Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 вересня 2017, 17:11

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 311 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 січня 2008, 02:50 
Офлайн

Повідомлення: 227
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.
Фірман написав:
Ні, пора вже в люлю. :lol:

На добраніч. Теж здаю пост.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 лютого 2008, 23:57 
Офлайн

Повідомлення: 41
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Просинайтеся люди!!! Над Ковелем нависла нова божевільна ІДЕЯ мера Сірожи Кошарука!!! Сьогодні знайомі журналісти дали послухати аудіозапис його прес-конференції, яка недавно була. Ото наговорив! Ото ІДЕЯ в нього! Слова Кошарука: «Всіх перевізників у місті ми зобов’яжемо через регуляторний акт оздоблювати свої маршрутки супутниковими датчиками, які будуть працювати на нашу GPS-систему, яку може треба буде ще й підсилити якимось сервером. За допомогою космічних технологій ми будемо відстежувати перевізників, як вони дотримуються розкладу руху. Знову ж таки можна буде використати цю електронну карту – фотознімок NASA (мова йде про комп’ютерну програму «Google Earth Pro»). В ідеалі у нас має бути на всіх зупинках таке спеціальне обладнання: водій маршрутки має зупинитися, програмувати, щоб пройти комп’ютерний фейс-контроль, щоб зафіксувати і переконатися нам, що за кермом саме той водій, який вранці пройшов медогляд і виїхав на маршрут». Ну як вам нова кошарукова ІДЕЯ? Меру Києва Черновецькому до нашого "космоса" ой як далеко!!! А вам не здається, шо тут серйозно попахує Оликою?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2008, 00:23 
Офлайн

Повідомлення: 703
Признаюсь це не те шо потрібно місту ! Нах нам та GPRS система ? Блін тут проблем у місті више криши , а тут знайшов про шо думати ! Дякую ( чесно дякую ) за вашу інформацію , вона постійно якась цікава чи шо я бачу ви в курсі там всіх справ ! Напишіть будьласка , шо він думає про поліклініку обіцяну вже давно ??? !!! Бо та шо на впроти Фокстрота скоро впаде ! Можа пора її розвалити поки нікого не вбило . . . ? Вона ж аварійна да ???

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2008, 01:27 
Офлайн

Повідомлення: 41
Про поліклініку Кошарука запитав редактор "Вісті Ковельщини" Вельма: "Як ви собі Сергію Дмитровичу уявляєте фінансування будівництва поліклініки, адже її вартість - більше 62 мільйона гривень - для Ковеля є астрономічною?". На це Кошарук сказав так: "Дійсно, не кожне столичне місто має таку поліклініку в 7 поверхів, як хочемо ми. А для нас така поліклініка не є журавлем у небі. В нашому житті все можливе, тільки треба захотіти. В нас є 1,5 мільйона гривень і ми їх скеровуємо на цей пріоритет. Це навіть якщо нам і не допоможуть з інших бюджетів". Ну як - круто?! Якщо кожен рік по 1,5 млн. грн. виділяти, то це скільки років треба, щоб ту поліклініку нарешті збудували? Мені так здається, шо то просто маразм він говорить. Ніхто її будувати не буде. А Кошарук на тій прес-конференції ще сказав, що на базі КП "Добробут", яким керує його батько, вже ДРУГИЙ РІК розробляється проек спорудження притулку для бродячих собак, яких тут будуть піддавати стерилізації і роздавати потім всіх бажаючим. І ще сказав, що з початку року (невідомого тільки якого) працівник КП "Добробут" усипив з духової гвинтівки 600 бродячих собак. Вони там, у Білому домі, собачих буд другий рік роблять і не можуть зробити. Хіба Кошаруку під силу таку поліклініку зробити? Маразми одні тільки говорить і ніхто його за це до суду не притягне за ту брехню, шо стільки наобіцяв людям.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2008, 02:27 
Офлайн

Мда приємного мало ! У нього у планах стільки всього але він ше реально нічього не зробив ! І Локоматив , і поліклініка , і аква парк , тепер ще й притулок ! Чесно але мені смішно . . . шось він не так робить !

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2008, 02:29 
Офлайн

Повідомлення: 29
Він хоча б старається!!!!!!!!!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2008, 08:21 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Цитата:
зобов’яжемо через регуляторний акт оздоблювати свої маршрутки супутниковими датчиками
, один найпростіший датчик коштує 500 гривень, а ще треба пристрій відображення, + загальний сервер. До того ж де взяти карту Ковеля, не скан, а програмовану, з кожним проїздом, з плануванням та заданням маршрута. + затрати на операторів.
І все заради чого???? Щоб слідкувати за роботою перевізників???? Краще б запустили державні автобуси замість маршруток.
Цитата:
які будуть працювати на нашу GPS-систему
Зображення
GPS - то американські супутники. Сьогодні працюють а завтра їх прибрати можуть. Ще правда Росія запустила Глонас, але приймачі не такі поширені в продажу як GPS.
В жодному!!!! місті світу громадький транспорт такими системами не обладнують.
Певно вельмишановний пан мер купив собі приймача в машину, потішився наче дитина і подумав: "Вау! Яка гарна цяцька, я буду прогресивним мером і запропоную в місті таке ноу-хау"
Великий Кормчий написав:
А для нас така поліклініка не є журавлем у небі. В нашому житті все можливе, тільки треба захотіти.

Зображення
А чого б міській раді не звільнити своє приміщення та розмістити там тимчасово поліклініку????Дивись, і фінансування скоріше знайдеться.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2008, 11:09 
Офлайн

Повідомлення: 111
Alfa Centavra написав:
Краще б запустили державні автобуси замість маршруток.

Alfa Centavra Зображення Що правда, то правда. Так як час від часу виникають ті дибільні ситуації, коли водії маршруток беруть пасажирів тільки по кількості вільних сидінь у салоні бусика. А скільки тих місць! Це ж ідіотизм! У нормальних державах громадський транспорт - це великі місткі автобуси (подекуди двоповерхові!), тролейбуси. Схоже, що тепер до влади прийшли одні нездари, у яких немає а ні вміння будувати, а ні здорового глузду.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2008, 11:15 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Це все ідиотизм в квадраті, а може навіть і в кубі. А так як наш шоуМЕР ідіотом мені не здається, то це просто спосіб заробити бабло.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2008, 11:52 
Офлайн

Ні ну він реально нічього не зробив ! Абсолютно ! Я наприклад цього не бачу ! Він продає все шо бачить , скоро у місті будуть лише бари , та магазини ! Я думаю не затого ми проголусували , він типу молодий і перпективний , але толку з цього ! Він вже збирався Ковель столицею зробити . . . перед виборами !

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2008, 17:00 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 5 разів.
Maladoy написав:
Ні ну він реально нічього не зробив ! Абсолютно !
Я наприклад цього не бачу ! Він продає все шо бачить , скоро у місті будуть лише бари , та магазини ! Я думаю не затого ми проголусували , він типу молодий і перпективний , але толку з цього ! Він вже збирався Ковель столицею зробити . . . перед виборами !

чому нічого?
дещо було - наприклад і минулого і цього літа навколо водосховища стояли контейнери для сміття. також, на дорогах біля шкіл появились довгоочікувані "лежачі поліцаї", яких бумер Шевчук чомусь в упор не хотів ставити....
до-речі, це діло почалось з балачок на нашому сайті. так що ковель.нет.юа "рулить". :)
а що до іншого....
про закони Мерфі всі знають. а вот є ще, так званий закон Паркінсона - суть - кожна людина по щаблях карєри наближається до своєї точки некомпетентності.
я би в мери не пішов :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2008, 18:02 
Офлайн

Повідомлення: 5
Нічого собі задуми....!!!)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2008, 22:58 
Офлайн

Не знаю найперше хай зробить поліклініку ! То ж то соромно у Ковелі її нема , ті руїни я не рахую ! Він тільки каже шо зробить а сам ? Нічого !

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2008, 23:33 
Офлайн

Повідомлення: 44
Maladoy написав:
Мда приємного мало ! У нього у планах стільки всього але він ше реально нічього не зробив ! І Локоматив , і поліклініка , і аква парк , тепер ще й притулок ! Чесно але мені смішно . . . шось він не так робить !

........ І здесь Остапа понесло!!! Предлагаю переименовать город Ковель в Большие ВАСЮКИ !!!.

Все нове - добре забуте старе .
Перепрошую , не зовсім забуте .

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2008, 00:18 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Великий Кормчий написав:
Слова Кошарука: «Всіх перевізників у місті ми зобов’яжемо через регуляторний акт оздоблювати свої маршрутки супутниковими датчиками, які будуть працювати на нашу GPS-систему, яку може треба буде ще й підсилити якимось сервером. За допомогою космічних технологій ми будемо відстежувати перевізників, як вони дотримуються розкладу руху. Знову ж таки можна буде використати цю електронну карту – фотознімок NASA (мова йде про комп’ютерну програму «Google Earth Pro»). В ідеалі у нас має бути на всіх зупинках таке спеціальне обладнання: водій маршрутки має зупинитися, програмувати, щоб пройти комп’ютерний фейс-контроль, щоб зафіксувати і переконатися нам, що за кермом саме той водій, який вранці пройшов медогляд і виїхав на маршрут».

Це правда - таке було озвучено? :shock:
Це було б смішно, якби не було так сумно :x

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 311 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: