Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 03:23

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 311 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2008, 12:50 
Офлайн

Повідомлення: 38
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Да... "Ідеї Кошарука" взапраду дотягують до діагноза пацієнта з Олики! Невже це влада в руках так зносить "дах". Можливо , мер прагне за своїми неадеквантими ідеями приховати свою безпорадність!Для чого?...Я за нього і на цих виборах не голосува, а на слідуючих і тим більше не буду.Промене, краще "стара гвардія" на посту мера, ніж отакі експерементатори! Тим хоч стидно буває за свої слова, а цей напевно розраховує що спишуть на молодість!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2008, 12:59 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Видимо и вправду: нет предела человеческому моразму. :(

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2008, 13:14 
Офлайн

Повідомлення: 41
irma, звичайно що це ПРАВДА, мені дозволили навіть зробити копію аудіозапису ВСІЄЇ прес-конференції. Він там такого ще "наплів", особливо про бродячих собак, як одну собаку відстежують по півдня і відстрілюють, якщо зловлять, з духової гвинтівки. Журналісти всього не подали, мабуть, щоб вже геть не позорити Кошарука. Тільки у "Волині" Гаврилюк написав: http://www.volyn.com.ua/index.php?rub=3 ... 1&arch=748
, але й то не дослівно, наверно у газеті найбільш тупі слова мера просто вирізали.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2008, 14:31 
Офлайн

Повідомлення: 111
От за що я його поважав і симпатизував, то це за підтримання контакту з форумчанами - жителями міста. Але влада все-таки змінює людину, і, як завжди, не в кращу сторону. Схоже тепер приділяти дещицю часу міському форуму (і спростувати, або пояснити озвучені проблеми) мерія міста не вважає за гідне уваги...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2008, 17:54 
Офлайн

Цікаво було б побачити, як Кошарук все це спростує. Він же ГОВОРИВ САМ, ніхто його не язика не тягнув. Це вже стало надбанням нашої гіркої історії. Але я от ще раз перечитав на сайті газети "Волинь" його ІДЕЮ по створенню електронної карти міста: "А на завершення прес-конференції Сергій Кошарук продемонстрував представникам мас-медіа комп'ютерну програму «Google Earth Pro», яка містить сателітарний фотознімок міста Ковеля, виконаний супутниками американського космічного агентства (NASA). Як каже міський голова, на основі цього знімка розробляється електронна карта міста, презентація якої відбулася у грудні минулого року і на яку зараз наносяться мережі газо— і теплопостачання, водопостачання та водовідведення тощо". Я не спеціаліст в архітектурі чи будівництві, тим більше не спеціаліст у космічно-компютерних технологіях. Але як можна на основі фотознімка робити карту міста??? Може хто знає???

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2008, 18:21 
Офлайн

Sergo написав:
Буде центр підготовки ковельських льотчиків-екстремалів

Зображення

Він тоже такий як я - ВЕЛИКИЙ КОРМЧИЙ
Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2008, 19:07 
Офлайн

Повідомлення: 4
Недавно настраивал компьютер одному клиенту...в квартире бардак,грязь,окурки,бутылки из под пива и водки...и случайно увидел под каким ником он сидит на форуме kovel.net.ua(честно случайно!)...и потом уже дома посмотрел все что он написал за последний месяц...он поучает всех и каждого как жить,морали,как вести дела президенту,меру,админам и т.д. Смешно! Может если переходить на личные оскорбления,то надо подписываться своей фамилией и именем?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2008, 19:16 
Офлайн

Повідомлення: 279
Великий Кормчий написав:
Цікаво було б побачити, як Кошарук все це спростує. Він же ГОВОРИВ САМ, ніхто його не язика не тягнув.
Слухай, шановна Велика "Кормушка" а чого ти так вцепився за того мера ????? Тобі чогось не хватає в цьому житті????? Я знаю, як мені бабуся казала - "не суди і не судим будеш " ...

Спасибо тем, кому я вообще все равно-Вы нужны для массовки...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2008, 22:19 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Це правильно, що казала твоя бабуся.
Але тут є інша сторона - публічність особистості на займаній виборній посаді.
Все на виду, на слуху і нікуди від цього не дінешся.
Це саме та посада, де виборцями оцінюються реальні справи.
А мрії, до речі, треба при собі якийсь час тримати і виношувати (старші люди теж про це кажуть, типу, не хвались своїми планами). Мрія, що не окріпла стає пустодзвоном...., вона вже не матеріалізується.
Зараз багато на цю тему пишуть (як правильно мріяти), навіть у "дамських журналах" :wink:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2008, 23:29 
Офлайн

irma написав:
Це правильно, що казала твоя бабуся.
Але тут є інша сторона - публічність особистості на займаній виборній посаді.
Все на виду, на слуху і нікуди від цього не дінешся.
Це саме та посада, де виборцями оцінюються реальні справи.
А мрії, до речі, треба при собі якийсь час тримати і виношувати (старші люди теж про це кажуть, типу, не хвались своїми планами). Мрія, що не окріпла стає пустодзвоном...., вона вже не матеріалізується.
Зараз багато на цю тему пишуть (як правильно мріяти), навіть у "дамських журналах" :wink:
так то воно може й так ... але від Великої "Кормушкі" я чую не здорову критику, а одну "желчь" ... а його фоткі це вже особиста образа людини ... то він перегнув палку ... якби ці фото були про мене, то я б його велику "кормушку" зробив би маленькою, щоб більше не гванділа ...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2008, 23:49 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Чесно говорячи якщо всі ті чутки які тут приводяться є правдою то я просто утримаюсь від коментарів! Але потрібно бачити і ті позитивні зміни в житті міста.Приведу тільки декілька прикладів які я особисто відмітив для себе.Міст по Сагайдачного відремонтований,при тому капітально.Урни по місту облаштовані,міліцію і ту став частіше бачити,навіть в районі Володимирської бачив піший патруль.Незнаю в чиїй власності приміщення ЦУМу і колишнього магазину Віраж,що біля собору,але там зроблено ремонт.Тай загалом більше порядку, на мою думку .Навіть сама ідея з облаштуванням того скейт парку і то непогана,хоча виеконання недуже.Хоча я чомусь думаю що просто ця справа ще недоведена до кінця. Як казав мій колишній шеф:"Дурню і шефу роботу недоведену до кінця показувати неможна" :lol:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2008, 23:51 
Офлайн

Цілком підтримую все те, що написала irma і повторюватись не буду. Шановний big_boss, ваша бабушка теж права, але я не суддя і нікого не збираюся судити. У мене просто душа болить за своє рідне місто Ковель, яке позорить малий Кошарук. І це не якась там "желчь". Один не останній у Ковелі політик казав, що в обласній адміністрації не буває наради, де б три-чотири раза не згадали Ковель і БОЖЕВІЛЬНІ ІДЕЇ нашого мера. І в Луцьку, повірте, нашим ковельчанам стидно стає, коли всі - "великі" і "малі" начальники з усієї області заходяться реготом з тих ідей. Мені особисто дуже СОРОМНО за такого мера. А вам хіба ні??? Ви, шановний big_boss, скажіть краще (бо ж ви так захищаєте свого "патрона", у якого рило в пуху), як можна на основі сателітарного фотознімка Ковеля робити електронну карту міста? Наносити на нього мережі газо- і теплопостачання, водопостачання та водовідведення? А Кошарук подав таку ІДЕЮ... Ну що з того вийде - побачимо. Мабуть те саме, що вийшло з скейт-парком, аеродромом, аквапарком, супер-стадіоном, університетом, логістичним центром та новою 7-ми поверховою поліклінікою. За такі ІДЕЇ через два роки Сірожику треба буде відповідати якщо не перед виборцями, то перед психіатрами - точно.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 лютого 2008, 00:05 
Офлайн

Великий Кормчий написав:
бо ж ви так захищаєте свого "патрона", у якого рило в пуху
по-перше він не мій "патрон" і даже не моя "гільза", а по-друге - з фотками то ти перегнув ... чи не так???

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 лютого 2008, 00:34 
Офлайн

big_boss, ніколи не називай це "фотками". Воно називається КОЛАЖ. Повір мені, по-перше, це не підсудне діло (так юристи кажуть), а по-друге, тут нічого аморального нема. Ти подивися в Інтренеті, як відомих політиків "розмальовують"... А тут крик підняли! Все путьово і по заслугам. До речі, колаж цей я не робив. Мені прислав його знайомий компютерщик, який чомусь ігнорує цей форум. Так шо авторство не моє.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 лютого 2008, 13:34 
Офлайн

Повідомлення: 703
Я шось починаю думати , шо не затого проголусували ! Це сміх а не мар ! Він має людиною з великої букви , а в нас якійсь КВН ! Сміються всі з нього , а мені за місто соромно , яке знають по всій країні , яке є ВЕЛИКИМ залізничним та автомобільним центром , коли фашистів з Ковеля вигнали навіть у Москві салюти пускали в честь нашого міста . . . славетне наше місто ! А мер в нас незаслуговує бути ним ! Я люблю Ковель , хоча стільки тут усього поганого ! Але я його люблю , перспективи тут нема , а його люблю . . . і їду сюди бо люблю його , бо тут мої життя ! А в нас такий мер ! Він тільки говорить і людей смішить , те шо він смітники поставив , і поліцейських на дороги положи це не говорить про те шо він мер хороший ! Помоєму краще вже був би Шевчук , а то сміх та й годі . . .

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 311 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: