Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 19:25

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 311 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 березня 2008, 19:55 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
То був, типу, каток......

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21 березня 2008, 20:11 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Fantoman написав:
Так нафіга мерії такі високі технології. Вибірково на 2 зупинках (Брестська і Незалежності) кілька раз місяць поставити інспектора з хронометром, щоб засікав час проходження. Дешево й сердито. А тотальний контроль хай виконують перевізники.

Ну и будет он принимать купюры как гаишкик, таможеник, контролер и т. д. Зачем плодить .... этих всех.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 березня 2008, 10:40 
Офлайн

Повідомлення: 20
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Доброго Вам всім дня правда можливо він не всім добрий, наприклад, нашому міському голові після листівки яку викинули по Ковелю у вихідні дні. Але все рівно я хочу заступитися за Коша рука. Знаєте складається думка про тих хто це пише що вони просто заздрять що Кошарук виграв вибори, нехай випадково, але виграв, а вони такі розумні і гарні програли якомусь та ням-няму. Святих людей нема, але я маю сумніви що ці люди у випадку виграшу не будуть те саме робити (можливо я помиляюсь в них ще буде шанс доказати зворотне). Сергій Дмитрович винен сам. По перше що в нього за працівники яких він називає своєю командою Бойко, Прокопьєв, Семенюк ,про юриста міської влади я взагалі мовчу вона напевно думає що суди можна вигравати своїм еротичним вбранням… Пане мер вони ж Вас підштовхнуть коли ви будете падати, а це буде обов’язково якщо Ви будете так і далі діяти. Друга ваша помилка що Ви об’єднали проти себе двох непримиренних ворогів які ще й депутати міської ради, а цим потрібно було користуватися і використовувати. По трете є мудрість з народного фольклору «там де живеш там не є….», бо дійсно проходячись по міській раді думаєш «а не в Парижі на конкурсі краси я є» !? Там потрібно працювати, а не одним місцем вертіти, а гонору в цих дівчат стільки що навіть не ображаєшся, а сміх бере. І на останок Вам негайно треба міняти свої ідеї та вчинки бо в історію міста Ви увійдете як мер невдаха, я думаю вам це непотрібно!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 березня 2008, 21:44 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
proffesor, ми в деякій мірі розуміємо Вашу "турботу" про мера, але дарма ви тут так стараєтесь - мер сюди давно не заглядав. :? Так шо краще одразу пишіть йому на Незалежності, 73 (в міську раду) - так буде більше шансу шо меседж потрапить до адресата. А розказувати тут про "політику партії" (відомо якої) - хто в чому куди ходить вбраний, хто кому там шо давав чи брав - вся ця чорнуха людям вже геть набридла: зловили когось на гарячому, вину довели, вирок суду маєте на руках - будь-ласка саджайте кого там маєте саджати, а до тих пір краще ... жувати ніж говорити...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 березня 2008, 22:44 
Офлайн

Повідомлення: 1
Що за гнила тєма... Це просто лажа повна...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26 березня 2008, 22:50 
Офлайн

Повідомлення: 95
proffesor написав:
Доброго Вам всім дня правда можливо він не всім добрий, наприклад, нашому міському голові після листівки яку викинули по Ковелю у вихідні дні. Але все рівно я хочу заступитися за Коша рука. Знаєте складається думка про тих хто це пише що вони просто заздрять що Кошарук виграв вибори, нехай випадково, але виграв, а вони такі розумні і гарні програли якомусь та ням-няму. Святих людей нема, але я маю сумніви що ці люди у випадку виграшу не будуть те саме робити (можливо я помиляюсь в них ще буде шанс доказати зворотне). Сергій Дмитрович винен сам. По перше що в нього за працівники яких він називає своєю командою Бойко, Прокопьєв, Семенюк ,про юриста міської влади я взагалі мовчу вона напевно думає що суди можна вигравати своїм еротичним вбранням… Пане мер вони ж Вас підштовхнуть коли ви будете падати, а це буде обов’язково якщо Ви будете так і далі діяти. Друга ваша помилка що Ви об’єднали проти себе двох непримиренних ворогів які ще й депутати міської ради, а цим потрібно було користуватися і використовувати. По трете є мудрість з народного фольклору «там де живеш там не є….», бо дійсно проходячись по міській раді думаєш «а не в Парижі на конкурсі краси я є» !? Там потрібно працювати, а не одним місцем вертіти, а гонору в цих дівчат стільки що навіть не ображаєшся, а сміх бере. І на останок Вам негайно треба міняти свої ідеї та вчинки бо в історію міста Ви увійдете як мер невдаха, я думаю вам це непотрібно!

Ви шо не знаєте для чого красуні в держ установах?
Ви історії про Біла Клінтона чули?:)))

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27 березня 2008, 09:25 
Офлайн

Повідомлення: 20
http://kovel.net.ua/gb/images/smiles/icon_smile.gif
Друже Бобер-Через що і смішно. Мера шкода «молодой ішо»

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Ідеї Кошарука
ПовідомленняДодано: 09 червня 2009, 15:28 
Офлайн

Повідомлення: 1
Шановні земляки! Вже бІльше 20 рокІв не живу у КовелІ. Та навІдуюсь час вІд часу.Як на мене,мІсто стає кращим.Все видніше в порівнянні.Це я про мера.Порівнюю його з нашим і хочеться,щоб був ваш. У нашого навіть дурні ідеї не народжуються. А живу я у Карпатах. Є де думці розгулятись.А написати вирішила тому,що вам є чим пишатись. Здалеку видніше.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 лютого 2010, 00:29 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Хоч я не в захваті від діючого мера (як і його попередників), але висмикування невдало розташованого редактором тексту біля малюнка не схвалюю. Якщо відкрити цю статтю, то початок тексту справа від малюнку - незакінчене речення. Хтось не дуже професійно виконав свої обов’язки.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 лютого 2010, 10:49 
Офлайн

Повідомлення: 42
AndroVit написав:
висмикування невдало розташованого редактором тексту біля малюнка не схвалюю

Діло не у висмикуванні тексту, а в очевидному ляпсусі, який точно за лозунгом "Говори правду сміючись!" показав важке Кошарукове мерське життя. Одне, здається, професійно вміє робити Кошарук, це стругати дітей. Може й підсвідомо це вийшло у редактора, але що є то є )))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 лютого 2010, 11:31 
Офлайн

Рудий написав:
Одне, здається, професійно вміє робити Кошарук, це стругати дітей.

Людина хоч робить так, щоб українців не ставало менше :-) , а то деякі патріоти тільки кричати (писати) можуть.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 лютого 2010, 12:26 
Офлайн

AndroVit написав:
Людина хоч робить так, щоб українців не ставало менше :-)

Воно то ніби й так, но щоб плодитись нема потреби ставати мером. Є набагато вправніші в цьому плані хлопці (почитай укази про нагородження тисяч Матерів-Героїнь), проте їх чоловіки (теж не менші патріоти-українці) не пхаються до влади лише з цим вмінням. Бо з твоєї логіки виходить, що найбільш вартим посади мера є самець мухи-дрозофіли, який найактивніше плодить потомство і ні сказати, ні написати не може. :mi_ga_et:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 лютого 2010, 12:39 
Офлайн

Особисто в мене враження про нинішнього мера ніяке. Скандали, плітки, доморощені сенсації мене мало цікавлять.
Із плюсів: На вулицях з’явилися урни. Заасфальовані деякі вулиці, по яким я часто ходжу. Особливо мене здивувало те, що був заасфальтований шматок вул. Бандери від газового господарства до Павлова. Я. чесно кажучи. не думав, що воно буде зроблене за мого життя. Бо понад 30 років місив там багнюку.
Із мінусів:явно видних, тих, що торкнулися мене і немає. Медицина мене поки що не цікавить (тьху-тьху). Освіта більш-менш влаштовує. Підприємництвом не займаюсь.
Невиконані обіцінки - та в кого їх немає. Скандали з хабарями, квартирами, земельними ділянками - на мою думку більшість коштів, що отримана таким чином іде наверх. Інакше згори на офіційному рівні місту ні фіга не перепаде. Бюджет міста дотаційний.
Так що мені ковельські мери - як кобилі вибір саней чи воза.
І якого б чесного не обрали в майбутньому, СИСТЕМА не дасть йому довго бути кришталево чесним. Білі і пухнасті в тому лайні, яке зоветься владою, не водяться.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 лютого 2010, 13:09 
Офлайн

AndroVit написав:
Особливо мене здивувало те, що був заасфальтований шматок вул. Бандери від газового господарства до Павлова.

Цей кусок (десь читав,може й на форумі) заасфальтований депутатом Р. Ляшуком, після того , як побудував собі хату на повороті проти горгазу.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 лютого 2010, 14:16 
Офлайн

Добре, залишимо в плюсі лише урни в людних місцях. І ще вулиці Шевченка і Міцкевича - це те, що знаю.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 311 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: