Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 листопада 2017, 20:08

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 60 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Акційні пропозиції в мережі Салют у Ковелі
ПовідомленняДодано: 19 грудня 2011, 13:13 
Офлайн

Повідомлення: 47
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Володимирська
До 16 січня 2012року у магазині Салют на вул. Володимирська діятимуть наступні ціни:
1 Борошно в/г вагове /Радивилів/ 2,99 грн/кг
2 Крупа гречана вагова/Радивилів/ 8,59 грн/кг
3 Рис круглий ваговий 5,99 грн/кг
4 Крупа пшенична вагова 2,89 грн/кг
5 Крупа ячмінна вагова 2,99 грн/кг
6 Горох ваговий 3,99 грн/кг
7 Олія тм Радема 1л 12,99 грн/шт
8 Цукор ваговий 5,99 грн/кг
9 Макарони вагові /Віліс/ 4,49 грн/кг
10 Сардина натуральна з добавленням олії 240г тм Аквамарин 7,79 грн/шт
11 Кукурудза цукрова 340г ж/б тм Верес 6,99 грн/шт
12 Майонез Європейський 72% д/п 190г /Торчин/ 4,39 грн/шт
13 Хек тушка с/м вагова 29,99 грн/кг
14 Мойва с/м вагова 12,99 грн/кг
15 Оселедець с/м вагова 18,99 грн/кг
16 Молоко пастеризоване 2,6% 1л (Молочна родина) 6,59 грн/шт
17 Масло селянське солодковершкове 73% 200г (Молочна родина) 11,99 грн/шт
18 Продукт сирний ваг (Альпійські луки) 39,99 грн/кг
19 Четвертина куряча охолоджена 19,99 грн грн/кг
20 Шинка свинна охолоджена 40,99 грн/кг
21 Лопатка свинна охолоджена 39,99 грн/кг

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 грудня 2011, 11:53 
Офлайн

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 грудня 2011, 21:41 
Я ваш постоянный покупатель, очень довольна обслуживанием вашего персонала! Всегда просматриваю ваши буклеты с акциями. Довольна многими скидками на продукты, особенно понравились цены на куриную продукцию, свежое мясо. В субботу покупала у вас рыбу - хэк по хорошей цене. Делайте побольше акций и скидок!
Во всех супермаркетах есть карточки с процентной скидкой, хотелось би иметь такую же карточку и в вашем супермаркете, так как я постоянный покупатель.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 грудня 2011, 10:12 
Офлайн

У мережі Салют діють бонусні картки. Та сама відсоткова знижка (власне виробництво і несоціальні групи товарів 2% знижки, соціальні - 1%) акумулюється напротязі місяця у вигляді бунусів. До 10 числа наступного місяця бонуси переводяться у гривни і поступають на рахунок мобільного оператора власника бонусної картки. Бонусну картку можна отримати в адміністратора на будь-якому з магазинів в обмін на чек сумою 100 грн і більше. Можливо комусь видасться складною дана система, але вона покликана доповнити мотивацію покупця в нашій мережі. Цінова політика в мережі супермаркетів Салют спрямована на зниження % націнки на соціальні групи товарів.

P.S. Дисконтна знижка, на мою думку, багатьом покупцям не дає можливості адекватно оцінити рівень цін (наприклад: що дешевше 10,49 грн -3%, 10,40 грн - 2% чи 10,18 грн). Те саме роблять виробники, н-д майонезів, випускаючи товар у різних фасовках 190г, 198г, 200г, 294г, 400г, 700г. Важко не тільки порівняти ціни між конкурентними торговими марками, але й важко в розрізі однієї марки встановити, яку вигідніше купувати малу чи велику упаковку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 грудня 2011, 11:21 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Salut написав:
бонуси переводяться у гривни і поступають на рахунок мобільного оператора власника бонусної картки.
............
P.S. Дисконтна знижка, на мою думку, багатьом покупцям не дає можливості адекватно оцінити рівень цін (

Рівень цін на основну групу товарів народ знає.
А переводити бонуси на мобільний звязок як на мене не є вірним. Ними не зможуть користатися власники корпоративних номерів. Тому краще ті бонуси акумулювалися б як гривні а покупець їх міг використати для оплати товару коли йому це буде потрібно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 грудня 2011, 12:16 
Офлайн

Вірно, не вірно ..., подобається, не подобається ..., а так зручніше..., а я хочу так..., всім не догодиш.
Бонусна програма задумувалась нами як додаткова мотивація (відмінна від інших) для постійних клієнтів. Кого вона влаштовує використовує картку, кого ні - не використовує.
Для реалізації деяких забаганок, н-д: накопичені гривни використовувати як знижку, потрібно гнучкий програмний продукт (а це або робота фірми-розробника діючого продукту або купівля нового програмного забезпечення), тому що бажання з часом змінюються. Для довідки: розробник ПЗ фірма Астор за свій продукт (де можна все це швидко ралізувати) хоче 750 т. грн + оплата впровадження + вартість ліцензій + вартість заміни обладнання на сучасніше.

Мій знайомий, що володіє корпоративною карткою при оформлені бонусної картки вписав номер телефону дружини. Вихід завжди можна знайти - було б бажання.

Від дисконтної знижки ми відмовились свідомо. Одна з причин: індикативна ціна. Н-д: на 40-градусний алкоголь ємкістю 0.5 л встановлено державою ціну - 26,10 грн і не нижче. Використовуючи дисконтну картку (3%) потрібно: або не давати знижку на таку позицію (тоді навіщо та картка) або платити штраф за порушення (кому це потрібно, суми то значні), або ставити на полицю ціну 26,10+3%=26,91 (і слухати від покупців: а я бачив(ла) за 26.10, дорого).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 грудня 2011, 12:41 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Скажи просто і зрозуміло - "Мій магазин, мої правила" :-) Інакше на трьох покупців буде п'ять точок зору.
Salut написав:
всім не догодиш.

Ет точно.....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 грудня 2011, 12:47 
Офлайн

Salut написав:
Для реалізації деяких забаганок, н-д: накопичені гривни використовувати як знижку, потрібно гнучкий програмний продукт (а це або робота фірми-розробника діючого продукту або купівля нового програмного забезпечення), тому що бажання з часом змінюються. Для довідки: розробник ПЗ фірма Астор за свій продукт (де можна все це швидко ралізувати) хоче 750 т. грн + оплата впровадження + вартість ліцензій + вартість заміни обладнання на сучасніше.

Це максимум пару годин роботи для розробника діючого ПЗ і Ваша робота: спочатку по написанню коректного техзавдання та потім по апдейту.
Судячи по Ваших словах бонуси автоматично після кожної покупки не перераховуються. Тому йде висновок що по завершенню місяця формується звіт по всіх проводках по касі і маєте список на яку карточку скільки гривень закинути на мобільний. Замість цього програміст добавляє в базу карток ще одне поле (нове, яке не порушує цілістність БД). В це поле по результатах місяця автоматом добавляється накопичена знижка. На форму оплати виводиться інформаційний рядок який показує цю суму та кнопка яка дозволятиме ці гроші списати на покупку. Активність чи неактивність кнопки визначається залишком на бонусному рахунку. Списувати цю суму можна лише тоді коли сума покупки перевищує бонусні гривні. Таким чином частину товару оплачує живими грошима а частину списує за допомогою бонусних грн. І купити він так могтиме не частіше ніж раз в місяць.

Хоча це варіант лише тоді коли ваші магазини зєднані в одну мережу і працюють в режимі реального часу. Інакше якщо в вас синхронізація даних відбувається раз на добу то найдуться умніки які можуть за день обїхати пару точок і скрізь використати бонуси.

P.S. Але то так бачиться з моєї колокольні. Зрозуміло, що в кожного своє бачення і я не можу знати нюансів роботи ваших програм
P.P.S. Якщо чесно - не маю накопичувальної карточки жодного з супермаркетів міста, тому мої пости можна вважати тролінгом
P.P.P.S. А магазини в вас нормальні. Розвивайтеся далі. Більше конкуренції - краще нам покупцям

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 грудня 2011, 13:29 
Офлайн

nekton написав:
Це максимум пару годин роботи для розробника діючого ПЗ і Ваша робота: спочатку по написанню коректного техзавдання та потім по апдейту.

В реальності витрати часу до 30-60 днів.
nekton написав:
Списувати цю суму можна лише тоді коли сума покупки перевищує бонусні гривні. Таким чином частину товару оплачує живими грошима а частину списує за допомогою бонусних грн. І купити він так могтиме не частіше ніж раз в місяць.

І знову потрібен контроль, хоча б тих самих індикативних товарів, і знову слухати з боку покупців: що то за знижка, що я нею не можу оплатити це і ось це...
nekton написав:
Хоча це варіант лише тоді коли ваші магазини зєднані в одну мережу і працюють в режимі реального часу. Інакше якщо в вас синхронізація даних відбувається раз на добу то найдуться умніки які можуть за день обїхати пару точок і скрізь використати бонуси.
А ще інтернет може пропасти на певний час .....
nekton написав:
P.S. Але то так бачиться з моєї колокольні. Зрозуміло, що в кожного своє бачення і я не можу знати нюансів роботи ваших програм
Скільки людей - стільки і думок
nekton написав:
P.P.S. Якщо чесно - не маю накопичувальної карточки жодного з супермаркетів міста
НУ і дарма. Я їх маю багатенько - просто цікаво як конкуренти працюють.
Nekton, при бажанні попрошу видати Вам картку і без чека на 100 грн. По картці проходять розіграші (за чесність відповідаю) і іноді йде розсилка смс-повідомлень з акційними пропозиціями, привітаннями.
nekton написав:
P.P.P.S. А магазини в вас нормальні. Розвивайтеся далі. Більше конкуренції - краще нам покупцям
Дякую за добре слово.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 грудня 2011, 14:05 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Salut написав:
Для довідки: розробник ПЗ фірма Астор за свій продукт (де можна все це швидко ралізувати) хоче 750 т. грн

Зажрались.
Salut написав:
вартість ліцензій + вартість заміни обладнання на сучасніше.

Тонкий клієнт HP - 200 баксів. Ліцензія inside.
Atom + Thinclient по мережі - 100 баксів. Якщо використати існуюче на касах обладнання - виходить 0 баксів. Ліцензія - free, for commercial use також.
Проблема у IT-директорах, які бачать і вміють використовувати лише те, про що їм під горілку росказували на презентаціях.
Salut написав:
А ще інтернет може пропасти на певний час .....

В Ковелі мені у двох магазинах "Салют" (Незалежності та Володимирська) потрібно затягнути кабель (для своїх потреб). Можна затягнути одразу два - дам вам резервний канал. Недорого, можливо взаєморозрахунком (деталі в приват, якщо цікаво).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 грудня 2011, 14:42 
Офлайн

Abram написав:
Тонкий клієнт HP - 200 баксів. Ліцензія inside.
Atom + Thinclient по мережі - 100 баксів. Якщо використати існуюче на касах обладнання - виходить 0 баксів. Ліцензія - free, for commercial use також.
Проблема у IT-директорах, які бачать і вміють використовувати лише те, про що їм під горілку росказували на презентаціях.

Я мав на увазі ліцензію для 1С 8 версія, бо на ній написаний продукт від Астора. ІТ-директорів у нас нема, є програміст і сисадмін.
Abram написав:
В Ковелі мені у двох магазинах "Салют" (Незалежності та Володимирська) потрібно затягнути кабель (для своїх потреб). Можна затягнути одразу два - дам вам резервний канал. Недорого, можливо взаєморозрахунком (деталі в приват, якщо цікаво).

Цікаво. Переговорю з адміном і скину номер його в приват.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 грудня 2011, 15:07 
Офлайн

Salut написав:
ІТ-директорів у нас нема, є програміст і сисадмін.

Ну то можливий ще гірший варіант. Головний бухгалтер якому АйТішніки підпорядковуються

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2011, 13:53 
Офлайн

Від усієї душі вітаю всіх з наступаючим Новим роком!
Хочу побажати Вам бути найщасливішими ,найкрасивішими ,єдиними і коханими, талановитими і мудрими ,багатими і молодими. Нехай новий рік принесе у вашу оселю цілу хурделицю добра та щастя і теплих радісних посмішок! Бажаю вам невгасимої творчої наснаги,здійснення мрій і реалізації всіх задумів. Здоровя та успіхів вам у новому році!!!

Опівночі, затамувавши подих
Чекає казки добрий люд,
Не буде негараздів жодних -
Всі біди спалює салют !
В огнях гучних, несамовитих
Народжується шал надій
І сподівання справ великих
І обриси здійсненних мрій
Купайтеся ж у мріях ясних,
Вершіть великії діла,
Подій очікуйте прекрасних,
Мішки готуйте для добра.
Хай щастя Вам у Новім році
Приносить кожна – кожна мить !
Удачі Вам на кожнім кроці,
Хай серце з радості щемить.
Забудьте сум, незгоди, сльози,
Насипте кошики тепла,
Щоб в дощ і сонце, і морози
В родинах злагода була.!!!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 січня 2012, 11:13 
Офлайн

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 січня 2012, 10:58 
Офлайн

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 60 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: