Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 11 грудня 2017, 03:18

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Кандидат в мери. Матвєєв Володимир Францевич
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 16:32 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Почнемо трохи наповнювати інфу по кандидатах.
Цитата:
Володимир Матвєєв, депутат чотирьох скликань до Ковельської міської ради. Сьогодні він балотується у мери міста залізничників. Про життєві принципи, пріоритети та плани на майбутнє ми вирішили поспілкуватися із кандидатом на відповідальну посаду.

- Ви були депутатом чотирьох скликань, тому безумовно орієнтуєтесь у тих питаннях, які потребують нагального вирішення, відтак, що поставите в основу своєї подальшої роботи?

В 1994 році вперше був обраний депутатом Ковельської міської ради, потім обирався в 1998 році, 2002 році і 2006 році. В основу депутатської роботи ставив питання вирішення проблем своїх виборців. Зокрема добився виділення коштів з міського бюджету на реконструкцію пласких дахів на шатрові в п’ятиповерхових будинках №47 і №49 по вулиці Ватутіна, будівництво каналізації по вулиці Гвардійській, виділення земельної ділянки під будівництво церкви по вулиці Волі. Доводилося вирішувати з ЖЕКами питання заміни водонагрівних колонок в квартирах громадян, проведення косметичних ремонтів квартир, перекритті покрівель приватних будинків, виділенні коштів на лікування, грейдерування вулиць та розчистку вулиць від снігу. Дуже багато часу витрачаю консультації для громадян з юридичних та земельних питань. На жаль, не завжди можу надати необхідну допомогу громадянам як депутат, тому і вирішив піти у владу в якості мера.

- Володимире Францевич, Ви маєте намір балотуватися на посаду мера міста Ковеля. Скажіть, будь ласка, які першочергові завдання Ви ставите перед собою, як кандидат?
Перш за все, я прагну змінити відношення влади до людей, до їх проблем. Хочу щоб влада навчилася слухати людей, а люди - повірили владі. В основу своєї роботи хочу покласти створення максимально комфортних умов проживання в нашому місті. Для того, щоб люди справді відчули роботу влади, їм не потрібно довгих декларацій та аморфних проповідей ні про що. Зазвичай, сама реальність демонструє, наскільки ефективним є той чи інший керівник. Тому я теж прагну в першу чергу створити умови, які дозволять мешканцям Ковеля відчути, що про них дбають і прислухаються до потреб. Одними з нагальних кроків я вважаю облагородження зовнішнього вигляду міста. В паркових зонах необхідно обладнати місця для активного відпочинку, щоб люди на вихідні не виїжджали у навколишні ліси, а мали змогу відпочити в межах міста. В районі водосховища привести до ладу прибережну смугу і обладнати належним чино міський пляж. Вважаю, що окрім усього іншого треба озеленити місто. Коли служив в мене була така традиція, кожен призов солдат висаджував дерева. Одні садили ялинки, інший призов вишні, берези. І приємно було коли при зустрічі через деякий час з колишнім солдатом він питав: « А як там наш вишневий садок чи наша березова алея. Така традиція повинна бути і в місті щоб кожен житель посадив своє дерево. Потрібно спрямувати кошти на те, щоб заасфальтувати магістральні вулиці забезпечити їх освітлення, ми живемо у 21 столітті, а проблему поганих вітчизняних доріг так ніхто і не відмінив. Особливо це стосується нових житлових масивів. Розробити програму водовідведення, забезпечивши будівництво каналізації на 1-2 вулицях протягом кожного року. Навести лад в земельних відносинах припинивши спекуляції землею. З цією метою запровадити систему надання землі в оренду під забудову з можливістю приватизації земельної ділянки лише після забудови. І найголовніше, вирішити питання фінансування будівництва поліклініки в місті.

- Скажіть будь ласка. Які у Вас життєві пріоритети та цінності?
- Я виховувався в сім’ї військового. Батько був офіцером, ми з братом теж продовжили сімейну традицію стали офіцерами, мої старші дочка і син підтримали родинну справу. З дитинства мене батьки вчили інтереси оточуючих ставити вище власних інтересів. В батька я навчився за будь-яких обставин бути чесною і порядною людиною і за жодних умов не зраджувати товаришів. Чесність і порядність вважаю вищим критерієм оцінки людини. Ніколи в житті не зроблю вчинок який би міг нашкодити людям, що потребують моєї підтримки. Пам’ятаю слова батька : «Цінуй і бережи людей сину, завдяки людям ти отримуєш звання і посади. Завдяки людям ти можеш позбавитися звань і посад», В своїй подальшій службі не раз переконувався в правдивості цієї істини і завжди цінував своїх підлеглих. В роботі звик створювати людям умови для нормальної праці і не заважати їм працювати. З великою повагою ставлюся до християнських цінностей. Люблю періодично відвідувати Милецький монастир, отримуючи від цього потужний життєвий заряд.

- Який відбиток на Ваше життя наклала військова служба?

- За 28 років довелось служити в різних регіонах. Зокрема починав службу в Прибалтиці, потім були Афганістан, Волинь, Тернопільщина, Поділля і знову Волинь. Тому навчився швидко адаптуватися та звикати до нових умов проживання. В цілому служба навчила бути дисциплінованим, чітко планувати свою діяльність, навчила з великою відповідальністю відноситися до тих людей, які перебувають в твоєму підпорядкуванні, вболівати за вирішення проблем кожного з них і найголовніше, нести особисту відповідальність за збереження життя кожного з них. Доводилося керувати досить великими військовими колективами і приймати рішення в екстремальних ситуаціях.

- Ви згадували про те, що доводилося служити в Афганістані. Чи вплинуло це на Ваш світогляд?

- Афганістан став для мене суворою школою, коли критерієм оцінки твоєї роботи було людське життя. Він дав можливість реалізувати на практиці все те чому мене вчили. Підсумком моєї роботи була оцінка мене з боку моїх підлеглих, коли в умовах бою мій підлеглий рядовий Воронченко, мене пораненого доніс до БТРа врятувавши таким чином моє життя. Після цього випадку я ставився до своїх солдат суворо але так ніби вони були моїми дітьми. На все життя я запам’ятав очі моєї мами і дружини, коли вони дізнавшись про моє поранення кинули все і «прилетіли» в Ригу куди я був евакуйований на лікування у військовий госпіталь. З особливим теплом згадую своїх земляків ковельчан рядових Потапчука і Літвинчука які проходили службу в моєму підрозділі. Коли вони, готуючи простий солдатській обід чи вечерю, ніколи незабували покликати мене свого земляка хоча я і був їхнім командиром. Особливо теплі відносини в мене склалися з Валерою Потапчуком. В Афганістані саме він завжди приносив мені листи з дому, часто ми з ним обмінювалися новинами з дому. Коли я повернувся служити в Ковель, ми з ним зустрілися як рідні через 20 років і зараз підтримуємо дружні теплі відносини, традиційно збираючись за круглим столом кожен рік 15 лютого на День виходу військ з Афганістану.

- Чим Ви захоплюєтеся в повсякденному житті?

На захоплення фактично немає часу. Коли випадає вільна хвилина завжди їду в рідне село, де живе моя мама, допомагаю по господарству, наводжу лад в обійсті і просто спілкуюся з рідними людьми. З молоду захоплююся полюванням. Періодично з друзями виїжджаю на це дійство, але задоволення отримую не від результату, а радше від процесу, адже не так часто випадає можливість поспілкуватися з природою. Деколи ходжу по лісу навіть не знімаючи з плеча рушницю, але незважаючи на це отримую неабияке задоволення від такої прогулянки.

- А окрім політичної діяльності чи є сфера діяльності, яка вас цікавить?

Розумієте, будь яке зацікавлення рано чи пізно все одно стає в нагоді. Чим ширший світогляд має людина, чим більше вмінь може застосувати у життя, тим більша ефективність такої людини. В 2003 році вийшовши у відставку з військової служби почав вивчати геоінформаційні технології. В 2005 році познайомився з підприємцем Олександром Холодковим який створив електронну карту Луцька, перейнявся цією ідеєю і з 2005 року займаюся з його допомогою створенням електронної карти Ковеля. За цей час зроблено дуже багато. Карту Ковеля створили практично на 60%. Серйозно розібрався в земельних питаннях, що дуже допомагає в депутатській діяльності.

- Розкажіть, будь ласка, про свою сім’ю, мабуть військові як ніхто може по достоїнству оцінити «надійний тил»?
- Сім’я це те місце куди я прихожу зі своїми радощами і негараздами, зі своїми перемогами і поразками. В сім’ї я обговорюю практично всі свої проблеми. Старші діти служать, дочка у Львові син у Житомирі, а менший син навчається в школі. Доки служив, готував дітей до військової служби, регулярно вивозив їх на стрільби. Можу сказати, що діти вільно володіють всіма вітчизняними зразками легкої стрілецької зброї . Старшого сина брав з собою на полігон де він навчався нелегкій солдатській роботі. Був випадок, коли під час бойової стрільби з гаубиць, солдат що заряджав гаубицю впав разом зі снарядом і не міг відразу встати, вага снаряда більше 40 кг. Син який стояв поруч підбіг, підхопив снаряд і зарядив гаубицю. Після пострілу підійшов до мене і запитав: «Тату, а чому в солдати беруть таких слабих хлопців? Я йому і відповідаю, що в армію беруть всіх, а от готуються до армії не всі. Після цього випадку мій син почав регулярно займатися спортом і відвідувати спортивні секції. Справами по господарству займається дружина в мене часу не вистачає, але я завжди по-достоїнству можу оцінити її кулінарне мистецтво та турботу про родину. Інколи доводиться сідати за підручники, щоб перевірити уроки свого школяра.

- Як коротко можете оцінити свої особисті якості?

- За характером я спокійний, врівноважений, в екстремальних ситуаціях можу бути емоційним, але практично ніколи не втрачаю контроль над ситуацією. Звик бути прямим і відвертим, постійно займаюся самоаналізом своєї діяльності. Дуже ціную справжню чоловічу дружбу. Підтримую хороші дружні стосунки з товаришами якими навчався ще в училищі хоча вони проживають в різних куточках світу, зокрема в Росії, Ізраїлі, Білорусі, США.

- Що в житті цінуєте понад усе?

- В житті ціную родинні відносини, дуже ціную людську порядність і чесність. Сповідую принцип: «Не май сто рублів, а май сто друзів». Вважаю, що вище людських відносин не може бути інших ідеалів.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Кандидат в мери. Матвєєв Володимир Францевич
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 16:45 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Матвєєв, на мою думку, дядько непоганий, поважаю: совість є, принципи знову ж є, афганець, має справжні (не "ювілейні") військові нагороди. Тільки ж не люблять в нас регіоналів, котрі "по-воєнному" слухаються "вищестоящих партійних командирів". А варіант типу "буде як "папа" скаже" - піднадоїв.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 16:48 
Офлайн

Ну не скажи. Я наскільки противник Януковича але голосуватиму напевно за Матвєєва. Військовий, вміє працювати з людьми. Те що регіонал то вибач трохи до одного місця щодо управління Ковелем. Грошей з міста багато не виймеш а от вибити субвенції з держбюджету наприклад на добудову поліклініки йому зі всіх кандидатів буде найлегше.
Накінець місто та район не будуть один від одного тягти ковдру (ринок оптовий вже просрали через це)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 16:57 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Колись мав задоволення служити з Володимиром Францевичем в одній частині. Спогади лишилися тільки добрі. Хоч деколи і прищемлював за одне місце, але то було за діло. А коли була потрібна допомога - надавав в міру можливості.
Позитиву від співпраці з ним в сотні разів більше лишилося ніж негативу.
Коротше - підтримую обома руками.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 16:58 
Офлайн

nekton написав:
Ну не скажи. Я наскільки противник Януковича але голосуватиму напевно за Матвєєва. Військовий, вміє працювати з людьми. Те що регіонал то вибач трохи до одного місця щодо управління Ковелем. Грошей з міста багато не виймеш а от вибити субвенції з держбюджету наприклад на добудову поліклініки йому зі всіх кандидатів буде найлегше.
Накінець місто та район не будуть один від одного тягти ковдру (ринок оптовий вже просрали через це)

Та і я, напевно, так голосувати буду - він справжній військовий.
От тільки недуже Матвєєв розкрекламований, хоча статті його у "Вістях" непогані і рейтингу йому додають позитивного

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 17:01 
Офлайн

AndroVit написав:
Колись мав задоволення служити з Володимиром Францевичем в одній частині. Спогади лишилися тільки добрі. Хоч деколи і прищемлював за одне місце, але то було за діло. А коли була потрібна допомога - надавав в міру можливості.
Позитиву від співпраці з ним в сотні разів більше лишилося ніж негативу.
Коротше - підтримую обома руками.

Розмовляв я з багатьма представниками різних політичних сил Ковеля - Матвєєва поважають всі (адекватні).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 17:01 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Скажи ка Коля, ведь не даром.... ( я не о том сейчас, просто цитата) :-):
Как ты думаешь: кого будет поддерживать ставленник партии регионов на выборах президента? Кого "продвигать" по карьерной лестнице? Кого, со своим приходом к власти, выдвигать на руководящие должности?
Не донецкие ли у нас будут , после этого, выборы?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 17:08 
Офлайн

toha написав:
Скажи ка Коля, ведь не даром.... ( я не о том сейчас, просто цитата) :-):
Как ты думаешь: кого будет поддерживать ставленник партии регионов на выборах президента? Кого "продвигать" по карьерной лестнице? Кого, со своим приходом к власти, выдвигать на руководящие должности?
Не донецкие ли у нас будут , после этого, выборы?

Я думаю, что донецкие и так при Януковиче тут будут, невзирая на мэра. Но человек с принципами может противостоять даже своим однопартийцам если они нерпавы (см.историческое ТВ шоу-обласная партконференция ПР), а "Совесть Украины" как стояла раком, так и будет стоять перед любым вышестоящим начальником.
"Вот так то, дядя, хоть не даром...."(с)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 17:14 
Офлайн

Тоха в нас і крім Матвєєва в списку є людина яка гратиме під дудку партії регіонів в випадку перемоги.
Ще раз кажу. Хватить гратися в партійні ігри на місцевому рівні. На рівні Ковеля. Чи ти гадаєш що до нас як і в Київ наїде куча чиновників з Донецька?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 17:23 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
nekton написав:
Чи ти гадаєш що до нас як і в Київ наїде куча чиновників з Донецька?

Щось я не читав ніде, щоб в Донецьку і області років 25-30 тому був демографічний вибух. Представників на всі міста і райони просто не вистачить. Навіть якщо алкашів і бомжів слатимуть.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 17:32 
Офлайн

AndroVit написав:
Щось я не читав ніде, щоб в Донецьку і області років 25-30 тому був демографічний вибух. Представників на всі міста і райони просто не вистачить. Навіть якщо алкашів і бомжів слатимуть.

Там и народу побольше, и "припрятанной безработицы", да и "святых мест" на всех давно не хватает. А что, в Киев скоко "нагнали"? И ведь не все водку пили, кто-то ж её ещё и подвозил, разливал, покупал... речевки разучивал...
nekton написав:
Чи ти гадаєш що до нас як і в Київ наїде куча чиновників з Донецька?

Колян! Сделай загранпаспор или оформи предпринимательство - походи,поезди по инстанциям.
Оторвись от клавы :mi_ga_et: :-):

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 21:19 
Офлайн

Зараз при владі в Ковелі не людина партії районів (так принаймні було). То що зміниться від приходу Матвєєва? Мер не назначає суддів, податківців, міліціонерів і т.д.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 21:30 
Офлайн

nekton написав:
Зараз при владі в Ковелі не людина партії районів (так принаймні було). То що зміниться від приходу Матвєєва? Мер не назначає суддів, податківців, міліціонерів і т.д.

Ты считаешь, что у мэра нет никаких рычагов давления?
Так чего ж стока народу прёт в то кресло?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 21:36 
Офлайн

toha написав:
Так чего ж стока народу прёт в то кресло?

Земля та відкати.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2010, 22:27 
Офлайн

nekton написав:
Земля та відкати.

К чему пришли? К тому, с чего начинали! Власть - это деньги, деньги - это власть.
То КАКОГО Х.Р. итди на те выборы? Или голосовать за того или другого?
Что, с поликлиники отката не будет? Или по дотациям откатывать не прийдётся?

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі