Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 листопада 2017, 20:11

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України"
ПовідомленняДодано: 21 березня 2010, 23:22 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
AndroVit написав:
.......................І хоча це не всім сподобається, але східна Україна - теж Україна.
:bra_vo: :co_ol: Ось тільки чомусь про це дуже часто забувають саме "патріотично" настроєні панове зі Львову.

--- 2 pufik ---
Заклики "розділити Україну" лунають в однаковій мірі як зі сходу, так і з заходу. Причому на заході про це волають саме націоналісти. То що, назвемо їх, як і належить, сепаратистами і "по всей строгости закона"? Чи як?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України"
ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 09:24 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
А як ти думаєш у націоналістів зі Львова є підстави вважати Східну не Україною?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 10:36 
Офлайн

Повідомлення: 123
bast написав:
AndroVit написав:
.......................І хоча це не всім сподобається, але східна Україна - теж Україна.
:bra_vo: :co_ol: Ось тільки чомусь про це дуже часто забувають саме "патріотично" настроєні панове зі Львову.

--- 2 pufik ---
Заклики "розділити Україну" лунають в однаковій мірі як зі сходу, так і з заходу. Причому на заході про це волають саме націоналісти. То що, назвемо їх, як і належить, сепаратистами і "по всей строгости закона"? Чи як?

Слухай не говори дурниці. Покажи мені хоча б одну заяву з Західної України про розподіл України? Ми Захід І Схід ми одна країна і разом нам будувати своє майбутнє. Ми повинні все робити для того щоб бути разом в Україні, але ні в якому випадку разом в якійсь Малоросії або типу цього...
Ви що не памятає зїзд в Сіверо-Донецьку під час помаранчевої революції??? Ви думаєте ті замисли кудись поділися???

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 10:41 
Офлайн

Hapuga написав:
А як ти думаєш у націоналістів зі Львова є підстави вважати Східну не Україною?

Думаю, що нема ані найменших... Але судячи з поведінки великої кількості наших східних братів, то більшість їх не можна тримати в Україні.

Доречі, це офтоп, але як вам наш теперішній міністр освіти, який говорив що галичани ніколи не були і не є Україною. Що ми всі лакеї, які ніколи не миють руки. Повний ....
А я завжди думав що культурною столицею України є саме Львів... можливо я помиляюся то поправте.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 10:44 
Офлайн

jericho написав:
pufik написав:
І чого ти зі своєї Львівщини прийшов на Ковельський форум і вказуєш тут, шо правильно а шо ні? Ти шо, прямий нащадок С.Бандери?
Якщо ні то поважай інших учасників, і не думай, шо інші менше знають за тебе.

Слухай коли я писав на цьому форумі, то тебе ще в помині не було, навіть спамом твоїм не було чути :)))
А в Ковелі я прожив 3 роки коли вчився в КПЕК ЛДТУ.
Так що не тобі мені вказувати :)))
Сорі просто зачепив...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 11:07 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
pufik написав:
Але судячи з поведінки великої кількості наших східних братів, то більшість їх не можна тримати в Україні.

Що ти пропонуєш?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 12:15 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
pufik написав:
Слухай коли я писав на цьому форумі, то тебе ще в помині не було, навіть спамом твоїм не було чути :)))

А я, коли служив, все думав - чому говорять про "дідівщину" тільки в армії?
Воно ж в крові з дитсадка. От і тут - я старший, бо я на форумі давніше. Чим ще мірятися будете?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 21:40 
Офлайн

AndroVit написав:
pufik написав:

А я, коли служив, все думав - чому говорять про "дідівщину" тільки в армії?
Воно ж в крові з дитсадка. От і тут - я старший, бо я на форумі давніше. Чим ще мірятися будете?

Слухай ти що до мене не рівно дихаєш? Чого ти бачиш моїх в постах проблему, а не в пості автора якому я відповідав???

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 21:45 
Офлайн

Fantoman написав:
pufik написав:
Але судячи з поведінки великої кількості наших східних братів, то більшість їх не можна тримати в Україні.

Що ти пропонуєш?

Пропоную робити так: Не подобається жити як українець? Все допобачення... В Литві сказали так "Всі говоримо на литовській мові, кому неподобається валізи в руки і допобачення." І всі там живуть і коряться і не виступають. О так і в нас треба. Говори хоч на китайській але в публічних місцях будь добрий розмовляй і поважай українську мову. Живеш в Україні так поважай її традиції і історію...
Звичайно треба старатися робити це все методом "пряника", але якщо не підходить, ну тоді методом "кнута"...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 22:13 
Офлайн

В принципі я з тобою згідний. Але тільки в тому що всі громадяни нашої країни повинні знати нашу мову. Заставляти розмовляти в публічних місцях це утопія яка приведе до громадянської війни чи непокори.Значна частина друкованих видань,ефірних програм та фільмів повинна виходити українською мовою. Всі антидержавні виступи повинні суворо каратись.Закордонні політики які дозволяють антиукраїнські вислови,повинні ніколи не допускатись на нашу територію. Крім випадків публічного покаяння .На багато суворішою повинна бути кара для наших політиків на зразок Табачника.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 22:38 
Офлайн

pufik написав:
Слухай ти що до мене не рівно дихаєш? Чого ти бачиш моїх в постах проблему, а не в пості автора якому я відповідав???

Проблему бачу в агресивності просування ксенофобського націоналізму. Твій опонент пробував "порулити" лише тобою, а ти хочеш керувати всім загалом.
На мій погляд, у львівських націоналістів є одна цікава риса. Львівщина так багато боролася за незалежність у складі України, що навіть зараз не може жити без образу ворога, з яким потрібно було б вести війну. Нема зовнішніх - знайдемо внутрішніх. Чим нам москалі не вороги - і були у списку гнобителів, і як люди не подобаються, і від Львова далеко - не накостиляють. Проти поляків чи австріяків з угорцями ніяково - сусіди ж.
А так Львів українським був дуже мало. Хронологія нижче (з коханої Вікіпедії, але не думаю, що сильно відрізняється від більш наукової)
Перша згадка про Львів міститься у Галицько-Волинському літописі (1256 р.)
1. Заснування
2 1256-1349: Галицько-Волинська держава
3 1349-1387: Становлення над Львовом польської влади
4 1387-1772: під владою Польського королівства та Речі Посполитої
5 1772-1914: у складі Австрійської (згодом Австро-Угорської) імперії
6 1914-1920: у період Першої світової війни та Української революції
7 1920-1939: у складі Другої Речі Посполитої
8 1939-1944: у період Другої світової війни
9 1944-1991: у складі Радянського Союзу
Ну і скільки часу москалі знущалися над Львівщиною, порівняно з іншими?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 23:06 
Офлайн

Hapuga написав:
В принципі я з тобою згідний. Але тільки в тому що всі громадяни нашої країни повинні знати нашу мову. Заставляти розмовляти в публічних місцях це утопія яка приведе до громадянської війни чи непокори.Значна частина друкованих видань,ефірних програм та фільмів повинна виходити українською мовою. Всі антидержавні виступи повинні суворо каратись.Закордонні політики які дозволяють антиукраїнські вислови,повинні ніколи не допускатись на нашу територію. Крім випадків публічного покаяння .На багато суворішою повинна бути кара для наших політиків на зразок Табачника.

підтримую на всі 300%

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 23:25 
Офлайн

AndroVit написав:
pufik написав:

Проблему бачу в агресивності просування ксенофобського націоналізму. Твій опонент пробував "порулити" лише тобою, а ти хочеш керувати всім загалом.
На мій погляд, у львівських націоналістів є одна цікава риса. Львівщина так багато боролася за незалежність у складі України, що навіть зараз не може жити без образу ворога, з яким потрібно було б вести війну. Нема зовнішніх - знайдемо внутрішніх. Чим нам москалі не вороги - і були у списку гнобителів, і як люди не подобаються, і від Львова далеко - не накостиляють. Проти поляків чи австріяків з угорцями ніяково - сусіди ж.
А так Львів українським був дуже мало. Хронологія нижче (з коханої Вікіпедії, але не думаю, що сильно відрізняється від більш наукової)
Перша згадка про Львів міститься у Галицько-Волинському літописі (1256 р.)
1. Заснування
2 1256-1349: Галицько-Волинська держава
3 1349-1387: Становлення над Львовом польської влади
4 1387-1772: під владою Польського королівства та Речі Посполитої
5 1772-1914: у складі Австрійської (згодом Австро-Угорської) імперії
6 1914-1920: у період Першої світової війни та Української революції
7 1920-1939: у складі Другої Речі Посполитої
8 1939-1944: у період Другої світової війни
9 1944-1991: у складі Радянського Союзу
Ну і скільки часу москалі знущалися над Львівщиною, порівняно з іншими?

Я скажу тобі так ніхто поляків на Львівщині не любить, а особливо в моєму районі. Бо натворили вони теж багато чого і на Волині в тому числі теж.
Скажу тобі реальний приклад коли були австріяки, то вся архітектура старого Львова була збудована саме за часів Астрії. Тоді ми процвітали, будувалися університети( ВНЗ де я навчаюся НУ "Львівська політехніка" 1844, НУ ім. І.Франка) і багато чого іншого. Справді за Австрії було добе, за Польщі то ні поляки нахаби ще ті... А от за СРСР, то тут як і всюди...
Бабця розказувала коли під час другої світової, коли Львівщина була під окупацією німців, то німці приходили і брали там певну кількість молока, яєць і йшли. А коли москалі прийшли, то казала забирали не тільки те що люди мали здавати, а все що було, пяні ходили, дівчат гвалтували, за ніщо розстрілювали. Казала коли німець був, то якась більша дисципліна в них була. Правда мого прадіда німці зарештували біля колії коли він пішов на полювання і вистрілив в козулю, а якраз йшов патруль німецький по колії і побачив, то все, що той мав рушницю ну і забрав і так з того дня про прадіда ніхто нічого не чув і не знав... О так то було...
Казала також коли був голод 32-33 рр. то в них жили двоє дітей з Східної України, яких батьки посадили на потяг на Захід щоб ті хоч якось змогли врятуватися. Памятаю в класі 2-3 вони до нас двоє приїзджали...
І скажу до всіх захисників "хороших часів" життя з СРСР, ганьба вам якщо ви вихваляєте ту державу яка замурдувала купу нашого народу в Сибірі на засланнях, голодоморами, і вам ще повертається язик щось казати?! Одне слово "Ганьба"!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 березня 2010, 00:46 
Офлайн

Цитата:
На русском фронте немецкие войска систематически осуществляли массовые казни мирных жителей, женщин насиловали, а их изувеченные обнаженные тела выставлялись на обозрение уцелевших горожан. Очевидно, ненависть к женской груди у немцев в крови. При расследовании военных преступлений обнаружено множество документов и свидетельств об изнасилованиях молодых беременных женщин, которым затем перерезали горло и протыкали штыками груди...

В Смоленске немецкий комендант организовал специальный публичный дом для офицеров, в котором, были собраны местные женщины, принуждаемые отдаваться немецким офицерам. В соответствии с табелем о рангах немецкое командование санкционировало организацию публичных домов двух типов: для офицеров и для солдат. Офицерам доставались "отобранные" женщины. В то время как обычному солдату приходилось довольствоваться "обычными". Немцы приказали евреям, населявшим варшавское гетто, сформировать специальный комитет "юденрат", в обязанности которого входила ежедневная выдача определенного числа евреев в руки оккупантов. Одной из задач "юденрата" была организация публичного дома из молодых еврейских девушек. "Юденрат" не подчинялся, но это ни в коей мере не помешало членам польской "черной полиции" и солдатам немецкой армии приходить в гетто и делать все, что заблагорассудится.
Викинь ту дурь з голови про німців-визволителів. Таких фактів якщо звісно захочеш знайдеш безліч. А про мільйони згвалтованих німкень чи українок розповідай на німецьких форумах. Там це з розкритими обіймами зустрінуть.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 березня 2010, 00:58 
Офлайн

Про утиски від радянської влади своїх родичів я міг би розказати трохи більше тебе. Але навіщо?
Всі критики СРСР кивають на роки правління Сталіна, тобто 1925-1955 роки. А потім? Так, життя було не дуже добре, і це не дивно - після такої війни. Так, на заході України традиційно боролися з проявами націоналізму, знову ж перегинаючи палку. До речі серед "борців" було немало українців.
А тепер набирай до рота чого хочеш, щоб плюнути в мою морду. Бо буду казати неприємні тобі речі.
1. Керівники любого рангу в Україні не могли настільки зажертися як зараз.
2. Моє дитинство, яке пройшло в СРСР, я вважаю щасливим. При тому, що батьки не були біля корита. Мама працювала "середнім медперсоналом" в лікарні на 80 рублів, батько - вчителем в колонії за 120 рублів на місяць. Це зарплати на 1984 рік, коли я вступав в суворовське училище і потрібна була така довідка. Батько був членом КПРС, але це не позначалося ні на чому, крім сплати внесків.
3. Мої батьки спромоглися побудувати власний будинок. Допомагали їхні батьки, але в основному НА ЗАРПЛАТУ.
4. В усі місця. куди я поступав, батьки приїжджали після вступу.
(До відома, в СРСР було приблизно 18 млн комуністів. Якщо ти думаєш, що всі вони були керівниками, то помиляєшся.)
Отже я висловлюю СВОЇ думки, які базуються на МОЄМУ життєвому досвіді, а не тому, яким поділилися дідусі, бабусі та герої УПА.
Шодо СРСР поділяю думку автора одного з крилатих висловів: "Те, кто не сожалеют о распаде СССР - не имеют сердца, те, кто желает его восстановления - не имеют головы". Голову я маю, серце теж.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: