Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 11:35

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 332 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 квітня 2008, 22:07 
Офлайн

Повідомлення: 25
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
довго читав дискусію,
відносно перевиборів мера:
- депутати чекають звіт мера на квітневій сесії, а там далі буде видно
- у "Вістях..." не так давно був звіт Кошарука за 2007 р.,в галузі енергозбереження я спочатку сміявся, а потім ..........( кажу як компетентний фахівець в цій галузі) можна йти до суду, бо дуже багато повної бредятини
- НЕ ЗВАЖАЙТЕ НА НІЙ "НІК", я відношусь обєктивно до всіх, бо я живу в Ковелі, живуть мої діти і я перший буду "ЗА" для мера, який дійсно буде працювати для міста
- Liberman, скинь в лічку чи телефон, чи скриньку

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 квітня 2008, 22:28 
Офлайн

Повідомлення: 41
Ти ліберман трохи дивний чоловік. Хіба тобі не видно, що цензура в'їлася у всі сфери нашого життя? Біда тільки в тому, що іноді цензорами стають бубняві сопливі пацани, які може і алфавіт до кінця не вивчили. Солоп пише, що йому "набридла ота чорнуха". То давайте в розділі про КОРУПЦІЮ писати про високі надої молока і радіти черговим бердням мера! Головне, що це не буде "чорнуха". Такі розділи як "Корупція у м. Ковелі" повинні розміщувати солідні сайти, а тут треба говорити про рожеве, про те, як весело живеться ковельчанам... Бридота!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2008, 09:14 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Великий Кормчий, я ніколи не вітав і не вітатиму коли людину (будь-яку) спочатку обливають грязюкою, а потім на основі тих звинувачень без суду виносять вирок. Якось однобоко виходить, скидається на особисте зведення рахунків...

Шановні опоненти мера - законспіровані наші депутати - скажіть будь-ласка: якшо на ваш погляд мер весь свій термін крав, брав хабарі і займався корупцією, то де були весь цей час ви? Чому ви замість того шоб добиватись його відставки (якшо вважаєте таку за потрібну) законним шляхом (через суди) весь цей час тільки й здатні на те, шоб голослівно очорнити його, підкинути якусь бридку листівочку? Адже у вас (на ваш погляд) стільки фактів! Доведіть хоч одне ваше звинувачення до вироку суду. Бо поки не буде вироку суду - до тих пір "Тримайте злодія!!!" кричатимуть такі ж самі злодії...

Але чомусь на більше, ніж брудні листівки і голослівне поливання грязюкою на форумі, ховаючись за видуманим ніком, вас не вистачає... :?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2008, 11:54 
Офлайн

Повідомлення: 1150
liberman написав:
Переконаний, що це знов знесуть бо на форумі завоняло політичною цензурою.
Не треба боятися... оцей пост, розжований, залишиться як зразок
Цитата:
совокупность идей и представлений, умозаключение, возникшее не в результате обработки поступивших сведений и не корректируемое поступающими сведениями (при этом не важно, соответствует ли бредовое умозаключение действительности или нет
, особливо пункт номер п"ять :)

Про інші пункти вже відповіли: поки не буде рішення суду - це чутки та інформаційна промивка. Та ще й зі спробою зарання відкараскатися від факту, що рішення суду не буде...

Великий Кормчий написав:
Ти ліберман трохи дивний чоловік. Хіба тобі не видно, що цензура в'їлася у всі сфери нашого життя? Біда тільки в тому, що іноді цензорами стають бубняві сопливі пацани, які може і алфавіт до кінця не вивчили. Солоп пише, що йому "набридла ота чорнуха". То давайте в розділі про КОРУПЦІЮ писати про високі надої молока і радіти черговим бердням мера! Головне, що це не буде "чорнуха". Такі розділи як "Корупція у м. Ковелі" повинні розміщувати солідні сайти, а тут треба говорити про рожеве, про те, як весело живеться ковельчанам... Бридота!
Між іншим, кожен судить по собі.
Тому всіх учасників форуму я сприймаю достатньо інтелектуально розвинутими, аж допоки вони своїми дописами не доведуть протилежного...
Неодноразово видаляв пости де цього та інших Ваших персонажів посилали на та в органи трошки нижче пупа. Про що не жалкую, між іншим.
Але якщо Вам не подобаються порядки, введені на приватному ресурсі, підтримуваному на чистому ентузіазмі - кнопочка Вихід знаходиться зверху на правій стороні.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2008, 22:22 
Офлайн

Повідомлення: 41
Шановний Солопе! Ну як же можна називати нашумілу історію з виділенням квартири для своєї коханки - "обливанням грязюкою"? Яке ж це "зведення рахунків"? До такого бридкого вчинку ще жоден ковельський мер не опускався! А хіба копії документів це тобі не ФАКТИ? Особисто мені Кошарук до одного місця, але він позорить наш Ковель на всю Україну своїми божевільними ідеями та вчинками, про які тут взагалі стидно писати. А може тобі, Солопе, добре від того, що в Луцьку на нарадах сміються з нашого мера і що його убозівці таскають по судах, звинувачуючи в корупції? Притягнути до кримінальної відповідальності не так просто, особливо, коли продажний прокурор і суддя. Але ще ЖОДНОГО ковельського мера не тягали в суд за фактом корупції!!! Дожилися! Сама ж обласна прокуратура дала вказівку УБОЗу скласти протокол про корупцію, але нахрапистий Масалов перехопив в суді цю справу. Читай "Вільну думку" що він там в суді молов! Але розслідування ще не закінчилося. Кошарука ловлять на гарячому, так як це робили з Грищуком. Одного вже "посадили"! З часом буде "сидіти" і другий!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2008, 22:31 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Шановний, та мені геть фіолетово хто мер, кого там ловлять на гарячому і хто шо вважає за факти! Мені головне шоб було рішення суду, а не лінч і самосуд. І я думаю геть не варто переключати всю Вашу увагу на мою скромну персону: я ше поки не мер і "мої руки нічого не крали" (с) :lol:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2008, 23:02 
Офлайн

Великий Кормчий написав:
Притягнути до кримінальної відповідальності не так просто, особливо, коли продажний прокурор і суддя. Але ще ЖОДНОГО ковельського мера не тягали в суд за фактом корупції!!!
...
Одного вже "посадили"! З часом буде "сидіти" і другий!
В Україні поки що презумпцію невинності не відміняли. Язиками по форумах молоти - зовсім не те щоб довести в суді "копії документів" (яких до речі на форумі щось не видно).

Анонімно махати убозівцями легко. І натравити їх легко, навіть законними способами. В нашій країні обидва прем"єри навіть умудрились посидіти.

Важко махати рішенням суду. А без суду навіть тисяча Ваших постів на форумі нічого не змінить.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2008, 23:10 
Офлайн

Повідомлення: 227
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
boddy написав:
В нашій країні обидва прем"єри навіть умудрились посидіти.

Boddy, не підливайте масла в вогонь. Бо якщо продовжити Ваш логічний ряд, то й на Президента у нас, реально, кандидують ці два прем'єри. Треба "посидіти" щоб стати Президентом?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2008, 23:17 
Офлайн

Sergo написав:
boddy написав:
В нашій країні обидва прем"єри навіть умудрились посидіти.

Boddy, не підливайте масла в вогонь. Бо якщо продовжити Ваш логічний ряд, то й на Президента у нас, реально, кандидують ці два прем'єри. Треба "посидіти" щоб стати Президентом?
А у нас унікальна держава і унікальних шлях до демократії :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 квітня 2008, 00:10 
Офлайн

Повідомлення: 227
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
boddy написав:
А у нас унікальна держава і унікальний шлях до демократії :)

Що правда, то правда.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re:
ПовідомленняДодано: 08 квітня 2008, 09:26 
Офлайн

Повідомлення: 1089
Подякували: 16 разів.
liberman написав:
boddy написав:
Пост liberman"а знесено на підставі неодноразових порушень правил даного форума.
Не стерто, а іменно знесено в модераторський розділ.
Надалі прошу такі вислови на форумі не вживати, а чутки залишати бабцям біля під"їздів.

Модератор boddy!
Прошу конкретно написати
...
Переконаний, що це знов знесуть бо на форумі завоняло політичною цензурою.

згідний. ти правий на 100%. я тебе підтримую.

Попередження: оверквотінг - зараховується як неповага до інших учасників форуму. boddy

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Корупція у м. Ковелі...
ПовідомленняДодано: 08 квітня 2008, 10:00 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Так кого ти підтримуєш, не зрозуміло і цікаво (я так зрозуміла, маєш юридичну практику?)
От тільки навіщо такий аверквотінг?
Люди, виділяйте в цитатах головне, це ж так просто. А от такі повтори величезні - неповага до форуму... :evil:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 квітня 2008, 11:12 
Офлайн

Підтримую все що сказане в повідомленні. Юр практику маю і працюю юристом

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 квітня 2008, 13:29 
Офлайн

777 написав:
Підтримую все що сказане в повідомленні. Юр практику маю і працюю юристом
Ви умудрились процитувати два повідомлення.
Вас запитали - яке повідомлення з двох процитованих Ви підтримуєте...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 квітня 2008, 08:02 
Офлайн

Якогось директора, якогось заводу в Ковелі взяли підписку про невиїзд, арештовано майна на 2000 000 грн. Чув трохи інформації по інтеру.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 332 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: