Сподобався форум - постав +1

Pro PHOTO

Фото міста та району

Модератори: AndroVit, Igal, nekton, irma

Pro PHOTO

Повідомлення Den » 28 квітня 2014, 14:08



Дата тема створюється виключно в форматі питання-відповідь і суто по фото. Тому переконливо прошу не розводити дискусії в стилі "Canon vs Nikon".
Тема має завдяння допомогти фотолюбителям в їх проблемах і в перспективі покращити їх знання як власної техніки так і азам зйомки.

Я особисто не даю гарантії, що зможу дати відповідь на всі запитання, але відповіді на їх більшість в мене є.

Тому велкам =) Запитуйте про наболівше)
Аватар користувача
Den
 
Повідомлення: 43
З нами з: 05 липня 2010, 08:43
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 2 разів.
Район міста:

Re: Pro PHOTO

Повідомлення sibstupa » 29 квітня 2014, 05:42

Коли стою на березі моря, то завжди зачаровано дивлюсь на хвилі, котрі розбиваються прямо біля ніг. І думки різні лізуть в голову: звідки вони ті хвилі прийшли, що бачили, що хочуть мені сказати своєю мовою… Можливо кличуть мене в якусь даль, туди де вони народились. Можливо, як і я, пройшовши тисячі кілометрів, розбиваються тут на цьому березі без єдиного шансу…
І чудове морське повітря лагідно так доторкається до мого обличчя…
Як можна все це зібрати в одне фото, як піймати погоду і світло, які прилади потрібні? Як зробити фото, щоб потім те морське повітря доторкнулося до душі?
У мене сусід художник, вже похилий дядько, бухає як і всі люди мистецтва. Приніс якось мені Божу матір, аби трохи пийнути. І я в розмові попросив написати мені велику картину неба на стіну. Не просту картину, а так, що ніби продираєшся між хмарами і промені видно сонячні та землю клаптиками. Так, як це бачить своїми очима парашутист чи пілот з кабіни. Я показав йому пару хороших фото. Він дивився уважно і потім сказав:"Мені потрібно туди піднятись і побачити все самому, та пропустити все через своє серце. Вибач…"
Така фігня. Я його зрозумів. Якщо я не був на тому місці і сам не переживав, то фото для мене просто забавка. Скільки разів бачив метушню фотографів з штативами та кілограмами своїх приладів. Я не розумію, як можна через об’єктив споглядати на розжарене вечірнє сонце, котре потихеньку починає втомлено стікати своєю гарячою плазмою в вечірнє море. Нахіба те все потрібно? Хіба відчує цю красу людина, котра не стояла там босими ногами в лагідних хвилях в той момент?! Я не довіряю такі моменти ніякій техніці, ненаситно п’ю очима і конвертую в шухляди. Пригадався дурний анекдот про «не довіряю». Сидить мужик на березі моря та штани свої завзято з фанатизмом бовтає в воді: "Нікому не можна довіряти… навіть собі не можна довіряти… хтів лише пукнути…" Вибачте :smu:sche_nie:

Зображення

А ще вбивають якісь дикі ефекти. На другому фото хвилі ніби туман чи пиво. То якісь забавки професійні? Як це робиться і для чого? Поясніть дурню. Я лише знаю в фотошопі пару кроків: вирізав-вставив-підтер-зберіг. А от з тінями біда. Як оживити фотошопну картинку тінями на третьому та четвертому фото?

Зображення

Зображення

Зображення
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Pro PHOTO

Повідомлення Den » 29 квітня 2014, 10:17

Аватар користувача
Den
 
Повідомлення: 43
З нами з: 05 липня 2010, 08:43
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 2 разів.
Район міста:

Re: Pro PHOTO

Повідомлення sibstupa » 29 квітня 2014, 18:47

Дякую, Den :-):
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Pro PHOTO

Повідомлення Гість » 26 червня 2015, 14:17

Зображення
Гість
 


Re: Pro PHOTO

Повідомлення алекс74 » 20 вересня 2015, 21:14

Хто і яким фоторедактором обробляє свої фото? Може хтось порадить не дуже складний у користуванні фоторедактор не онлайн.
..... дорога мой дом, и для любви,это не место!... (БИ-2)
Аватар користувача
алекс74
 
Повідомлення: 470
З нами з: 19 лютого 2011, 21:40
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста:

Re: Pro PHOTO

Повідомлення Lisichka » 21 вересня 2015, 02:49

:ne_vi_del: я у фотошопі все роблю
Зображення
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Pro PHOTO

Повідомлення алекс74 » 21 вересня 2015, 09:50

Фотошоп звичайно класно. Я навіть скачав пробну версію. Але чесно кажучи не можу з ним "розчохлитися" :hi_hi_hi: .Як на мене трішки за складний. Маю стандарний ніконовський "ViewNX 2". Основні параметри поправити можна,а от різних там ефектів не має.
..... дорога мой дом, и для любви,это не место!... (БИ-2)
Аватар користувача
алекс74
 
Повідомлення: 470
З нами з: 19 лютого 2011, 21:40
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста:

Re: Pro PHOTO

Повідомлення Altair » 22 вересня 2015, 01:42

Життя - це гра, але з однією спробою...
Аватар користувача
Altair
 
Повідомлення: 216
З нами з: 10 листопада 2006, 22:08
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 6 разів.

Re: Pro PHOTO

Повідомлення алекс74 » 22 вересня 2015, 11:20

Дякую.
..... дорога мой дом, и для любви,это не место!... (БИ-2)
Аватар користувача
алекс74
 
Повідомлення: 470
З нами з: 19 лютого 2011, 21:40
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста:


Повернутись до Фотогалерея

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron