має, 16 Мб/с.
(Криво і коротко, так як моя девушка підганяє кушать, зараза.)
Лілі
 
Повідомлення: 2
З нами з: 17 вересня 2009, 17:37
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Все про комп'ютери та програми, Інтернет та мережі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей

cron