Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 вересня 2017, 04:24

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 324 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Домашній інтернет від КИЇВСТАР
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 11:21 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Reaver написав:
посидеть 3 месяца и заплатить только за один,

1. На даний момент не три а два.
2. Я насильно нікого не підключаю. Я пропоную варіанти і розказую плюси та мінуси. Хоче людина УТ - не відмовляю. Хоче ЮаІнет - аналогічно.
В людей в основній масі немає того дитячого запалу перепробувати все. Міняти кабелі постійно то не є вихід. Я на ЮаІеті маю тариф 3/6 і 15 гіг на 100мбіт. На даний момент 15 гіг ще не використав. При тому що інтернет включений 14 годин в день. Тих хто намагається викачати весь інтернет не так і багато швидкість 10-20-30 мбіт потрібна одиницям.
Якщо я маю в свого провайдера за 70грн 5 мбіт а хтось дасть за 70грн - 10 мбіт я перейду. Але з більшим задоволенням я перейду якщо хтось дасть моїх 5 мбіт за 40 грн. І так переважна маса.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 11:22 
Офлайн

Немає на сільмаші. Якби було - давно вісіли б оголошення. Обіцяли можливо в січні але орієнтовно в лютому.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 11:32 
Офлайн

Повідомлення: 73
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: центр
nekton написав:
Roma_11 написав:
Трошки розумію клієнтів uainet, які ще вагаються змінювати провайдера чині, ну а які можуть бути сумніви в клієнтів укртелекому, інтертелекому????????????????цього реально не розумію

Маю досвід роботи в ІТ сфері - 15 років. Тобто не ламер як ти розумієш. Був клієнтом укртелекому пару років. Мене влаштовував мій УТ по самі помідори. На ЮаІнет підключився менше місяця тому. Причин переходу - дві. Але такі причини можуть бути в небагатьох людей в цьому місті.
1. Мої клієнти почали підключати інтернет від ЮаІнета. А так як я для них є першою техпідтримкою то відповідно маю буди в курсі принципів роботи і можливих проблем ЮаІнета
2. ЮаІнет дає на рахунок 50 грн за приведеного друга (клієнта). Таким чином ЮаІнет мені стає можна сказати безкоштовним провайдером.

А тепер беремо ситуацію що я ще не перейшов на ЮаІнет і немає тих двох переваг.
Що мені запропонує Київстар якщо я маю від УТ стабільно 2 мбіта за 60 грн? І мені їх хватає.

P.S. Рома нічого особисто проти тебе не маю, ясно що ти за приведеного клієнта маєш гроші і тому стоїш на свому. Платив би мені Київстар - я б пропонував як варіант народу туди підключатися. Однак агресивна реклама з поливанням брудом конкурента в нас на сайті ніколи не проходила.

Стоп, жодної краплі бруду ні на кого не потрапило..........всього лиш переваги та недоліки

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 11:35 
Офлайн

Повідомлення: 354
Подякував (ла): 17 разів.
Подякували: 19 разів.
Наприклад мені УТ не дає більше 1мб. Як сказали - не дозволяє лінія. Більше того стабільно розриває звязок - за вечір 2-3 рази, це дуже не зручно. А найбільш несправедливо, що я не можу перейти на нові ціни (50 грн. 2мб) тому що у них умова - тільки при підключені двох мегабіт. Тому плачу 70+ грн. за один корявий мегабіт. І варіантів немає. :-(

А от якби ви підключали приватні будинки, то ціни б вам не було. :nez-nayu:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 11:36 
Офлайн

Закон про рекламу знаєш? Почитай пункт про порівняння якостей свого товару з іншими. Думка користувача і думка зацікавленої особи - не одне те саме. Аналогічно приструнювалися працівники ЮаІнету, укртелекому коли починали гнати на інших провайдерів. Нехай порівняння що краще та гірше роблять користувачі ваші. А ви просто викидайте свої новини, акції, відповідайте на питання і сріться між собою наприклад приватом

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Інтернет від Київстар (Білайн)
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 12:47 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
2nekton
Може ти, як знавець, підкажеш (а то Roma_11 певно досі збирається з думками чи просто ігнорує невдалі питання) : в чому переваги (реальні) КиївСтарівського інтернету перед Укртелеком, Uainet, Біплан та інші ? Для чого тягнути інший кабель ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 13:00 
Офлайн

Грішаня написав:
Для чого тягнути інший кабель ?

Для того, щоб заробляти гроші.
Біплан геть відкидаємо. В Укртелекома правда ще хватає абонентів яких можна собі перехватити. Тому реально треба порівнювати переваги ЮаІнета та Київстара. Саме вони між собою воюватимуть за клієнтів багатоповерхівок.
На даний момент реальні переваги Київстара бачу лише для тих кому потрібна велика швидкість. Наприклад відео ганяти туди назад. Говорити про якість не можу так як ще не стикався. Деяким позитивом також є те що в Ковелі цим керує дійсно спеціаліст цієї справи. Локальної мережі наскільки розумію немає.
P.S. Загалом я просто не можу інколи говорити те що знаю. Але скажу так. При бажанні міг би тролити на користь любої фірми, що ЮаІнета, що Київстара. Але так як ні до тих ні до тих відношення не маю - буду нейтральний.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 13:11 
Офлайн

nekton написав:
Грішаня написав:
Для чого тягнути інший кабель ?

Для того, щоб заробляти гроші.

Заробляти для Roma_11 ? Так він і на питання мої відповіді не дає.

в Ковелі цим керує дійсно спеціаліст цієї справи. Локальної мережі наскільки розумію немає.

Керує спеціаліст - а роботу роблять ПТУшники ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 13:12 
Офлайн

Заробляти гроші буде Київстар. Працівники отримуватимуть зарплату. Завдання керівника - організувати роботу

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 13:16 
Офлайн

nekton написав:
Заробляти гроші буде Київстар. Працівники отримуватимуть зарплату. Завдання керівника - організувати роботу

Висновок: А нам, кабанам, ваАащє сірєнєво : Uainet, Київстар, Укртелеком і т.д. - все єдіно !

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 13:29 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Roma_11 написав:
Стоп, жодної краплі бруду ні на кого не потрапило..........всього лиш переваги та недоліки
Ні, неправда! особисто мене зачепила твоя фраза:
Roma_11 написав:
Вчора в мене був клієнт, який відмовився від 3 uainet-ових і замовив наших 2 мотивуючи це відсутності отих 3 що написано і постійними перебоями в роботі

Абсолютно неправдива інформація! Ось тобі знову мій тест (тарифний план - 3Мбіт\с вдень):
Зображення
А де результати тестування від ваших користувачів? Про які переваги та недоліки ти говориш, якшо відгуків від користувачів Київстару нема взагалі (окрім тих, які ми читаємо на інших форумах)? Хоча такий тест я можу зробити й сам - в нас на роботі є ваш Інтернет, проте теж можу підтасувати результат так, шо заявленої швидкості не буде видно...

Я можу в кінці кожного свого поста давати такий тест, шоб ти і інші користувачі бачили шо до чого, але не думаю, шо це буде гарною рекламою Київстара (точно так само як і твої непрофесійні і однобокі висловлювання, наклеювання і розкидання реклами з твоїм іменем де попало не роблять честі вашій фірмі, а скоріше навпаки).

Отож, в кого там вищевказана швидкість відсутня - це скоріш за все НЕ проблеми UA-Inet'у і ти це прекрасно повинен розуміти або тобі не місце в тій фірмі, де ти зараз знаходишся.

Лише це мене спонукало дати відповідь, а аж ніяк не нелюбов до Київстара чи любов до UA-Inet'у.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 17:57 
Офлайн

nekton написав:
Закон про рекламу знаєш? Почитай пункт про порівняння якостей свого товару з іншими. Думка користувача і думка зацікавленої особи - не одне те саме. Аналогічно приструнювалися працівники ЮаІнету, укртелекому коли починали гнати на інших провайдерів. Нехай порівняння що краще та гірше роблять користувачі ваші. А ви просто викидайте свої новини, акції, відповідайте на питання і сріться між собою наприклад приватом

Прийняв до уваги

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 18:48 
Офлайн

AndroVit написав:
Ну, тоді як з'явишся завтра (а точніше сьогодня), то дай відповіді на мої питання, на котрі ти не відповів. Щодо огріхів монтажникв уже і Ковелі і пінгу.

Що до монтажників ні не відповім........
Що до пінгу - на пінг може вплинути загруженість мережі чим менше нагруженість тим менший пінг і тим більша швидкість
а вплинути можна так сидіти в ночі)) зробити кабель якомога коротший тоді пінг буде норм!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 18:51 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Roma_11 написав:
зробити кабель якомога коротший тоді пінг буде норм!!!

;;-)))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 19:22 
Офлайн

Abram написав:
Roma_11 написав:
Підставою для підключення є твоя згода, і після підключення, тестування швидкості, 3-х денного користування сплата абонплати згідно з тарифним планом (зараховується за березень).

Це не може бути підставою для надання послуг. Це називається "незаконна підприємницька діяльність". Може, підставою надання послуг є договір-оферта?

Окей, пояснюю: чому йшлося про відсутність договору?
тому що клієнт не бере на себе жодних зобов'язань.
Це якби послуга з попередньою оплатою(платиш-користуєшся, не платиш не користуєшся).
і жодних притензій до клієнта збоку провайдера нема, лише всебічна підтримка...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 324 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: