Сподобався форум - постав +1

Клавіша:задачка з двома невідомими.

"Залізо", мережі, інтернет, мобільний зв'язок, софт - все, крім реклами

Модератори: AndroVit, Igal

Клавіша:задачка з двома невідомими.

Повідомлення vana » 17 червня 2012, 08:10

Ви пам"ятаєте зі школи систему рівнянь з двома невідомими(х,у)?А як розв"язати? :-):
Ну добре,ближче до теми.Зустрінув знайому.Слово за слово.Проміж іншого каже:Це ж треба,оце саме ноутбук поламався.-А що таке?-Друкувала звіт і клавіша вилетіла.-Прямо так сама і вилетіла?-Так.-Хм.(Ну як не постаратись допомогти ближньому,коли цей ближній ще й чарівна особа.)Можна було б глянути.-А ви розбираєтесь?-Та де в чому. :-): :a_g_a: :smu:sche_nie: (Похвастався,що поробиш.)Де ноут?-Вдома.-Гляну.-От добре!(Забігаючи наперед скажу,що вся процедура спілкування з ноутом зайняла приблизно 45 хв., і це включаючи час на пошук вдома необхідних інструментів-:дві малесенькі плоскі викрутки,пінцет,збільшувальне скло,кишеньковий ліхтарик,настільна лампа-діло було підвечір :-): )Безпосередньо перед оглядом ще раз питаю:-Що,прямо сама вилетіла під час друку?-Саме так.(Хм.Чому спитав.Роки 4 назад мій малий прийшов знадвору і,роздягаючись,пожбурив в"язку ключів на диван.А на дивані лежав його розкритий ноут.Хрусь!І клавіша вилетіла.Ноут був на гарантії.Занесли в сервіс.Там без слів погодились поставити нову клаву.На другий день забрали.Клаву дійсно поставили нову.Бо стара була лише латиницею,а нову малий попросив латиниця+кирилиця.)Отже.Ноут Acer.Aspire.3 роки.Стан хороший.До нього додається клавіша "П" і 2 малюсінькі рамки-наші невідомі "х(ікс)"-більша, та "у(ігрек)"-менша,розміром 6-8 мм.Клавіша не ігрова,ніхто по ній в екстазі не лупив.(І як вилетіла? :du_ma_et: )Рамки вроді цілі.На перший погляд вроді симетричні.Це якщо кожна має 6 ступенів свободи(верх,низ,і 4 сторони)то для двох 6*6=36 А 36 можливостей позицій з"єднання -забагато!За допомогою ліхтарика заглянув збоку під сусідню клавішу "Р" і визначив приблизне положення великої рамки.Далі.В "гнізді" клавіши зверху по бокам виявились 2 маленькі гачечки і знизу посередині 1 широкий гачок.Відповідно знайшов на великій рамці 2 маленькі виямки і на маленькій рамці-1 широку виямку.Отже кожна рамка стала мати 1 положення.Крім того,маленька має з обох сторін ріжки,а велика-симетричні отвори. :-): Отже вони з"єднуються!Далі.З"єдную рамки між собою.Для цього прийшлось розсунути сторони великої майже на 2 мм.!Досить велике зусилля!З"єднались.Далі чіпляю велику 2-а виямками за верхні гачки,розтягую систему цих "ножиць" з досить великим зусиллям вниз(до себе) і чіпляю маленьку за широкий гачок знизу.Далі клавіша.Кладу її зверху на рамки у правильне положення,легенько натискаю,сильніше,ще сильніше-хрусь,хрусь,хрусь-і клавіша стає на своє місце.Як влита!!!І сам не сподівався.Пробую підважити клавішу з 4-х сторін-не піддається!Перевірив,як друкує-все добре.
-Ну ось і все.Полагодив. :-): Користуйтесь на здоров"я.-Вже?Не надякуватись!І що б я без вас робила?Може чаю?-Дякую,не відмовлюсь.Щось дійсно в горлі пересохло. :-): Ну а все-таки,як це сталось?-Ой,ви знаєте,сьогодні син виносить ноут зі своєї кімнати і каже:"Ось,мамо,щось сталось з ноутом,чогось клавіша сама вилетіла."-Тут у мене закралась підозра.Справа в тому,що її син,дорослий вже хлопчак,любить бавитись в кімнаті, крім ноута, ще й пневматичним пістолетом,що стріляє пластмасовими кульками.Але лупить добряче.Певно ,лоботряс старався поцілити в зображення на моніторі,а попав в клавішу і "вилущив" її.Але свої підозри я залишив при собі.Дитина для кожної матері-це святе.
З.І.Коли у вас з клавішою станеться подібне нещастя,і вийшов строк гарантії,можливо варто спробувати полагодити її самому.У вас получиться.І,по-перше:ви сподобаєтесь самі собі,а, по-друге:не будете морочити голови вічно зайнятим хорошим хлопцям з сервісної майстерні.Можливо, мій маленький досвід стане вам у пригоді. :a_g_a: :-):
vana
vana
 
Повідомлення: 343
З нами з: 27 лютого 2008, 00:50
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Клавіша:задачка з двома невідомими.

Повідомлення Vadia » 17 червня 2012, 23:29

Декілька місяців тому клацав на нетбуці, клавіша вилитіла сама без буть яких зусиль. Вставилась теж просто. Думаю, якби підважував, то швидше зламав би ).
Аватар користувача
Vadia
 
Повідомлення: 275
З нами з: 04 червня 2007, 17:13
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста:

Re: Клавіша:задачка з двома невідомими.

Повідомлення AkSeL-A3 » 18 червня 2012, 07:55

А я сам знімав на ноуті, повністю, всі клавіши. Для чистки під ними. Все робиться абсолютно просто і без будь яких зусиль. При тому робив це без попереднього навчання та чиїхось інструкцій. головне намалювати схему розташування клавіш, щоб потім не переставляти ще раз. :-):
Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны. Ш. Руставели.
Аватар користувача
AkSeL-A3
 
Повідомлення: 578
З нами з: 08 січня 2011, 22:25
Звідки: Typiйськ-Ковель
Подякував (ла): 88 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста:

Re: Клавіша:задачка з двома невідомими.

Повідомлення AndroVit » 27 червня 2012, 00:06

Дякуючи дітям і я сьогодня освоїв процедуру вставляння вирваної клавіші ноутбука. Потратив хвилин 10 на гугління і крутіння пластмасок.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:


Повернутись до Все про комп'ютери та програми, Інтернет та мережі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron