Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 26 вересня 2017, 03:19

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України"
ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 14:03 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
boddy написав:

Это который про первую любовь? :-):

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України"
ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 16:13 
Офлайн

Повідомлення: 1150
а потерли уже. Хоча корр не був вроді в такому помічений.
Але по інету розійшлося, напр: http://eggs.net.ua/humor.php?sid=1018
Цитата:
Народ вон сразу отдуплился: «Ющенко напоследок присвоил звание Героя Украины Бандере и насрал в углу президентского кабинета».

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 лютого 2010, 23:41 
Офлайн

Повідомлення: 107
mike_fashist написав:
Всетаки хотілося б почути думку пробандерівськи настроєної людини. :men:

Степану Бандері по праву і за заслуги надано Орден героя України!!! Тому що, він - людина, яка поклала життя за УКРАЇНСЬКУ САМОСТІЙНУ СОБОРНУ ДЕРЖАВУ!!! Степан Бандера боровся проти польської окупації під час Другої Речі Посполитої, проти фашистських загарбників і проти совітської окупації!!! Якщо вам і відомі реальні не сфальсифіковані радянською окупаційною владою факти вбивст мирних мешканців, то не варто забувати, що тоді була найжорстокіша війна в історії людства. До того ж серед українців було дуже багато продажних - сексотів!!! Якщо ви називаєте Степану Бандеру - фашистом, чи кимось у тому роді, то ви - невіглас, ворожа українським інтересам і державності людина!!! Він і справді на початках вірив у допомогу Гітлера у звільненні України від Москви, але після 30 червня 1941 року у цьому розчарувався.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 лютого 2010, 23:51 
Офлайн

mike_fashist написав:
tiro написав:
але розум і серце мені підказують, що справжніми героями були ті хлопаки, які жили у криївках, мерзли і голодували, але боролися за УКРАЇНУ (трохи міфічну, вимріяну, але незалежну державу) і навіть 10-15-25 років таборів їх не зламали духовно.

От мені цікава думка теперішніх патріотів. Вони вважають радянські війська, які вигнали німців з України окупаційними. От вони прийшли і завадили УПА самостійно визволити Україну і зробити її незалежною. Тобто якби не вони, то УПА так німцям би врізала, що ті б так до Берліна і побігли б. Не зрозуміла мені їхня боротьба і після приходу "совєтів". Якась частина УПА успішно відійшла з лінією фронту в союзну зону окупації і потім щасливо собі жили вони в США та Канаді і говорили які вони патріоти, як вони там за океаном за Україну думають і т.д. А інші залишились в Україні. Звичайно якась частина патріотів серед них була, але не всі (бо тоді ще деякі люди і читати не вміли, не те що в політиці розбиратися). Інша частина продовжувала боротьбу тільки із-за того, що не могли вернутися додому, бо там НКВС, табори, розстріли і т.д.

Ті українці, які внаслідок відходу частин УПА закордон і справді думали за Україну не менеше за вас!!! Якби не їхній вплив, то, можливо, не було б шестидесятників. Вони писали справжню, правдиву історію України, постійно вели просвітницьку діяльність серед світової спільноти про справжню сутність СРСР як тюрми народів та ін. По праву вважати, що Україна у період з 1921 по 1991 роки була окупована Москвою, а її справжній уряд перебував закордоном і першому Президенту України Леоніду Кравчуку 1992 року передав свої повноваження останній Президента Української Народної Республіки Микола Плавюк!!!!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 00:05 
Офлайн

Повідомлення: 594
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.
Якщо вони так вже думали, а може і по нині думають за Україну і є такими патріотами, то чого ж вони не повертаються жити в незалежну Україну? Напевно в Канаді жити краще як в Україні. Президент і уряд у вигнанні, це всеодно, що водій, який керує автомобілем, лежачи вдома на дивані.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 00:10 
Офлайн

Roman Mstuslavuhs написав:
Степану Бандері по праву і за заслуги надано Орден героя України!!! Тому що, він - людина, яка поклала життя за УКРАЇНСЬКУ САМОСТІЙНУ СОБОРНУ ДЕРЖАВУ!!! Степан Бандера боровся проти польської окупації під час Другої Речі Посполитої, проти фашистських загарбників і проти совітської окупації!!! Якщо вам і відомі реальні не сфальсифіковані радянською окупаційною владою факти вбивст мирних мешканців, то не варто забувати, що тоді була найжорстокіша війна в історії людства. До того ж серед українців було дуже багато продажних - сексотів!!! Якщо ви називаєте Степану Бандеру - фашистом, чи кимось у тому роді, то ви - невіглас, ворожа українським інтересам і державності людина!!! Він і справді на початках вірив у допомогу Гітлера у звільненні України від Москви, але після 30 червня 1941 року у цьому розчарувався.

Всеодно мені здається, що генерал Ватутін в ту війну зробив для України більше як Бандера.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 00:11 
Офлайн

mike_fashist написав:
Якщо вони так вже думали, а може і по нині думають за Україну і є такими патріотами, то чого ж вони не повертаються жити в незалежну Україну? Напевно в Канаді жити краще як в Україні. Президент і уряд у вигнанні, це всеодно, що водій, який керує автомобілем, лежачи вдома на дивані.

Якщо ви не ознайомлені з цією темою, то навіщо говорите про те, про що не відаєте???????? Урядів у вигнанні в світовій історії було дуже багато!!! Зрозуміло, що краще. Та навіть перші українські гроші 1996 року - гривні друкувалися у Канаді за сприяння тих же українців-емігрантів. І вулицю Ватутіна, до речі, у Ковелі треба якнайшвидше перейменувати, бо це звичайний російський воєначальних.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 00:14 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Степану Бандері по праву і за заслуги надано Орден героя України!!! Тому що, він - людина, яка поклала життя за УКРАЇНСЬКУ САМОСТІЙНУ СОБОРНУ ДЕРЖАВУ!!!

Ну, якщо бути точним, то його нагороджено Орденом Держави. Кому і за що надається це звання - написано в статуті нагороди.
До речі невідповідність нагородження статуту нагороди і послужила формальним приводом судових позовів.

До того ж серед українців було дуже багато продажних - сексотів!!!

Ну такі ми, українці. Тільки і серед них були люди, які вважали, що творять добро. А добро - категорія відносна.

Якщо ви називаєте Степану Бандеру - фашистом, чи кимось у тому роді, то ви - невіглас, ворожа українським інтересам і державності людина!!!

При звертанні до другої особи однини в українській мові, звертання Ви пишеться з влеликої літери. Навіть якщо за ним іде лайка.
Ця Ваша фраза страшенно нагадує призабуте "Если тебе не нравится Советская власть - ты враг народа". А українські інтереси і державність кожен розуміє по-своєму. Тільки не у всіх вистачає терпимості не нав’язувати свою думку іншим.

Він і справді на початках вірив у допомогу Гітлера у звільненні України від Москви, але після 30 червня 1941 року у цьому розчарувався.

Біблія. Повернення блудного сина. Дубль 2.

Я не хочу паплюжити Бандеру, але робити з нього ікону теж не бажаю. Занадто все неоднозначно. "Не судите и не судимы будете".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 00:17 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Там, по ходу, район перестраивать надо, а не улицу переименовывать (без обид) :-)
А вот почему улица у мемориала Славы так называется я многим и не только детям объяснить не могу. :-(

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 00:21 
Офлайн

Я в курсі, що урядів у вигнанні було багато. Я не про те. Я про те, що якось впливати на країну будучи у далекому вигнанні досить важко. А Ватутін командуючи Червоною армією визволив половину України. Ну да тепер правильно говорити, що Україну окупував Радянський Союз. Але якщо вже так погано було жити в СРСР, то хто ж тоді приходив на похорони Сталіна в 53 році?! Я не думаю, що туди людей масово заганяли. Для простих людей Сталін був авторитетом: він переміг Німеччину у війні і підняв країну з руїн.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 00:22 
Офлайн

AndroVit написав:
Степану Бандері по праву і за заслуги надано Орден героя України!!! Тому що, він - людина, яка поклала життя за УКРАЇНСЬКУ САМОСТІЙНУ СОБОРНУ ДЕРЖАВУ!!!

Ну, якщо бути точним, то його нагороджено Орденом Держави. Кому і за що надається це звання - написано в статуті нагороди.
До речі невідповідність нагородження статуту нагороди і послужила формальним приводом судових позовів.

До того ж серед українців було дуже багато продажних - сексотів!!!

Ну такі ми, українці. Тільки і серед них були люди, які вважали, що творять добро. А добро - категорія відносна.

Якщо ви називаєте Степану Бандеру - фашистом, чи кимось у тому роді, то ви - невіглас, ворожа українським інтересам і державності людина!!!

При звертанні до другої особи однини в українській мові, звертання Ви пишеться з влеликої літери. Навіть якщо за ним іде лайка.
Ця Ваша фраза страшенно нагадує призабуте "Если тебе не нравится Советская власть - ты враг народа". А українські інтереси і державність кожен розуміє по-своєму. Тільки не у всіх вистачає терпимості не нав’язувати свою думку іншим.

Він і справді на початках вірив у допомогу Гітлера у звільненні України від Москви, але після 30 червня 1941 року у цьому розчарувався.

Біблія. Повернення блудного сина. Дубль 2.

Я не хочу паплюжити Бандеру, але робити з нього ікону теж не бажаю. Занадто все неоднозначно. "Не судите и не судимы будете".

По-перше невіглас - це не лайка! А Ви я бачу не маєте до чого придовбатися, то вже починаєте до моєї мови присіпуватись?!!! З такою авою вам би їхати в Росію і жити серед москальні.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 00:26 
Офлайн

mike_fashist написав:
Я в курсі, що урядів у вигнанні було багато. Я не про те. Я про те, що якось впливати на країну будучи у далекому вигнанні досить важко. А Ватутін командуючи Червоною армією визволив половину України. Ну да тепер правильно говорити, що Україну окупував Радянський Союз. Але якщо вже так погано було жити в СРСР, то хто ж тоді приходив на похорони Сталіна в 53 році?! Я не думаю, що туди людей масово заганяли. Для простих людей Сталін був авторитетом: він переміг Німеччину у війні і підняв країну з руїн.

Важко, але він був і досить дієвим! Так, в СРСР жити було погано! Щодо похорону Сталіна - то люди добре увібрали у себе тридцятилітню агітацію і "науку" комунізмом! Підняв з руїн!!!! Звичайно, тільки організував три голодомори, в якиї загинуло загалом близько 15 мільйонів українців - то це нічого?!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 00:32 
Офлайн

Я не думаю, що на похорони Сталіна люди з'їзжалися через дієву пропаганду. Так само їх ніхто не заставляв воювати у Червоній армії. Але ж воювали. І не треба мені розказувати про "заградотряди", які стріляли по відступаючим військам. Про голодомор говорити я думаю не варто. Це питання теж двозначне.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 00:41 
Офлайн

mike_fashist написав:
Я не думаю, що на похорони Сталіна люди з'їзжалися через дієву пропаганду. Так само їх ніхто не заставляв воювати у Червоній армії. Але ж воювали. І не треба мені розказувати про "заградотряди", які стріляли по відступаючим військам. Про голодомор говорити я думаю не варто. Це питання теж двозначне.

Ніхто не заставляв воювати в Червоній Армії????!!! Голодомори - це двозначне питання?????!!!! Та Ви усвідомлюєте, що говорите? Ви хоч кілька документів радянської доби прочитали, які ілюструють голодомор??? Якщо хтось не хотів вступати в Червону армію, він тут же ставав ворогом народу і йому світив розтріл! Значить і заград отрядов не було? Ви нічого не знєте і говорите москвофільські нісенітниці!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2010, 00:43 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Важко, але він був і досить дієвим! Так, в СРСР жити було погано! Щодо похорону Сталіна - то люди добре увібрали у себе тридцятилітню агітацію і "науку" комунізмом! Підняв з руїн!!!! Звичайно, тільки організував три голодомори, в якиї загинуло загалом близько 15 мільйонів українців - то це нічого?!

Ну, якщо згадувати історію. то українці гинули і від рук князя Володимира, який хрестив Київську Русь, та так, що добра половина населення розбіглася. Петро 1 був теж не подарунком для українського народу.

А Ви я бачу не маєте до чого придовбатися, то вже починаєте до моєї мови присіпуватись?!!! З такою авою вам би їхати в Росію і жити серед москальні.

А Ви уже до ави прискіпуєтесь :hi_hi_hi: . Чому до москальні? Нік написаний латинськими літерами. Пишу на досить пристойній українській мові. Народився і виріс в Ковелі. А мій аватар - значок випускника Мінського суворовського училища, яке я закінчив ще за часів СРСР.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: