Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 серпня 2017, 14:08

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 311 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 грудня 2006, 12:30 
Офлайн

Повідомлення: 25
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Це взагалі смішно.Таке враження, що це цитата з твору "Мої дитячі мрії".Думаю, тему треба закривати, тут немає що обговорювати.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Пірог
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2006, 23:45 
Офлайн

Повідомлення: 4
Всім ковельчанам привіт! Мер у Вас класний, ідеї путьові, але здійснити їх на жаль неможливо. Ще скажіть хто такий Богдан Пірог ? А то прочитав "Вільну думку" за 1 грудня і подумав, шо він або геній або "г...но"

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2006, 21:11 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
А я от почитала місцеву газету (мій центр закритий на ремонт - приходиться газети читати! :D ) і якраз натрапила на інтерв'ю з Пірогом (якого абсолютно не знаю і не чула нічого про цю людину), то після статті було таке враження, що це герой нації! І буквально сьогодні від знайомих почула думку, що г-но... Значить в газеті були чиїсь "пуки творчества.... Чи мо' пан Пірог така цільна натура, що став мішенню?....

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2006, 21:23 
Офлайн

Повідомлення: 102
irma написав:
І буквально сьогодні від знайомих почула думку, що г-но... Значить в газеті були чиїсь "пуки творчества.... Чи мо' пан Пірог така цільна натура, що став мішенню?....
А знайомі твої часом не Кіндерята. Я скажу те, що я знаю: оперував в ЖДлікарні двох своїх дітей,операції були нескладні, він приймав участь в ціх операціях як анестозіолог, і в обох випадках, абсолютно мене незнаючи і я його, відношення було як до рідної людини. І яка потім у мене може бути про нього думка :?:

Востаннє редагувалось Фірман в 10 грудня 2006, 11:08, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Пірог
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2006, 21:42 
Офлайн

Zenik написав:
Ще скажіть хто такий Богдан Пірог ? А то прочитав "Вільну думку" за 1 грудня і подумав, шо він або геній або "г...но"
І це ж треба такому статися, що ти случайно купив газету, яку ти нелюбиш, і прочитавши її, тебе так зацікавило хто ж такий Пірог, що ти швиденько знайшов Ковельський форум , і для такого питання зарееструвався. :shock: А може ти не Зенік, а Бютівскій стукачокс ? А більше тебе нічого не хвилює в нашому місті :?:І взагалі з чого то раптом Лучанина зацікавило, що робиться в Ковелі, а :?: Подвох, батєнька, подвох.

Востаннє редагувалось Фірман в 10 грудня 2006, 11:15, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2006, 23:09 
Офлайн
Site Admin

Повідомлення: 7
Цікавий факт. Разом з ніком Zenik сьогодні було зареєстровано нік kosharyk (саме так - прим. kvadmin). Обидва ніки мають поштові адреси на одному і тому ж безкоштовному поштовому сервері.

На всяк випадок попереджу бажаючих погратися в провокації: такі речі буду виявляти і різати.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2006, 23:28 
Офлайн

kvadmin написав:
Цікавий факт. Разом з ніком Zenik сьогодні було зареєстровано нік kosharyk (саме так - прим. kvadmin). Обидва ніки мають поштові адреси на одному і тому ж безкоштовному поштовому сервері.

На всяк випадок попереджу бажаючих погратися в провокації: такі речі буду виявляти і різати.
Во-во, і я ж про те.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 грудня 2006, 13:24 
Офлайн

Фірман написав:
Zenik написав:
Ще скажіть хто такий Богдан Пірог ? А то прочитав "Вільну думку" за 1 грудня і подумав, шо він або геній або "г...но"
І це ж треба такому статися, що ти случайно купив газету, яку ти нелюбиш, і прочитавши її, тебе так зацікавило хто ж такий Пірог, що ти швиденько знайшов Ковельський форум , і для такого питання зарееструвався. :shock: А може ти не Зенік, а Бютівскій стукачокс ? А більше тебе нічого не хвилює в нашому місті :?:І взагалі з чого то раптом Лучанина зацікавило, що робиться в Ковелі, а :?: Подвох, батєнька, подвох.

Привет Фірман! Звиняй шо не зразу відповів (в Польші був). Ну ти і видав! Не встиг я зареєструватись, как ти вже на мене почав гадити. Ти шо по жизні такий зляканий, чи тебе політика довела на керівній посаді?! По тобі взагалі то не скажеш... А вообще-то, які думки такий і одяг! Він у тебе наверно всегда чорний, хіба шо в армії був зелений-цвета дохлої жаби. Та й задача у тебе на форумі як побачив одна-обс...ти БЮТ. Штірліц ти наш віртуальний....Я тобі вообще советую поміняти клікуху а то "ФІР МАН"-человек которий управляє фірою (тобишь возом) (видать на більше не способний...) не смотря на то шо ти вхож на засєдания совета града КоФеля...
А теперь по существу дам тобі ответ шоб тебе со страху кондрашка не хватонула. Я вообще то ковельчанин в корні, але пару років живу в Луцьку. Недавно був в Ковелі в "Зол.шарику" так там про форум і узнав потому шо про него найбільше і строчать всі кому не лень, вот і зареєструвався, а о том шо там ше якийсь kocharuk (навряд чи то мер, бо було б с большой букви) зареєстрований то я НЄ ВІНОВЄН !!!! Да і вообще якшо з тобою зареєструвались ше пару пацанів я ж не кажу шо ти "голубой", а то сразу "бютівський стукачокС" НЕ ВЄЖЛІВО. да і IRMY нафіга обижаєш, вона то уже давно на Форумє...НЕ ХАРАШО, НЄ ПО ДЖЕНТЕЛЬМЕНСКИ !!!
Если честно то у мене є много знакомих в Ковелі, в том числе і Депутатов, як із БЮТУ так і з других партій (НСНУ, УНП). І там і там є нормальні пацани, а є "казли" Да і про Пірога Б. слухи не хароші, хотя він тобі класний чувак. Мені даже лекарі казали шо він без "капусти" не сделає шоб не било больно во время отрезанія...А мо то не так...? Тепер почті всі лекарі на одно работають-на "капусту"!
А о том шо Мені Юлька нравиться, так я сразу і сказав! Баба вона путьова!!! Шо ж мне делать-сердцу не прикажеш!
Да і вообше шоб ти не був в состоянії постоянного іспуга предлагаю забити "стрелку" на нейтральной території (в Переспі, або якщо ти лінивий то в Голобах в "Асторії")
Не бз..и ! Я нормальний пацан з правильной орієнтацией !

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 грудня 2006, 18:47 
Офлайн

Zenik написав:
Та й задача у тебе на форумі як побачив одна-обс...ти БЮТ.!
Ти знаєш, то не задача у мене така, а позиція, і я її викладаю.
Цитата:
не смотря на то шо ти вхож на засєдания совета града КоФеля....!
Відкрию тобі секрет, туда вхід вільний, можеш і ти ввійти.
Цитата:
А теперь по существу дам тобі ответ шоб тебе со страху кондрашка не хватонула..!
Почекай дай настроюсь, буду внушати собі шо я небоюсь. Зображення
Цитата:
а то сразу "бютівський стукачокС" НЕ ВЄЖЛІВО. да і IRMY нафіга обижаєш, вона то уже давно на Форумє...НЕ ХАРАШО, НЄ ПО ДЖЕНТЕЛЬМЕНСКИ !!!
Прочитай уважно, я не стверджував, а запитався ( різницю ти мабуть поняв) , те саме стосується і Ірми ( доречі я її нічим необразив)
Цитата:
Если честно то у мене є много знакомих в Ковелі, в том числе і Депутатов, як із БЮТУ так і з других партій (НСНУ, УНП). І там і там є нормальні пацани, а є "казли"!!!
Згоден, аналогічно, тим більше я тут ніде і неказав що всі Бютівці козли, половина депутатів хороші люди, просто деколи нехочуть перечити начальству.
Цитата:
Да і про Пірога Б. слухи не хароші, хотя він тобі класний чувак. Мені даже лекарі казали шо він без "капусти" не сделає шоб не било больно во время отрезанія...А мо то не так...? Тепер почті всі лекарі на одно работають-на "капусту"!"
Ну якщо я Штірліц, то отут ти якраз і попався. Питання: якщо ти знаєш хто такій Пірог, то для чого рееструватися і питати у нас хто він такий, ти ж і так знаєш, от в цьому і подвох, батєнька. А на рахунок капусти, то ти видно працюєш безплатно, так? До чого тут Пірог, як внашій країні всі лікарі беруть.
Цитата:
А о том шо Мені Юлька нравиться, так я сразу і сказав! Баба вона путьова!!! Шо ж мне делать-сердцу не прикажеш!"
А я ж і незаперечую, люби її наздоровя, мені тоже деякі жінки подобаються і я їх люблю ( неподумайте про погане).
Цитата:
Да і вообше шоб ти не був в состоянії постоянного іспуга предлагаю забити "стрелку" на нейтральной території (в Переспі, або якщо ти лінивий то в Голобах в "Асторії")
Не бз..и ! Я нормальний пацан з правильной орієнтацией !
Зображення А можна я з собою Когана візьму, шоб заодно дві стрєлки провести, за браком часу. Модератори, щось в нас форум став такий стрелочний, скоро "добрий день" буде страшно написати, бо хтось сприйме як образу і призначить стрєлку. А якщо серйозно, то вийшов з того віку шоб мені стрелкі забивали, сказати знайомим, то засміють.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 грудня 2006, 21:09 
Офлайн

Фірман написав:
Ну якщо я Штірліц, то отут ти якраз і попався. Питання: якщо ти знаєш хто такій Пірог, то для чого рееструватися і питати у нас хто він такий, ти ж і так знаєш, от в цьому і подвох, батєнька. А на рахунок капусти, то ти видно працюєш безплатно, так? До чого тут Пірог, як внашій країні всі лікарі беруть.

Знову ти за своє...І куди ж я попався? А питав я про Пірога бо я сам його толком не знаю і не відаю шо то за тип, бо в ЖД лікарні СЛАВА БОГУ не лежав! І якшо ти такий старий шо на "стелки" не їздиш то який я тобі Батенька?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 грудня 2006, 21:35 
Офлайн

...

// порізано модератором, якому надоїли перепалки не по темі - AL

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10 грудня 2006, 22:17 
Офлайн
Site Admin

Повідомлення: 7
На правах модератора:

Zenik

Перше. Цитуй так, щоб можна було читати, і модераторам не доводилось за тобою правити. Вгорі сторінки є лінк "Допомога", якщо щось не зрозуміло - питай приватом, або ж просто тут.

Друге. Розборки з Фірманом в цьому топіку припиняйте, всі бєлки-стрєлки переносьте в приват.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2006, 01:33 
Офлайн

Добре буду, тіше води, ніже трави. :roll:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2006, 09:14 
Офлайн

Повідомлення: 25
Ого, от дали! Прикольно, а де глас народу? Як ми з Фірманом троха повоювали, то на мене пів форуму налетіло, а тут тільки Адмін.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2006, 09:25 
Офлайн

Повідомлення: 21
Привіт, тусовка!
Цікаво, хто зареєструвався під нік kosharyk? Може чайку попили б з однофамільцем, а раптом родич? От приємно за допомогою форума рідню розшукати..
Щодо столиці Волині, Ковелю необхідна зірка-дороговказ. от я її розшукав на небосхилі, щоб знати в якому напрямку рухатися. Столичні стандарти в економіці, соціальній та гуманітарній сферах, добробуті городян, ось що головне! Недавно почув від києвлян:"Ковель-спортивна столиця Волині"(напевно після проведення зборів та зустрічі по боксу між жіночими збірними України та Польщі). От коли ковельчани будуть впевнені, що вони живуть також у культурній столиці, економічній... в українському місті, де найвищі стандарти життя, то неважливо, де адміністративний центр, адже не це головне.
Головне- мати хороше житло з благоустрієм, мати роботу - улюблену справу, отримувати за це високу зарплатню, бути спокійним за безпеку свою та своїх дітей, отримати можливість проводити змістовне дозвілля, умови розвиватись духовно, фізично, морально.
Я за здорову конкуренцію між містами, що призведе до того, що у всіх містах якість життя буде на високому (столичному) рівні.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 311 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: