Сподобався форум - постав +1

Пропонуємо натуральну продукцію косметичної компанії TianDе

Засоби особистої гігієни, Косметика, Пральні порошки, Засоби для миття посуду, Освіжувачі повітря, Миючі засоби для вікон та побутової техніки, Догляд за сантехнікою та каналізацією, Чищення коврів та миття підлоги, Догляд за меблями ...

Модератори: AndroVit, Igal

Пропонуємо натуральну продукцію косметичної компанії TianDе

Повідомлення [Sir]Monster » 10 квітня 2012, 10:30

ЗображенняПредставляємо в м. Ковель натуральну продукцію косметичної компанії "TianDe" - ексклюзивні лікувально-профілактичні засоби для підтримки Вашого здоров"я та краси. Понад 700 найменувань, в напрямках: космецевтичні засоби по догляду за тілом (креми, маски, лосьйони, пілінги, солі, муляжі, гелі, антицелюлітні програми), волоссям (шампуні, маски, бальзами), обличчям (креми, маски, лосьйони, пілінги, скраби), декоративна косметика (тональні основи, пудри, помади, рум"яни, лаки, туші), нанокосметика, парфюмерія, засоби особистої гігієни для жінок (інтимні гелі, натуральні прокладки), лікувально-профілактичні засоби китайської традиційної медицини (фіточаї, креми), БАДи (біологічно активні добавки), біжутерія та інше.
Уся продукція сертифікована міжнародними сертифікатами якості ISO 9001:2002 (International Standard Organization).
Продукція є на складі в м. Ковель. За відсутності необхідної продукції на момент замовлення - можливе замовлення товару (доставка за 1-2 дні від дня замовлення).
Усі питання за телефонами:
(095) 786 24 10, 093 595 01 10 - Анастасія
(066) 346 15 69, 068 563 0 567 - Андрій

Докладніше (каталоги, опис продукції) - на сторінці vk.com/tiande_kovel
"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Пропонуємо натуральну продукцію косметичної компанії Tia

Повідомлення [Sir]Monster » 14 серпня 2013, 16:22

:te_ma-clo_se:
"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:


Повернутись до Побутова хімія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron