Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 листопада 2017, 12:31

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 134 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Мерські перегони 2010
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2010, 15:34 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Я саркастично про це говорив. Всерівно технічні кандидати познімаються за день-два до виборів. Нафіг позоритися маючи десяток голосів на весь Ковель.
А список явно ще не повний. Тут фактично проКошиковскі люди. Зрозуміло що Сірожа не міг всіх навколо себе обєднати за пару останніх тижнів. Нема важковаговиків. Матвєєв, Товкач, Шевчук, Кіндер, Шлюєв - кандидати які теж не проти стати мером (якщо партія на вищому рівні не домовиться про щось інше). Так що 50 чоловік гадаю буде в попередньому списку.
Та й не зрозуміла позиція деяких високопосадовців. Я при розмовах з наближними розумів що будуть сильні кандидати на противагу Кошику. А поки їх нема.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 вересня 2010, 18:42 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
Цікаво так послухати... Хто б не став мером, нам від того ділити з посади "пиріжки" не стане... А краще ж ніколи не ставало...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 вересня 2010, 16:39 
Офлайн

Повідомлення: 19
Подякували: 0 разів.
Район міста: center
nekton написав:

Да оце приколи ппц

особливо хочу відмітити знімок псевдо-штунди з бітою в руках)))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 вересня 2010, 20:16 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Подивився ці схеми. Сподобалася про гамериканців. Браво. Яка правдива інформація. Накінець то вивели на чисту воду штатівських політиків та політтехнологів. Адже в них бідних не вийшло надовго Ющенка зробити президентом. А може навіть Ющенко та майдан були ширмою, відволікаючим маневром. А відтепер все стає на свої місця. Вияснилися всі їхні плани. Людина яка уособлюватиме в Україні демократію насправді це - наш Сірожа. Могутні інвестиційні потоки були кинуті в обрання Сірожи мером, потім буде губернатором, президентом, генсеком ООН і накінець папою Римським. А ми наївні все гадали, що то їхнє височєство все їздить по закордонах на інвестиційні саміти. Зясувалося, що основною ціллю поїздок були таємні зустрічи з самим :;ne_gr: Обамою :;ne_gr:.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 вересня 2010, 20:25 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
nekton написав:
Зясувалося, що основною ціллю поїздок були таємні зустрічи з самим :;ne_gr: Обамою :;ne_gr:.

Все поклонитесь перед Тёмным Властелином!!! :-)

Востаннє редагувалось Fantoman в 19 вересня 2010, 16:19, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 вересня 2010, 14:17 
Офлайн

Повідомлення: 19
Район міста: center
ГАНЬБА МЕРУ!!! НА ПАЛЮ ЙОГО)))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 вересня 2010, 11:02 
Офлайн

Повідомлення: 42
Шановний Рудий! Цей форум стоверенний для спілкування, обговорювання, висловлення думок! Адміністрація форуму не буде не не має права публічно на цьому форумі підтримувати будь з яких політичних рухів! Також форум не буде підтримувати або сприяти будь-яким політичним рухам!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 вересня 2010, 19:10 
Офлайн

Рудий написав:
Шановний Рудий! Цей форум стоверенний для спілкування, обговорювання, висловлення думок! Адміністрація форуму не буде не не має права публічно на цьому форумі підтримувати будь з яких політичних рухів! Також форум не буде підтримувати або сприяти будь-яким політичним рухам!

"Шановний" невідь-хто, який цензурує "обговорення, висловлювання думок", видаляючи їх. Зверніть увагу на тему цієї гілки форуму - "Мерські перегони 2010". Ця тема по своїй суті передбачає оцінку суб'єктів виборчого процесу. Суб'єктивну оцінку, висловлену учасниками обговорення. Ви ж, "адміністрація", заявляючи "Адміністрація форуму не буде не не має права публічно на цьому форумі підтримувати будь з яких політичних рухів! Також форум не буде підтримувати або сприяти будь-яким політичним рухам!" практично підтримуєте кандидата в мери Кошарука і його команду. Ви не дискутуєте по документальних фактах. Ви ганебно їх зносите, практично граючи на полі Кошарука і за його команду. Надайте факти, що Откаленко не був засуджений за злодійство, надайте факти, що Джереджа не був засуджений чотири рази, в тому числі за наругу над могилами. Надайте факти, що Ліхванчук не вимагав з підприємців десятків тисяч доларів, частина яких йшла на фінансування днів народжень мера, частувань "економічних форумів". Надайте факти, які спростовують все це, як і те, що ці кримінальні і білякримінальні особи не були радниками і "спостерігачами" з виписаними Кошаруком посвідченнями.
P.S. Ви боїтеся реальних задокументованих фактів. Якщо ви звернули увагу в моїх повідомленнях немає жодних агітацій за якісь "політичні рухи". Лише констатація факту, що в "праймеризі" Кошарук виступає лідером неіснуючої партії і цим обманули ковельчан.
Видалите і це?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 вересня 2010, 20:29 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Слава Кошаруку!!!
Так має виглядати пост у цій темі щоб не бути видаленим?
Так сталося, що я встиг прочитати пост Рудого, який вже знесений.
Невже він відкрив щось нове? Це як в Америці не можна назвати афроамериканця негром, а вагіноамериканця жінкою. Всі бачать, всі знають, а сказати не можна. Або расизм, або чоловічий швінізм.
Цитата:
Цей форум стоверенний для спілкування, обговорювання, висловлення думок! Адміністрація форуму не буде не не має права публічно на цьому форумі підтримувати будь з яких політичних рухів! Також форум не буде підтримувати або сприяти будь-яким політичним рухам!

Так допишіть, що не можна критикувати певних осіб і список їх пришпильте. Якби ще Рудий наводив відомості з джерела типу "одна баба сказала", видалення можна було б зрозуміти. Видалені були копії реальних документів.
Видалений пост не підтримував ніяку з політичних сил. А виходячи з даних офіційного сайту міста http://kovel.osp-ua.info/ у нас взагалі ще нема зареєстрованих політичних сил, які братимуть участь у виборах міського голови.
Цитата:
7. Правила можуть бути змінені, якщо за це висловиться більшість активних учасників форуму.

Вважаючи себе активним учасником форуму вношу пропозицію - припинити зносити пости, які стосуються діючого мера і його команди, особливо якщо вони підкріплені реальними документами.
Припинити банити тих форумчан, які розміщують такі матеріали.
Адміністрація некого не підтрмує! Й не буде пропускати таке: ( якщо мій троюродний брат моєї двоюродної систри щось вкрав собі то і я крадій???) "Це шото не то пальто" Давайте конкретно по кандидатам!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 вересня 2010, 22:12 
Офлайн

AndroVit написав:
Адміністрація некого не підтрмує!

Та ну, Ігал. нЕкого?
Тебе ж ніхто у крадіжках не звинувачував - чи я щось пропустив у повідомленні Рудого? його пост здався занадто емоційним - залишив би лиш документи.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 вересня 2010, 22:24 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Звертаюся до того, хто дописував мій пост - чи не можна виступити під своїм реальним ніком? Получається що я в своєму пості пишу про одне і тут же сам собі відповідаю червоним кольором.
Такий фокус можна організувати або знаючи мої дані для входу в аккаунт, або мінімум модераторські права.
P.S.Сторінку я зберіг.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 вересня 2010, 22:57 
Офлайн

Сумніваюсь, що форумні модератори могли написати, що "нЕкого не підтрмує". Версія - Кошарук купив сайт і його "модерує" "совісний" братан з бітою. Тіпа, як вмію, так і давлю.

Наведу деякі цитати "непогрішимого":
- Поруч я також бачу людей досвідчених і авторитетних.
З інтерв’ю С.Кошарука 30.03.2006 р.
- Важливо, завоювавши довіру людей – не втратити її. Велика роль в цьому залежить від роботи команди міського голови, яка має бути фаховою та високоморальною.
З матеріалів інтернет-конференції С.Кошарука 29.05.2006 р.

Викладені і знесені темними силами документи свідчать, що багатьох з кошарукової команди важко віднести до високоморальних і авторитетних індивідуумів. Про фахові якості поговоримо пізніше. Як завше - з документами...
"Адміністрація" Попередження Нік "Рудий" буде заблоковано згідно правил п.1

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 вересня 2010, 23:58 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
Ось цими правилами керуюся я особисто! Я закликаю усіх дотримуватись рамок правил!
Для мене особисто політика не цікава й огидна! Я нехочу щоб форум був політичною ареною! Наприклад булоб цікаво щоб хтось написав що Кошарук - козел кришу не перекрив, або дорогу не зробив, або ціни на ком послуги зависив, а тут чистої води чорнуха!(в простонароді заказуха одним з опонентів ниньошнього голови)
Нижче пропонується нехитрий набір правил, яких зобов'язані дотримуватись всі, хто тут спілкується.
Написати ці правила мене примусило збільшення популярності форуму. Нас стало більше, і це добре. Але, щоб спілкування тут ні в кого не викликало негативних вражень, слід дотримуватися певних рамок, як і в будь-якому громадському місці.
Отже, прошу всіх, хто відвідує наш форум, пам'ятати про наступне:
1. Форум призначений для спілкування. Не для чорного чи білого піару, не для розкрутки, не для образ і нецензурщини.
2. З першого правила випливає друге. На форумі заборонена пропаганда міжрасової, міжнаціональної чи міжрелігійної ворожнечі. Заборонено використання нецензурщини (якщо зовсім не терпиться, замініть кілька літер на різноманітні значки типу #, @, $). Різко не схвалюються обрАзи мешканців форуму чи третіх осіб (от уявіть, що ви зайшли в супермаркет - ви ж не плюєте там на підлогу, не розкидаєте сміття, не ображаєте продавців).
3. На форумі забороняється будь-яка діяльність, яка суперечить діючому законодавству (або може кваліфікуватися як нелегальна), а також пропаганда та реклама такої діяльності.
4. Використання форуму для розкрутки, або піару власних інтернет-ресурсів забороняється(можливо за схваленням Адміністрації). Це стосується учасників з іменами у вигляді інтернет-адреси, а також учасників, які реєструють у власному профайлі лінк на інтернет-ресурс, і при цьому не спілкуються на форумі. Пам'ятайте, що в випадку таких дій ваш профайл може бути видалено.
5. Про відповідність чи невідповідність дій певного учасника правилам форуму вирішують адміністратор і модератори.
6. На форумі заборонено використання транслітерації (коли українські або російські слова пишуть os tak - latynskimy literamy). В кого немає можливості писати кирилицею, користуйтесь послугами http://www.translit.ru/ , хто заходить з мобілок - http://pda.translit.ru/
7. Правила можуть бути змінені, якщо за це висловиться більшість активних учасників форуму.
Це все. Коротко підсумую: поводьтеся з іншими так, як би ви хотіли, щоб інші поводились з вами.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 вересня 2010, 07:47 
Офлайн

Igal написав:
1. Форум призначений для спілкування. Не для чорного чи білого піару, не для розкрутки

Мегамодератор написав:
"Адміністрація" Попередження Нік "Рудий" буде заблоковано згідно правил п.1

Це дуже приємно, що так почали турбуватись про дотримання правил саме перед виборами. Тоді навіщо було створювати вітку форуму з таким підписом:
Політика
Політичні баталії. Тут можна
смітити
Я далеко не в захваті від писанини Рудого, але подивимось у правді у вічі. Він це написав на вітці Політика, на якій можна смітити.Не в Балачках, Господарці і т.д.. А саме у Політиці.
З.І. До речі, не бачу пана Igal в команді:
memberlist.php?mode=leaders
Як гарно вийшло. В списку модераторів нема. Активно не писав, не модерував, аж тут почалося ратування за дотримання правил.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 вересня 2010, 09:16 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
Цитата:
Написати ці правила мене примусило збільшення популярності форуму. Нас стало більше, і це добре. Але, щоб спілкування тут ні в кого не викликало негативних вражень, слід дотримуватися певних рамок, як і в будь-якому громадському місці.

Мені особисто начхати на всі ці рухи, але повині бути хоч якісь рамки, бо якщо не буде хочаб мінімальних обмежень то буде хаос! А якщо Вам відомо хаос- є руйнівник!

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 134 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: