Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 листопада 2017, 18:42

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 324 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Інтернет від Київстар (Білайн)
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 01:57 
Офлайн

Повідомлення: 73
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: центр
KOT написав:
Roma_11 написав:
KOT написав:
ну Абрам, тож не знущайся уже так.. вони тоже мають право на 34 ст. Конституції ;;-)))

Я був подумав що маю справу з реальними людьми, які чимось заються в час ночі серед робочого тижня, а це так "поржать". Ну продовжуйте дальше "Ржать" чи як це у вас називається

да не здавайся так бисто)))
просто тут завжди маса критики))

а що ж ти очікував? Закінув пропозицію і люди просто масово на неї повелися б? Тут своя боротьба іде.. і нада усім доказати, що твоя пропозиція найкраща...

Так я цим і займаюсь............но народ поржать не поржать це якось не серйозно

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 02:03 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Roma_11 написав:
Я був подумав що маю справу з реальними людьми, які чимось заються в час ночі серед робочого тижня, а це так "поржать". Ну продовжуйте дальше "Ржать" чи як це у вас називається

Просвітлю тебе, як новачка, щодо роду занять юзера Андровіта - військовий пенсіонер, тобто день з ніччю можу вільно попутати і не переживатиму. Цілком реальна людина - центнер з хвостиком живої ваги. Питання я задавав вроді не ржачні. Відповіді не отримав на останнє і щодо пінгу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 02:04 
Офлайн

igorsolop написав:
Roma_11 написав:
а тарифи вночіце не так важливо
Тобто ти вважаєш, шо вночі не варто піднімати швидкість за ті ж гроші? Просто цікавить твоя думка (точно так само як і думка щодо доцільності в моєму випадку зміни провайдера) :smu:sche_nie:

Подвоєння швидкості вночі це просто.......... "трюк", мол ще одна перевага, а реально вночі 95% користувачів сплять.
Ана рахунок зміни тарифного плану, я не бачу причин тобі цього не робити, ніякі ж договори не складаються......підключив, спробував, сподобалось - користуєшся далі ні - не користуєшся. Тим більше ти фінансово навіть виграєш.
Ну це моє бачення твоєї ситуації, а рішення твоє

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 02:06 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Roma_11 написав:
KOT написав:
ну Абрам, тож не знущайся уже так.. вони тоже мають право на 34 ст. Конституції ;;-)))

Я був подумав що маю справу з реальними людьми,

Спеціально сходив глянув в дзеркало. Дві руки, дві ноги. Голова між вухами. Не просвітляюсь, через стіни не ходжу. Начебто реальна людина.
Roma_11 написав:
які чимось заються в час ночі серед робочого тижня, а це так "поржать". Ну продовжуйте дальше "Ржать" чи як це у вас називається

Заютись не заюсь (що це таке взагалі?), але от працювати - працюю. Правда, троллити на форумі це мені аніскільки не заважає.
Roma_11 написав:
ніякі ж договори не складаються.....

Тобто послуги надаються безпідставно?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 02:11 
Офлайн

Abram написав:
Roma_11 написав:
KOT написав:

Я був подумав що маю справу з реальними людьми,

Спеціально сходив глянув в дзеркало. Дві руки, дві ноги. Голова між вухами. Не просвітляюсь, через стіни не ходжу. Начебто реальна людина.
Roma_11 написав:
які чимось заються в час ночі серед робочого тижня, а це так "поржать". Ну продовжуйте дальше "Ржать" чи як це у вас називається

Заютись не заюсь (що це таке взагалі?), але от працювати - працюю. Правда, троллити на форумі це мені аніскільки не заважає.
Roma_11 написав:
ніякі ж договори не складаються.....

Тобто послуги надаються безпідставно?

Підставою для підключення є твоя згода, і після підключення, тестування швидкості, 3-х денного користування сплата абонплати згідно з тарифним планом (зараховується за березень).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 02:18 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Roma_11 написав:
Підставою для підключення є твоя згода, і після підключення, тестування швидкості, 3-х денного користування сплата абонплати згідно з тарифним планом (зараховується за березень).

Це не може бути підставою для надання послуг. Це називається "незаконна підприємницька діяльність". Може, підставою надання послуг є договір-оферта?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 02:25 
Офлайн

Так всім надобраніч і гарних снів................я б з радістю продовжив дискусію та завтра робочий день, і так щося засиділися.
завтра чекаю тут же

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 02:30 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Ну, тоді як з'явишся завтра (а точніше сьогодня), то дай відповіді на мої питання, на котрі ти не відповів. Щодо огріхів монтажникв уже і Ковелі і пінгу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 03:36 
Офлайн

Повідомлення: 265
Район міста: Привокзалка
Я теж влізу в цей холіварчик.
На рахунок швидкості в ночі, з Романом точно не погоджусь.
Люди можливо і сплять, а от комп`ютерам сон не потрібен.
Я навіть свій ноут не вимикаю, авось щось закачається, чи щось оновиться, чи просто так.
А от якщо швидкість вночі більша, то ще один стимул качнути фільм, чи музики в час, коли закачка не буде заважати роботі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 09:26 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Рома може доказувати до посиніння який якісний інтернет в Київстара. Однак всім тим хто Ромі парирує до лампочки думка людини яка заробляє на підключенні клієнта. Я щось не бачу торжествєнних відгуків клієнтів Київстара. Оце буде дійсно рекламою. На форумі ж я поки що бачив лише 1 людину яка сидить на Київстарі. Якщо Ігор говорив про цю людину - це дійсно професіонал.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Домашній інтернет від КИЇВСТАР
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 09:58 
Офлайн

Roma_11 написав:
Трошки розумію клієнтів uainet, які ще вагаються змінювати провайдера чині, ну а які можуть бути сумніви в клієнтів укртелекому, інтертелекому????????????????цього реально не розумію

Маю досвід роботи в ІТ сфері - 15 років. Тобто не ламер як ти розумієш. Був клієнтом укртелекому пару років. Мене влаштовував мій УТ по самі помідори. На ЮаІнет підключився менше місяця тому. Причин переходу - дві. Але такі причини можуть бути в небагатьох людей в цьому місті.
1. Мої клієнти почали підключати інтернет від ЮаІнета. А так як я для них є першою техпідтримкою то відповідно маю буди в курсі принципів роботи і можливих проблем ЮаІнета
2. ЮаІнет дає на рахунок 50 грн за приведеного друга (клієнта). Таким чином ЮаІнет мені стає можна сказати безкоштовним провайдером.

А тепер беремо ситуацію що я ще не перейшов на ЮаІнет і немає тих двох переваг.
Що мені запропонує Київстар якщо я маю від УТ стабільно 2 мбіта за 60 грн? І мені їх хватає.

P.S. Рома нічого особисто проти тебе не маю, ясно що ти за приведеного клієнта маєш гроші і тому стоїш на свому. Платив би мені Київстар - я б пропонував як варіант народу туди підключатися. Однак агресивна реклама з поливанням брудом конкурента в нас на сайті ніколи не проходила.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 10:44 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Roma_11 написав:
Трошки розумію клієнтів uainet, які ще вагаються змінювати провайдера чині, ну а які можуть бути сумніви в клієнтів укертелекому, інтертелекому????????????????цього реально не розумію

Ти, чесний і порядний продевець, поясни простим незнаючим людям: а чим твій інтернет-зв'язок від КиївСтар краще інтернет-зв'язку від uainet, Укртелекому і інших ? Цінами, покриттям, якістю чи просто знаним/знаменитим іменем КиївСтар ? А то щось ти все ніпрощо та ніпрощо..........

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 10:48 
Офлайн

Повідомлення: 516
Ну мне например подходит Киевстар больше сейчас, 2 месяца бесплатного интернета и за 50грн скорость будет выше в два раза, в уаинете плачу 100грн за 6мегабит ночью 10, в киевстаре за 106грн буду иметь 16мегабит и два месяца бесплатно то есть экономим еще 200грн что очень неплохо. Выводы делайте сами. А где на форуме киевстар поливает грязью других операторов?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 10:55 
Офлайн

Reaver написав:
Ну мне например подходит Киевстар больше сейчас,

Про це писалося, що для тих кому треба велика швидкість КС дає краще пропозицію. Але переважна більшість користувачів сидять на бюджетних тарифах і їм великої різниці немає в кількох мегабітах але є різниця в кількох гривнях.
Reaver написав:
А где на форуме киевстар поливает грязью других операторов?

Модератор бачить трохи більше постів ніж звичайні користувачі. Наприклад того срачу який Київстаровці наробили в ніч з 16 на 17 крім мене ніхто не бачив.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 січня 2011, 11:04 
Офлайн

Повідомлення: 516
Ну да для тебя если ты подключаешь людей то уаинет лучший вариант, но для пользователя думаю лучше 2 месяца сидеть бесплатно, а что мешает подключится посидеть 3 месяца и заплатить только за один, не понравится подключить уаинет, благо что подключение бесплатное. Мне лично надо что б была скорость нормальная и не особо дорого, 90грн за 8мегабит неплохой вариант, жаль что тарифы не такие как в Луцке, через месяц другой и уаинет поменяет тарифи, конкуренция это всегда лучше чем монополия

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 324 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: