Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 вересня 2017, 20:16

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 311 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 01:12 
Офлайн

Повідомлення: 18
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
ШАНОВНІ!!!! Які Вам ще потрібні факти якщо ОБОЗ складає протокол корупційних дій проти міського голови це не є факт :o Чи ви дотримуєтеся класики "Онже памятник кто его посадит!" Реальні справи хочите будьласка Скейт майданчик для самовбивць :shock: - чим не справа тим більше за такі кошти тільки не в ту кишеню.правда!? Кажете дороги ремонтуються та покажіть де я тоді вибачусь а нарахунок зустрічи то в мене немае зовсім часу щоб зустрічатися з міською владою!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вот так вот - сабак більше нестриляйте ато в ГРІНПІС скаргу напишу!!! :lol:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 01:22 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Коротше спригнув і відмазався! :lol: Прийнято.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 01:34 
Офлайн

Повідомлення: 265
Район міста: Привокзалка
liberman написав:
ШАНОВНІ!!!! Які Вам ще потрібні факти якщо ОБОЗ складає протокол корупційних дій проти міського голови це не є факт :o Чи ви дотримуєтеся класики "Онже памятник кто его посадит!" Реальні справи хочите будьласка Скейт майданчик для самовбивць :shock: - чим не справа тим більше за такі кошти тільки не в ту кишеню.правда!? Кажете дороги ремонтуються та покажіть де я тоді вибачусь а нарахунок зустрічи то в мене немае зовсім часу щоб зустрічатися з міською владою!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вот так вот - сабак більше нестриляйте ато в ГРІНПІС скаргу напишу!!! :lol:

Скейт майданчик для самовбивць? гг. насмішив. НУ я звичайно не скейтер, але майданчик мені сподобався, раніше і такого не було. Я вже мовчу про бютжет міста, порівняйте його за останні декілька років. Дороги? Точно не памятаю, завтра обовязково напишу, якщо буде час сходити глянути вулицю. В грінпіс напишеш? Ну давай, ти напиши після того, коли вони твою доньку, дружину чи дівчину покусають. А справа з ОБОЗом здається до суду не дійшла, ну от хай суд і вирішує, якщо він буде, у цьому питанні я профан, так що звиняйте).

Ну але пост кльовий! Зачьот! Я так ще в школі відмазувався)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 01:45 
Офлайн

Повідомлення: 293
ivashka написав:
НУ я звичайно не скейтер, але майданчик мені сподобався, раніше і такого не було.

ха! сподобався!!! видно шо ти не скейтер!!!
краще б ніякого не було! за ці гроші... краще б дітям морозива накупляли!!!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 01:52 
Офлайн

Рокета написав:
ivashka написав:
НУ я звичайно не скейтер, але майданчик мені сподобався, раніше і такого не було.

Як ви такий котегоричний, тоді описуй, що тобі в ньому не подобається)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 11:55 
Офлайн

Повідомлення: 6
Якби майданчик не побудували ти і справді думаєш що дітям накупляли би морозива ?Гроші би залишиоись в чиїхось карманах..а так хоть буде чим занятись так як в Ковелі на рахунок спорту туго..Самі це прекрасно знаєте..Справа в тому що молоді немає чим зайнятись і тим більше де...на цей рахунок я повністю за.. :wink:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 12:01 
Офлайн

Хоч хтось мене підтримує. Все таки є в місті люди, які не бажають кожного вечора відпочивати, як "культурне бидло" біля Вопака чи у парку, п'ючи пиво та курячи цигарку, чи ще щось.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 12:20 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
ivashka написав:
Рокета написав:
ivashka написав:

Я не скейтер. Мені не подобається ціна. Тонна металопрокату (конструкційна ст.45) на момент виробництва майданчику коштува приблизно 4 200,00 гривень (зараз піднялась до 4800,00). При такій складності робіт (різка металопрокату + зварка) частка металу в собівартості виробу становить мінімум 50%. Металу там відсили 2 тонни.
Елементарний підрахунок (4200,00х2)*100%/50%=16800,00 грн. Все інше накрутка. Так скільки ті залізяки коштують!? 100 000,0 грн. чи більше!?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 12:58 
Офлайн

Повідомлення: 106
Знаєте, критика це добре звичайно, але ж і палицю перегинати не слід. Тому що колив вона таки поламається то можна і самому неюж по горбі отримати. А пане "Великий (насправді не такий вже і великий) Корчий" - чому від вас так негативом до мера тягне... Бажаєте цим допомогти чи напаскудити... насолив чимось вам? Почитавши ваші всі пости..... і не тікі ваші то можна зрозуміти що ви підписуєтесь не одним ніком..... Хитро працюєте....
Незнаю скільки вам років але у вас дивні погляди на життя... Мож це і я замалий , але я маю свою громадську думку що до того що відбувається в місті........ І я її з вами не поділяю....

Потрібно ж бути на позитиві........а ви...........

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 13:18 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Цитата:
Потрібно ж бути на позитиві........а ви...........

Позитив, звичайно є. Гаряча вода влітку (сподіваюсь і цього року), сякі-такі цлі криші, подекуди ремонт водогону. Шоу, знову ж таки для молоді.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 13:41 
Офлайн

Звідки ви взяли такі цифри? (щодо скейт парку). Звичайно у місті ще багато треба зробити, було багато обіцянок (але більшість людей вже на них не зважає), певна частина була вже виконана, деякі виконуються, деякі будуть виконані, а про деякі зовсім буде забуто, адже не можна прийти і за якихось 4 роки, змінити все. Адже треба зруйнувати все що було зроблено до того (крім певних моментів) і побудувати нове. Чомусь люди лише помічають (крім певних одиниць) те що не було зроблено, але зовсім не звертають уваги на вже зроблені речі. Скільки не роби, все одно мало - от про що я думаю читаючи пости на даному форумі. на рахунок скейт парку обов'язково поцікавлюсь.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 14:29 
Офлайн

Повідомлення: 293
ivashka написав:

погортай сторінки! я вже описував!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 16:24 
Офлайн

Повідомлення: 124
Можу сказати таке - критикувати те, що хтось робить, набагато легше, ніж щось зробити (або хоча б запропонувати) самому! І ніхто не говорить про те, що аквапарк (чи щось інше) можна побудувати за 2-3 роки та й ще без грошей. Але втілення ідеї починається з її створення . . .

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 16:56 
Офлайн

Повідомлення: 76
Подякували: 1 разів.
vaStar написав:
Можу сказати таке - критикувати те, що хтось робить, набагато легше, ніж щось зробити (або хоча б запропонувати) самому! І ніхто не говорить про те, що аквапарк (чи щось інше) можна побудувати за 2-3 роки та й ще без грошей. Але втілення ідеї починається з її створення . . .

Я погоджуюсь з тобою. АЛЕ. Усі тут говорять про те, що їм найбільше болить та хвилює: комусь дороги, комусь спорт, а мене цікавить на даний момент лише ОДНЕ ПИТАННЯ: скільки грошей в бюджеті виділяють відділу культури? А їх виділяють? І куди вони діваються? Просто зачіпає таке ставлення не тільки міської влади, а ковельчан до культури міста(мовчу вже про українську культуру).
Обіцянки... Нащо їх давати, якщо ти не можеш їх втілити в життя?

Якщо хочеш щось змінити, зроби це САМ
бо від інших цього не дочекаєшся.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 березня 2008, 18:14 
Офлайн

Повідомлення: 41
Шановний Camanch, це не погляди дивні, то життя наше диве. Поважаю ваші думки і позицію, але дискутувати не буду, бо тема інша.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 311 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: