Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 15 грудня 2017, 16:51

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 179 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: А може обсудити кандитів-мажоритарників до ВР?
ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2012, 07:54 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Pistol написав:
Дуже цікаво почитати на динаміку абсурду.

Цілком можеш привести відповідне посилання на судове рішення, щоб довести абсурдність.
Pistol написав:
Поки, "прикрити міліони при міліардних статках" найкращий :co_ol:

Загалом, спотворювати чужі висловлювання не найкращий спосіб підтримати свого кандидата.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2012, 07:55 
Офлайн

Hapuga написав:
Я нікого ні до чого незакликаю, але я підтримав би такі заворушення, однозначно.

Ти готовий до того, що твої діти згорять у вогнях громадянськоїх війни?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2012, 10:16 
Офлайн

Повідомлення: 7
Подякували: 0 разів.
Район міста: Центр
Fantoman написав:
Цілком можеш привести відповідне посилання на судове рішення, щоб довести абсурдність.
... не найкращий спосіб підтримати свого кандидата.

Чому за твоїм посиланням журналісти ВН чи того джерела звідки вони робили перепост не вказали номер ухвали? Згідно чинного законодавства всі рішення знаходяться в вільному доступі через реєстр. Спокійно можна привести хоч тест рішення чи ухвали. Мало того за посиланням на оригінал статті немає. Тому що текст ухвали був "розглянути.. ну і далі".
Ніякого винесеного остаточного рішення не було.

Далі...опублікований офіційний коментар в "КомерсантЪ" з цього приводу
http://www.kommersant.ua/doc/1945278/print

Ну і далі по тексту
Степан Петрович не мій кандидат. Я не є жителем його виборчого округу. І не працюю на нього.
В контексті даної теми коментую закиди в його сторону. І як ви бачите, не поливаю брудом конкурентів.
Знову ж таки.. з вашого дозволу, якщо вам цікава друга сторона медалі.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2012, 11:15 
Офлайн

Pistol написав:
Чому за твоїм посиланням

Воно не моє.
Pistol написав:
журналісти ВН чи того джерела звідки вони робили перепост не вказали номер ухвали?

Це не до мене питання.
Цитата:
Далі...опублікований офіційний коментар в "КомерсантЪ" з цього приводу
http://www.kommersant.ua/doc/1945278/print

Чий офіційний коментар? До речі, до нього теж стосується товє попереднє запитання до номера ухвали.
Цитата:
Степан Петрович не мій кандидат. Я не є жителем його виборчого округу. І не працюю на нього.
В контексті даної теми коментую закиди в його сторон

Нарешті. Нарешті на форум прийшла порядна людина, яка не має жодного відношення до кандидата і нашого округу і готова тратити час на коментування закидів в його сторону.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2012, 11:23 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Fantoman написав:
Нарешті. Нарешті на форум прийшла порядна людина, яка не має жодного відношення до кандидата і нашого округу і готова тратити час на коментування закидів в його сторону.

:co_ol: :co_ol: :co_ol:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2012, 14:40 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Pistol написав:

Аналіз твоїх постів свідчить про прямо протилежне. А те, що ти не з його виборчого округу, хоча пишеш, що з центру міста, ток Івахів також чужий. В своєму та деяких інших містах, певно, не "прижився" (питається, чому), тому й зупинився в нас, купує майданчиками та дощечками оголошень (гречкою вже не модно).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2012, 15:20 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
KSENA написав:
Мені було не смішно,а дуже гірко коли ми з друзями на своїх машинах, за свій кошт їздили на помаранчевий майдан, свято вірили в справедливість, а вони все г...ом запечатали. От тоді дійсно було не смішно. А зараз що там змінилось? В мене повне розчарування і недовіра і до опозиції і до регіоналів. Як на мене, то принцип *із двох зол менше* вже своє давно оджив.

"KSENA", ви їздили (і я вболівала, а чоловік їздив і не раз - не в цьому суть) за свої переконання, а не за когось особисто з політиків, так же? Вас, як і багатьох тоді, образило те, що результати виборів безсовісно перекроїли і переінакшили.
І що поробиш, що тодішній лідер не виправдав величезної (такого ще не було в історії країни!) довіри свого народу...
Він, паскуда, живе собі далі, як кіт у маслі, а нам що - ридати за ним чи за втраченою довірою? Теперішній непрохідний рейтинг його партії - ото оцінка народом такої його "діяльності"...
Мені теж було гірко, повірте. Але ми не повинні покладатися на лідерів, що міняються, як рукавички, ми повинні берегти свої переконання, ідеї, принципи і уважно придивлятись до тих, хто здатний понести їх далі.
Політика недаремно рахується справою брудною - тут треба бути одночасно і твердим, щоб вистояти і гнучким, щоб не зламатися. Всі оті домовляння, перебігання, шури-мури - воно ніби частина дипломатії, аби лишень слугувало не особистим цілям (як у нас узаконено), а заради державного інтересу... З цим важкувато, особисте переважує....
Тут можна пригадати притчу про Мойсея, що 40 (сорок, а нам, незалежним, лише 20!) водив народ по пустелі....

А зараз ми не обираємо між двух "зол". Зараз, як на вагах - хочете продовження так званого "пакращення вже сьогодні", президента-царька із золотим унітазом і іконостасом (прости Господи!) - голосуйте за регіоналів.
Хочете дати можливість парламенту цю владу змінити - голосуйте за опозицію. Такі в мене міркування.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2012, 21:00 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
До irma :
Воно то все зрозуміло , але невже наша славна опозиція не знайшла достойнішого кондидата, щоб можна було не роздумуючи за нього проголосувати?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2012, 12:23 
Офлайн

KSENA написав:
але невже наша славна опозиція не знайшла достойнішого кондидата, щоб можна було не роздумуючи за нього проголосувати?

+100500!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2012, 16:41 
Офлайн

Бліііін! (я з партії "Блін" - мені можна використ. це промовисте гасло! :-) )
З чого починали - до того приїхали! Ну яка різниця хто йде від опозиції? Ви поменше жовтої преси читайте, там одні помиї. Раз йде, значить їм там видніше. Я у таке навіть не заглиблююсь. Наше діло - підтримати задля створення більшості в майбутньому парламенті. І ця більшість буде спроможна впливати на теперішню владу. Поки це все, що від нас треба. :a_g_a:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2012, 18:07 
Офлайн

irma написав:
Бліііін! (я з партії "Блін" - мені можна використ. це промовисте гасло! :-) )
З чого починали - до того приїхали! Ну яка різниця хто йде від опозиції? Ви поменше жовтої преси читайте, там одні помиї. Раз йде, значить їм там видніше. Я у таке навіть не заглиблююсь. Наше діло - підтримати задля створення більшості в майбутньому парламенті. І ця більшість буде спроможна впливати на теперішню владу. Поки це все, що від нас треба. :a_g_a:

Та вже була більшість в час прем'єрства Тимошенко, тільки в 2010 році тушками багато поперебігали до ПР.....
Хтось може гарантувати, що Гузь через певний час не зрадить ту ж опозицію зі своїми виборцями ?
"Раз йде, значить їм там видніше." - а я не збираюся безастережно цим "їм" довіряти, чесних та порядних в БЮТі не набагато більше. Можна згадати спробу Тимошенко в 2009 році підписати угоду з клятою ПР. Та й зараз БЮТівці щось притихли по питанню визволення своєї лідерки - певно перед виборами зайняті дуже... Та й Тягнибок останнім часом тільки збоку стоїть...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2012, 23:32 
Офлайн

"Закон вибору. Життя, яке ми проживаємо, - це результат нашого усвідомленого чи неусвідомленого вибору. Ми постійно робимо вибір. У нас завжди є вибір. І навіть, коли ми нічого не вибираємо, то теж робимо вибір."(с)

Ну голосуйте за пр, а то і те не так пахне, і це не достатньо гарнюнє... Як ото кісєйна баришня кавалєра обирає...
Для мене особисто розмова в цій темі закінчена, ніби я тут когось вговорюю чи вмовляю - не ці-ка-во.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 10:44 
Офлайн

Повідомлення: 107
Район міста: Ковель-2
irma написав:
Ну яка різниця хто йде від опозиції? ... Раз йде, значить їм там видніше.

Яка різниця до якого лікаря звертатись? Якщо він працює, то значить їм там видніше.
Але ж серед людей, які будуть лікувати наше тіло, ми шукаємо професіоналів. Чому ж серед тих, хто збирається лікувати країну, ми повинні покладатися на чиєсь "видніше"? За опозицію є партійні списки, а мажоритарник він для того і йде, щоб представляти саме мій округ. І я повинна йому довіряти. А я не довіряю нікому з представлених у нас.
Згадайте вибори 2006 року, коли до місцевих рад обирали по партійних списках. Більш ніж впевнена, що половина тодішніх депутатів не отримали б мандата, якби йшли по округу. А під партійними прапорами пройшли на ура! Бо голосували за Юлю, а не за конкретного Іванова Івана Івановича, ніби Юля сама мала прийти в міську раду.
Чесно скажу, не визначилась я, за кого голосувати.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 13:58 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
irma написав:
Ну яка різниця хто йде від опозиції? :

А колись ще за опозицію в Ковелі біля міської ради виступав чудак, шо на возі з прапором їздить - то давайте ще його оберемо якщо немає різниці. Я не голосуватиму за регіони бо це мафія. Але і порятунку в лиці ВО Ботьківщина не бачу. Опозиція це не казковий персонаж з чарівною паличкою, а група яка складається з людей здатних щось змінити і в нашому випадку дуже радикально змінити. Хто в складі діючої опозиції здатен ігноруючі власні амбіції діяти в наших інтересах? Питання як на мене риторичне. Ті самі люди в ту саму хату.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 жовтня 2012, 15:07 
Офлайн

Повідомлення: 7
Район міста: Центр
Fantoman написав:
Pistol написав:
Чому за твоїм посиланням

До речі, до нього теж стосується товє попереднє запитання до номера ухвали.
...

№24256049
Цитата:
УХВАЛИВ:

1. Скасувати арешт накладений ухвалою господарського суду від 15.05.2012 року на грошові кошти, що належать Товариству з обмеженою відповідальністю «Нафто-Кредит-Інвест»(м.Луцьк, вул.. Ковельська, 22, ідентифікаційний код 33227075), які обліковуються на рахунках у банківських або в інших кредитно-фінансових установах, у межах суми позову 25 500 417, 97 доларів США еквівалентному 203 748 339, 58 грн.

2. Примірник ухвали для відома та виконання направити:

- сторонам по справі; Державній виконавчій службі Луцького міського управління юстиції.

Ну і далі.
Територіально я переважну частину часу зараз провожу в Ковелі, саме в центрі.
У мене такий "пунктик" вивчати місто по форуму і думках, які там сконцентровані. Звичайно якщо форум активний.
Ніякої мети в агітації не переслідую з двох причин:
1. Проведений аналіз впливу інтернет ресурсів і соціальних мереж на формування думок виборців. Зокрема по Ковелю рівень впливу нижчий 1%. Тому, якщо бачите явну агітацію або "гарячі" диспути, то, скоріше за все, бавляться штаби.
2. Представник сторонньої структури і на Івахіва, як писав вище, не працюю.

А.. ще хотів уточнити на рахунок "не прижився". Буває так, що по округах балотуються партнери і друзі. Тому варто розглядати контекст замість "не прижився" - "не заважаємо один одному".

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 179 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: