Сподобався форум - постав +1

Знайти за прізвищем

Оголошення про пошук друзів чи рідних.
Ти ковельчанин? Зайди сюди, може ти комусь допоможеш.

Модератори: AndroVit, Igal, nekton

Знайти за прізвищем

Повідомлення vana » 08 липня 2011, 10:25

Хотів знайти однокашника.Проживав в Білорусії,м.Брест.Останній раз балакав з ним по телефону 15 років тому(він дзвонив).2 роки тому послав йому листа-конверт вернувся з поміткою:адресат не проживает.Чи є якийсь шлях знайти його за ім"ям та прізвищем.Можливо,якийсь платний сервіс.Він,думаю,проживає в Білорусії.
vana
vana
 
Повідомлення: 343
З нами з: 27 лютого 2008, 00:50
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Знайти за прізвищем

Повідомлення KOT » 08 липня 2011, 10:29

а соціальні мережі не допомогли?
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Знайти за прізвищем

Повідомлення vana » 08 липня 2011, 10:36

Це однокласники?Його в однокласниках не знайшов-якщо брати за точку відліку інститут.І це ж треба,щоб людина цікавилась комп"ютером.
vana
vana
 
Повідомлення: 343
З нами з: 27 лютого 2008, 00:50
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Знайти за прізвищем

Повідомлення KOT » 08 липня 2011, 11:25

це фейсбук, вконтакті і т.д.
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Знайти за прізвищем

Повідомлення nekton » 08 липня 2011, 11:39

"Іщу тєбя". Передача така колись була (може й зараз є)
А так один з варіантів який я бачу - валити на брестський форум і там викласти всі дані які є про нього (де проживав, рік народження і т.д.). Можливо хтось його і знає (знав). Можливо хтось має доступ до списку виборців, паспортного столу, ЖЕКу.
Якщо задатися питанням то знайти в принципі не є важко. Не знаю всіх нюансів але берем так що то була їхня сімейна квартира.
В тебе є адреса по якій він проживав. Взнаєш стаціонарний телефон тієї квартири. Телефонуєш і розяснюєш теперішнім мешканцям ситуацію. Є шанс що вони знають чому та квартира продавалася і де наразі живуть колишні мешканці.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Знайти за прізвищем

Повідомлення vana » 08 липня 2011, 12:37

Реально знаю лише прізвище та ім"я.По батькові не знаю.Рік народження не знаю точно-приблизно на 2 роки молодший.Телефона в квартирі тоді(15 років тому)не було,він дзвонив з переговорного.Найбільш реально,певно,через паспортний стіл,але це ж закрита інформація,тим більше в Білорусії.Колись бачив старий кінофільм,так там герой підходить до кіоску,щось типу міськдовідки,заповнює бланк,платить 15 копійок та отримує адресу.Зараз же такого нема?Ну і хіба що самому їхати в Брест на стару адресу,але нема змоги зараз.
vana
vana
 
Повідомлення: 343
З нами з: 27 лютого 2008, 00:50
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Знайти за прізвищем

Повідомлення 26 N » 08 серпня 2013, 13:09

26 N
 
Повідомлення: 212
З нами з: 08 грудня 2011, 17:14
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 1 разів.


Повернутись до Допоможіть знайти людину

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron