Остаточно:
Одномандатні округи (мажоритарні спискі)
01 Бичковський Віктор Васильович Політична партія "Наша Україна"
02 Євдокимов Микола Аркадійович Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
03 Артишук Олександр Олександрович Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
04 Прокопів Ігор Ярославович НДПУ
05 Оксенюк Юрій Вікторович Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
06 Клімашевська Олена Миколаївна Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
07 Панчук Леонід Борисович Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
08 Гнатюк Микола Миколайович Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
09 Бойко Володимир Іванович Політична партія "Совість України"
10 Пацалай Віктор Михайлович Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
11 Гетьман Михайло Олександрович Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
12 Ляшук Роман Володимирович Політична партія "Наша Україна"
13 Степанюк Святослав Павлович Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
14 Римарчук Василь Михайлович Соціалістична партія України
15 Шава Вячеслав Петрович Українська Народна партія
16 Конащук Юрій Анатолійович Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
17 Шава Дмитро Вячеславович Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
18 Кіндер Геннадій Олексійович Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Багатомандатний округ (партійні спискі)
Федосюк Віра Іванівна Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Дудка Василь Федорович Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Ларіонова Людмила Василівна Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Лазорик Ліліана Михайлівна Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Євсюк Олена Ананіївна Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Дубій Валентина Іванівна Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Бенесько Наталія Петрівна Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Любчук Михайло Петрович Пролітична партія "Фронт Змін"
Семенюк Юрій Володимирович Пролітична партія "Фронт Змін"
Чабан Олександр Миколайович Пролітична партія "Фронт Змін"
Матвєєв Володимир Францевич Партія Регіонів
Соболєв Анатолій Анатолійович Партія Регіонів
Ткачук Вадим Олегович Всеукраїнське об’єднання „Свобода”
Ткачук Ігор Олегович Всеукраїнське об’єднання „Свобода”
Кошарук Сергій Дмитрович Політична партія "Совість України"
Чайка Ігор Леонтійович Політична партія "Совість України"
Велимчаниця Володимир Іванович Політична партія "Сильна Україна"
Селівончик Тетяна Василівна Політична партія "Сильна Україна"
Одже, ИТОГО:
Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 19
Політична партія "Совість України" 3
Пролітична партія "Фронт Змін" 3
Партія Регіонів 2
Політична партія "Наша Україна" 2
Всеукраїнське об’єднання „Свобода” 2
Політична партія "Сильна Україна" 2
Українська Народна партія 1
Соціалістична партія України 1
НДПУ 1
p.s. З минулого складу депутатів залишилось 16 чоловік, з них:
Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 10
Партія Регіонів 2
Політична партія "Наша Україна" 2
Українська Народна партія 1
НДПУ (Прокопів, раніше був у БЮТі) 1