Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Пошта @Kovel.com.ua
Логін:
Пароль:
Пароль:
Підтвердження паролю:
Вхід
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 28 липня 2017, 15:44

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Питання по смартфонах на базі Android
ПовідомленняДодано: 20 травня 2011, 20:15 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Розібрався. Трохи не так: це не в настройках, а в режимі редактування - просто удаляєщ лишнє, перетягуючи в корзину :co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 травня 2011, 20:30 
Офлайн

Повідомлення: 37
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
igorsolop написав:
Розібрався. Трохи не так: це не в настройках, а в режимі редактування - просто удаляєщ лишнє, перетягуючи в корзину :co_ol:

Ну если виджеты удалять,то да тянешь до низу ,в корзину. Кстати у тебя какой версии андроид?Можно ещё тут что нибудь посмотреть,думаю должно работать если 2.2 http://www.lg-p500.ru/

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 травня 2011, 20:35 
Офлайн

Benzo написав:
Ну если виджеты удалять,то да тянешь до низу ,в корзину
Робочі столи удаляються так само як і віджети - перетягуєш "непотрібний" робочий стіл в корзину :mi_ga_et:

У мене Андроїд 2.2.1

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 травня 2011, 20:56 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
igorsolop написав:
Abram, ага! Як їх убрати?

У різних лаунчерах по-різному. В Launcher Pro - Preferences -> Homescreen Settings -> Number of screens (там, до речі, від 1 до 7). В рідному - не знаю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 травня 2011, 20:57 
Офлайн

igorsolop написав:
Benzo написав:
Ну если виджеты удалять,то да тянешь до низу ,в корзину
Робочі столи удаляються так само як і віджети - перетягуєш "непотрібний" робочий стіл в корзину :mi_ga_et:

Ага, може бути. Так само, як і в ADW Launcher.
igorsolop написав:
У мене Андроїд 2.2.1

Це залежить від лаунчера, а не від версії.
Понт: в мене 2.3.3.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 травня 2011, 21:10 
Офлайн

То неважливо - я поки всім задоволений. Правда один раз заглючив WiFi і BT - відмовились включатись. Допомогла перезагрузка телефона :smu:sche_nie:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 травня 2011, 19:50 
Офлайн

Порадьте плеєр, який би міг проігрувати МР3 і елементарно управлявся б кнопками самого телефону (хоча б Play\Stop, Вперед\Назад). А то PowerAMP хоч і кльовий плеєр, але чомусь ці кнопки не підтримує (чи може я просто не розібрався?) :du_ma_et:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 травня 2011, 22:47 
Офлайн

igorsolop написав:
Порадьте плеєр, який би міг проігрувати МР3 і елементарно управлявся б кнопками самого телефону (хоча б Play\Stop, Вперед\Назад). А то PowerAMP хоч і кльовий плеєр, але чомусь ці кнопки не підтримує (чи може я просто не розібрався?) :du_ma_et:

А рідний чим не вставляє? :du_ma_et:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 травня 2011, 23:16 
Офлайн

В рідному тоже ті кнопки не працюють :nez-nayu:

В НТС був такий CorePlayer - то він умів "перехоплювати" кнопки на телефоні і назначати на них свої функції. Хотілося б так само і тут. Не вірю шо тут такого нема! :smu:sche_nie:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 травня 2011, 23:27 
Офлайн

igorsolop написав:
В рідному тоже ті кнопки не працюють :nez-nayu:

Еммм... Нахріна вони тоді треба? :du_ma_et:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 травня 2011, 08:38 
Офлайн

Або ти мене не зрозумів, або я незрозуміло пояснюю. Я маю на увазі не намальовані на екрані кнопки плеєра, а фізичні кнопки телефона - от них і треба задіяти. От наприклад ти слухаєш музику і тобі потрібно натиснути Паузу: екран телефону виключений, телефон заблокований - шоб поставити поеєр на паузу тобі треба включити екран, розблокувати телефон і попасти пальцем в намальовану кнопку плеєра. А от як би було зручно якби Play\Pause нажималась середньою кнопкою телефону - не треба було б робити лишніх рухів...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 травня 2011, 12:59 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Benzo написав:
А вот навигатора какого можно поставить для Украины не посоветует ни кто? Стоит навител,но не радует,при отклонении не прокладывает новый,а всё на старый возвращает. Да и с нашими картами туговато(русских на 1,5 гб, наших 300 мб)

На Навител с картами туговато??? Ну знаете ли..... Это вроде как самые полные и подробные карты, даже официальные. А если еще и самописные установить - то вообще самый свежак, ни на какую другую навигационную программу более оперативных карт нет.

То что при отклонении от маршрута пытается возвращать на старый - это нормально. Просто он считает что его маршрут самый правильный и оптимальный :-): Если отклонение не большое - можно просто не обращать внимание, все равно вернешься на маршрут, а если конкретное - то тем более. Немного погодя навител перекладет его сам, когда местоположения сменится и соответственно сменятся критерии достижения цели. Вообще там много чего настрить можно, и касательно прокладки маршрутов тоже. Уж сколько лет им пользуюсь - нравится намного больше других программ, и именно за счет более качетственных карт Украины.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 травня 2011, 13:43 
Офлайн

igorsolop написав:
Або ти мене не зрозумів, або я незрозуміло пояснюю. Я маю на увазі не намальовані на екрані кнопки плеєра, а фізичні кнопки телефона - от них і треба задіяти. От наприклад ти слухаєш музику і тобі потрібно натиснути Паузу: екран телефону виключений, телефон заблокований - шоб поставити поеєр на паузу тобі треба включити екран, розблокувати телефон і попасти пальцем в намальовану кнопку плеєра. А от як би було зручно якби Play\Pause нажималась середньою кнопкою телефону - не треба було б робити лишніх рухів...

Я зрозумів, що це аппаратні, але думав, що це окремі клавіши. Тоді було б дійсно дивно - клавіші є, але не працюють. Тепер допер, що тобі треба куди-небудь повісити :).

Я б спробував порутати телефон і встановити Music.apk з CyanogenMod. Там це все є. Але не впевнений, що все це запрацює з самсунгівської оболонкою.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 травня 2011, 14:17 
Офлайн

Тоді треба найти когось незнайомого, на ньому спробувати і якшо вийде - ставити мені... :smu:sche_nie:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 травня 2011, 23:14 
Офлайн

Повідомлення: 37
bast написав:
Benzo написав:
А вот навигатора какого можно поставить для Украины не посоветует ни кто? Стоит навител,но не радует,при отклонении не прокладывает новый,а всё на старый возвращает. Да и с нашими картами туговато(русских на 1,5 гб, наших 300 мб)

На Навител с картами туговато??? Ну знаете ли..... Это вроде как самые полные и подробные карты, даже официальные. А если еще и самописные установить - то вообще самый свежак, ни на какую другую навигационную программу более оперативных карт нет.

То что при отклонении от маршрута пытается возвращать на старый - это нормально. Просто он считает что его маршрут самый правильный и оптимальный :-): Если отклонение не большое - можно просто не обращать внимание, все равно вернешься на маршрут, а если конкретное - то тем более. Немного погодя навител перекладет его сам, когда местоположения сменится и соответственно сменятся критерии достижения цели. Вообще там много чего настрить можно, и касательно прокладки маршрутов тоже. Уж сколько лет им пользуюсь - нравится намного больше других программ, и именно за счет более качетственных карт Украины.

Разобрался . Установил 3,3,5 вместо 5,0 и атлас под него ,+ отключил притягивание под него, ведёт здорово.
Хотя хотелось бы для маленьких городов ,типа Ковель карты подробнее,но уж ,на без рыбье и рак рыба, :-): :-): :-): Ну и хотелось бы узнать как нараститть карты под него ,так что бы ехать по дороге потом ,а не по полю. :-): Сталкивлся и с такой штукой . :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: