Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 листопада 2017, 19:35

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Міський портал Ковеля
ПовідомленняДодано: 17 листопада 2014, 23:32 
Офлайн

Повідомлення: 6
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
З самого початку коли я почав займатись сайтами я хотів створити портал Ковеля
там де була б дошка оголошень,афіша,форум та інші функції порталу.Але тоді я ше не міг все це зробити,
а зараз думаю зможу але не сам.Такого сайту щоб все це було разом я не бачив,а такий сайт було б не погано мати
і мені здаєтся він би мав популярність.
CMS вибираю між InstantCMS,Wordpress і DLE модулів хватає але більшість платні,шаблон буду робити свій.
Як би був такий сайт з цим усім ви б заходили на нього?Чи має така ідея перспективи?Щоб ви хотіли там бачити?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Міський портал Ковеля
ПовідомленняДодано: 18 листопада 2014, 01:27 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Шо, апять?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 листопада 2014, 21:33 
Офлайн

Abram написав:
Шо, апять?

всмислі?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 листопада 2014, 22:46 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Велосипед винаходити

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 листопада 2014, 23:55 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Monarch написав:
Abram написав:
Шо, апять?

всмислі?

Стабільно хоча б раз в рік знаходиться розумник, який робить ще один міський портал.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2014, 14:55 
Abram написав:
Monarch написав:
Abram написав:
Шо, апять?

всмислі?

Стабільно хоча б раз в рік знаходиться розумник, який робить ще один міський портал.

просто для мене нема такого міського порталу там де би було все.І форум і оголошення і тд.На такий би портал люди заходили подивитись афішу міста,погоду яка буде і міські новини почітати.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2014, 19:29 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Гість написав:
просто для мене нема такого міського порталу там де би було все.І форум і оголошення і тд.На такий би портал люди заходили подивитись афішу міста,погоду яка буде і міські новини почітати.

Ти сам будеш усім займатися? Окей, поїхали.
Форум - потрібно створювати нові теми, зацікавлювати людей до спілкування, тролити і т.д. Образно кажучи щоб його розкрутити треба щоб ти на перших порах спілкувався самі с собою під різними ніками.
Новини - впевнений що переженеш нинішні новинні сайти по кількості, якості і саме головне оперативності? В Ковелі є два новинних сайти які подають по 10-15 новин про Ковель за день. Якщо займатишемся копіпастом - люд це побачать і зрозуміють що цікавіше читтати оперативні новини а не те що ти переписав через кілька годин (ну не будеш же ти кожних 5-10 хвилинь моніторити інші сайти в пошуках міських новин)
Афіша - знову ж тобі потрібно буде з кучі джерел брати інформацію ну або мати контакти і домовитися щоб тобі присилали інформацію. Знову ж таки наприклад що йде в кінотеатрі я краще взнаю з їхнього сайту а не з якогось лівого де можуть бути помилки
Погода - прапор в руки і постійні дзвінки на ковельську метеостанцію. Якщо ж братимеш інформер з якогось сайту - я краще там гляну. Ну і кожен звик до якогось одного погоднього сайту. Всі на порталі не розмістиш

Дальше розповідати? Загалом ти повинен бути готовий вкладати до 5-10 годин в день на роботу яка приноситиме лише збиток, принаймні перших півроку. Поки не появиться багато відвідувачів і могтимеш вже продавати рекламу на порталі.

Можливо і раніше вийти на незбитковіть (про вихід в + говорити рано поки рік не мине) але тоді тобі треба просто поспілкуватися з людиною яка на наступних виборах йтиме на міського голову, ти його з поміж інших новин піаритимеш а він тобі троха платитиме.
В Ковелі до речі недавно зявився новинно-аналітичний проект який повязаний з журналістом ВолиньПост Сергієм Шаповалом. Непоганий проект. Створений гадаю теж не для інформативності а під когось (хоча може конкрентно "когось" ще й нема але він буде, розкрутяться - і дорожче продадуться)

З.І. Хоча якщо пан має час та натхнення - спробуй. Але роозчарування може бути великим.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2014, 21:42 
Офлайн

nekton написав:
Гість написав:

Ти сам будеш усім займатися? Окей, поїхали.
Форум - потрібно створювати нові теми, зацікавлювати людей до спілкування, тролити і т.д. Образно кажучи щоб його розкрутити треба щоб ти на перших порах спілкувався самі с собою під різними ніками.
Новини - впевнений що переженеш нинішні новинні сайти по кількості, якості і саме головне оперативності? В Ковелі є два новинних сайти які подають по 10-15 новин про Ковель за день. Якщо займатишемся копіпастом - люд це побачать і зрозуміють що цікавіше читтати оперативні новини а не те що ти переписав через кілька годин (ну не будеш же ти кожних 5-10 хвилинь моніторити інші сайти в пошуках міських новин)
Афіша - знову ж тобі потрібно буде з кучі джерел брати інформацію ну або мати контакти і домовитися щоб тобі присилали інформацію. Знову ж таки наприклад що йде в кінотеатрі я краще взнаю з їхнього сайту а не з якогось лівого де можуть бути помилки
Погода - прапор в руки і постійні дзвінки на ковельську метеостанцію. Якщо ж братимеш інформер з якогось сайту - я краще там гляну. Ну і кожен звик до якогось одного погоднього сайту. Всі на порталі не розмістиш

Дальше розповідати? Загалом ти повинен бути готовий вкладати до 5-10 годин в день на роботу яка приноситиме лише збиток, принаймні перших півроку. Поки не появиться багато відвідувачів і могтимеш вже продавати рекламу на порталі.

Можливо і раніше вийти на незбитковіть (про вихід в + говорити рано поки рік не мине) але тоді тобі треба просто поспілкуватися з людиною яка на наступних виборах йтиме на міського голову, ти його з поміж інших новин піаритимеш а він тобі троха платитиме.
В Ковелі до речі недавно зявився новинно-аналітичний проект який повязаний з журналістом ВолиньПост Сергієм Шаповалом. Непоганий проект. Створений гадаю теж не для інформативності а під когось (хоча може конкрентно "когось" ще й нема але він буде, розкрутяться - і дорожче продадуться)

З.І. Хоча якщо пан має час та натхнення - спробуй. Але роозчарування може бути великим.

Ну я думаю коли сайт матиме якийсь вигляд будуть бажаючі бути в проекті , + я чисто фізично не зможу гееть всім займатись.Всі форуми так спочатку працювали і наш теж би так працював.З новинами поскладніше але теж вирішуєтся.
На рахунок афіши то я думаю можна буде домовитись.Ну по погоді можна буде для початку вставити віджет синоптика наприклад.

Якщо буде якась команда то думаю портал можна буде створити і дивитись за ним.Тільки найбільш проблемним пунктом для мене є новини ну але це вирішуєтся.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2014, 10:34 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Monarch написав:
Ну я думаю коли сайт матиме якийсь вигляд будуть бажаючі бути в проекті , + я чисто фізично не зможу гееть всім займатись.Всі форуми так спочатку працювали і наш теж би так працював.З новинами поскладніше але теж вирішуєтся.
На рахунок афіши то я думаю можна буде домовитись.Ну по погоді можна буде для початку вставити віджет синоптика наприклад.

Якщо буде якась команда то думаю портал можна буде створити і дивитись за ним.Тільки найбільш проблемним пунктом для мене є новини ну але це вирішуєтся.

І чим той сайт/портал буде не такий як інші ? За чим туди ходити ? За "синоптиком" ? Краще оновити/покращити/добудувати вже існуючі.
Бачив я, як доволі недурні люди створювали свій власний ресурс - срок життя того ресурсу максимум 1 рік. Це спочатку, перший місяць, ейфорія, постійне наповнювання та покращення за допомогою власника і його товарищів. Потім товариші помічають, що на ресурсі є тільки те, що вони самі принесли, їм стає нудно і вони починають "забивати", бо ходять туди, де є щось цікаве. Потім власник бачить, що ресурс потрібен тільки йому, а ще через півроку і власнику теж стає байдуже.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2014, 13:55 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
ПокОпали?
Хай людина робить. Ну, звісно, якщо захоче. Може Фейсбук з Твіттером переплюне. Без сарказму.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2014, 17:12 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
AndroVit написав:
ПокОпали?
Хай людина робить. Ну, звісно, якщо захоче. Може Фейсбук з Твіттером переплюне. Без сарказму.

Та звичайно хай робить - мені чужої праці нешкода зовсім. Плюс буде як мінімум в досвіді.
Просто я не раз стикався (а в деяких трохи і сам приймав участь) з подібними замислами типу "Ми зара замутимо мегаресурс, всі будуть ходити тільки до нас, а ми на рекламі заробимо мільйони......". Тільки чомусь відвідувачів черга не стояла, і той початковий десяток-другий "завсігдаталів" через деякий час втрачав до ресурсу інтерес і розбігався (а бувало, що і розсиралися).... Game over.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2014, 11:07 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
Як тільки доходить до роботи, то Немає неякого "МИ" :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2014, 03:01 
Офлайн

зараз працюю над дизайном.Але все більш думаю на рахунок новин...Може є бажаючі працювати над сайтом , кароч бути журналістом :-): ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2014, 12:03 
Офлайн

Повідомлення: 9
Район міста: Центр
Хочеш зробити на зразок цього ? Доречі http://www.52.ua поки вільний. Тоді може варто співпрацювати з проКовель, kowel та іншими ресурсами

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2014, 14:05 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
Monarch написав:
зараз працюю над дизайном.Але все більш думаю на рахунок новин...Може є бажаючі працювати над сайтом , кароч бути журналістом :-): ?

Якби не Майдан та форс-мажор на Сході, то про Ковельський форум вже навряд чи хто згадав би. Робіть висновки і Прапор Вам в руки. Може і з мого тіла вишкребеться до Вас якась особистість, котрій завжди хочеться доторкнутися до мудрості… Якщо тільки Ви не фанат програми ДохтурАнтиступа…

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі