Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 серпня 2017, 12:49

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України"
ПовідомленняДодано: 23 березня 2010, 01:03 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
В один час я зацікавився цифрами масових убивств НКВД на Західній Україні. Можливо хтось знайде іншу інфу ,але я знайшов що таке явище мало місце до війни. Після воєнних свідчень я принаймі незнайшов. Хтось може щось сказати з цього приводу?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України"
ПовідомленняДодано: 23 березня 2010, 02:52 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Hapuga написав:
А як ти думаєш у націоналістів зі Львова є підстави вважати Східну не Україною?

Знаєшь, політику "двойної" моралі ще ніхто не відміняв. І ні одна з політичних сил не перестала нею користуватися. Націоналісти зі Львова - абсолютно не виключення. Коли їм вигідно - схід є частиною України, коли ні - нехай схід валить до Росії, приєднується до неї і не заважає нам жити. Я нічого не хочу коментувати, це просто факти. Логіки я тут не бачу, лише політику. А політиці глубоко до дупи, є підстави для чогось, чи немає.

pufik написав:
Слухай не говори дурниці. Покажи мені хоча б одну заяву з Західної України про розподіл України? Ми Захід І Схід ми одна країна і разом нам будувати своє майбутнє. Ми повинні все робити для того щоб бути разом в Україні, але ні в якому випадку разом в якійсь Малоросії або типу цього...
Ви що не памятає зїзд в Сіверо-Донецьку під час помаранчевої революції??? Ви думаєте ті замисли кудись поділися???

Спеціально шукати такі заяви не стану - не бачу в цьому сенсу. Та й ви приймете їх в штики, ще й образитесь що звожу наклеп на таких улюблених вами націоналістів :-): Але якщо попадеться десь на очі - обов"язково покажу. Щодо будування майбутнього - згоден, нема чого роздирати країну на шматки, тим більше що ще невідомо кому від цього стане краще. Чесно кажучи дуже сумніваюсь шо відокремлена західна Україна заживе зразу щасливо і безтурботно. Економіку теж ще ніхто в цьому світі не відмінив, і її показники ще довго будуть на боці сходу. А от чому вас так бісить слово "Росія", і різні варіанти його написання, я геть не можу зрозуміти. Точніше зрозуміти то я можу, а от погоджуватися не хочу. Так, звичайно, "как вы лодку назовете, так она и поплывет", але насправді річ все ж таки, мабуть, не в назві. Ну називають дехто Україну Малоросієй, ну і що з того? "Пес гавкає - караван іде". Хай називають. Вам від цього холодно чи може спекотно? Мені - ні. На тих хто гавкає - я клав з пробором, при можливості - морду наб"ю. А чого кричати і ображатися на тих для кого це просто звична назва? Ну звикла людина з дитинства так називати якусь досить конкретну частину території. Чому б ні? Людей які так називають Україну і при цьому дуже тепло і сердечно ставляться до нас, українців - дуже багато. Скажу вам навіть більще - їх переважна більшість. То всі вони сволота? А ще існує Гондурас і нічого, живе собі країна, не дуже і кашляє :-):
А щодо заяв із Сіверо-Донецьку - то чому мовчала прокуратура і СБУ? Куди дивилася і чим займалася "помаранчева" влада? Аджеж один із лозунгів "помаранчевої революції" - "всі бандити будуть сидіти в тюрьмах". Як на мій розсуд, сепаратисти - бандити. Хоча може я щось не "доганяю" в демократії, свободі слова, совісті, поглядів, політичних уподобань. Може це просто "издержки" той самої демократії про яку нам вже 3-й десяк років так вперто розказують казки.

pufik написав:
Доречі, це офтоп, але як вам наш теперішній міністр освіти, який говорив що галичани ніколи не були і не є Україною. Що ми всі лакеї, які ніколи не миють руки. Повний ....
Та біс із ним, з тим офтопом, у нас же демократична країна, а форум є невід"ємною частиною країни :-):
До речі, якщо в нас і справді демократія :ne_vi_del: то давайте розрізняти того ж Табачника політика і Табачника міністра. Почне робити РЕАЛЬНІ проблеми в освіті і науці країни - в шию його, а якщо ні, а ще й навпаки щось корисне зробить на своїй посаді, то може і не треба його чипати? Хай но розумна людина (таке ж може бути) керує відомством. Ми ж не ЦК КПРС часів СРСР, щоб за одну лише незгоду з генеральною лінією партії гнобити талановиту людину. Ми ж демократи :-):

pufik написав:
А я завжди думав що культурною столицею України є саме Львів... можливо я помиляюся то поправте..
"Сколько людей - столько мнений" :-): Ну правда, може хтось вважає культурноє столицею України своє рідне село. Хай доведе, які проблеми :-): Чи ви наперед незгодні? "А баба Яга против!" :-):

AndroVit написав:
А я, коли служив, все думав - чому говорять про "дідівщину" тільки в армії?
Воно ж в крові з дитсадка. От і тут - я старший, бо я на форумі давніше. Чим ще мірятися будете?
Ну як це чим? Чим там хлопці так і не домірялися в іншій темі? Тим самим :-): Хоча взагалі це було б дуже смішно, якби не було б так сумно.

pufik написав:
Пропоную робити так: Не подобається жити як українець? Все допобачення... В Литві сказали так "Всі говоримо на литовській мові, кому неподобається валізи в руки і допобачення." І всі там живуть і коряться і не виступають. О так і в нас треба. Говори хоч на китайській але в публічних місцях будь добрий розмовляй і поважай українську мову. Живеш в Україні так поважай її традиції і історію...
Звичайно треба старатися робити це все методом "пряника", але якщо не підходить, ну тоді методом "кнута"...

А як повинен жити справжній українець? Десь є стандарт, опис? І чому саме так а не інакше? Чому взагалі ПОВИНЕН? Чи МОЖУ я просто жити? Жити, працювати, на користь собі і країні, ростити дітей, наше майбутне, любити свою країну так як мені ПОДОБАЄТЬСЯ, а не так як комусь ХОЧЕТЬСЯ? Як вже дістало це тикання пальцем і розповіді як ми повинні жити. В СРСР нас вчили як повинен жити справжній піонер, комсомолець, комуніст, в Германії часів Гітлера вчили як повинен жити справжній арієць, тепер нас вчать як повинен жити справжній українець. Вам паралелі в очі не кидаються? Не набридло ще жити за чиєюсь вказівкою?
Шо стосується Літви, та й всієї Прибалтики, то їм тотальна заборона російської мови дуже швидко вилізла боком. І в першу чергу в освіті. Англійської, чи якоїсь іншої більш-менш поширеної мови для викладання в ВУЗах, водночас там всі не вивчили, а от викладати все на національній виявилося не так просто. І це була тільки одна грань проблеми. Реально вона набагато ширша. Але давно вже попустило їх трохи з мовою. Так, громадянство отриматимати не знаючи державної мови там зараз нереально, але ж якби проблема була лише тільки в мові... А щоб усі розмовляли лише на державній.... Це казки, ну правда казки :-): А в Україні ця проблема і взагалі набагато гостріша і ширша. І саме дякуючи нашій історії. Бо так вже склалося історично, що майже половина населення України, якщо не більша частина, вважає своєю рідною мову російську. При цьому поважає традиції і історію країни. І перти дуром проти цього - ну геть не прояв розуму. Так і справді до громадянської війни близько, особливо якщо користуватися методом "кнута". Адже "кнут" може взяти як одна сторона - так і інша....

pufik написав:
І скажу до всіх захисників "хороших часів" життя з СРСР, ганьба вам якщо ви вихваляєте ту державу яка замурдувала купу нашого народу в Сибірі на засланнях, голодоморами, і вам ще повертається язик щось казати?! Одне слово "Ганьба"!
Ганьба вам, молодий чоловіче, бо якщо не знаєте достеменно про що кажете - краще помовчіть. Ви жили в ті часи своїм свідомим життям? Ні? То не треба волати "Ганьба!" на всі боки. Хто жив тоді - той сам вирішить для себе, захищати ті часи чи ні, і вашу нерозважливу думку питати навряд чи буде. Занадто ви ще молодий, щоб судити що добре, а що ні, а тим більше так вперто нав"язувати свою думку іншим.

За сим разрешите откланяться. Русский-украинец-монгол-еврей-поляк(чего только в крови не намешано) - наверное тот самый "клятий москаль" - который как ни странно тоже любит эту землю и тоже хочет что б здесь была нормальная жизнь.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 березня 2010, 13:59 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Цитата:
До речі, якщо в нас і справді демократія :ne_vi_del: то давайте розрізняти того ж Табачника політика і Табачника міністра
Ти справді вважаєш що особисті погляди політика невплинуть на його дії як мініста??? Якщо так ,то ти дуже наївний :-):

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 березня 2010, 19:06 
Офлайн

Повідомлення: 123
bast написав:
Знаєшь, політику "двойної" моралі ще ніхто не відміняв. І ні одна з політичних сил не перестала нею користуватися. Націоналісти зі Львова - абсолютно не виключення. Коли їм вигідно - схід є частиною України, коли ні - нехай схід валить до Росії, приєднується до неї і не заважає нам жити. Я нічого не хочу коментувати, це просто факти. Логіки я тут не бачу, лише політику. А політиці глубоко до дупи, є підстави для чогось, чи немає.

Де ти таке чув чи бачив чи читав, чи тобі приснилося??? Давай факти навіщо молоти дурниці.
pufik написав:
Слухай не говори дурниці. Покажи мені хоча б одну заяву з Західної України про розподіл України? Ми Захід І Схід ми одна країна і разом нам будувати своє майбутнє. Ми повинні все робити для того щоб бути разом в Україні, але ні в якому випадку разом в якійсь Малоросії або типу цього...
Ви що не памятає зїзд в Сіверо-Донецьку під час помаранчевої революції??? Ви думаєте ті замисли кудись поділися???

bast написав:
Спеціально шукати такі заяви не стану - не бачу в цьому сенсу.

А ти пошукай "пізд... не мішки носити"!!!
bast написав:
Ну називають дехто Україну Малоросієй, ну і що з того? "Пес гавкає - караван іде". Хай називають. Вам від цього холодно чи може спекотно? Мені - ні.

В мене склалося враження, що ти відносишся до тої категорії людей, яким пофіг все головне щоб задньому місцю було тепло. Коли тебе "бидлом, холопом" називати будуть
ну тоді тобі теж все одно буде "Хай собі говорять"? Хм... цікава в тебе позиція! Зрозумій одне, якщо ти себе не будеш поважати, ніхто тебе поважати ніколи не буде.

bast написав:

До речі, якщо в нас і справді демократія :ne_vi_del: то давайте розрізняти того ж Табачника політика і Табачника міністра. Почне робити РЕАЛЬНІ проблеми в освіті і науці країни - в шию його, а якщо ні, а ще й навпаки щось корисне зробить на своїй посаді, то може і не треба його чипати? Хай но розумна людина (таке ж може бути) керує відомством. Ми ж не ЦК КПРС часів СРСР, щоб за одну лише незгоду з генеральною лінією партії гнобити талановиту людину. Ми ж демократи :-):

Ти хоч думаєш що пишеш? Ти що реально в це віриш? Ти що хочеш сказати, що людина, яка твердо стверджує, що "чорне - це біле", буде робити навпаки? "Якщо ти не любиш їсти макарони, то ти що щодня будеш робити все для того щоб купити макарони і їх наїстися"?

bast написав:

pufik написав:
А я завжди думав що культурною столицею України є саме Львів... можливо я помиляюся то поправте..
"Сколько людей - столько мнений" :-): Ну правда, може хтось вважає культурноє столицею України своє рідне село. Хай доведе, які проблеми :-): Чи ви наперед незгодні? "А баба Яга против!" :-):

От тобі простенький приклад в підтвердження мої слів:
http://www.google.com.ua/#hl=uk&source=hp&q=%D0%9A%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0+%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F+%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8&meta=&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=621d9cec1d8ab66c
А це пряме посилання, тільки не впадай в депресію: :ps_ih:
http://tsn.ua/kultura/lviv-stav-kulturn ... ayini.html

bast написав:

А як повинен жити справжній українець? Десь є стандарт, опис? І чому саме так а не інакше? Чому взагалі ПОВИНЕН? Чи МОЖУ я просто жити? Жити, працювати, на користь собі і країні, ростити дітей, наше майбутне, любити свою країну так як мені ПОДОБАЄТЬСЯ, а не так як комусь ХОЧЕТЬСЯ? Як вже дістало це тикання пальцем і розповіді як ми повинні жити. В СРСР нас вчили як повинен жити справжній піонер, комсомолець, комуніст, в Германії часів Гітлера вчили як повинен жити справжній арієць, тепер нас вчать як повинен жити справжній українець. Вам паралелі в очі не кидаються? Не набридло ще жити за чиєюсь вказівкою?

Якщо ти цього ще не зрозумів, то "гріш тобі ціна"...

bast написав:

pufik написав:
І скажу до всіх захисників "хороших часів" життя з СРСР, ганьба вам якщо ви вихваляєте ту державу яка замурдувала купу нашого народу в Сибірі на засланнях, голодоморами, і вам ще повертається язик щось казати?! Одне слово "Ганьба"!

Ганьба вам, молодий чоловіче, бо якщо не знаєте достеменно про що кажете - краще помовчіть. Ви жили в ті часи своїм свідомим життям? Ні? То не треба волати "Ганьба!" на всі боки. Хто жив тоді - той сам вирішить для себе, захищати ті часи чи ні, і вашу нерозважливу думку питати навряд чи буде. Занадто ви ще молодий, щоб судити що добре, а що ні, а тим більше так вперто нав"язувати свою думку іншим.

Я знаю те, що померло дуже багато людей за ніщо. А якщо ви через свої "рожеві окуляри" цього не бачите, то "розуйте очі". А ви жили в часи голдомору? Ну то чого Ви тут вказуєте кому говорити, а кому мовчати? Якщо ви не визнаєте того, що були заслання, що був голодомор, ну тут одне слово "МОСКАЛЬ" опис читати в моїх постах вище.
Нарахунок Росії, то скажу вам так. Стосунки повинні бути рівні, а не Росія старший брат, Україна молодший...
В мене є дядько в Росії, сам росіянин, дуже розумна і інтелігентна людина. Я люблю з ним спілкуватися. Так він ніколи нічого зверхнього не сказав і не зробив. І так само і ми.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 березня 2010, 21:30 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Колись казали:"Не агітуй мене за Радянську владу". Тепер впору казати:"Не агітуй мене проти Радянської влади".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 березня 2010, 08:43 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
pufik написав:
Стосунки повинні бути рівні, а не Росія старший брат, Україна молодший...

Не можуть бути рівними стосунки. Хоча б тому, що в Росії в кілька разів більший территріальний, військовий, демографічний, ресурсний і економічний потенціал. Так само як не можуть бути рівними з Індією, Китаєм, США чи ЄС. Можуть бути рівними стосунки з Аргентиною чи Туреччиною.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 березня 2010, 12:04 
Офлайн

Hapuga написав:
Цитата:
До речі, якщо в нас і справді демократія :ne_vi_del: то давайте розрізняти того ж Табачника політика і Табачника міністра
Ти справді вважаєш що особисті погляди політика невплинуть на його дії як мініста??? Якщо так ,то ти дуже наївний :-):

Я так не вважаю, бо таке становище - це ідеальний варіант, а ідеала в житті, на жаль, не буває. Але як все буде на справді - тільки час покаже. А поки що - лиши крики.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 березня 2010, 20:15 
Офлайн

pufik написав:
bast написав:

Де ти таке чув чи бачив чи читав, чи тобі приснилося??? Давай факти навіщо молоти дурниці.

Поперше, ми з вами ні на брудершафт разом не пили, ні свиней разом не пасли, ні дітей не хрестили, тож будьте ласкаві - не тикайте.
По друге. Ви читати уважно вмієте взагалі? То ж здається нормально українською написно - "...якщо попадеться десь на очі - обов"язково покажу". Я не політик і не політолог, щоб тримати в голові чи на пепері всю дурість наших теперішніх "лідерів", в мене сфера діяльності зовсім інша і повірте, є чим зайнятися. Хоча, якщо вам так вже не йметься, почитайте програму кандидата в президенти Тягнибока, його виступи та висловлювання. Або ось - http://www.ji.lviv.ua/n23texts/havych.htm - це звичайно не сьогодні написано, але якщо ви вважаєте шо щось змінилося з тих пір і це не є майже прямий заклик до розподілу України.... Ось трохи посвіжіще - http://ukrcenter.com/forum/message.asp?message_id=87232&forum_name=%CB%FC%E2%B3%E2,%20%C3%E0%EB%E8%F7%E8%ED%E0,%20%C7%E0%F5%B3%E4%ED%E0%20%D3%EA%F0%E0%BF%ED%E0&page=1 Ви пошукайте трохи, почитайте - будете дуже здивовані.

pufik написав:
bast написав:
pufik написав:

Спеціально шукати такі заяви не стану - не бачу в цьому сенсу.

А ти пошукай "пізд... не мішки носити"!!!

І це пише людина, яка стверджує що вона - з культурної столиці :-): Де ж в вас, до біса, та культупа? Та ще в розмові з незнайомою людиною. А взагалі то - читайте вище.

pufik написав:
bast написав:
Ну називають дехто Україну Малоросієй, ну і що з того? "Пес гавкає - караван іде". Хай називають. Вам від цього холодно чи може спекотно? Мені - ні.

В мене склалося враження, що ти відносишся до тої категорії людей, яким пофіг все головне щоб задньому місцю було тепло. Коли тебе "бидлом, холопом" називати будуть ну тоді тобі теж все одно буде "Хай собі говорять"? Хм... цікава в тебе позиція! Зрозумій одне, якщо ти себе не будеш поважати, ніхто тебе поважати ніколи не буде.

Нормальна позиція. Я себе поважаю, саме тому в такі безглузді дискусії стараюся не встрягати - зиску ноль, а от нерви потріпати можуть на славу. Але цього разу відверто лоханувся :-) Ви ж ніякої іншої точки зору, окрім своєї, не сприймаєте і не приймаєте, навідь не згодні на просто її існування. Отже щось вам доказувати, аргументувати - пуста справа. Але якщо хочете перевірити мою реакцію на образу - приходьте і вискажіться мені у вічі. Тільки на скаржіться потім лікарям на те що в мене більша вагова категорія :-): Просто "бидло" - це образа, а Молороссия - просто один із варіантів назви деякої (і далеко не всієї) території України в певний історичний час. І наскільки мені відомо образи з великої літери не пишуться. До речі, ваше "задне місце" здається теж досить непогано обігріте :-):

pufik написав:
bast написав:

Ти хоч думаєш що пишеш? Ти що реально в це віриш? Ти що хочеш сказати, що людина, яка твердо стверджує, що "чорне - це біле", буде робити навпаки? "Якщо ти не любиш їсти макарони, то ти що щодня будеш робити все для того щоб купити макарони і їх наїстися"?

Читайте попередній пост.

pufik написав:
bast написав:
pufik написав:

От тобі простенький приклад в підтвердження мої слів:
http://www.google.com.ua/#hl=uk&source=hp&q=%D0%9A%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0+%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F+%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8&meta=&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=621d9cec1d8ab66c
А це пряме посилання, тільки не впадай в депресію: :ps_ih:
http://tsn.ua/kultura/lviv-stav-kulturn ... ayini.html

А чому я маю впасти в депресію? :sh_ok: Від того що мені Гугл видав на запит "Культурна столиця України", чи від того що
"Львів отримав статус культурної столиці України 2009 року. Відповідне звання місту надали Міністерство культури і туризму та громадська рада з туризму та курортів.
..................
Конкурс на визначення культурної столиці України проводиться Держслужбою туризму й курортів уперше, однак установа має намір зробити його щорічним. Участь у ньому можуть брати всі міста України.
Переможець змагання зможе знову брати участь у конкурсі тільки через 3 роки."
???
Як не крути, а поводу для депресії не бачу аж ніяк :ne_vi_del: Та й не стверджував я що культурна столиця - Ковель наприклад чи Донецьк :-):
Ви спробуйте трохи змінити запитання до Гуглу http://www.google.com.ua/search?q=%EA%F3%EB%FC%F2%F3%F0%ED%E0%FF+%F1%F2%EE%EB%E8%F6%E0+%F3%EA%F0%E0%E8%ED%FB - усього лише кілька літер - а такий результат :-): Та й ось досить цікава думка http://www.molodaukraina.org/news.asp?Id=575&IdType=12 Не моя, зразу кажу :-): Просто "не така як всі".

pufik написав:
bast написав:

Якщо ти цього ще не зрозумів, то "гріш тобі ціна"...

Гріш мені ціна, два чи три (до речі, по якому курсу рахувати будемо?) - на щастя не вам вирішувати. І на питання ви так і не відповіли. Хоча якщо відповідь в стилі "сам дурак" - ознака "справжнього українця" - то добре мабуть що я не такий.

pufik написав:
bast написав:
pufik написав:

Я знаю те, що померло дуже багато людей за ніщо. А якщо ви через свої "рожеві окуляри" цього не бачите, то "розуйте очі". А ви жили в часи голдомору? Ну то чого Ви тут вказуєте кому говорити, а кому мовчати? Якщо ви не визнаєте того, що були заслання, що був голодомор, ну тут одне слово "МОСКАЛЬ" опис читати в моїх постах вище.
Нарахунок Росії, то скажу вам так. Стосунки повинні бути рівні, а не Росія старший брат, Україна молодший...
В мене є дядько в Росії, сам росіянин, дуже розумна і інтелігентна людина. Я люблю з ним спілкуватися. Так він ніколи нічого зверхнього не сказав і не зробив. І так само і ми.

О, пішли ярлики :-): Ну добре, хай буде "гречка", тобто "москаль". Може вам легше трохи стане :-):
А ви жили в часи голодомору? То навіщо ці пусті балачки? А як підроблюється історія в підручниках - це я знаю і без ваших казок і вже досить давно, гарантовано раніш чим ви про це взагалі почули. Для вас як для "справжнього українця" весь СРСР - це тільки часи голодомору, заслання, дуже багато померлих за ніщо людей і все? Чи може ще трохи? На рахунок Росії, "старших і молодших братів", то ви своє бажання рівних стосунків вискажіть не мені, а уряду, політикам, ЗМІ, а ще уряду ЄС, для якого ми "самі найрівніші" в цьому монетизованому світі. Доки існують гроші - доти і будуть "старші брати" і "молодші брати". І то добре що ще взагалі брати, а не "падлюка-крадій сусід". В вас дядько, в мене родичі, друзі і знайомі в Росії. І всі, геть усі - нормальні, розважливі люди які нормально спілкуються зі мною. Але це геть не міняє політичну ситуацію між нашими країнами. На превеликий жаль.

PS: Це вже до всіх. http://www.newsland.ru/News/Detail/id/464476/ - як вважаєте, це нормально?

PPS: Я так розумію, що ще пару строк - і в мене непоганий і довгостроковий бан за надмірний оверквотінг :smu:sche_nie:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 березня 2010, 23:50 
Офлайн

bast написав:
Поперше, ми з вами ні на брудершафт разом не пили, ні свиней разом не пасли, ні дітей не хрестили, тож будьте ласкаві - не тикайте.

Або ось - http://www.ji.lviv.ua/n23texts/havych.htm - це звичайно не сьогодні написано, але якщо ви вважаєте шо щось змінилося з тих пір і це не є майже прямий заклик до розподілу України.... Ось трохи посвіжіще - http://ukrcenter.com/forum/message.asp?message_id=87232&forum_name=%CB%FC%E2%B3%E2,%20%C3%E0%EB%E8%F7%E8%ED%E0,%20%C7%E0%F5%B3%E4%ED%E0%20%D3%EA%F0%E0%BF%ED%E0&page=1 Ви пошукайте трохи, почитайте - будете дуже здивовані.

Вибачте, більше не буду! :smu:sche_nie:
Ну і що там такого страшного особливо в статті 2001 року, яка звучить "Чи можливий проект westukraina.eu?", якщо ви не помітили з знаком питання в кінці. Написана якимось непонятним чоловіком.
bast написав:
І це пише людина, яка стверджує що вона - з культурної столиці :-): Де ж в вас, до біса, та культупа? Та ще в розмові з незнайомою людиною. А взагалі то - читайте вище.

Це прслівя, ака народна творчість :) передаю цитатою, якщо не помітили в кавичках...

bast написав:
Нормальна позиція. Я себе поважаю, саме тому в такі безглузді дискусії стараюся не встрягати - зиску ноль, а от нерви потріпати можуть на славу. Але цього разу відверто лоханувся :-)

Ви шукаєте у всьому зиск. То про який патріотизм може йти мова. Хм... можливо ви "жид"? Якщо у всьому шукаєте вигоду.
bast написав:
Ви ж ніякої іншої точки зору, окрім своєї, не сприймаєте і не приймаєте, навідь не згодні на просто її існування. Отже щось вам доказувати, аргументувати - пуста справа. Але якщо хочете перевірити мою реакцію на образу - приходьте і вискажіться мені у вічі. Тільки на скаржіться потім лікарям на те що в мене більша вагова категорія :-).

Тоді навіщо я з вами спілкуюся? Я поважаю вашу думку. Так само поважайте ви мою. Я обстоюю свої переконання, вам це не подабається? Ну так це ваші проблеми :wo)(ll: .
Я вас не ображав, а те, що я вас назвав "москаль", ну так це свідчить з ваших постів. Без образ.

bast написав:
Просто "бидло" - це образа, а Молороссия - просто один із варіантів назви деякої (і далеко не всієї) території України в певний історичний час. І наскільки мені відомо образи з великої літери не пишуться. До речі, ваше "задне місце" здається теж досить непогано обігріте :-):

Нарахунок заднього місця, то звичано ніби не погано, але щоб дуже тепло було, то треба ще "пару вагонів вугілля". Але я не жаліюся, бо є люди які і того немають.

Розумієте в мене є якась певна гордість і повага до себе і тому для мене образа коли мене називають "малоросом", бо я галичанин, я УКРАЇНЕЦЬ. Мій дід був українцем, батьки, я народився українцем, і таким помру.
ОФФТОП в тему: Колись до мого діда прийшли свідки ігови і почали з ним спілкуватися... Він поговорив з ними і коли вони вже мали йти він їм відповів "Ви знайте я народився християнином таким я і помру. Не приходьте більше." і з того часу свідки ігови більше ніколи до нас не заходили. Яке просте речення, а скільки в ньому суті... Так само це стосується і того, що ми народилися на Україні - українцями. Будьмо гідні цього, жиймо як українці, і помрімо з чистою совістю, що не зганьбили свій рід... Бо гроші, достаток - це діло наживне, а от повага, рід, традиції, історія - це річ яка формується поколіннями.

bast написав:
Як не крути, а поводу для депресії не бачу аж ніяк :ne_vi_del: Та й не стверджував я що культурна столиця - Ковель наприклад чи Донецьк :-):
Ви спробуйте трохи змінити запитання до Гуглу http://www.google.com.ua/search?q=%EA%F3%EB%FC%F2%F3%F0%ED%E0%FF+%F1%F2%EE%EB%E8%F6%E0+%F3%EA%F0%E0%E8%ED%FB - усього лише кілька літер - а такий результат :-).

Ну незнаю який у вас там результат, але в мене те саме тільки на російській мові.
google написав:
Львов признан культурной столицей Украины.
Борис Колесников: «Львов — культурная столица»
Львов - культурная столица Украины - Tochka.net
...

...
bast написав:

Гріш мені ціна, два чи три (до речі, по якому курсу рахувати будемо?) - на щастя не вам вирішувати. І на питання ви так і не відповіли. Хоча якщо відповідь в стилі "сам дурак" - ознака "справжнього українця" - то добре мабуть що я не такий.

от вам мої критерії на "справжнього українця" (відповіді давати так або ні):
1. Я люблю свою батьківщину Україну?
2. Я пишаюся тим, що живу в Україні?
3. Якщо б мені дали вибір де народитися я вибрав би Україну?
4. Я люблю українську мову?
5. Я поважаю українські традиції?
6. Я визнаю, те що під час правління СРСР, було вбито багато українців, які були без провини? Я визнаю голодомор 32-33 та 47 років?
7. Я буду робити все для блага України та її народу?
8. Я готовий віддати життя за Україну?
9. Я хочу і буду робити все для того щоб мої діти та правнуки були українцями і жили в Україні?
10. Я буду робити все для блага української мови, культури, народу?
і т.д.

bast написав:
А ви жили в часи голодомору? То навіщо ці пусті балачки? А як підроблюється історія в підручниках - це я знаю і без ваших казок і вже досить давно, гарантовано раніш чим ви про це взагалі почули. Для вас як для "справжнього українця" весь СРСР - це тільки часи голодомору, заслання, дуже багато померлих за ніщо людей і все? Чи може ще трохи?

Ви знаєте все що було добре за часів СРСР, то це освіта танаука, о тут то точно СРСР рівних не було. Але це все не варте тих життів...
На рахунок голодомору знаю не з телевізора, ЗМІ і т.д. Я з живих вуст своєї бабці, яка сам з Полтавщини, вона як починає розказувати, то аж плакати хочеться. А попала вона на Зх. Україну саме тому, що тікала від того всього.
bast написав:
В вас дядько, в мене родичі, друзі і знайомі в Росії. І всі, геть усі - нормальні, розважливі люди які нормально спілкуються зі мною. Але це геть не міняє політичну ситуацію між нашими країнами. На превеликий жаль.

Тут я вами згідний на всі 300% :). Це спеціальна дурна політика. Люди собі жили б нормально, а то нацьковують одних на других.

bast написав:
PS: Це вже до всіх. http://www.newsland.ru/News/Detail/id/464476/ - як вважаєте, це нормально?

Ось вам пряме посилання на відео: http://www.youtube.com/watch?v=-6IgWwSs1kg
Ви знаєте звичайно це радикально, але в тому є справді суть, дітей з самого садочку треба привчати поважати свої імена, а не використовувати кальку. Мені наприклад більше подобається Марічка, а ніж Маша. Чи Наталя, а ніж Наташа. Якось приємно звучить, а от по кальці, якось дуже грубо. Адже дівчата це дуже милі, ніжні створіння :). Проживши 3 роки в Ковелі ні разу не почув, щоб коли знайомишся з дівчиною вона назвала себе Наталя, зажди була Наташа :)
Дуже раджу подивитися це ролик, дуже класно науково розказується про Бандеру. Потратьте пару хвилин на перегляд : http://www.youtube.com/watch?v=lmmS_vKo9X0&feature=related

PS: Вибачте можливо дуже різко веду співбесіду, але я не стараюся навязати будь-кому свою думку, я її лише обстоюю. Нікого не хочу образити. Дякую.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 березня 2010, 23:54 
Офлайн

Повідомлення: 343
Fantoman написав:
в Росії в кілька разів більший
....
Fantoman написав:
потенціал.
Справа,певно,не лише в цьому.
Fantoman написав:
рівними стосунки з Аргентиною чи Туреччиною.
А як же Бельгія,Данія,"задрипана" Австрія.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 березня 2010, 08:25 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
vana написав:
А як же Бельгія,Данія,"задрипана" Австрія.

Наразі це частина ЄС. До того ж за інфраструктурою, обсягом ВВП на душу населення ці країни переважають. ДІалог з ненайбільшими країнами Європи можемо бачити на прикладі Чехії, яка вводила для українців обовязкове медобстеження привидачі візи - так, наразі відмінено, проте не через тиск України.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой Україн
ПовідомленняДодано: 31 березня 2010, 23:29 
Офлайн

pufik написав:
bast написав:

Ось вам пряме посилання на відео: http://www.youtube.com/watch?v=-6IgWwSs1kg
Ви знаєте звичайно це радикально, але в тому є справді суть, дітей з самого садочку треба привчати поважати свої імена, а не використовувати кальку. Мені наприклад більше подобається Марічка, а ніж Маша. Чи Наталя, а ніж Наташа. Якось приємно звучить, а от по кальці, якось дуже грубо. Адже дівчата це дуже милі, ніжні створіння :). Проживши 3 роки в Ковелі ні разу не почув, щоб коли знайомишся з дівчиною вона назвала себе Наталя, зажди була Наташа :)

В тому то і річ що дітей треба НАВЧАТИ поважати СВОЇ імена, ті що в них вже є, а не ті що лише тільки вам подобаються. Хочете доказати що дитину не так назвали - вперед до її батьків і сперечайтеся з ними, а не робіть дитині психологічну травму на все життя. Я б таким ПРИВЧАЛЬНИКАМ своїми власними руками язики відрізав би, щоб менше людям життя псували своїми дурними балачками.

PS: суперечку нашу продовжувати не буду, дуже вже по різному ми з вами дивимося на життя, так що розмовляти нам немає про що. Те що ви вважаєте нормою - для мене просто неприпустимо. Так нелюбимий вами СРСР навчив мене моралі, яка, мабуть, не сама гірша в світі.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 квітня 2010, 21:14 
Офлайн

Вибачте, але таке покоління як ваше приречене на вимирання. Бо у вас ностальгія за державою, яка знищила мільйони просто так.
В мене немає теж бажання продовжувати розмову, яку ви ведете без аргументів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 квітня 2010, 21:35 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
А ваше покоління буде жити довго і щасливо.
Якщо відмовлятися від всього минулого спадку СРСР, то відмовтесь від будинків, фабрик, заводів, ВУЗів, що побудовані за часів СРСР - вони стоять на крові. Відмовтесь від лікарів, вчителів і купи інших спеціалістів, які навчалися і трохи попрацювали в СРСР - в них живе вірус імперіалізму...
Про знищені мільйони - в 1991 році нас було 52 мільйони. СРСР немає 18 з половинною років.
А якщо так кортить позбутись всього спадку СРСР - відмовтесь від своїх батьків - вони народилися, виховувалися і жили в тій державі, в ті часи.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 квітня 2010, 01:04 
Офлайн

2 AndroVit

Не старайся, это бесполезно. Биться головой об стену - и то эффекта больше.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: