Сподобався форум - постав +1

Фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2013»

Фото міста та району

Модератори: AndroVit, Igal, nekton, irma

Фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2013»

Повідомлення irma » 22 вересня 2013, 13:17

Wiki Loves Monuments (“Вікі любить пам’ятки) – фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в 49 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа, в тому числі в Україні – громадською організацією Вікімедіа Україна.
Мета конкурсу – зібрати фотографії усіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити ці фотографії на Вікіпедії – вільній енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони користувачів з усього світу.
Конкурс триватиме з 1 по 30 вересня. (Ще є тиждень часу, щоб заповнити "білі плями" Вікісховища!)
Протягом цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажуватимуть свої фотографії на Вікісховище.
21 жовтня в кожній країні будуть відібрані найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі,
а до 18 листопада буде оголошено найкращого фотографа світу.

.
Читаєте уважно умови, заходите в "Список пам'яток", знаходите Ковель (або Ковельський район, або будь-яке місто, де були і фотографували пам"ятки) і загружаєте потрібні (зі списку) фото.
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2013»

Повідомлення irma » 25 вересня 2013, 18:32

Хтось бере участь? Цікаво там! Хоча список пам'яток по нашому місту якийсь дивний.....
Я вже пару днів "гружу" фото зі свого архіву. До речі, фото відразу не з'являються, а десь через 2-3 дні.
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2013»

Повідомлення irma » 03 жовтня 2013, 15:10

Конкурс завершився. Україна таки випередила Німеччину і посіла 2 місце по кількості завантажених фото!
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:


Повернутись до Фотогалерея

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron