Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 вересня 2017, 01:38

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 311 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 23:11 
Офлайн

Повідомлення: 18
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Здарова. Ну почну. :lol: дякую що ви всі дружньо хочите мене переконати але... почну спочатку :roll:
1. На рахунок бютжету. Він виріс звісно але ви ще його порівняйте з бютжетом 1913 року :lol: а якщо серйозно Ви приблизно його рімняєте з 2005-2006 роках я так думаю але якщо від тих років до тепер Ви порахуєте індекс інфляції то теперішній бютжет менщий ніх 2005 року!!!! Математика наука точна. Купіть калькулятор!!!!
2. Нарахунок суду. Постанову про корупційні дії міського голови який склав ОБОЗ може скасувати тільки суд але якщо ви кажите що діло до суда недійшло (Вам видніше) значить постанова в силі :roll: а це означає...
3. Скейт майданчик для самовбивць. Та ви уявіть що на ньому будуть кататися на скейтах та арматура там гола нічим не прикрита недай Бог щось то це вірна смерть а це вже не жарти це життя чиєїсь дитини!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. На рахунок ідей зверніться до історії в наз вже був один ідейний Маркс а його ідеї спробував втілети в життя один картавий маняк в результаті на 100 років спорчено життя багатьом державам!!!! :roll: треба бути реалістами.
і на останок я небачу виконану жодної обіцянки міським головою ТІЛЬКИ ЯКІСЬ БУТАФОРНІ ІДЕЇ
:o :o :o :o :o

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 23:20 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Хорошо! Хаять все и всех ты здорово научился.
А сам то ты что можешь предложить?
Раз так разбираешься в цифрах бюджета - ну так распредели, как бы ты это сделал? Я не требую особой конкретики, +/-. (но не миллиарды)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 березня 2008, 01:28 
Офлайн

Повідомлення: 1150
liberman написав:
Здарова. Ну почну. :lol: дякую що ви всі дружньо хочите мене переконати але... почну спочатку :roll:
1. На рахунок бютжету. Він виріс звісно але ви ще його порівняйте з бютжетом 1913 року :lol: а якщо серйозно Ви приблизно його рімняєте з 2005-2006 роках я так думаю але якщо від тих років до тепер Ви порахуєте індекс інфляції то теперішній бютжет менщий ніх 2005 року!!!! Математика наука точна. Купіть калькулятор!!!!
Рахуй. http://www.dtkt.com.ua/show/0sid020.html
Сказав - доведи.

Цитата:
2. Нарахунок суду. Постанову про корупційні дії міського голови який склав ОБОЗ може скасувати тільки суд але якщо ви кажите що діло до суда недійшло (Вам видніше) значить постанова в силі :roll: а це означає...
Нічого абсолютно не означає. Юля Батьківщинівна умудрилась і посидіти - а тепер прем"єр.

Цитата:
3. Скейт майданчик для самовбивць. Та ви уявіть що на ньому будуть кататися на скейтах та арматура там гола нічим не прикрита недай Бог щось то це вірна смерть а це вже не жарти це життя чиєїсь дитини!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Збав знаки оклику. Майданчик відкрили? Я поки що не бачу - от коли відкриють - тоді можна буде й покритикувати.

Цитата:
4. На рахунок ідей зверніться до історії в наз вже був один ідейний Маркс а його ідеї спробував втілети в життя один картавий маняк в результаті на 100 років спорчено життя багатьом державам!!!! :roll: треба бути реалістами.
Якби не було ідей взагалі, то тебе, реаліста, зараз із печери виколупував би якийсь мохнатий мішка, щоб повечеряти. Тобою.

Цитата:
і на останок я небачу виконану жодної обіцянки міським головою ТІЛЬКИ ЯКІСЬ БУТАФОРНІ ІДЕЇ
Важко зрозуміти написане... Це мабуть тому, що ти в школі погано вчився, а про ідеї мера взнав лише на цьому форумі :(

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 березня 2008, 10:22 
Офлайн

Повідомлення: 265
Район міста: Привокзалка
liberman написав:
:o :o :o :o :o

Хороша критика. З boddy повністю погоджуюсь і не має змісту писати те саме. Хочу лиш до дати, що так само як і попередній постер, взнав про ідеї мера на цьому форумі. І просто, самий "крапаль" уваги приділив тому, що робиться у місті, і тому не можу просто розділити вашу думку. На рахунок кулькулятору, ну це ще тобі треба перерахвати, бо щось явно не сходиться, хоча можливо і в мене проблеми з математикою, хоча навряд.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 березня 2008, 20:55 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
boddy написав:
Юля Батьківщинівна умудрилась і посидіти - а тепер прем"єр.(

Репліка вдогонку: Юлі - та до Яника (три ходки і прем'єрство), як до неба рачки..... :lol: :lol: :lol:
Тенденція однако!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 березня 2008, 22:21 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
irma написав:

Репліка вдогонку: Юлі - та до Яника (три ходки і прем'єрство), як до неба рачки..... :lol: :lol: :lol:
Тенденція однако!

:lol: :lol: :lol: :handshake:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 березня 2008, 23:46 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Премьера два - "общаг" один :(

Ушли от темы: 3,4,7 этажей - а что сейчас делается в госпитале на бывшей Горького?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 березня 2008, 01:07 
Офлайн

Повідомлення: 20
Привіт. Читаю Вас дуже довгий час. Вирішив зареєструватися і написати свою думку. За міською владою я спостерігаю дуже давно. Всі ваші проблеми в тому що Ви дізнаєтеся про ідеї мера на форумі, а не слідкуєте за його діяльністю і так ревниво його захищаєте. Також не погоджуюсь частково з опозицією міського голови (на форумі), трохи перегинаєте палку хоча Photoshop засвоїли добре мені сподобалося дякую, посміявся від душі, чому це несподобалося владі назнаю (якщо Ви стали публічним політиком то це частина вашого життя до тих пір доки Ви політик!) люди без посмішки злі люди, я б наприклад на місті мера зовсім не образився.
Як писав liberman на рахунок бюджету я з ним повністю погоджуюсь. Доказати можу просто думаю що сухі цифри нецікаві АЛЕ це не вина мера, інфляція це вина недолугої влади у Києві на вул. Грушевського, а вина мера в тому що він вводить в оману людей говорячи що бюджет збільшився роблячи на цьому собі піар. А відносно скейт майданчика то знаєте чому його спочатку поставили а потім прибрали!? Та тому що ним зацікавилися правоохоронні органи, тому що смішно що цей металобрухт коштує 150000 грн. Я не стверджую що вкрав обов’язково мер в його команді є достойні люди які могли це зробити і цим його підставити але керівник який не контролює своїх підлеглих гірше злодія! Я багато поїздив по світі і ВАМ гарантую що в любій нормальній державі, якби мера звинуватили у корупції то він пішов би у відставку до рішення СУДУ!!! На рахунок собак Ви праві вони неповинні бігати де гуляють діти але це не робота мера і мені було б соромно цим пишатися. Він повинен займатися зовсім іншими питаннями та нажаль для себе в його діях я взагалі набачу позитив. Дякую.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 березня 2008, 11:23 
Офлайн

Повідомлення: 1150
proffesor написав:
в любій нормальній державі, якби мера звинуватили у корупції то він пішов би у відставку до рішення СУДУ!!!
в любій нормальній державі не кидають безпідставні звинувачення. А тут навіть перші особи держави з телевізорів умудряються про факуни розказувати.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 березня 2008, 17:21 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Цитата:
в любій нормальній державі не кидають безпідставні звинувачення. А тут навіть перші особи держави з телевізорів умудряються про факуни розказувати.

А в нас і на небезпідставні звинувачення не реагують.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 березня 2008, 18:59 
Офлайн

Повідомлення: 196
Щодо скейт-майданчику. Для його створення депутатами міської ради було виділено з міського бюджету передбачених 150 тис. грн.. Цим всім займався відділ культури міста Ковеля. Гроші були витрачені ці всі не тільки для закупівлі самих конструкцій, а й для інших необхідних для нормального функціонування майданчика робіт. Було проведено: очищення навколишньої території від хламу, демонтаж старих конструкцій, демонтування аварійного павільйону, асфальтування самої площадки, вирубування старих дерев та ін..

Пи. Си. Вже навіть не знала в яку саме тему це писати, а то з двох різних зробили дві індетичні.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 березня 2008, 20:01 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Зима, ivashka і решта з компанії, я розумію вашу лояльність до нашого мера, але ваш стиль, яким ви користуєтесь в цій і подібній темах (підлітковий максималізм в рожевих окулярах) аж ніяк не сприяють захисту мера, а навіть і навпаки. То ж краще помовчіть поки дорослі дядьки сперечаються - цим ви окажете послугу меру...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 березня 2008, 20:36 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
От тільки непотрібно рота затикати.Кожен тут має право висловлювати свою думку,при цьому бажано невпадати в маразм як деякі!!!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 березня 2008, 20:41 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Hapuga, я й не думав затикати, мені то якось геть все-одно. Просто складається враження, шо "висловлюючи свої думки" ви тим самим оказуєте меру ведмежу послугу - вже дуже якісь наївні і необгрунтовані ваші висказування ("под стать" ідеям мера). :lol: Навіть порівняно з "маразмом" декого... :roll:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 березня 2008, 21:25 
Офлайн

Повідомлення: 227
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
Зима&"пташенята". Я поважаю Вашу ініціативність і активну громадянську позицію, однак, також розумію, що "руку дающого" теж слід шанувати. Для Вас і Ваших колег я спробую роз'яснити популярно, співвідносно теми.
1) Виділяючи кошти під ідею облаштування скейт-парку депутати навіть не уявляли собі у який "витвір" вона буде реалізована;
2) Цим всім займалися зовсім інші люди, а відділ культури лише підписував принесені папери. Переконаний, що всі стрілки дійсні "комбінатори" переведуть на бідних дівчат. Де Ви бачили працівника відділу культури - фахівця у будівельних ДСТах, СНІПах та процентовках?;
3)Гроші були витрачені і оформлені відповідними актами виконаних робіт наприкінці грудня минулого року. Насправді роботи почали виконувати "заднім числом" лише тиждень назад - після того, як пройшла інформація, що "будівництвом" зацікавилися фахівці УБОЗу.
Можу поділитися екслюзивним відео-інтерв'ю з фарбувальниками ржавих конструкцій, директором парку, який розповів хто дійсно займався реалізацією ідей Сергія Дмитровича, представником луцької фірми та зварювальником-пенсіонером, який сам повідав, що жодних допусків і дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки у нього немає...;
4)Парк - перш за все рекреаційна зелена зона, адже він ПАРК. Коли в ПАРКУ заливають асфальтом 10 соток його території, при цьому знісши кілька десятків здорових дерев, в т.ч. лип і, по документах, оформивши їх засохшими - це як називається? Те - що дерева були здоровими і зеленими добре видно на знімку Гугля. А на рахунок очищення території від хламу - ось де треба було провести масове AIR-PARTY і не на день св. Валентина, а перед католицьким Різдвом. Очистити місто і очиститися самим перед великими традиційними християнськими святами. Тоді, коли й списувалися кошти. Оце була б РЕАЛЬНА Ваша допомога в реалізації ідей міського голови через здешевлення чорнових робіт;
5) Те що будувати атракціон - скейтпарк не "бірюльки гратися" свідчить відповідна інструкція МНС об'ємом в півтори сотні друкованих аркушів. Згідно цієї інструкції до атракціонних об'єктів, як джерел підвищеної небезпеки, встановлені досить жорсткі вимоги, в т.ч. проставлення персонального тавра зварювальника на усіх елементах конструкцій, проведення динамічних та статичних випробовувань тощо... Спеціальні вимоги ставляться до якості зварювальних швів
Зображення
Перелік можна продовжувати до безкінечності. Однак всі ці обов'язкові умови реалізаторами ідей були грубо проігноровані. Думаю, цей виклад не є маразмом?

Востаннє редагувалось Sergo в 06 березня 2008, 22:36, всього редагувалось 3 разів.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 311 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: