Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 жовтня 2017, 13:41

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Борис Петрович
ПовідомленняДодано: 28 травня 2010, 15:12 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
Згадав зустріч з Ковельськими хлопцями. Зустріч проходила під сонцем +50 в холодку. То може сонце голову хлопцям напекло, але думаю правда, бо головний оповідач у Бога вже і, якби не правду казав, то був би якийсь знак мені в свій час, бо багато з ним було пов”язано всякого.. Розмова про десь між 1975-1977, Ви краще знаєте коли відкрилась нова сьома школа( а шо правда стара сьома була на свинячому базарі і уроки фізкультури проводились між підводами з поросюками?), був такий випадок: стояли три старшокласники-футболісти у під”їзді і так просто для «форсу» бо «дорослі вже» по ковточку потягували якусь пляшку якогось «Сонцедару» Ковельського винзаводу. Повертався БП додому і … опа! Один з них був з 7СШ, де географію викладав БП. Ну і як Ви думаєте має поступити в такій ситуації педагог?
БП забрав пляшку і зі словами «слабаки!!!» « з горла» закінчив її та пішов додому. Думаю, що потім БП прийшлось у відповідному квартирному закутку видалити ті гнилі «яблучка» винзаводу, але головний тут ефект «слабаки!!!».
Мені в такому ракурсі все і оповідалось. Хлопці були в шоці! Потім про те знали всі «круті» хлопці в школах Ковеля. А ще розповідали як БП проводив змагання з спортивного орієнтування на місцевості на лижах. Мені якось дивно – Ковель і лижи. В моїх спогадах дитячих сніг відсутній. Так ось, БП набирав групу і з іншими школами міста виїжджали десь за територію міста в ліс. Там були такі змагання. Та основне тут не цей факт, а те, що БП кормив ВСІХ!!! дітей у якихось своїх родичів в хаті! Уявляєте?! Вам простіше, можете попитати людей і чи підтвердиться чи ні. Напишете як там вийшло. А я просто вірю хлопцям, що і президента Вашого охороняли і в «гарячих точках» гинули.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 травня 2010, 15:23 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
sibstupa написав:
А ще розповідали як БП проводив змагання з спортивного орієнтування на місцевості на лижах. Мені якось дивно – Ковель і лижи. В моїх спогадах дитячих сніг відсутній.

Я брав участь в таких змаганнях, проводилися в основному за профіком, так що нічого дивного. Але зимою то не класичне орієнтування а біг на лижах по маркірованій трасі і ти на карті голкою відмічаєш де на твою думку находиться КаПешка.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 червня 2010, 20:26 
Офлайн

Повідомлення: 13
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Вареники
А я його памятаю в 11 школі директором , і по совмістництву вчителем географії .Авторитетний був мужик всі боялись , погоняло було ШЕФ ,особливо шланга в чорному ящичку в кабінеті і метрову лінійку ,раз довелось попробувати лінійочки на допиті в кабінеті .
І ше один прикол помню про нього десь в 5 чи 6 класі толпа в туалеті на третьому поверсі списує тут сноги відкриваються двері заходить він і кричить :-" Шухер ШЕФ іде!!!! :-) Зразу всі поніміли :hi_hi_hi:
А алкаш він був страшний ,постійно з запашком і ввечері після уроків готов

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 січня 2012, 14:34 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/36009/
:-): :dr_ink: