Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 14 грудня 2017, 05:31

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 179 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: А може обсудити кандитів-мажоритарників до ВР?
ПовідомленняДодано: 17 жовтня 2012, 21:13 
Офлайн

Повідомлення: 7
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Центр
Хотів би трішки подискутувати в цій гілці.

Зразу хочу попередити я не штатний агітатор, провокатор чи новомодне поняття як троль (потрібне підкреслити). Мало того навіть не живу в Ковелі. Просто хотів би внести певну ясність, можливо дати відповідь на запитання в міру можливостей і часу.

Зареєструвався на форумі аби дати відповідь користувачу, що писав про вкрадені гроші в селян.

Щодо ціни закупівлі молока.
В ціні закупівлі є дві складові. Перша це вартість купівлі в населення, друга - ціна інфраструктури (молокозбирачі, транспорт.. загалом логістика). І коли говорять про середню ціну по Україні, то мають на увазі ціну доставки на територію заводу. А логістичні витрати складають майже половину собівартості, чому?.. питання економіки і не цієї гілки.
Так от коли шановний пан говорить про обкрадання селян, то він напевно не знає, що чиста ціна закупівлі в населення в середньому по Україні 1,5 грн. Це можна перевірити в статистиці по молоці. Вона коливається від сезону і регіону.
Так от, ціна закупівлі групою компаній на 20% вища середньої. Штучне підвищення (наприклад популіським законом) призведе до збільшення ціни на готову продукцію. Елементарне питання рентабельності.
Крім того, якось дивно чути про обкрадання селян (хоча питання ціни вже уточнене) коли у переважної частини населення доходи від здачі молока ідуть другорядними. За пенсією, зарплатою і т.д. Чому в 2004 не була реалізована програми іноваційного села. Чому в 2007 не реалізована та частина програми Тимошенко "Український прорив" (пам'ятаєте всім гуртом її писали) що стосується села? Виходить діюча ОО селян не обібрала пустими обіцянками і копійками взагалі по галузі.. та й пенсіями... а от молочні виробництва крадуть.
Дивно...
Далі по невиплачених грошах. Давайте факти. Де і яке село. Будемо говорити предметно. Називайте села, думаю деталізуємо це питання.

Що стосується неякісного продукту і такою формою обкрадання.. тут взагалі весело.
У нас планово адміністративна економіка? Хто заважає купувати інших виробників? Кон'юнктура ринку передбачає своєрідне голосування гривнею. Немає ринку збуту - передбачає збитки. Якщо купують продукцію, то є баланс ціни/якості.

По питанню, яке проходить червоною стрічкою по темі топіка. Хто що зробив і зробить.
Що зробила для Ковеля і р-ну влада, яка зараз в опозиції? За всі роки. Наведіть конкретику, самому цікаво. Писати що зробив пан Івахів я не буду. Це буде дешевий популізм. Кожен сам бачить або ні і сам робить висновки.
Що зробить пан Гузь коли стане депутатом? Висуне проект розвитку Полісся і далі що? У нас Полісся пуп країни? Любий регіон заслуговує проектів розвитку. Голосні заяви з однієї сторони і гвинт машини, такаої як Батьківщина, з другої. Хто такий Гузь в тій машині, який він має вплив? Відмінить закон про мову? Якщо партія скаже проголосувати то так - відмінить, а от чи питання таке стане - факт маловідомий.

Що зробить Івахів. Зараз у нього в планах обласна вертикаль влади. Конкретно в форматі Ковеля, можливо, мер. До людини яка впливає на політику в області на місці достукатись легше чим до функціонерів в столиці. Та і ближче воно.. і обиратись далі потрібно.

Думайте..

П.с чекаю села де не виплачені гроші за молоко саме структурою Івахіва.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 жовтня 2012, 22:13 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Ірмо, не треба так хвацько, тих хто хоче не тільки чути обіцянки, а й бачити їх втілення в життя, записувати в запроданці. Обіцяй не зроби, погано, обіцяй зроби, теж зле. Цікаво. Панове прихильники опозиції де була ваші чільники коли народ голодував проти прийняття мовного закону? Може нагадати? Так що не тіште себе ілюзіями, країну врятує революція під проводом військових. Але на цей раз без крові необійдеться. Тримайте порох сухим! :ti_pa:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 жовтня 2012, 22:29 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
Грішаня написав:
Ще живе в пам'яті перехід "тушок" з БЮТу до ПР 2010 року. Як на мене, то Гузь здається мені не на стільки порядним, щоб гарантовано не зрадити в підходящий момент опозицію (як мажоритарник, він має на це більше "моральне" право). Тай при голосуванні не всі там такі слухняні....

Повністю згідна. Голосувати за Гузя тількі за те, що він від опозиції просто смішно. Я більш ніж впевнена, що Гузь при першій можливості побіжить *на багатші села*. З вибором я ще не оприділилась, але за Гузя точно голосувати не буду.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 жовтня 2012, 22:36 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякували: 20 разів.
Pistol написав:
Так от коли шановний пан говорить про обкрадання селян

та ні. тут не експерти, не політики, і не економісти. Принаймі я. Зрозуміло, що факти отримані з газеток опозиціонерів. І мова йшлася не про ціну, яка мала, а про несплату трьохмісячну. Але це дрібниці "як приклад" я писав, щоб показати формування своїх дмок у виборі депутатів. Є ж і іншій негатив, який ми читаємо з тих же опозиційних текстів.
Що надається нам, те і обгризаємо. Рівняючи негатив що ллється на Івахова і негатив що ллється на Гузя до прикладу.

Якщо про деталі то я можу тільки голосно говорити, що масло нинче препаскудне, бо воно препаскудне. Де дівається хороше масло маючи досить правильний прорахунок (так що і селяни нічого не мають) не відомо.... довга історія коротше... (маю можливість купувати хороше масло, за ті ж ціни, є з чим рівняти).
От і відбувається вибір тенденції, тому що вважаю за краще обійтись без майданчиків, але піти в магазин і сміливо купувати якісний продукт.

Тому знову таки, маючи ту інфо, що надається зважую куди потяг суне і хто, по моїх пріоритетах, кращий кандидат.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2012, 11:15 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
KSENA написав:
Повністю згідна. Голосувати за Гузя тількі за те, що він від опозиції просто смішно. Я більш ніж впевнена, що Гузь при першій можливості побіжить *на багатші села*. З вибором я ще не оприділилась, але за Гузя точно голосувати не буду.

Вам смішно зараз, а мені буде потім, коли оберете відвертого регіонала Смітюха, або Івахіва, який в обласну раду (не забувайте!) пройшов від списків регіонів.
І настане пакращення! :-)
Hapuga написав:
Ірмо, не треба так хвацько, тих хто хоче не тільки чути обіцянки, а й бачити їх втілення в життя, записувати в запроданці.

Я нікого не записую, самі записуються! :hi_hi_hi: Зерна від плевел не відрізняють.
Hapuga написав:
Так що не тіште себе ілюзіями, країну врятує революція під проводом військових. Але на цей раз без крові необійдеться. Тримайте порох сухим! :ti_pa:

Можливо, можливо..... Тут можу погодитися.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2012, 13:41 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
KSENA написав:
Грішаня написав:
Ще живе в пам'яті перехід "тушок" з БЮТу до ПР 2010 року.

Повністю згідна. Голосувати за Гузя тількі за те, що він від опозиції просто смішно.

Якщо ви підтримуєте опозицію, то голосуючи за Гузя дасте опозиції додатковий шанс впливу. Проголосуючи за когось іншого цей шанс відберете. Голосувати за опозицію, але не за Гузя - це самообман.
Hapuga написав:
Панове прихильники опозиції де була ваші чільники коли народ голодував проти прийняття мовного закону? Може нагадати?

Мовний закон - це профанація, додаткових прав російській мові він не надав.
Hapuga написав:
Так що не тіште себе ілюзіями, країну врятує революція під проводом військових. Але на цей раз без крові необійдеться. Тримайте порох сухим!

Ти закликаєш до насильницької зміни існуючого державного устрою?

Востаннє редагувалось Fantoman в 18 жовтня 2012, 16:27, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2012, 14:19 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Hapuga написав:
країну врятує революція під проводом військових.

У Збройних Силах України в голови вбивається ідея, що армія НЕ ПОВИННА залучатися до наведення ладу всередині країни. Для цього існують ВВ МВС, міліція, СБУ.
Та і не бачу серед діючих українських генералів ватажка повстання.
Давайте жити мирно.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2012, 15:33 
Офлайн

Повідомлення: 97
Подякував (ла): 1 разів.
Hapuga написав:
:-) Про яку рибу та вудилище ти говориш? Івахів що гроші роздає виборцям? Він фінасує ті напрямки, які повинні фінансуватись з державного чи міського бюджету. А не з кишень простих громадян.

ну да, фінансує...! І наврядчи він згадає про нас, про округ від якого йшов у ВР, після виборів...
Цікаво було на днях почитати таку статтю: Розбитими дорогами малої батьківщини олігарха Івахіва. ФОТОРЕПОРТАЖ Якщо комусь цікаво - почитайте!
Можна зробити багато висновків з даної статті.. Я не противник Івахіва і не прибічник, але дивлюсь реально на речі...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2012, 16:08 
Офлайн

Повідомлення: 139
Подякували: 5 разів.
Район міста: Ковель сiti
То как сейчас проводится предвыборная обработка избирателей в корне отличается от прошлых выборов. Тогда покупали голоса гречкой, сейчас добробутом Громады. Реальную помощь я вижу в создании рабочих мест на местах, многие получат работу и кусок хлеба. Подачек от ПР че то не хочется, горьковатый у них хлеб.
А покращення уже очевидно, как говорил Азаров :ps_ih: в Запорожье рабочим: http://www.unian.net/news/530207-azarov-nasmeshil-rabochih-rasskazami-ob-ih-zarplate.html Голосовать нужно за то что каждых хочит видеть в будущем, за будущее себя и своих детей.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2012, 18:22 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякували: 3 разів.
irma написав:
[Вам смішно зараз, а мені буде потім, коли оберете відвертого регіонала Смітюха, або Івахіва, який в обласну раду (не забувайте!) пройшов від списків регіонів.
І настане пакращення! :-)
.

Мені було не смішно,а дуже гірко коли ми з друзями на своїх машинах, за свій кошт їздили на помаранчевий майдан, свято вірили в справедливість, а вони все г...ом запечатали. От тоді дійсно було не смішно. А зараз що там змінилось? В мене повне розчарування і недовіра і до опозиції і до регіоналів. Як на мене, то принцип *із двох зол менше* вже своє давно оджив.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2012, 19:05 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Анатолій написав:
Голосовать нужно за то что каждых хочит видеть в будущем, за будущее себя и своих детей.

А якщо я не хочу бачити в майбутньому ні ПР, ні БЮТ ? Якщо я в свому майбутньому і майбутньому своїх дітей хочу бачити НОРМАЛЬНИХ людей, але вони відсутні в списках мажоритарки, то за кого мені голосувати ? За Обаму, попередньо змінивши країну проживання ?
Добре б було підняти "теперішніх" на вила, тільки кого з нових поставити на їх місце я не знаю. Знову ж, згадуються "плоди" Помаранчової революції....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2012, 19:07 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Pistol написав:
Що зробить Івахів. Зараз у нього в планах...

...прикрити багатомільйонні банківські борги мандатом.
http://www.volynnews.com/news/economics/bank_u_sudi_vymahaye_v_ieremeyeva_viddaty_milyonni_borhy/
http://provolyn.com/news_2012-04-22/18130-sud-zaareshtuvav-rahunki-ieremeieva-ta-ivahiva.html
За даними з неофіційних джерел, Фірташ з Коломойським вирішили забрати "Континіум" за борги.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2012, 21:46 
Офлайн

Повідомлення: 7
Район міста: Центр
А ви входите в правління групи команій і володієте фінансовим станом на сьогодні? Чи судите виключно по жовтій пресі?
І чому станом з квітня ніхто (ні виконавча.. ні Коломойський) так і не відібрали нічого?

Дуже цікаво почитати на динаміку абсурду. Поки, "прикрити міліони при міліардних статках" найкращий :co_ol:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2012, 00:56 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Цитата:
Та і не бачу серед діючих українських генералів ватажка повстання.

А багато і нетреба. І нетреба якоїсь одіозної особи. Вольового командира полку вистачить. Бажано з важкою технікою. А далі як сніжний "ком". Народ потягнеться. Хіба в одного бувшого чи теперішнього військового серце кров"ю обливається дивлячись на розруху в країні. На занедбані, знищені військові частини. Те, що у війну незруйнували тепер знищується на очах. Я нікого ні до чого незакликаю, але я підтримав би такі заворушення, однозначно. Що ви носитесь з тією опозицією , як дурень з торбою? Вони раз "просрали" ВСЕ!!! І знову "просруть" і "посруться" між собою. І свободівці і бютівці і ударники. Вони зі скрипом домовлялись, кому яких кандидатів знімати по окугах, на користь начебто дружньої політичної сили. Вони якщо і дорвуться до влади, то перегризуться на наступний день, після оголошення результатів. Все що писав це мій особистий погляд на ці речі і я нікого неагітую і в дурні чи запроданці незаписую.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2012, 07:00 
Офлайн

Повідомлення: 139
Подякували: 5 разів.
Район міста: Ковель сiti
Грішаня написав:
Анатолій написав:
Голосовать нужно за то что каждых хочит видеть в будущем, за будущее себя и своих детей.

А якщо я не хочу бачити в майбутньому ні ПР, ні БЮТ ? Якщо я в свому майбутньому і майбутньому своїх дітей хочу бачити НОРМАЛЬНИХ людей, але вони відсутні в списках мажоритарки, то за кого мені голосувати ? За Обаму, попередньо змінивши країну проживання ?
Добре б було підняти "теперішніх" на вила, тільки кого з нових поставити на їх місце я не знаю. Знову ж, згадуються "плоди" Помаранчової революції....

Можно сказать что и я хочу видеть НОРМАЛЬНЫХ людей. Говорим что плохие депутаты, правительство. Сильно далеко глядим и высоко. А все намного ближе и ниже, непосредственный начальник который не платит за произведенную работу а говорит что Вы и так много получаете. Чиновник местного разлива который встречает по одежке и глазами и руками хочет влезть в Ваш карман. Сосед который плюет в подъезде где Вы убрали... В первую очередь в повседневной жизни выборы.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 179 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: