Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 серпня 2017, 14:02

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Допоможіть знайти лікаря
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2012, 10:48 
Офлайн

Повідомлення: 52
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.
Район міста: вул.Косачів
Привіт. Колись у с.Мокрець був дід-фельдшер. Дуже відома людина ще за союзу. Кажуть люди, ще Жукова лікував. :-): Дід дуже тямущий був, :co_ol: мав медичну освіту, завжди черги до нього були. Особливо шарив по різних шкіряних висипках і алергіях. Лікував не заговорами-викачуваннями, а мазями і болтушками, які або сам готував, або писав рецепт (при чому латиною і на пам"ять знав, що потрібно в ту чи іншу болтушку) і треба було замовляти-готувати у центральній аптеці. Сама з дитиною до нього зверталася. Але от біда, діда того уже немає, помер. А треба звернутися бо у дитини знову якась висипка :cry_ing: скоріше за все лергічна. Бо влітку тіло чистеньке, нічого немає, а як холодає то з"являється і свербить. При чому на окремих ділянках тіла. В шкір.-вен. зверталися й не раз. Аналізи усі здвали - усе добре. В Луцьк їздили. Лікарі розводять руками. А висипка то є! :cry_ing: Допоможіть, люди добрі. Буду щиро вдячна.Може хтось підкаже когось тямущого. Бабок-дєдок аферистів, які викачують чи ще щось подібне не радити! :ze_va_et: :ni_zia:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Допоможіть знайти лікаря
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2012, 12:47 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Толковий лікар був. Світла йому память. На жаль з нинішніх нікого не знаю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2012, 19:55 
Офлайн

Повідомлення: 578
Подякував (ла): 84 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста: Вокзал
Так, покійний Васильчук був професіоналом в своїй справі. До його їздили не те що інших областей, навіть з інших країн приїзджали траплялось. Таких як він, сьогодні знайти практично не реально.
Але у тому ж с.Мокрець, у тому ж медпункті де працював Васильчук, сьгодні працює його заміна-Панасюк Валя. Звісно порівняти з попереднім лікарем не зможе ніхто, але Панасюк лікарка тямуща. Працює по такому ж принципі як і Васильчук(не призначає пігулки та мазі з телереклами, а пише рецепти з голови), і профіль до речі у її теж як у Васильчука-дерматолог. Якщо когось цікавить, то пошукаю її мобільний. Бо про прийом треба домовлятись попередньо, там черга не рахуючи місцевих.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2012, 10:44 
Офлайн

AkSeL-A3 написав:
Якщо когось цікавить, то пошукаю її мобільний. Бо про прийом треба домовлятись попередньо, там черга не рахуючи місцевих.

Дякую щиро! Буду дуже вдячна якщо пошукаєте мобільний Васильчук Валі :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2012, 12:06 
Офлайн

Багіра написав:
AkSeL-A3 написав:
Якщо когось цікавить, то пошукаю її мобільний. Бо про прийом треба домовлятись попередньо, там черга не рахуючи місцевих.

Дякую щиро! Буду дуже вдячна якщо пошукаєте мобільний Васильчук Валі :-):

Не Васильчук, а Панасюк Валентина. Це не дочка покійного мокрецького лікаря, вона з ним працювала разом, в якості мед.сестри. Ось її моб.тел.: +38(096)974-44-78

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2012, 17:25 
Офлайн

Ой, я справді помилилась, не уважна. :smu:sche_nie: Дякую Вам щиро!!! :-): :ya_hoo_oo: :co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2012, 07:26 
Офлайн

Багіра написав:
Ой, я справді помилилась, не уважна. :smu:sche_nie:

Не страшно. :)
Цитата:
Дякую Вам щиро!!! :-): :ya_hoo_oo: :co_ol:

Радий допомогти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 листопада 2012, 16:55 
Офлайн

Спішу відчитатися та розказати про результат. Знайшли ми ту жінку Панасюк Валентину в с.Мокрець. Зідзвонилися, домовилися, поїхали.Дуже приємна і привітна жіночка. Відразу видно, що розумється на цьому.Подивилась вона, написала рецепти для приготування мазі і болтушки латиною (як і Васильчук, вона ж по його рецептах і працює) .І от!!! Через неповних дві неділі майже усе вже зійшло! Дякувати Богу і Валентині! Дякую їй щиро, дякую AkSeL-A3, який допоміг знайти з нею контакт. І хай Господь дасть вам здоров"я!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 листопада 2012, 17:43 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 5 разів.
Багіра написав:
Спішу відчитатися та розказати про результат. Знайшли ми ту жінку Панасюк Валентину в с.Мокрець. Зідзвонилися, домовилися, поїхали.Дуже приємна і привітна жіночка. Відразу видно, що розумється на цьому.Подивилась вона, написала рецепти для приготування мазі і болтушки латиною (як і Васильчук, вона ж по його рецептах і працює) .І от!!! Через неповних дві неділі майже усе вже зійшло! Дякувати Богу і Валентині! Дякую їй щиро, дякую AkSeL-A3, який допоміг знайти з нею контакт. І хай Господь дасть вам здоров"я!

то й добре.
а я от колись їздив і...
в дитини алергічна біда так і не пройшла... ну тут алергія - це зрозуміло - помогли здавання аналізів у Києві і їхні сироватки, хоча й тимчасово.
у жінки бяка теж не пройшла
а у мене на ногах плями теж не пройшли (хоча по очах лікаря я бачив - він не знає що то таке, та я й не ображався на нього, но рецепт мені виписав)
під шумок "придбали" пара бутилок травяного шампуню від якого у мене було півголови лупи.... :(
єдине, на що ми звернули увагу (принаймні ті рецепти що були нам написані) - це були сильногормональні болтушки...
більше я ні до яких "знаменитостей" не їжджу
P.S. я не хочу нікого ображати, дай Бог усім здоров'я, але дійсно - після поїздок і отриманих рецептів по можливості проконсультуйтеся ще у декількох різних (звичайно по ваших можливих знайомствах) лікарів, про всяк випадок.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 листопада 2012, 11:22 
Офлайн

gregkov написав:
Багіра написав:

то й добре.
а я от колись їздив і...
в дитини алергічна біда так і не пройшла... ну тут алергія - це зрозуміло - помогли здавання аналізів у Києві і їхні сироватки, хоча й тимчасово.
а у мене на ногах плями теж не пройшли (хоча по очах лікаря я бачив - він не знає що то таке, та я й не ображався на нього, но рецепт мені виписав)
під шумок "придбали" пара бутилок травяного шампуню від якого у мене було півголови лупи.... :(
єдине, на що ми звернули увагу (принаймні ті рецепти що були нам написані) - це були сильногормональні болтушки...
P.S. я не хочу нікого ображати, дай Бог усім здоров'я, але дійсно - після поїздок і отриманих рецептів по можливості проконсультуйтеся ще у декількох різних (звичайно по ваших можливих знайомствах) лікарів, про всяк випадок.
Перепрошую, а Ви їздили також у с.Мокрець? бо по вашому дописуванні я не дуже зрозуміла чи йдеться про тих самих людей.Шкода що не допомогло : :-(

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 листопада 2012, 13:50 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Я була давно з дитиною у самого Олександра Васильчука, то він нам теж виписав крем, у складі якого був гормональний препарат (як потім вияснила в аптеці при замовленні). Казав мазати уражене місце 10 днів і все пройде. Так, пройшло поки мазали, а потім знову "вилізло". Проблеми шкіри - це тільки зовнішні вияви проблем зсередини (в основному, печінка не справляється).
А для апетиту він нам приписав вітаміни "Ревіт".....
Ну, я чекала чогось більшого (ну, принаймні, не одразу гормони для дитини!) від такого відомого фахівця...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 листопада 2012, 14:50 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
а з кропивянкою стикалися?
то обсипе, то зникне без сліду...
?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 листопада 2012, 23:39 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 5 разів.
Багіра написав:
gregkov написав:
Багіра написав:

то й добре.
а я от колись їздив і...
Перепрошую, а Ви їздили також у с.Мокрець? бо по вашому дописуванні я не дуже зрозуміла чи йдеться про тих самих людей.Шкода що не допомогло : :-(

так
дякую що ви підмітили про незрозумілість - я навмисно сформулював свою думку таким чином
бо тепер з моєї точки зору - писати про це негарно.
ще раз кажу - рецепти були сильногормональними (маю на увазі свої), мені та дружині це якось так... а по відношенню до дітей - це занадто і тчк.
P.S. все це було років 5-7 назад, бумаг у мене вже не збереглось

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Boris і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі