Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 листопада 2017, 17:15

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 100 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ковель: активні громадські організації
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 18:43 
Офлайн

Повідомлення: 31
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: А Ви?
Fantoman написав:
anykey написав:
Якщо так, тоді методи організацій непорівнювані

Що нема в пласті, з того що було в гітлеюргенді і піонерських організаціях?

В процитованій вами фразі мав на увазі взагалі НСДАП, а не конкретно гітлерюгенд;)
знову ж піонерів і гітлерюгенд в один ряд ставите. ПІонерами не цікавився, бувати в їх рядах не доводилось. Проте, щодо пласту і гітлерюгенду...чи чули ви колись, щоб ПЛАСТ нищив кінотеатри чи провадив насилля на вулицях?ПЛАСТ не виховує ненависті до інших рас, пропагує патріотизм, тобто любов до всього свого, в т.ч. і народу, а не ненависть до інших. Умови формування і розвитку також різні...Напевне саме умови і причини формування і спричинили те, що ПЛАСТ і досі живий, а гітлергюнд пішов разом з Гітлером...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 18:48 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
anykey написав:
ПЛАСТ не виховує ненависті до інших рас, пропагує патріотизм, тобто любов до всього свого, в т.ч. і народу, а не ненависть до інших.

Особливо це видно по видатним пластунам.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 18:54 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
anykey написав:
ПІонерами не цікавився, бувати в їх рядах не доводилось. Проте, щодо пласту і гітлерюгенду...чи чули ви колись, щоб ПЛАСТ нищив кінотеатри чи провадив насилля на вулицях?ПЛАСТ не виховує ненависті до інших рас, пропагує патріотизм, тобто любов до всього свого, в т.ч. і народу, а не ненависть до інших. Умови формування і розвитку також різні...Напевне саме умови і причини формування і спричинили те, що ПЛАСТ і досі живий, а гітлергюнд пішов разом з Гітлером...

В принципі всі перераховані організації (гітлерюгенд, піонери. скаути, пласт) виховують у дітей організованість, дисципліну, командний дух. Куди їх спрямувати - залежить від керівників.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 18:57 
Офлайн

Цитата:
Особливо це видно по видатним пластунам.

якщо маєте на увазі Бандеру і ШУхевича, то тут швидше ненависть до народу-загарбника.Тоді такий час був. Чи варто було хлібом-сіллю загарбників зустрічати? Як би там не було, це вже історія. Сьогоднішній пласт набагато пацифістичніший.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 19:00 
Офлайн

Повідомлення: 91
Вам не здається,що тема звелась до обговорення Пласту? :du_ma_et:
Тільки з цього джерела http://www.kovel.osp-ua.info/index.php?ch=5&fl=grom нарахувала 26 громадських організацій.А скільки їх ще є? Щодо політичної направленості кожної судити не берусь.
Керівник екстрим клубу, клубу "Бойовий гопак" є головою молодіжного фонду "Наше майбутнє".Ось ссилка http://mfnm.org.ua/index.php?option=com ... e&Itemid=1

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 19:10 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Крім Шухевича і Бандеры, Тисовський Олександр, Атанас Фіґоль, Кук Василь, Іван Гандида, Іван Чмола, і т.д. - http://uk.wikipedia.org/wiki/Видатні_пластуни. В основному націоналісти. Націоналісти пацифістами не бувають.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 19:16 
Офлайн

Повідомлення: 107
Fantoman написав:
Крім Шухевича і Бандеры, Тисовський Олександр, Атанас Фіґоль, Кук Василь, Іван Гандида, Іван Чмола, і т.д. - http://uk.wikipedia.org/wiki/Видатні_пластуни. В основному націоналісти. Націоналісти пацифістами не бувають.

Ну й нехай націоналісти. Сучасним дітям потрібна така організація, яка б організовувала їх, дисциплінувала, де б вони з користю проводили час. Й найбільш відрадно, що вони будуть рости патріотами і націонаслістами. :-):

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 19:24 
Офлайн

Roman Mstuslavuhs написав:
Й найбільш відрадно, що вони будуть рости патріотами і націонаслістами. :-):

Мені страшно буде за своїх дітей, якщо їх будуть виховувати такі "патріоти і націоналісти".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 19:32 
Офлайн

AndroVit написав:
Й найбільш відрадно, що вони будуть рости патріотами і націонаслістами. :-):

Мені страшно буде за своїх дітей, якщо їх будуть виховувати такі "патріоти і націоналісти".

Які ж такі "патріоти і націоналісти"?. Ви думаєте в Україні мають виховувати людей без усвідомлення своєї національності і нації? Франція, Англія, Німеччина, Італія, Польща мають і тому такий рівень соціально-економічного розвитку, тому що в ній живуть патріоти своїх держав.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 19:42 
Офлайн

Франція, Англія, Німеччина, Італія, Польща мають і тому такий рівень соціально-економічного розвитку, тому що в ній живуть патріоти своїх держав.

Точно, а непатріоти своїх держав приїжджають до них дешевою робочою силою. І патріоти тих країн не обирають до керівництва країнами хапуг, злодіїв і казнокрадів, які проте так гарно вміють верещати про "нас обкрадають москалі", "без п’явок на своїй економіці Україна буде найпередовішою державою світу" (основні тези яскравих націоналістів у 1990-х).
Які ж такі "патріоти і націоналісти"?. Ви думаєте в Україні мають виховувати людей без усвідомлення своєї національності і нації?

Фанатичні паьріоти і націоналісти. що я спостерігаю у Вашому випадку. В Україні мають виховувати людей з усвідомленням своєї національності і нації, але з умінням не ставити їх вище за загальнолюдські цінності. І ще з вмінням жити в багатонаціональному світі без поділу на українців, москалів та інших.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 19:45 
Офлайн

Повідомлення: 594
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.
Надивився на таких патріотів і націоналістів достатньо... Національний альянс проводить щорічно фестиваль Бандерштат (назва говорить сама за себе). Так от коли в 2008 році почалася заворуха в Грузії, то зі сцени лунали в сторону РФ такі погрози, що водночас стало страшно і смішно. Страшно, що на таке ведеться купа молоді, а смішно через те, що реально вони нічого зробити не можуть окрім розмов і закликів.
П.С. На той фест я їзжу щорічно, але тільки через музичну його складову.

Востаннє редагувалось mike_fashist в 16 лютого 2010, 19:50, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 19:49 
Офлайн

AndroVit написав:
Франція, Англія, Німеччина, Італія, Польща мають і тому такий рівень соціально-економічного розвитку, тому що в ній живуть патріоти своїх держав.

Точно, а непатріоти своїх держав приїжджають до них дешевою робочою силою. І патріоти тих країн не обирають до керівництва країнами хапуг, злодіїв і казнокрадів, які проте так гарно вміють верещати про "нас обкрадають москалі", "без п’явок на своїй економіці Україна буде найпередовішою державою світу" (основні тези яскравих націоналістів у 1990-х).
Які ж такі "патріоти і націоналісти"?. Ви думаєте в Україні мають виховувати людей без усвідомлення своєї національності і нації?

Фанатичні паьріоти і націоналісти. що я спостерігаю у Вашому випадку. В Україні мають виховувати людей з усвідомленням своєї національності і нації, але з умінням не ставити їх вище за загальнолюдські цінності. І ще з вмінням жити в багатонаціональному світі без поділу на українців, москалів та інших.

Я не є фанатичним націоналістом, а ліберальним. Ви погано обізнані з теорією націоналізму взагалі і українського, зокрема. Але Вам вже нічого не докажеш... Я нормально живу у багатонаціональній державі - Україні - з росіянами, поляками, євреями, білорусами, які нормально відносяться до України, її історії та культури, законів та ін.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 20:01 
Офлайн

Я не є фанатичним націоналістом, а ліберальним.

Ну якщо ліберальний націоналіст за аватар мене до москалів виганяв, то що б зробив фанатичний? Уявити страшно.
Ви погано обізнані з теорією націоналізму взагалі і українського, зокрема. Але Вам вже нічого не докажеш...

Хочеться відповісти фразою, яка була в свій час сказана про політиків. Але думаю, що підійде і сюди, вибачте що грубо, але так в оригіналі:"В сортах гамна не розбираюсь".
Я нормально живу у багатонаціональній державі - Україні - з росіянами, поляками, євреями, білорусами, які нормально відносяться до України, її історії та культури, законів та ін.

Я теж. При цьому не закольобую навколишніх пафосними виразами і повчаннями кожного зустрічного.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 лютого 2010, 10:43 
Офлайн

Цитата:

Краще аби дітей виховувала вулиця, алкоголь, тютюн і наркотики?
Повірте, знаю особисто багатьох пластунів - дуже приємні позитивні люди. Тризубівці - оці так, ці радикальні, а ПЛАСТ в післявоєнні роки і мухи не образив:)
Цитата:

повністю підтримую
Цитата:
Надивився на таких патріотів і націоналістів достатньо... Національний альянс проводить щорічно фестиваль Бандерштат (назва говорить сама за себе). Так от коли в 2008 році почалася заворуха в Грузії, то зі сцени лунали в сторону РФ такі погрози, що водночас стало страшно і смішно. Страшно, що на таке ведеться купа молоді, а смішно через те, що реально вони нічого зробити не можуть окрім розмов і закликів.
П.С. На той фест я їзжу щорічно, але тільки через музичну його складову.

ніколи не був на Бандерштаті, але хотілось би якось з"їздити. Щодо нацальянсу, не знаю достеменно про його діяльність, проте періодично перечитую блог його чільника - Ігоря ГУзя в ЖЖ. Складає враження людини поміркованої, а не радикальної.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 лютого 2010, 18:49 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
anykey написав:
Цитата:

Краще аби дітей виховувала вулиця, алкоголь, тютюн і наркотики?
Повірте, знаю особисто багатьох пластунів - дуже приємні позитивні люди. Тризубівці - оці так, ці радикальні, а ПЛАСТ в післявоєнні роки і мухи не образив:)

Мав кілька знайомих. Часом складалося не найкраще враження. Щось на кшталт "ми тобі можемо бути другом, але ми все одно самі по собі".
Націоналістична складова, як на мене, у них ну аж занадто яскрава.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 100 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: