Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 листопада 2017, 08:59

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 70 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Самсунг гелексі та айфон - що круче
ПовідомленняДодано: 04 січня 2013, 10:16 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
AndroVit написав:
А "функціональніше" ?

В США айфон, в нас смартфони на андроїді.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 січня 2013, 10:32 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Двоюрідна племінниця, що гостювала цього літа в Україні, розповідала, що "айфономанії" в Штатах немає. В неї самсунговський смартфон з висувною qwerty клавіатурою.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 січня 2013, 12:15 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Це в нас її немає - більшості українців це не по карману.
А в США, на скільки я розумію, лідером ринку є iPhone, і черги саме за ним.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 січня 2013, 13:50 
Офлайн

Цитата:
В кампусе корпорации Microsoft в Маунтин Вью находится много новейших продуктов компании, однако воры предпочли вынести из здания только пять планшетов Apple, сообщает Daily Post. Инцидент произошел в период с 19 по 26 декабря.
По сообщению представителей редмондской компании, из главного здания Microsoft были похищены два iPad второго поколения и два iPad третьего поколения общей стоимостью около 3000 долларов. В заявлении значится также пятый планшет, который зарегистрирован как iPad 4 стоимостью $729. Однако в полиции считают, что это опечатка и никакого пятого планшета не было, так как официально это устройство называется «iPad с дисплеем Retina».
iPad были украдены из трех офисов в штаб-квартире редмондской компании в период рождественских праздников, признаков взлома не обнаружено. Как отмечается в рапорте, ни один из продуктов Microsoft похищен не был.

Во епплопоклонники прикололися :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 березня 2013, 23:51 
Офлайн

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 квітня 2013, 12:03 
Офлайн

Повідомлення: 381
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
Як користувач iPhone 4S скажу, що цей телефон не є чимось надзвичайним, проте у порівнянні з більшістью девайсів на андроїді він є набагато простішим у експлуатації. Для певної категорії людей це далеко не останній фактор. Що стосується кастомізації, то тут звісно, андроїд рулить, проте маючи бажання, прямі руки та jaіlbreak, можна і з яблока круто познущатися.

Відносно Тунця - не бачу жодної проблеми. Це вже просто дехто, вибачте на слові, "зажрався", бо ліньки лишній раз натиснути на ліву кнопку миші. насправді все досить просто, до того ж iCloud себе досить добре зарекомендував.

І останнє. Не знаю як хто, а я, наприклад, купую телефон не для того, щоб ковирятися у його системі, робити рут і так далі аби змінити зовнішній вигляд іконок чи на халяву встановити якийсь софт. Ось тут AppStore повністю взуває Play Market по кількості та якості доступного на халяву софту. Навіть якщо пртрібний вам софт є платним, ви завжди можете знайти нічим не гірший аналог, або ж зробити jailbreak буквально за 5 хвилин.

Це все моя особиста думка, яку навряд чи хтось зможе змінити, що б не говорили. Проте, я завжди відкритий для дискусій і залюбки вислухаю усі заперечення та докази протилежного ;)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 квітня 2013, 19:56 
Офлайн

Повідомлення: 216
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 6 разів.
Amaterasu написав:
Як користувач iPhone 4S скажу, що цей телефон не є чимось надзвичайним, проте у порівнянні з більшістью девайсів на андроїді він є набагато простішим у експлуатації. Для певної категорії людей це далеко не останній фактор. Що стосується кастомізації, то тут звісно, андроїд рулить, проте маючи бажання, прямі руки та jaіlbreak, можна і з яблока круто познущатися.

Відносно Тунця - не бачу жодної проблеми. Це вже просто дехто, вибачте на слові, "зажрався", бо ліньки лишній раз натиснути на ліву кнопку миші. насправді все досить просто, до того ж iCloud себе досить добре зарекомендував.

І останнє. Не знаю як хто, а я, наприклад, купую телефон не для того, щоб ковирятися у його системі, робити рут і так далі аби змінити зовнішній вигляд іконок чи на халяву встановити якийсь софт. Ось тут AppStore повністю взуває Play Market по кількості та якості доступного на халяву софту. Навіть якщо пртрібний вам софт є платним, ви завжди можете знайти нічим не гірший аналог, або ж зробити jailbreak буквально за 5 хвилин.

Це все моя особиста думка, яку навряд чи хтось зможе змінити, що б не говорили. Проте, я завжди відкритий для дискусій і залюбки вислухаю усі заперечення та докази протилежного ;)

Все ж таки за ті самі кошти, можна взяти більш потужний смарт на андоїді, тому й багато розумних людей говорить що Айфони не коштують своїх грошей.
Тунець це все ж таки проблема. iTunes є далеко не в кожному ПК, тому коли я прихожу з андроїд телефоном, мені нічого не коштує просто під'єднати його до ПК в якості флешки, а от качати ставити і синхонізувати Тунець, щоб закиінути одну пісню є якби "геморойно".
Якщо ж ви купуєте айфон, то не потрібно говорити що
Цитата:
я, наприклад, купую телефон не для того, щоб ковирятися у його системі, робити рут і так далі аби змінити зовнішній вигляд іконок чи на халяву встановити якийсь софт
, можна просто придбати за 400грн звичайний телефон, щоб з його дзвонити і відправляти СМС(ну якщо "Понти" для вас теж не головне). На рахунок взування стором маркет не можу погодитись. Чому програми й ігри спочатку випускають на іОС? Тому що там є більша можливість заробити на проробленій роботі, тому в апсторі просто не може бути більше халявного софту ніж у маркеті. І якщо ж ви купуєте телефон не для того щоб прошивати його чи отримувати рут, тоді чому ж ви робите Jailbreak за 5 хвилин?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 квітня 2013, 21:03 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Altair написав:
можна просто придбати за 400грн звичайний телефон, щоб з його дзвонити і відправляти СМС

Угу. І дзвонити, до речі, з балалайки за 400 грн зручніше.
В мене було один час два телефони - LG GX300 (балалайка) і Galaxy Nexus. З балалайки дзвонити було зручніше.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 квітня 2013, 12:39 
Iphone класна штука, якщо його купляти офіційно новий в Applestore, розмитнити і внести в базу данних(в білий список). Жити і не паритись. А якщо на маленькому базарі в баригі, з сумнівним минулим, за 4000-5000грн. без документів. Який лежить там місяцями в неотоплювайому приміщенні, і неясно чи це неверлок, чи це лочений. Бо якщо лочений, то обновивши версію Іоs отримаєте айпод замість вашого айфона. Так само якщо вкрадуть чи буде якась спірна ситуація - то ніхто його шукати не буде без чека.

Проте цього всього позбавленний галаксі. Його можна придбати офіційно в Україні. Я взагалі не розумію, чому в країнах де розвинута така "апплє манія" немає офційного Apple store... Хтось казав, чому тоді за айфонами в сша стоять черги. Це не черги це така піар акція. Фанати зібралися, разом провели весело час. Майже як в нас на мадані)) Чому на другий день вже черги не було? Тому, що половина прийшла тупо подивитися. Черга була не біля касси. Люди прийшли на презентацію. Це трошки різне. В мене однокласниця живе в США і також підтверджує, що айфономанії ніякої немає. Каж,е що тут(в США) престижно мати своє житло, автівку і сім"ю, а не мобілку.

Щодо самих телефонів і їх порівняння. То не один з них не вартий своїх грошей. Інше діло коли включаються провінційні понти (як писав колись КОТ "Понти в селі - велике діло") і людина віддає останні гроші на не дешевий гаджет. Можливо це ще дитинство грає в одному місці. Бо це є звичайна дорога іграшка, не більше того. Є і інші, які можуть собі дозволити такі телефони без сильної втрати свого бюджету, і їм вони просто подобаються - тільки ці люди не будуть на кожному кроці верещати про те що андроід - гівно, апплє - за...сь. Це як правило старші люди, які звертають увагу на те, який в кого телефон - в останню чергу. Одним словом - це все маркетинг.

Ці всі каруселі з дорогими мобілками нагадує мені, як колись давно було модно ставляти золоті зуби. В сучасному світі вони зараз виглядають не дуже модно і круто. І більшість побігло вставляти керамічні.

Та й тим більше - кожного року виходить новий айфон чи галаксі. Мені просто цікаво, що відчуває людина, яка вгасила кучу грошей на ту цяцьку, а вона вже не сама крута. Що це же вчорашній день...

Догори

Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Лохотрон від МТС (UMC)
ПовідомленняДодано: 02 серпня 2013, 01:04 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
та й взагалі із тими дроїдами одні проблеми - http://internetua.com/smartfon-Samsung- ... iv-luadinu

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 серпня 2013, 07:41 
Офлайн

З Афонями теж проблем вистачає:
http://www.ichip.ru/novosti/ustroistva/2013/03/iphone-zagorelsya-vo-vremya-telefonnogo-razgovora
http://hi-tech.mail.ru/news/misc/iphone_4s_burn.html
http://techno.bigmir.net/technology/1521659-iPhone-zagorelsja-v-karmane-u-podrostka--VIDEO-
::yaz-yk:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 серпня 2013, 09:38 
Офлайн

Повідомлення: 481
Подякував (ла): 14 разів.
Подякували: 11 разів.
на власні очі бачив як айфона розірвало майже на шматки,причиною стало вздуття батареї :ps_ih:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 серпня 2013, 09:43 
Офлайн

iPhone на мило!!!!!!!!!!!! :ti_pa:

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 серпня 2013, 17:35 
Офлайн

Повідомлення: 105
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
Галаксі S4 найкращий комунікатор на даний момент... Америкоси так кажуть.... Кращий за ІР4-5!!! В пятірку попав і Галаксі S3(зараз він цілком по карману,можна почекати ще пів року,так що раджу брати S3,якість звуку і всього остального не гірша чим в АЙФонах,а ціна нижча,проблема батареї для андроїдів я так розумію поки не вирішина,так що варто докупити ще одну про запас)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 серпня 2013, 18:13 
Офлайн

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 70 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: