Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 листопада 2017, 06:36

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України"
ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 17:47 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Гном написав:
Впроваджена кгб ссср дідівщина ставила за мету вбити в юнаків паростки особистості, перетворити їх на рабів.

Дідівщина пішла через те, що в 60-і пішов недобор в армію через провал народжуваності в воєнні роки. Тоді стали брати тих, хто відсидів. А вони принесли свої традиції.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України"
ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 19:23 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Ну це вже повний брєд. Дідівщина це проіски КГБ. Скоро колорадський жук та таракани на кухні стануть справою рук КГБ.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 01:39 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
mike_fashist написав:
А мені немає і тридцяти...

:bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
Хотів почути прихильників УПА? Слухай тепер, не возбухай :-)

Roman Mstuslavuhs написав:
Саме навернути до істинної правди і є метою моїх висловлювань.....

Щось мені дуже нагадує.... Здається пропаганду тих самих "москалів-комуняків" - "Учение Ленина - единственно верное и правильное" (не дословно конечно, но смысл тот же) :-): А так, ще є багато різних релігійних течій і релігій з "єдиною істинною вірою" :-): Панове, то ви є комуніст-мессіонер :-):

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 01:49 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Будем считать, что все предыдущеи посты я не читал:
мой дед "принимал" Власовскую армию и до 49-го года воевал с Бандеровцами (не НКВД) просто охранял мост в Карпатах. Убить его пытались каждый день, но(слава Богу), только украли все вещи. Кто они были? Патриоты УПА или просто карманники? Я так вижи , что современная маладёж лудше знает.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 10:35 
Офлайн

Повідомлення: 107
bast написав:
mike_fashist написав:
А мені немає і тридцяти...

:bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
Хотів почути прихильників УПА? Слухай тепер, не возбухай :-)

Саме навернути до істинної правди і є метою моїх висловлювань.....

Щось мені дуже нагадує.... Здається пропаганду тих самих "москалів-комуняків" - "Учение Ленина - единственно верное и правильное" (не дословно конечно, но смысл тот же) :-): А так, ще є багато різних релігійних течій і релігій з "єдиною істинною вірою" :-): Панове, то ви є комуніст-мессіонер :-):

Ви взагалі усвідомлюєте, що говорите? Якщо Ви нічого не знаєте крім комуністів, то це Вам може нагадувати будь-що...! Я висловлюю свою позицію і аргументую її - хочете погоджуйтесь, хочте ні. Ця точка зору - точка зору національно свідомих українців!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 10:40 
Офлайн

Ви взагалі усвідомлюєте, що говорите? Якщо Ви нічого не знаєте крім комуністів, то це Вам може нагадувати будь-що...! Я висловлюю свою позицію і аргументую її - хочете погоджуйтесь, хочте ні. Ця точка зору - точка зору національно свідомих українців!

А всі, хто не згідний зі мною - національно несвідомий, або взагалі не українець. Тобто, як було сказано раніше
вам би їхати в Росію і жити серед москальні.

Можна подумати, що автор жив в епоху Запорізької Січі, а комуністів проспав.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 11:08 
Офлайн

Повідомлення: 594
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.
Цей автор, напевно, служив в радянській армії. І давав присягу на вірність СРСР...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 11:49 
Офлайн

Ну я-то точно служив в Радянській Армії. І присягу СРСР давав. І я їй на зрадив. А от та держава відійшла в інший світ.
Але це не заважає бачити і критикувати (взагалі-то вже пізно) недоліки колишнього СРСР. Але я можу сказати, що моя громадянська позиція - наслідок мого життєвого досвіду і роздумів над побаченим, а не читання всіх ура-патріотичних ксенофобських кижок і газет, що скоріше всього має місце у нашого опонента.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 11:54 
Офлайн

Якщо наш опонент служив в радянській армії, то він такий самий прислужник Москви як і Ватутін, якого він так обізвав. Ну да, можна сказати, що то був і збіг обставин, що іншого вибору не було і т.д.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 12:05 
Офлайн

Цитата:
Национализм - это не кровь в жилах, это моча в голове.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 12:09 
Офлайн

Наші сусіди - поляки кажуть:" Цо забардзо - то не здраво". :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 21:03 
Офлайн

mike_fashist написав:
Якщо наш опонент служив в радянській армії, то він такий самий прислужник Москви як і Ватутін, якого він так обізвав. Ну да, можна сказати, що то був і збіг обставин, що іншого вибору не було і т.д.

Я не служив у радянській армії!!! І ніяким чином не прислужував Москві, більше того моє життя з совєтським союзом хронологічно майже ніяк не повязане, тому не старайтесь лізти в моє особисте життя і прораховувати щось! Щукайте помилки у своїх висловлюваннях і своїх позиціях!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 21:09 
Офлайн

AndroVit написав:
Ну я-то точно служив в Радянській Армії. І присягу СРСР давав. І я їй на зрадив. А от та держава відійшла в інший світ.
Але це не заважає бачити і критикувати (взагалі-то вже пізно) недоліки колишнього СРСР. Але я можу сказати, що моя громадянська позиція - наслідок мого життєвого досвіду і роздумів над побаченим, а не читання всіх ура-патріотичних ксенофобських кижок і газет, що скоріше всього має місце у нашого опонента.

Радійте, що Ви СРСР вірно відслужили! Хваліться ще й цим! Вас хвилює звідкіля у мене такі погляди??? Я Вас про Ваші не запитую і не пишу! І скільки захочу ставити знаків оклику - стільки і ставитиму. Значить Ваш життєвий досвід у даній сфері у великій частині можна викинути на смітник як добре понівечений радянською ідеологією.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 21:21 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Ну то розкажіть нам де ж ви були в часи СРСР? Ви настільки юні? Чи ви кохали вітчизну зз-за кордону?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 21:29 
Офлайн

Hapuga написав:
Ну то розкажіть нам де ж ви були в часи СРСР? Ви настільки юні? Чи ви кохали вітчизну зз-за кордону?

І навіщо це Вам? Що Ви будете робити з цієї інформацією? Надалі якимось чином будете її використовувати проти мене? Я не буду нічого розповідати!!! Дана тема має назву: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України".

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: