Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 вересня 2017, 22:34

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 311 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 березня 2008, 22:21 
Офлайн

Повідомлення: 44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
кустарщина .Хоч би трішки повчилися списувати кошти в своїх старших товаришів -попередників .Ато так примітивно . Хоча , звідки їм знати що таке ОБХСС або КРУ.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 березня 2008, 02:00 
Офлайн

Повідомлення: 265
Район міста: Привокзалка
igorsolop написав:
Зима, ivashka і решта з компанії, я розумію вашу лояльність до нашого мера, але ваш стиль, яким ви користуєтесь в цій і подібній темах (підлітковий максималізм в рожевих окулярах) аж ніяк не сприяють захисту мера, а навіть і навпаки. То ж краще помовчіть поки дорослі дядьки сперечаються - цим ви окажете послугу меру...

Лояльність? Я висловлюю свою думку... А на рахунок мовчати на цьому форумі, то тут в мене свої плани. Я не кажу, що шарю в цих справах, просто я написав свою думку і все. І якби мені треба було його захищати, тобто зробити так, що б перекрити нарікання багатьох "дорослих" дядьок, то я пішов геть не таким шляхом, я набагато простіші і ефективніші :D

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 березня 2008, 02:12 
Офлайн

Повідомлення: 20
Бачите знову пішли погрози, Давайте конструктивно розберемося ху-із ху.
А проти фото не попреш. Як один казав на форумі для самовбивць.
Докажіть що ні, а мера шкода або його дійсно підставляють або… СУМНО, ДУЖЕ СУМНО!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 березня 2008, 17:50 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Я в шоці :eyes: .Це точно фото скейт-майданчака :?: :?:
Залишається тільки прибити табличку :"НЕ ВЛЕЗАЙ - УБЬЁТ !"

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 березня 2008, 17:55 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Сьогодні проходила повз майданчик - робота кипить. Все, що було іржаве фарбують (таке яскравеньке, навіть сподобались кольори), викладають збоку доріжки бруківкою, лавочки вже є.....

:roll:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 березня 2008, 01:06 
Офлайн

Не хочете мене переконувати що мер і його ідеї хороші, значить буду сам себе переконувати. Проведу я на слідкуючим тижні один експеримент. Результати опишу. Можливо всі посміємося, а можливо я вибачусь перед паном Кошаруком. Liberman, а ти де пропав? Без тебе сумно! Тільки що читав твої записи, знаєш ті що говорять що ти погано в школі вчився вони не праві, вони просто «между строк» читати не вміють. А навіщо ти собі на клавіатуру поставив дешифратор, він же використовується тільки в Macintosh, це незручно тільки символи збиває, а народ свариться за помилки. Панове - Учите матчасть!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 березня 2008, 14:44 
Офлайн

Повідомлення: 196
ги, рожеві окуляри то круто, але троха не в тему, бо я писала про те що сама ходила дізнавалася, а не переказувала те що тут понаписували і те про що говорить місцеве бібісі. Мені стало самій цікаво наскільки тут правда вся, і чи вся сума що тут розписувалася пішла саме на конструкцію чи ще на якісь роботи, дізнавшись це я тут написала, а ви порозкручували все як завжди на свій лад.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 березня 2008, 20:19 
Офлайн

Перед тим як прочитати статтю Ярослава Гаврилюка в газеті «Волинь» від 13 березня 2008 року, я ще мав деякі сумніви щодо критики Сергія Дмитровича але зараз, напевно, в мене немає жодних сумнівів. Закривати школу!? Це вже маразм, тримати таких консультантів, які не вміють писати, це теж «нездорово». В мене виникла відразу думка, чи не хоче наша прозора влада «загнати» землю яка знаходиться на території школи, а там приблизно гектара півтора!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 березня 2008, 01:23 
Офлайн

Повідомлення: 265
Район міста: Привокзалка
proffesor написав:
Перед тим як прочитати статтю Ярослава Гаврилюка в газеті «Волинь» від 13 березня 2008 року, я ще мав деякі сумніви щодо критики Сергія Дмитровича але зараз, напевно, в мене немає жодних сумнівів. Закривати школу!? Це вже маразм, тримати таких консультантів, які не вміють писати, це теж «нездорово». В мене виникла відразу думка, чи не хоче наша прозора влада «загнати» землю яка знаходиться на території школи, а там приблизно гектара півтора!

ех. як повыдомляють певні джерела, школу ніхто закривати не буде, так що не знаю що ви там вичитали.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 березня 2008, 09:29 
Офлайн

Бачите якісь джерела, це ж прозора влада і я читав офіційну інформацію, шкода що раніше не знав про це, а коли прочитав «Волинь» то знайшов ту помітку в «Вістях Ковельщ», а якщо не закривають то дуже добре. Мені здається що радники та консультанти навмисно так підставляють Кошарука?!, або він дуже «наївна» людина, або дуже хитра, але мені в це дуже не хочеться вірити!!! В «Волині» було сказано що на зборах в ЗОШ №2 був присутній депутат міської ради Товкач Сергій, та представники ВО «Свобода» мені б дуже хотілося б щоб вони тут дали свої коментарі. Хочу вислухати всі сторони !!! І зовсім не бажаю щоб закриття школи була нова ідея міського голови

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 березня 2008, 13:02 
Офлайн

Повідомлення: 6
да ну...там не школа а одно етажна будка...закриють и построять шось нове...нафік таку школу що скоро завалиться.. і потім які там 1.5 гектара :wink:

і зачем чеплятись до нашого мера я не розумію...у нас така країна , що хто при ВЛАДІ і не краде чи якось не мутиться то ЛОХ...просто не треба цього робити відкрито.. :roll:

тут такий цирк всі говорять про небузпечний скейт майданчик..я мою думку це краще чим пам'ятник Шевченку який до Ковеля ніякого відношення не мав просто його поставили щоб закрити дирки в бюджеті..чого про це ніхто не говорить ?? а на скейтерському майданчику покататись можна...а про те що він небезпечний то все байки..дивлячись хто як катаеться, той хто травмується на скейт майданчику травмується де інде , він знайде , то я по собі знаю.. все буде АКЕЙ. На мою думку тему треба закрити, це говоріння нідочого не приведе :wink:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 березня 2008, 13:13 
Офлайн

Повідомлення: 436
bigS написав:
да ну...там не школа а одно етажна будка...закриють и построять шось нове...нафік таку школу що скоро завалиться.. і потім які там 1.5 гектара :wink:

і зачем чеплятись до нашого мера я не розумію...у нас така країна , що хто при ВЛАДІ і не краде чи якось не мутиться то ЛОХ...просто не треба цього робити відкрито.. :roll:

тут такий цирк всі говорять про небузпечний скейт майданчик..я мою думку це краще чим пам'ятник Шевченку який до Ковеля ніякого відношення не мав просто його поставили щоб закрити дирки в бюджеті..чого про це ніхто не говорить ?? а на скейтерському майданчику покататись можна...а про те що він небезпечний то все байки..дивлячись хто як катаеться, той хто травмується на скейт майданчику травмується де інде , він знайде , то я по собі знаю.. все буде АКЕЙ. На мою думку тему треба закрити, це говоріння нідочого не приведе :wink:

Хочу відповісти на рахунок школи: ніяка вона не одноетажна, а двохетажна, і це ШКОЛА а не будка, як ти виразився. Директор класний, я впевнена що зробить все можливе для того щоб школа ще простояла десятки років)
А на рахунок скейт-парку цілком згідна з усім вище написаним. Як не вмієш кататись то і на рівному місці зможеш щось собі зламати. Робіть висновки, і нема чого роздувати з нічого проблему всесвітнього масштабу.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 березня 2008, 13:16 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
bigS, тема закриється сама, коли сюди перестануть писати. Ніякого іншого способу закриття (по чийомусь бажанню-небажанню) тут не мусить бути.
До речі, і пам.Шевченку ми тут "обглодували"у свій час ..... 8)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 березня 2008, 13:36 
Офлайн

Шановний bigS сходіть будь ласка до другої школи і подивіться, візьміть з собою рулетку і поміряйте! Можливо я помиляюся, там може бути і більше як півтора гектара. Ще для вашого відома в цій «одноітажній будці» навчається більше ніж 300 дітей та колектив школи складає більше 40 працівників. Ви собі уявляєте як їх пересилити в інші школи? А працівників школи куди на біржу? Про що Ви говорите, не скейт - парк треба будувати, а якщо будувати то щось схоже на скейт - парк (який він має бути я бачив в Празі) а в нас дійсно металобрухт!, не собак відстрілювати (принаймні цим не повинен займатися мер), не аеропорти з аквапарками Ковелю потрібні! А відносно парку то там принаймні з дружиною та дітьми погуляти не гидко! І взагалі поважайте українських геніїв, я маю на увазі Шевченка Т.Г

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 березня 2008, 14:27 
Офлайн

Повідомлення: 196
Ніхто ту школу закривати не збирається. понаслуховуються всі місцеве бібісі і роблять з мухи слона. Її відремонтують, але дітей нікуди переводити не будуть.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 311 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: