Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 серпня 2017, 15:03

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой Україн
ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 01:16 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
bast написав:
2 AndroVit
Не старайся, это бесполезно. Биться головой об стену - и то эффекта больше.

Може й так.

А в тому, хто не курить і не п'є, черв'яки водяться ::yaz-yk: :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 01:33 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
AndroVit написав:
А в тому, хто не курить і не п'є, черв'яки водяться ::yaz-yk: :-)

Заздриш? ::yaz-yk: :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 07:41 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
pufik написав:
Вибачте, але таке покоління як ваше приречене на вимирання. Бо у вас ностальгія за державою, яка знищила мільйони просто так.
В мене немає теж бажання продовжувати розмову, яку ви ведете без аргументів.

Це ми приречені на вимирання. Хочеш аргументів - поглянь на демографічну статистику, статистику алкоголізму , наркоманії, захворювань на туберкульоз, гепатит С, СНІД, злочинності і т.д.. І взагалі, тобі не тошно жити тут, в Україні, де 90% всього побудовано в СРСР?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 13:52 
Офлайн

Повідомлення: 107
[quote="AndroVit"]А ваше покоління буде жити довго і щасливо.
Якщо відмовлятися від всього минулого спадку СРСР, то відмовтесь від будинків, фабрик, заводів, ВУЗів, що побудовані за часів СРСР - вони стоять на крові. Відмовтесь від лікарів, вчителів і купи інших спеціалістів, які навчалися і трохи попрацювали в СРСР - в них живе вірус імперіалізму...
Про знищені мільйони - в 1991 році нас було 52 мільйони. СРСР немає 18 з половинною років.
А якщо так кортить позбутись всього спадку СРСР - відмовтесь від своїх батьків - вони народилися, виховувалися і жили в тій державі, в ті часи.[/quot

Ви говорите маячню! Мається на увазі, що нема чого дуже шкодувати за СРСР..., звичайно є і деякі позитиви у тих часах - це, зокрема, індустріалізація, будівництво... А те, що населення України зараз 46 мільйонів - це всім відомі причини... Хоча у Волинській області кількість населення приблизно залишається у межах 1000-1040 тис. чоловік, а Ковель навіть зростає у кількості останні 5-8 років.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 14:09 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Ковель за часи незалежності зменшився на пару тисяч. Область - тримається, але не за рахунок міста. А за рахунок сіл. В селі сімя де батькам 30-35 і має три дитини і більше - то є норма. Якщо ж взяти моє найближче оточення (тих кому на даний момент від 20 до 45 років) друзів, колег по роботі, добавити дружин або човіків для одружених то коефіцієнт покриття становить десь 30%. Тобто 10 знайомих мають на всіх троє дітей. Аби нація не вироджувалася має бути не менше 100%. В середньому в кожній сімї повинно бути не менше двох дітей. Тоді ми будемо триматися на рівні. І це за умови відсутності смертності українців до 30 років. І так по всіх. Задумайтеся самі чи багато Ви знаєте з свого оточення людей де в сімї 2-3 дитини????

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 14:31 
Офлайн

Roman Mstuslavuhs написав:
Ви говорите маячню! Мається на увазі, що нема чого дуже шкодувати за СРСР..., звичайно є і деякі позитиви у тих часах - це, зокрема, індустріалізація, будівництво... А те, що населення України зараз 46 мільйонів - це всім відомі причини... Хоча у Волинській області кількість населення приблизно залишається у межах 1000-1040 тис. чоловік, а Ковель навіть зростає у кількості останні 5-8 років.

А я уже за Вами зіскучився!!! :hi_hi_hi:
"Маячню" я не говорю, а пишу. І не маячня це, а мої думки. Черговий раз закликаю до толерантності у відносинах.
За СРСР я не шкодую, а ностальгую. "Деякі позитиви" - це первинні потреби людини - житло, їжа і т.п, що проходять по курсу філософії. Вони були забезпечені у набагато більшого відсотку людей. ніж зараз.
Всім відомі причини зменшення населення - трудова міграція, падіння народжуваності мають соціальну основу.
Виходячи з Вашого
"у Волинській області кількість населення приблизно залишається у межах 1000-1040 тис. чоловік, а Ковель навіть зростає у кількості"
, логіки і законів збереження, то виходить,що якщо Ковель зростає у кількості, то десь кількість зменшується. Тільки не треба казати, що то зріст за рахунок "біженцв" з Кавказу і Середньої Азії.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 14:57 
Офлайн

У Ковелі кількість населення зростає, хоч і повільними темпами, в той же час - у районі зменшується... Щороку населення України зменшується в середньому на 600-800 тисяч, якщо Ви цього не знали. В одних регіонах кількість населення зменшується, в других - на одному рівні приблизно, а в третіх - зменшується! На це впливає геополітичне становище, рівень економіки, забрудненості та інше кожного регіону.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 15:02 
Офлайн

Дані в студію пліз. За останні 20 років.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 15:04 
Офлайн

У Ковелі кількість населення зростає, хоч і повільними темпами, в той же час - у районі зменшується

Не путаємо коефіцієнт народжуваність/смертність з зростанням/спаданням кількості населення. Є таке поняття як міграція та переселення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 15:14 
Офлайн

Ось трохи погуглив. Страшно читати.
http://www.viche.info/journal/1691/
http://experts.in.ua/baza/prognoz/index ... T_ID=53102

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 15:15 
Офлайн

nekton написав:
У Ковелі кількість населення зростає, хоч і повільними темпами, в той же час - у районі зменшується

Не путаємо коефіцієнт народжуваність/смертність з зростанням/спаданням кількості населення. Є таке поняття як міграція та переселення

Мені це добре відомо! Про коефіцієнт народжуваності/смертності я нічого не згадував, я лише говорю про загальне збільшення чи зменшення кількості населення! Уважніше читайте.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 15:17 
Офлайн

Повідомлення: 123
AndroVit написав:
За СРСР я не шкодую, а ностальгую. "Деякі позитиви" - це первинні потреби людини - житло, їжа і т.п, що проходять по курсу філософії. Вони були забезпечені у набагато більшого відсотку людей. ніж зараз.

І що там доброго було, що всяким туніянцям давали квартири на халяву? Люди забудьте про СРСР, все треба працювати!!!! Село більше на вас пахати не буде, а ви квартири отримувати. Не працюєш, то йди бомжуй. Чому хтось нам чимось повинен бути зобов'язаним? Чому все повинно бути безплатно? Все, нема чого плакати за тим часом. Життя йде вперед робити щось треба, а не лежати на ліжку і казати, яка в нас погана держава, нічого не робить для людей.
А що ви скажите в потребі людини на релігійну віру? Свободу думки, слова? Нарахунок їжі насмішили :-):

AndroVit написав:
А ваше покоління буде жити довго і щасливо.
Якщо відмовлятися від всього минулого спадку СРСР, то відмовтесь від будинків, фабрик, заводів, ВУЗів, що побудовані за часів СРСР - вони стоять на крові. Відмовтесь від лікарів, вчителів і купи інших спеціалістів, які навчалися і трохи попрацювали в СРСР - в них живе вірус імперіалізму...
Про знищені мільйони - в 1991 році нас було 52 мільйони. СРСР немає 18 з половинною років.
А якщо так кортить позбутись всього спадку СРСР - відмовтесь від своїх батьків - вони народилися, виховувалися і жили в тій державі, в ті часи.

Ви справді пишете маячню! Я не це маю на увазі. Під вимирання я розумію "Вимирання поглядів" Я сам народився за СРСР. Так справді за СРСР було багато хорошого, але політика, яка велася за ті часи була справді антилюдською. Життя йде і його не спинити. Чого ви не говорите про заслання людей в Сибір, про голодомори? Де ваша позиція з цих питань?
І що такого було хорошого за СРСР, коли мій дід будуючи хату гроші мав, а купити нічого за них неміг. Коли цеглу він купував в водіїв які її возили з цегельного заводу і крали по 200-300 шт і тоді продавали людям. Коли в мясному магазині було 3-4 вида ковбаси. Коли для того щоб купити автомобіль стояли роками в черзі. Коли народ все тянув з заводів бо дістати в іншому місці неміг. І того зараз той дурний менталітет і є в нашій крові, і того в нас і корупція і т.д.
Коли ти неміг висловити свою думку, бо за не правильне мислення тебе б вислали на Сибір. То це правильно? То це добре жити? Хіба вибачте "дуполизам", які лизали де тільки могли щоб побільше вкрасти і винести.
І не вчіть мене, як я повинен жити, бо я живу в своїй країні, в себе дома, і поки матиму силу так і буду продовжувати робити так як думаю.

Нарахунок вимирання людей від Сніду і т.д. Так воно зажди було і буде. Просто за СРСР нам казали, що все добре і всім добре і хворих у нас немає і голодомору ніколи не було, і Чорнобильська станція не вибухала. Коли знали що стався вибух і всіх погнали в Києві на парад, то це правильно?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 15:39 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш

Ну продовжуйте, продовжуйте: високі соціальні стандарти, національно-культурний розвиток.
На це впливає геополітичне становище, рівень економіки, забрудненості та інше кожного регіону.

Про геополітичне становище ви загнули. Про рівень екології теж. А от з рівнем економіки вгадали, за часів СРСР він був вищий. Де-не-де навіть на порядок.
AndroVit написав:
Страшно читати.

Страшно те, що це все навколо.
pufik написав:
І що там доброго було, що всяким туніянцям давали квартири на халяву?

Ось так взяв і всіх, хто квартиру за часів СРСР отримав обісрав.
pufik написав:
Село більше на вас пахати не буде, а ви квартири отримувати.

Читаю і плачу. Пахар пише.
pufik написав:
І що такого було хорошого за СРСР, коли мій дід будуючи хату гроші мав, а купити нічого за них неміг. Коли цеглу він купував в водіїв які її возили з цегельного заводу і крали по 200-300 шт і тоді продавали людям. Коли в мясному магазині було 3-4 вида ковбаси. Коли для того щоб купити автомобіль стояли роками в черзі. Коли народ все тянув з заводів бо дістати в іншому місці неміг. І того зараз той дурний менталітет і є в нашій крові, і того в нас і корупція і т.д.

Так твій дід співучасник, ти в курсі? В мясних відділах і зараз 3-4 вида ковбаси із мяса, ти в курсі? Так то погано, зате зараз роками треба на нього збирати тому ж народу, щось змінилося? А може дурний менталітет від того, що вкрасти легше ніж зробити?
pufik написав:
Коли ти неміг висловити свою думку, бо за не правильне мислення тебе б вислали на Сибір. То це правильно? То це добре жити? Хіба вибачте "дуполизам", які лизали де тільки могли щоб побільше вкрасти і винести.

Зате зараз можеш висловити все, на твої вислови, правда, забють великий болт. До речі, ти знову левову частку народу обісрав.
pufik написав:
Нарахунок вимирання людей від Сніду і т.д. Так воно зажди було і буде. Просто за СРСР нам казали, що все добре і всім добре і хворих у нас немає і голодомору ніколи не було, і Чорнобильська станція не вибухала. Коли знали що стався вибух і всіх погнали в Києві на парад, то це правильно?

Ти взагалі в курсі наскільки захворюваність на СнІД привязана до рівня наркоманії і проституції? І який той рівень був раніше? Ти взагалі представляєш рівень складності операції із порятунку населення Припяті, а рівень знань про загрозу, який був у перші дні після катастрофи?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 17:35 
Офлайн

pufik написав:
І що там доброго було, що всяким туніянцям давали квартири на халяву? Люди забудьте про СРСР, все треба працювати!!!! Село більше на вас пахати не буде, а ви квартири отримувати. Не працюєш, то йди бомжуй. Чому хтось нам чимось повинен бути зобов'язаним? Чому все повинно бути безплатно? Все, нема чого плакати за тим часом. Життя йде вперед робити щось треба, а не лежати на ліжку і казати, яка в нас погана держава, нічого не робить для людей.

В сучасній українській мові нема поняття для позначення словом "тунеядець"(більш по-українськи буде "дармоїд"). Це якраз в радянські часи була стаття за те, що людина ніде не працювала. А квартири давали і "простому" народу. Чи всі будинки. побудовані за СРСР були заселені партапаратчиками? Шановний, ви не по голівудським фільмам складали уяву про СРСР? Щодо села - я так розумію Ви теж працюєте не в галузі виробництва продовольства. Щодо "Не працюєш, то йди бомжуй" - багато хто радий працювати (щоб заробляти на життя чесно і стабільно), але робочих місць маловато. Є такі поняття як "ринок праці" і "безробіття". Раджу погуглити.
"робити щось треба, а не лежати на ліжку і казати, яка в нас погана держава" - ну і що робити конкретно? Бити каміння, ями копати і закопувати? Якщо людина має можливість порівняти цю державу з попередньою і зробити висновок, що їй особисто краще жилось за попередньої - то чим людина винна? Швидше якраз держава, якою б українською вона не була.

pufik написав:
А що ви скажите в потребі людини на релігійну віру? Свободу думки, слова? Нарахунок їжі насмішили :-):
Ви справді пишете маячню! Я не це маю на увазі. Під вимирання я розумію "Вимирання поглядів" Я сам народився за СРСР. Так справді за СРСР було багато хорошого, але політика, яка велася за ті часи була справді антилюдською. Життя йде і його не спинити. Чого ви не говорите про заслання людей в Сибір, про голодомори? Де ваша позиція з цих питань?

В останні роки СРСР за віру не переслідували. Будучи курсантом військового училища з товаришами ходив до церкви. Коли їхали на стажування через Київ, наші командири (офіцери, комуністи) повели нас на екскурсію в Києво-Печерську Лавру, яка на той час уже була повернута церкві. А з тим, що моя релігійність близька до нуля (що поробиш - таким виріс), мене не колихало це питання. Свобода слова кажете. І водночас мої слова про те, що в СРСР не все було так погано викликають таку бурхливу реакцію.
На рахунок їжі смішно тоді, коли ти ситий. Тоді і за ідеали потрандіти можна.
Сибір, голодомори - вони були давно. До речі, словянські князі воювали і між собою, тільки зараз чомусь одна область до іншої з цього приводу претензій не висуває. Моя позиція з цих питань "поганий мир кращий за добру бійку"

pufik написав:

Якщо порівняти Україну за часів СРСР з тією ж Росією - у нас було все. Я пам'ятаю черги і за ковбасою, і за маслом уже у 1980-х.
В Росії люди тижнями не могли купити дітям молока. Але в мене є своя думка про причину нестачі всього для всіх. Наші нинішні "друзі" з США втягнули СРСР в гонку озброєнь, яку радянська економіка просто не витримала. І замість автомобілів КБ проектували танки. Бавовна замість перетворюватись на тканини йшла на порох (так-так, порох виробляли з бавовни). І ще багато чого ішло у ВПК замість споживання. США виграло третю світову війну проти СРСР за допомогою долара, а зараз утримує нас, щоб з голодухи не полізли до них. А корупця пішла трохи з давніших часів. Ще за Петра 1, коли кудись призначався воєвода (губернатор), то держава йому ні фіга не платила. За рахунок чого вони жили по-Вашому?

pufik написав:

Так званих "дисидентів" переслідували за СРСР - безперечно. А от Сибіру удостоювались з них далеко не всі.
Тепер пара прізвищ з новітньої історїї України - Чорновіл, Гонгадзе, Кравченко, Кирпа. А нашумівше полювання на живу людину одного з народних депутатів? Це все москалі поробили?
pufik написав:
І не вчіть мене, як я повинен жити, бо я живу в своїй країні, в себе дома, і поки матиму силу так і буду продовжувати робити так як думаю.

Ага, це я випадково оселився у Вашій країні.
pufik написав:
Слухай коли я писав на цьому форумі, то тебе ще в помині не було, навіть спамом твоїм не було чути :)))
А в Ковелі я прожив 3 роки коли вчився в КПЕК ЛДТУ.
Так що не тобі мені вказувати :)))
Сорі просто зачепив...

Зберігаючи авторський стиль:
Слухай, коли я жив в Україні, на Волині, у Ковелі, ти..., ну ти вивчав фізіологію... :-)
Так що (авторський стиль не для мене - виховання не дозволяє) попрошу мені не вказувати.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 20:58 
Офлайн

Ну от і повертаємося до того, з чого почали:
Донецький окружний адмінсуд сьогодні, 2 квітня, визнав протиправним указ екс-президента України Віктора Ющенка про присвоєння Степану Бандері звання Героя України. Про це повідомляє «Українська правда».
Позивач у справі - адвокат Володимир Оленцевич під час судового засідання заявив, що, згідно із законодавством України, звання Героя України може отримати виключно громадянин України.
На його думку, Бандера не є громадянином України, оскільки він помер у 1959 році, тобто до 1991 року. Таким чином, на думку Оленцевича, Ющенко перевищив свої службові повноваження.
"Степан Бандера не є суб'єктом присвоєння такої нагороди, оскільки не є громадянином України", - заявив адвокат.
Колегія суддів погодилася з думкою позивача і підтвердила, що "особи, які померли до 1991 року, не можуть бути громадянами України, і вирішила позов до президента про присвоєння звання Героя України Бандері задовольнити, указ визнати незаконним і скасувати його".

Посилання не наводжу - весь Інтернет повний цією новиною.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: