Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 жовтня 2017, 00:05

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Борис Петрович
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2010, 17:15 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
Запитує Сибірська Ступа:
А шо така тиша? Дивно якось...
1. А правда, що в 70-х в сш №7 його слухались навіть новомодні некеровані хіппі?
2. А правда, що при БП Ковельські хлопці успішно працювали в СБ в оточенні президента?
3. А правда, що БП настоящий Волиняка?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Борис Петрович
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2010, 18:43 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
а яку суть цієї теми? :du_ma_et:

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 квітня 2010, 22:23 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Я не понимаю: Вы вопросы задаёте или своё мнение высказываете?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 травня 2010, 00:57 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
шото у нас таке було, 2 хунвейбінга... ну так їх похоронили біля "Явора" :-)

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 травня 2010, 10:37 
Офлайн

Пересікався з БП якось, залишились добрі спогади. Нічого на форумі не знайшов, стало дивно. В моєму місті любі рухи політеліти миттєво підкидають "жару" на форумах. Може після вихідних сюди знову завітають "політики" :du_ma_et:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 травня 2010, 08:35 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Політика троха надоїла форумчанам.
Про БП тільки позитивні спогади, починаючи з того часу коли вчився в школі і в третьому класі попав до нього на "прийом".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 травня 2010, 14:08 
Офлайн

Кожна людина має мати вільний доступ до інформації за справедливими правилами. Останнім часом найбільшим досягненням 5-річчя бувшого президента ВЮ рахується розквіт демократії. Надоїла політика чи боїмося побалакати про губернатора? В Ковлі кишенькова демократія? Я не провокую, Боже збав! Просто давайте подумаємо, що виграє від цього призначення місто КОВЕЛЬ. В інетгазетах знайшов трохи інформації, що деякі Ковельські хлопці отримали підвищення в область. Це добре для Ковля чи погано? А для Волині? Хто ті люди? Ви ж все знаєте і, напевне, з кумом(кумою) на кухні при зашторених фіранках ставите свої діагнози та виносите прогнози. Корисно і губернатору може буде людський голос почути.

На офіційному сайті керувачів Новосіба сьогодні прочитав опубліковані декларації губернатора за 2009 рік. Мій губернатор заробив за рік 1 млн 894 тис 669 рублів (приблизно 42 000 гривень в місяць при середній зарплатні сибіряка 5 800-6 000 гривень), мені зрозуміла різниця, бо він «про народ думає». Для мене важливо, що я можу вільно прочитати про все майно моїх можновладців та їх родини. А саме основне, що вони ЗОБОВ”ЯЗАНІ опубліковувати свої декларації. Зрозуміло, що в декларацію не запишеш, що їх родичі виграють державні конкурси, володіють елітною нерухомістю, «заводами-пароходами», це не завжди доказово і все вже «перевірено» сотню разів відповідними закладами. Мені до вподоби, що на міських форумах Новосіба я вільно знайду інформацію від знаючих людей. Я також хочу все знати про Волинь. На Луцькому сайті мало інформації, а форум взагалі інертний (і чому не Ковель обласний центр?). Може погано шукав, підкажіть де знайти, якщо туплю.

І по темі: поговоримо, чи закриваємо? Чи взагалі пора гілку «політика» модерувати кардинально?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 травня 2010, 15:01 
Офлайн

sibstupa написав:
на кухні при зашторених фіранках

Давненько вы на Украине небыли :-): тут вам ни там... :-):
sibstupa написав:
А саме основне, що вони ЗОБОВ”ЯЗАНІ опубліковувати свої декларації.

Декларируют "они" свои доходы или нет - никакой разницы. Все-равно цифры даже не того порядка.
А вот некоторые декларации о доходах (например Абрамовича) на некоторых действуют как на быка красная тряпка. :zvez_ochki:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 травня 2010, 12:40 
Офлайн

to toha Вы правы с фиранкамы, ну это я сознательно передёргиваю периодически. А в реалиях происходит примерно так. Моя давняя знакомая из подмосковья периодически (1-2 в год) посещает Волынь поездом Ковель-Москва. Так вот ( с её слов) в купе довольно откровенные разговоры Волыняк и резкие ( после Киева особенно усиливающиеся) высказывания в адрес президента и Верховной Рады. Думаю и в Ковеле никто особо не жалует верхушку. Только есть одна особенность от этой эйфории. Ругать президента, как показывает практика, менее опасно, чем местных чинуш. "Батюшка-государь" априори добрый, да и что ему Ваши жала-слова? А вот с местными - ахтунг! Здесь обычно конкретика полная, массам понятная (биомасса - смешное новое украинское слово :hi_hi_hi: ). И, как следствие, включение административного ресурса очень скоро и очень действенно. Вот это и сдерживает людей, тем более в таком маленьком городе, где практически все на виду. То есть люди боятся "светиться" даже с нейтральной информацией.
P.S. В главном Вы правы, пора посетить Ковель.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 травня 2010, 12:53 
Офлайн

Ну в нас не бояться говорити. Якщо взяти місцеву владу то про Сірожку в нас згадують досить часто і в 99% випадків лише в негативному сенсі.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 травня 2010, 12:56 
Офлайн

to sibstupa Я думаю, само только существование этого форума уже является ответом на Ваш вопрос. Вы правы, что городок то маленький, все и всё на виду, половина форумчан знакомы друг с другом в реали (чуть не написал в онлайне :-): ). Но это не останавливает их при обсуждении тем про мэра, нечестные фирмы, поступки властьимущих и т.д.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 травня 2010, 16:24 
Офлайн

Про Сірожу таки так. У мене є правило: не "копати" вмираючого лева. Хочеться говорити та знати про живих і досить сильних. Бо й тему назвав БП. Дійсно цікаво почути прогноз розвитку міста та області при новому розкладі керівників.
А існування форому не є відповідь на мої питання. Тут вже рулить мій життєвий досвід та робота відповідна. Якось nekton правильно писав про контроль. Я не знаю хто спонсор форуму, чи просто кому цікаво в цілях профілактики знати настрій Ковельчан і не тільки. І форумів має бути значно більше.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 травня 2010, 17:19 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
sibstupa написав:
І форумів має бути значно більше.

Ви переоцінюєте Ковель. Тут багато читають, проте мало пишуть.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 травня 2010, 18:29 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
toha написав:
to sibstupa Я думаю, само только существование этого форума уже является ответом на Ваш вопрос. Вы правы, что городок то маленький, все и всё на виду, половина форумчан знакомы друг с другом в реали (чуть не написал в онлайне :-): ). Но это не останавливает их при обсуждении тем про мэра, нечестные фирмы, поступки властьимущих и т.д.

да, публічність у нас повальна. Саме публічність, я не про популярність говорю.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 травня 2010, 11:35 
Офлайн

Я б сказав навіть не "Публічність" а "Показуха"

Догори
 Профіль