Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 11:44

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України"
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 21:47 
Офлайн

Повідомлення: 594
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.
Убога людина, яка не має нічого, чим би могла гордитися, хватається за едине можливе і гордиться нацією, до якої вона належить.

Артур Шопенгауер

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України"
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 21:54 
Офлайн

Повідомлення: 107
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
...

Востаннє редагувалось Roman Mstuslavuhs в 15 лютого 2010, 22:35, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 21:58 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Во даёт! :-): Человек цитату привел. Там же написано: Артур Шопенгауер это сказал, а не mike_fashist. :-):

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 21:58 
Офлайн

Я культурна людина, гарно спілкуюся, ні на кого не кричу, говорю до не знайомих на "Ви". А от Ви завдяки своїй нестриманості справляєте враження невихованої людини.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 22:02 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Roman Mstuslavuhs написав:
Дана тема має назву: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України".

Тоді ж чому ви пишете
Радійте, що Ви СРСР вірно відслужили! Хваліться ще й цим! Вас хвилює звідкіля у мене такі погляди??? Я Вас про Ваші не запитую і не пишу! І скільки захочу ставити знаків оклику - стільки і ставитиму. Значить Ваш життєвий досвід у даній сфері у великій частині можна викинути на смітник як добре понівечений радянською ідеологією.

Хронологічно я не міг обійти СРСР.
Кількість знаків оклику і ПИСАННЯ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ - ознака відсутності мережевої етики. Якщо не вірите мені, спитайте у дядька Гугла - він знає майже все.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 22:09 
Офлайн

Та я, можливо, для нації і України зробиш ще більше за тебе!

Можна уточнити дане речення?
Зробив чи зроблю? А звідки Ви знаєте, що вже зробив Ваш опонент. Я от наприклад -надцять років прослужив в ЗС України, виховував і навчав захисників Вітчизни, обслуговував бойову техніку. Це в список справ на благо України зарахується? Чи перекреслиться тим, що після закінчення військового училища мав нещастя служити в Радянській армії, а після розвалу СРСР - ще й деякий час в російській? Чим я можу змити це тавро "Служив в Радянській армії"та "Служив москалям"?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 23:52 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Люди, про шо Ви сперечаєтеся? Пан Roman Mstuslavuhs хоче доказати, здається, що всі кругом під@#&си, а він - Граф Монте Крісто. За що ж Ви їх так ненавидите, комуністів то, пане Roman Mstuslavuhs? За те що ви такий самий як і вони? Крім свого носа нічого більш навкруги не бачите? Крім білого і чорного інших кольорів не розрізняєте? Готові направо і наліво ображати і зневажати людей тільки за те що вони не розділяють ваших поглядів? Може ще і вбивати почнете, адже ж переконати не в змозі? Колись таке вже було, здається в Німеччині, в 40-ві роки минулого століття. Нічого не пригадуєте? Чи може в Вашій "супер новітній незалежній" історії ці події викладені по іншому? Взагалі то я цьому не здивуюсь, це нормально. Але біс з цим всим, це не вельми суттево. Тільки одне питання. Переважна більшість комуністів тих часів, за які Ви так надриваєтеся, готова була покласти своє життя за свої переконання. Важко таке не поважати. А Ви здатні на це? Ви, такий крутий, який "......можливо, для нації і України зробиш ще більше за тебе!" Аджеж язиком чесати - не мішки ворочати.

PS. Підсиплю ще вугля до полум"я, щоб ще веселіше було :-): Я - росіянин. Москаль по Вашому. Щоправда по паспорту, але ж бьють то по рожі :-): Народився і все своє життя прожив в Україні. За цю країну, за свою Батьківщину, "падла буду, глотки порву" будь кому, як буде потрібно. То може підкажете куди мені убогому і несвідомому поїхати щоб Вам, таком свідомому, не заважати і далі поплюжити Мою країну?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 00:21 
Офлайн

bast написав:
Люди, про шо Ви сперечаєтеся? Пан Roman Mstuslavuhs хоче доказати, здається, що всі кругом під@#&си, а він - Граф Монте Крісто. За що ж Ви їх так ненавидите, комуністів то, пане Roman Mstuslavuhs? За те що ви такий самий як і вони? Крім свого носа нічого більш навкруги не бачите? Крім білого і чорного інших кольорів не розрізняєте? Готові направо і наліво ображати і зневажати людей тільки за те що вони не розділяють ваших поглядів? Може ще і вбивати почнете, адже ж переконати не в змозі? Колись таке вже було, здається в Німеччині, в 40-ві роки минулого століття. Нічого не пригадуєте? Чи може в Вашій "супер новітній незалежній" історії ці події викладені по іншому? Взагалі то я цьому не здивуюсь, це нормально. Але біс з цим всим, це не вельми суттево. Тільки одне питання. Переважна більшість комуністів тих часів, за які Ви так надриваєтеся, готова була покласти своє життя за свої переконання. Важко таке не поважати. А Ви здатні на це? Ви, такий крутий, який "......можливо, для нації і України зробиш ще більше за тебе!" Аджеж язиком чесати - не мішки ворочати.

PS. Підсиплю ще вугля до полум"я, щоб ще веселіше було :-): Я - росіянин. Москаль по Вашому. Щоправда по паспорту, але ж бьють то по рожі :-): Народився і все своє життя прожив в Україні. За цю країну, за свою Батьківщину, "падла буду, глотки порву" будь кому, як буде потрібно. То може підкажете куди мені убогому і несвідомому поїхати щоб Вам, таком свідомому, не заважати і далі поплюжити Мою країну?

Так, я здатен і на ділі відстояти свої переконання. Взагалі то я не вивищував себе, просто беру участь в обговоренні теми і висловлюю свою думку. Але когорта "опозиціонерів" все далі відходить від теми і починає затягувати на обговорення особистостей... Тому те що Ви вже починаєте говорите про якісь вбивства - це вже маячня.
Щодо росіян і москалів - це зовсім різні поняття, які означають різне. Росіян, які нормально ставляться до України, поважають її як державу і свого сусіда та її мешканців я такоє поважаю. І нормально ставлюсь до російсього народу. А от москаль - це той, котрий ненавидить свідомих українців, вважає Україну "малоросией", виступає проти національних проявів українців та ін.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 01:40 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Ну по вашому якщо москаль це той хто ненавидить все украънське,то ви ж тоді хто? Ви ж першими звернули на особистість AndroVit з його аватарою. А скільки з генсеків які керували СРСР були українцями ви знаєте?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 03:08 
Офлайн

Так, я здатен і на ділі відстояти свої переконання. Взагалі то я не вивищував себе, просто беру участь в обговоренні теми і висловлюю свою думку.

А незгідні з цією думкою - москалі, зрадники України
А от москаль - це той, котрий ненавидить свідомих українців, вважає Україну "малоросией", виступає проти національних проявів українців та ін.

За останніми дослідженнями москалезнавців є москалі російського. польського і румунського походження. Ходять нічим поки не підтверджені чутки про афромоскалів. Прибічники цієї теорії посилаються на захоплення судна "Аріана". Дослідження продовжуються.
Питання: що то за звір "національні прояви українців"? Звучить гарно, а змісту не розумію. І як відрізнити свідомого українця від несвідомого? по розмаху шароварів, довжині оселедця чи кількості скальпів москалів на поясі?
Тепер до теми "...про присвоєння С.Бандері..."
1. Чи читали Ви Статут звання Герой України?
2. Чи вважаєте Ви потрібним дотримуватися законів і правил встановлених Українською державою?
3. Чи відповідає статуту звання Герой України нагородження С.Бандери?
4. Якщо відповідь на питання №3 "ні", то чого Вам ще треба? Якщо "так", то повертаємося до питання №1.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 19:56 
Офлайн

Вірно сказав сьогодні Віктор Андрійович Ющенко: "Якби не було Бандери, не було б Януковича. Тобто Янукович не став би Президентом. Якби не було патріотів, які ставли перед собою ціль Незалежної України, то не було б України". І та, буцім то, невідповідність присвоєння Ордену закону - це зачіпка, яку можна знайти у любих українських законах. Слава Україні!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 20:04 
Офлайн

Якби не Червона армія, хто зна якою зараз би на карті Європи, а може і світу була б Німеччина...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 20:09 
Офлайн

Вірно сказав сьогодні Віктор Андрійович Ющенко: "Якби не було Бандери, не було б Януковича. Тобто Янукович не став би Президентом. Якби не було патріотів, які ставли перед собою ціль Незалежної України, то не було б України". І та, буцім то, невідповідність присвоєння Ордену закону - це зачіпка, яку можна знайти у любих українських законах. Слава Україні!

Клас! посилання на двох людей, які більшості ковельчан не є авторитетами.
Про зачіпку - невже В.А.Ющенко не знав, що нагородження чомусь та суперечить?
Якщо не знав - який він керівник після цього. Та в нього має бути цілий нагородний відділ.
Якщо знав - хто він після цього?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 20:17 
Офлайн

AndroVit написав:

Клас! посилання на двох людей, які більшості ковельчан не є авторитетами.
Про зачіпку - невже В.А.Ющенко не знав, що нагородження чомусь та суперечить?
Якщо не знав - який він керівник після цього. Та в нього має бути цілий нагородний відділ.
Якщо знав - хто він після цього?

Чому це Степан Бандера і Віктор Ющенко не є авторитетами для ковельчан? Ви ж не проводили соціологічне опитування... Якщо навіть наразі більшість ковельчан не підтримує Ющенка, то хто ж у 2004 році голосував за нього і їздив у Київ підтримувати? А щодо Бандери - то саме за 20 км на південь від Ковеля зародилась УПА і Ковельщина була повстанським краєм, яких підтримувало населення.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 20:25 
Офлайн

Чому це Степан Бандера і Віктор Ющенко не є авторитетами для ковельчан? Ви ж не проводили соціологічне опитування...

Я мав на увазі Ющенка і Януковича. Соціологічного опитуванання при недавно проведених виборах абсолютно не потрібно.
Якщо навіть наразі більшість ковельчан не підтримує Ющенка, то хто ж у 2004 році голосував за нього і їздив у Київ підтримувати?

Ті самі ковельчани, які з 2004 до 2010 розчарувались в ньому.
А щодо Бандери - то саме за 20 км на південь від Ковеля зародилась УПА і Ковельщина була повстанським краєм, яких підтримувало населення.

Якщо відкинути пафос, то моя покійна бабуся, що жила в одному з сіл Ковельського району, розповідала про ті події словами персонажа з фільму "Чапаєв" - "Красные придут - грабят, белые придут - грабят. Куда бедному крестьянину податься?"

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: