Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 16 серпня 2017, 20:23

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України"
ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 13:07 
Офлайн

Повідомлення: 594
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.
Roman Mstuslavuhs написав:
Новітні історичні дослідження не підлаштовуються під сучасну владу. Вони просто грунтуються на ПРАВДИВИХ, РОЗСЕКРЕЧЕНИХ документах тієї доби і можете їх порівняти з такого ж роду дослідженнями польськими, чеськими та іншими. Чи Ви, може опротестовуватимете зміст документів, які були в архівах за СРСР закритими. І якби Москва повернула Києву ще вагони архівів, які стосуються України, постало б ще більше фактів!!! Радянська історія - прогнила, брехлива, підстроєна суцільно під комуністичну ідеологію, і якщо сумніваєтесь, то поспілкуйтесь ще з живими істориками, які тоді писали історію!!!
Що Ви вчепилися за свого Ватутіна? Я вповні схвалюю вчинок повстанців - вбили чергового прислужника Москви і окупанта. Якби не було УПА, то невідомо чи була б зараз НЕЗАЛЕЖНА УКРАЇНА??!!!!!

Я в своїх постах ніде не написав, що радянська історія правдива. Історію пишуть ті, кому це вигідно і як зручніше. Це скрізь так. І так було завжди.
Якби не було Червоної армії, то незалежної України зараз точно не було б. Чи Ви вірите в те, що УПА власноручно вигнали б німців з України? А я в цьому дуже сумніваюся.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України"
ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 13:19 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Що Ви вчепилися за свого Ватутіна? Я вповні схвалюю вчинок повстанців - вбили чергового прислужника Москви і окупанта. Якби не було УПА, то невідомо чи була б зараз НЕЗАЛЕЖНА УКРАЇНА??!!!!!

Якщо поцікавитися військовою історією, то можна помітити одну цікаву закономірність - чим талановитіший полководець, тим меншими втратами він досягає своєї мети. В багатьох операціях, якими командував Жуков, людей взагалі не рахували. Якби тоді командував Ватутін, то втрат було б набагато менше. В тому числі і українців. Я його поважаю і ніякі істеричні вигуки, що він був генералом ворожої Україні імперії не будуть відігравати у моїй свідомості ваги фактів. А повстанці "вбили чергового прислужника Москви", який на той час визволяв їх Батьківщину від німців, з якими Бандера на той час уже не дружив.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 14:37 
Офлайн

Повідомлення: 107
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
AndroVit написав:
для вдалого розвитку і розумної зовнішньої політики не варто забувати своїх ворогів!!!

З якого періоду починати будемо? Від Адама і Єви? Ви ж самі писали про готів, гуннів. Тут куди не глянь по бокам, кожен колись наступив на мозоль. Яку країну не візьми із наших сусідів - колись були ворогами.
Може досить поливати лайном покійників, які керували державами-"ворогами".
Пора зрозуміти, що у нас один ворог - той, хто хоче зробити нас нічого не вирішуюими платниками податків у їхні кишені. А в минулому цього ворога не знайдеш. А для розумної зовнішньої політики потрібно, щоб торгівля з зовнішньополітичними партнерами приносила вигоду Україні в цілому і пересічним українцям зокрема. Створенням робочих місць, дешевими товарами, можливістю вільно поїхати куди заманеться.

Навіщо Ви переходите з одного на інше? Не знаючи минулого - не має майбутнього. В нашому випадку треба знати вірну історію без совітських чи інших перекручень! А щодо перемоги СРСР над фашистами... то повстанці визволили Україну б, звичайно не без стороньої допомоги. Допомогли б США і Англія. Між іншим США дуже допомогли СРСР у 1942-1945 роки, якщо Ви про це не знаєте! І не треба прославляти оту велич совітів! Комуністична ідеологія разом з фашизмом у світі визнані як найжорстокіші!!! Про що ще можна говорити?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 15:04 
Офлайн

США і Англія дуже допомогли Чехословаччині, Польщі на початку війни?? А казали, що поможуть. А коли Гітлер почав по трохи захоплювати Європу, то вони зробили вигляд, що так і треба. Про лендліз я знаю. Поставляли і літаки і танки. Але ж не за дякую, а за золото. А українці чим платили б? Чи брали б в кредит?
І ще. Ви служили в Радянській армії? Чи може Ваш батько служив?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 15:42 
Офлайн

mike_fashist написав:
США і Англія дуже допомогли Чехословаччині, Польщі на початку війни?? А казали, що поможуть. А коли Гітлер почав по трохи захоплювати Європу, то вони зробили вигляд, що так і треба. Про лендліз я знаю. Поставляли і літаки і танки. Але ж не за дякую, а за золото. А українці чим платили б? Чи брали б в кредит?
І ще. Ви служили в Радянській армії? Чи може Ваш батько служив?

Мова не йшла про 1938-39 роки!! Могла б і в кредит брати! Ще в з середини 19 століття країни брали багато чого від Англії, Франції в кредит і нічого, зараз нормально функціонують і ні від кого не залежать! Україна за років 10-20 віддала би ті гроші за рахунок машинобудівництва, вуглевидобутку, металургії. Не Ваша це справа хто служив!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 16:03 
Офлайн

Могла б і в кредит брати! Ще в з середини 19 століття країни брали багато чого від Англії, Франції в кредит і нічого, зараз нормально функціонують і ні від кого не залежать! Україна за років 10-20 віддала би ті гроші за рахунок машинобудівництва, вуглевидобутку, металургії.

Оце зруйнована війною Україна з промисловістю, яка була вивезена за Урал від фашистів за 10-20-50-100 років віддала б ті кредити. Бо машинобудівництво і металургія були в стані, близькому до абсолютного ноля. А може б і не віддала.
І може досить сипати знаками оклику?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 16:10 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
AndroVit написав:
Оце зруйнована війною Україна з промисловістю, яка була вивезена за Урал від фашистів за 10-20-50-100 років віддала б ті кредити. Бо машинобудівництво і металургія були в стані, близькому до абсолютного ноля. А може б і не віддала.

Так она до сих пор и отдаёт. :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 16:30 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Чесно кажучи я просто в шоці від вашої Roman Mstuslavuhs позиціиї. Просто в "наглу" нав"язуєте нам свою думку ще й насміхаєтесь на нашим цінностями,нашими дідами які воювали і лили свою кров. Темних плям на історіїї нашого народу досить,одна з яких це війна з мирним польським населенням.Яку проводили вояки УПА. Це вже злочин і непотрібного тут розказувати хто почав. А якщо є злочин ,то повинне бути покаяння,а його нема. Є тільки звеличування подвигів УПА ,та замовчуванню фактів геноциду євреїв та поляків. Чому Німеччина яка розв"язала і програла війну відноситься до переможців,тих хто пройшов чере концтабари краще ніж ми до своїх ветеранів,просто людей ції війни. Тому що через цей народ велика біда сколихнула всю Європу і вони це визнають. І вони прекрасно живуть,країна процівтає. А ми гребемось і гриземось у своєму лайні. І досі шукаємо винних у наших бідах. Що нам заважає жити норально вже майже 20 років? Москалі та жиди?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 16:52 
Офлайн

Hapuga написав:
Чесно кажучи я просто в шоці від вашої Roman Mstuslavuhs позиціиї. Просто в "наглу" нав"язуєте нам свою думку ще й насміхаєтесь на нашим цінностями,нашими дідами які воювали і лили свою кров. Темних плям на історіїї нашого народу досить,одна з яких це війна з мирним польським населенням.Яку проводили вояки УПА. Це вже злочин і непотрібного тут розказувати хто почав. А якщо є злочин ,то повинне бути покаяння,а його нема. Є тільки звеличування подвигів УПА ,та замовчуванню фактів геноциду євреїв та поляків. Чому Німеччина яка розв"язала і програла війну відноситься до переможців,тих хто пройшов чере концтабари краще ніж ми до своїх ветеранів,просто людей ції війни. Тому що через цей народ велика біда сколихнула всю Європу і вони це визнають. І вони прекрасно живуть,країна процівтає. А ми гребемось і гриземось у своєму лайні. І досі шукаємо винних у наших бідах. Що нам заважає жити норально вже майже 20 років? Москалі та жиди?

По-перше, я - не шукаю ніяких винних, а просто висвітлюю позицію щодо тодішніх подій. Я вже казав, що в УПА були неоправдано лихі дії. Я не насміхаюсь над цінностями, просто наші діди в силу обставин воювали в рядах Червоної Армії і я не зневажаю їхні дії! Щодо Армії Людової і Армії Крайової, то тут велась двостороння війна, і поляки також вбивали мирних українців, хоч вони були на чужій землі, але хотіли, аби вона належала їм. Бачите, в нас на Волині, хоч ми і вважаємося Західною Україною, ще багато радянофільських людей і думок. Нам, волинянам є ще чому повчитись у галичан.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 17:07 
Офлайн

Бачите, в нас на Волині, хоч ми і вважаємося Західною Україною, ще багато радянофільських людей і думок. Нам, волинянам є ще чому повчитись у галичан.

Нам є чому повчитись у багатьох. Може Ви сприймете "в штики", але я вважаю. що Вам треба вчитися терпимості.
Всі, хто вели з Вами полеміку - дорослі люди. Чому Ви пробуєте вести себе за принципом "Поки двійка, готуйтеся до екзамену" - незрозуміло. Зрозумійте, що Ваша точка зору абсолютно вірна лише для Вас. І поняття патріотизму у різних людей буде відмінним від Вашого. А Ви пробуєте розділити людей через події давно минулих років.
А люди у нас не радянофільські, а ті, які мають власну думку, котра не збігається з Вашою. Недавно вичитав цікаву фразу - "Тот, кто хочет возвращения СССР - идиот, тот, кто не ностальгирует по нему - сволочь". Мені сподобалось.
А Вам хочу нагадати, що час, коли боротьбою за Україну було махання блакитно-жовтими прапорами, носіння тризуба на лацкані, пройшов. Не потрібно дільше голосних фраз. Зрозумійте, що люди, котрі живуть поряд - теж українці, навіть якщо вони говорять на іншій мові і не поділяють Ваших поглядів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 17:15 
Офлайн

AndroVit написав:
Бачите, в нас на Волині, хоч ми і вважаємося Західною Україною, ще багато радянофільських людей і думок. Нам, волинянам є ще чому повчитись у галичан.

Нам є чому повчитись у багатьох. Може Ви сприймете "в штики", але я вважаю. що Вам треба вчитися терпимості.
Всі, хто вели з Вами полеміку - дорослі люди. Чому Ви пробуєте вести себе за принципом "Поки двійка, готуйтеся до екзамену" - незрозуміло. Зрозумійте, що Ваша точка зору абсолютно вірна лише для Вас. І поняття патріотизму у різних людей буде відмінним від Вашого. А Ви пробуєте розділити людей через події давно минулих років.
А люди у нас не радянофільські, а ті, які мають власну думку, котра не збігається з Вашою. Недавно вичитав цікаву фразу - "Тот, кто хочет возвращения СССР - идиот, тот, кто не ностальгирует по нему - сволочь". Мені сподобалось.
А Вам хочу нагадати, що час, коли боротьбою за Україну було махання блакитно-жовтими прапорами, носіння тризуба на лацкані, пройшов. Не потрібно дільше голосних фраз. Зрозумійте, що люди, котрі живуть поряд - теж українці, навіть якщо вони говорять на іншій мові і не поділяють Ваших поглядів.

Я не є радикальним націоналістом... Я нормально відношусь до українців,які у своєму розумінні поважать Україну, мову та ін. В тому й справа, що у дорослих, вірніше кому за 40-50 років світогляд формувався за совітів... і якщо вони не увібрали в себе новітні національні ідеї, то вони залишаються з радянофільськими настроями. І не пробуйте мене виховати, до того ж Ви не знаєте скільки мені років. Людей з такою точкою зору як у мене в Україні мільйони, повірте.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 17:27 
Офлайн

Виховувати Вас в мене нема абсолютно ніякого бажання. Це робота Ваших батьків, якщо вони ще живі. Скільки років - нецікаво. ВІд кількості відсвяткованих днів народження кількість розуму не залежить, або залежить дуже мало.
"Я не є радикальним націоналістом" - з Ваших виступів я прийшов зовсім до протилежної думки.
"В тому й справа, що у дорослих, вірніше кому за 40-50 років світогляд формувався за совітів" - відкрию особисту таємницю - мені уже півроку як за 40.
"Людей з такою точкою зору як у мене в Україні мільйони, повірте" - вірю. І що, Вам не вистачає тих мільйонів для спілкування? Чи живуть вони десь Львівській, Чернівецькій і Закарпатській областях, а в Ковелі малувато.
А взагалі Ваша бесіда нагадує спроби "навернути до істиної віри" представників різних релігійних громад.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 17:28 
Офлайн

А мені немає і тридцяти...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 17:32 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
mike_fashist написав:
Ви служили в Радянській армії?

Справжня армія - професійна армія. А совєйська, поміж іншим, виконувала досить сумнівну функцію. Впроваджена кгб ссср дідівщина ставила за мету вбити в юнаків паростки особистості, перетворити їх на рабів. Бо ссср, як неоптимальна і неадаптивна система, боялася внутрішнього протесту, проти якого була безсилою. Слава Богу, мені вдалося не попасти в ту "кучму".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 17:37 
Офлайн

AndroVit написав:
Виховувати Вас в мене нема абсолютно ніякого бажання. Це робота Ваших батьків, якщо вони ще живі. Скільки років - нецікаво. ВІд кількості відсвяткованих днів народження кількість розуму не залежить, або залежить дуже мало.
"Я не є радикальним націоналістом" - з Ваших виступів я прийшов зовсім до протилежної думки.
"В тому й справа, що у дорослих, вірніше кому за 40-50 років світогляд формувався за совітів" - відкрию особисту таємницю - мені уже півроку як за 40.
"Людей з такою точкою зору як у мене в Україні мільйони, повірте" - вірю. І що, Вам не вистачає тих мільйонів для спілкування? Чи живуть вони десь Львівській, Чернівецькій і Закарпатській областях, а в Ковелі малувато.
А взагалі Ваша бесіда нагадує спроби "навернути до істиної віри" представників різних релігійних громад.

Саме навернути до істинної правди і є метою моїх висловлювань. І в Ковелі націоналістів вистачає, і чим далі тим їх буде більше. Я вважаю себе поміркованим націоналістом. І давайте не будемо переходити на особистий рівень.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: