Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 серпня 2017, 06:02

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України"
ПовідомленняДодано: 15 березня 2010, 10:38 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
pufik написав:
Скажіть чи той факт, що його арештували німці, а в полоні вбили москалі не говорить про те, що він боровся за незалежну Україну

Це говорить про те, що в тебе або не було, або ти прогулював пари з історії у Гуменної.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Указ Ющенка про присвоєння С.Бандері звання"Герой України"
ПовідомленняДодано: 17 березня 2010, 00:42 
Офлайн

Повідомлення: 123
Подякували: 0 разів.
Ну то тикни мене туди де я помиляюся!!???

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 березня 2010, 00:49 
Офлайн

AndroVit написав:
Його убили в полоні? Нас так жорстоко обманули? А я рахував, що "15 жовтня 1959 року в під'їзді будинку на вулиці Крайтмайр, 7 (Kreittmayrstraße), в Мюнхені в 13:05 знайшли ще живого залитого кров'ю Степана Бандеру. Медична експертиза виявила, що причиною смерті була отрута."(Вікіпедія). Те, що він боровся проти комуністів - безперечно. А от щодо Героя України - питання досить спірне.

Слухай вікіпедія ніколи не була якісним джерелом, я сам можу туди зайти і написати що його вбив ти... От тобі поилання на якісне джерело
http://www.ukrnationalism.org.ua/moveme ... abiography
... написав:
СРСР. 15.10.1959 у Мюнхені агент КДБ Б. Сташинський пострілом із спеціально виготовленого пістолету (стріляв ампулами з ціаністим калієм) вбив Б. Похований...
AndroVit написав:
Львівська область дається взнаки. Добре, що таких радикалістів там не так уже і багато.

Я не радикал, я націоналіст... Повір у Львівській області радикалів на всю Україну хватить якщо треба буде...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 березня 2010, 01:09 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Вікіпедія - це те, що завжди під рукою. Твоє "а в полоні вбили москалі" поправити вистачить.
pufik написав:
Я не радикал, я націоналіст... Повір у Львівській області радикалів на всю Україну хватить якщо треба буде...

Вірю. З 2003 по 2006 служив у Дрогобичі. На початку так званої "оранжевої революції" був у відрядженні у Львові.
Бачив як цілі школи і дитсадки !!! вели на площу перед оперним театром для підтримки мітингу. Ти скажеш - виховання патріотизму. Я скажу - прояв ідіотизму і злочинна недбалість. Не доводилося бачити зі сторони "підігрітий" натовп? Повір мені - страшне видовище. Якби почався б якийсь рух, то тих діточок з їх помаранчовими стрічечками потоптали б десятками. Чи варта була б така жертва тої революції?
У Дрогобичі ранок починався з того, що народ збирався коло ратуші і перли під КПП нашого полку з вимогою "перейти на бік народної влади", де стояли до вечора. Патріотизм? - безперечно, тільки дурнуватий. Армія згідно Конституції України не повинна втручатись у внутрішні діла.
Радикал, націоналіст, ксенофоб... Скільки ви ще понапридумуєте всяких слів? Вас дурять, вказуючи на "москалів", "комуняк" як на винуватців нашого нинішнього стану. При владі весь час "щирі українці". Майже всюди. І від "пригнобленої москалями" України зразка 1991 року залишили огризки "народної власності" вірні "слуги народу". А в паспортах більшості з них в графі "національність" (була така) значилось "українець".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 березня 2010, 01:44 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
pufik написав:
Ну то тикни мене туди де я помиляюся!!???

Тичуть інші, а я вказую.
Цитата:
pufik написав:а в полоні вбили

Цитата:
15.10.1959 у Мюнхені агент КДБ Б. Сташинський .... вбив Б.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 березня 2010, 13:56 
Офлайн

Повідомлення: 153
Район міста: був центр
pufik написав:
... написав:
СРСР. 15.10.1959 у Мюнхені агент КДБ Б. Сташинський пострілом із спеціально виготовленого пістолету (стріляв ампулами з ціаністим калієм) вбив Б. Похований...

Ого! :sh_ok: Я й не знав шо Мюнхен знаходиться :ti_pa: в СРСР.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 березня 2010, 14:23 
Офлайн

Повідомлення: 107
jericho написав:
pufik написав:
... написав:

Руки совєтів дотягувалися і в Мюнхен - вбивство Степана Бандери 1959 року, і в Париж - Симона Петлюри 1926 року, і в Страсбург - Євгена Коновальця 1938 року! Московити боялись цих славних провідників українського народу і справжніх героїв!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 березня 2010, 14:44 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Roman Mstuslavuhs написав:
Руки совєтів дотягувалися і в Мюнхен

Ну так и в Мексику ледорубы оптом завозили, что уж там Европа.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 березня 2010, 01:38 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Roman Mstuslavuhs написав:
Руки совєтів дотягувалися і в Мюнхен - вбивство Степана Бандери 1959 року, і в Париж - Симона Петлюри 1926 року, і в Страсбург - Євгена Коновальця 1938 року! Московити боялись цих славних провідників українського народу і справжніх героїв!

Щось всі справжні герої виборювали незалежність своєї країни в ситій та спокійній Європі. Блін, чи і собі в політику податися?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 березня 2010, 01:54 
Офлайн

bast написав:
Щось всі справжні герої виборювали незалежність своєї країни в ситій та спокійній Європі. Блін, чи і собі в політику податися?

:-) :bra_vo: :-) :bra_vo:
Можеш в Канаду поїхати. Там їх теж вистачає. З розповідей "тамтешніх" родичів ще й досі "бандерівці" з "мельниківцями" гавкаються уже в третьому поколінні. Розповідають один одному хто більше Україну любить. На відстані.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 березня 2010, 23:11 
Офлайн

jericho написав:
pufik написав:
... написав:

Слухай "гігант мислі"... це кусок тексту, який треба читати за посиланням. Якщо ти не можеш цього зробити, то це твої проблеми.... То СРСР вирвано з іншого речення... Повний сенс :
Цитата:
Ця організаційна діяльність Б. серйозно занепокоїла керівництво СРСР. 15.10.1959 у Мюнхені агент КДБ Б. Сташинський пострілом із спеціально виготовленого пістолету (стріляв ампулами з ціаністим калієм) вбив Б.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 березня 2010, 23:22 
Офлайн

AndroVit написав:
Вікіпедія - це те, що завжди під рукою. Твоє "а в полоні вбили москалі" поправити вистачить.
pufik написав:

Вірю. З 2003 по 2006 служив у Дрогобичі. На початку так званої "оранжевої революції" був у відрядженні у Львові.
Бачив як цілі школи і дитсадки !!! вели на площу перед оперним театром для підтримки мітингу. Ти скажеш - виховання патріотизму. Я скажу - прояв ідіотизму і злочинна недбалість. Не доводилося бачити зі сторони "підігрітий" натовп? Повір мені - страшне видовище. Якби почався б якийсь рух, то тих діточок з їх помаранчовими стрічечками потоптали б десятками. Чи варта була б така жертва тої революції?
У Дрогобичі ранок починався з того, що народ збирався коло ратуші і перли під КПП нашого полку з вимогою "перейти на бік народної влади", де стояли до вечора. Патріотизм? - безперечно, тільки дурнуватий. Армія згідно Конституції України не повинна втручатись у внутрішні діла.
Радикал, націоналіст, ксенофоб... Скільки ви ще понапридумуєте всяких слів? Вас дурять, вказуючи на "москалів", "комуняк" як на винуватців нашого нинішнього стану. При владі весь час "щирі українці". Майже всюди. І від "пригнобленої москалями" України зразка 1991 року залишили огризки "народної власності" вірні "слуги народу". А в паспортах більшості з них в графі "національність" (була така) значилось "українець".

Нарахунок дітей, то думаю їх примусову туди ніхто не заганяв... Це були мирні мітинги. Думаю власне у Львові їм не було чого боятися.
Нарахунок псевдо українців я з вами згідний на всі 120%.
Нарахунок нацькування, теж ви праві, але є люди, які дуже нагло себе ведуть і я можу сміло назвати "москалями"... Бо москаль - це НЕ росіянин!!! Це людина, яка живе в Україні, яку обороняє українська армія, яку Україна вчить в школі задарма, потім на державній формі навчання в ВНЗ, надає безплатну медицину, соц. пільги, пенсію, безплатний проїзд, в якої в паспорті пише "громадянин України", а та вибачте за слово "скотина" ненавидить українську мову, традиції, взагалі будь-яку згадку про Україну та щей говорить "Я рускій" - о це москаль, і таких треба розстрілювати. Найважчий злочин - це сепаратизм і плюндрування національної символіки(прапор, герб...) - і москалів описаних вище треба карати власне як за такі злочини...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 березня 2010, 00:47 
Офлайн

pufik написав:
Нарахунок дітей, то думаю їх примусову туди ніхто не заганяв... Це були мирні мітинги. Думаю власне у Львові їм не було чого боятися.

А в батьків дозволу питали? А якби щось почали роздавати на халяву (прапорці, значки, шарфи, "наколоті апельсини" :-) ), то ніхто би не ломанувся б за ними? Прочитай про причини давки на Ходинці. Будеш мати своїх дітей (судячи по твоєму фото в іншій темі їх ще нема) - побачиш чи сподобається тобі, що їх водять хто попало куди попало.
pufik написав:
а та вибачте за слово "скотина" ненавидить українську мову, традиції, взагалі будь-яку згадку про Україну та щей говорить "Я рускій" - о це москаль, і таких треба розстрілювати. Найважчий злочин - це сепаратизм і плюндрування національної символіки(прапор, герб...) - і москалів описаних вище треба карати власне як за такі злочини...

Мені .якщо відверто, вони теж ДУЖЕ НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ. Але, як і Остап Бендер я поважаю Кримінальний Кодекс України. А найважчим злочином вважаю вбивство. І хоча це не всім сподобається, але східна Україна - теж Україна.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 березня 2010, 11:57 
Офлайн

pufik написав:
Слухай "гігант мислі"...

Від "гігінта" чую :ti_pa:
pufik написав:
це кусок тексту, який треба читати за посиланням.

Цей кусок по перше, треба нормально цитувати... Якшо аффтар не вміє користуватись Ctrl-C + Ctrl-V, то, якраз
pufik написав:
це твої проблеми....

pufik написав:
То СРСР вирвано з іншого речення...

То дивись, шо вириваеш, і куди ліпиш :ti_pa:

І чого ти зі своєї Львівщини прийшов на Ковельський форум і вказуєш тут, шо правильно а шо ні? Ти шо, прямий нащадок С.Бандери?
Якщо ні то поважай інших учасників, і не думай, шо інші менше знають за тебе.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 березня 2010, 12:20 
Офлайн

pufik написав:
Слухай вікіпедія ніколи не була якісним джерелом, я сам можу туди зайти і написати що його вбив ти... От тобі поилання на якісне джерело
http://www.ukrnationalism.org.ua/moveme ... abiography

Тоже мені, якісне джерело. ;;-)))

Твої слова самі ж тебе спростовують:
pufik написав:
я сам можу туди зайти і написати
значить, шо на цей ресурс можуть заходити незалежні експерти, які мають набагато більше уявлення про події, ніж адміни-(так звані)націоналісти(!) ресурсу
pufik написав:
які все "чешуть під свій гребінець"

А під тою статейкою підпис "oun-upa.org.ua". Відкриваю, а там красива вивіска ОУН-УПА Легенда спротиву.
Воно і ясно. Легенда є легенда, повидумують, понаписують шо небуть, у своїх інтересах звичайно, і виставляють все це за "подлинную монету". А ті хто, як кажуть, шукають (на свою голову), ті і находять.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 200 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: