Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 15 грудня 2017, 17:01

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 179 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: А може обсудити кандитів-мажоритарників до ВР?
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2012, 20:20 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста: Володимирська
Грішаня написав:
Чому ти гадаєш, що Гузь буде "виривати з бюджету кошти" для потреб округу

я написав що вже є на його рахунку, що їм зроблено, задовго до виборів. Тому є надія що маючи більший вплив він і робитиме більше.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2012, 21:23 
Офлайн

Повідомлення: 826
Подякував (ла): 45 разів.
Грішаня.
Цитата:
Я не фанат Івахіва, і, як майбутній депутат, він мені напевне не сподобається. Просто, я думаю, що і інші кандидати, якщо їх оберуть, набагато кращими за нього не будуть (аби не гіршими).

Повністю підтримую Грішаню! "Обіцянка - цяцянка, а дурникові втіха". Ну і фіг з ним як то кажуть.
І доречі:
Hapuga.
Цитата:
шанси ,що він незабуде місто, яке його вибрало

Шанси мізерні, бо в 21 округ входить трошки більше території, а не тільки Ковель... піар іде кругом рівномірно.
Він всеодно відіб'є свої гроші. На це все і розраховано!
Кароче кажучи - нема за кого голусувати, але як то кажуть: "З двох зол вибирають менше" так що я, мабуть, голосуватиму за Смітюха. Але думаю, що він не пройде.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2012, 22:07 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Vano-Said написав:
Кароче кажучи - нема за кого голусувати, але як то кажуть: "З двох зол вибирають менше" так що я, мабуть, голосуватиму за Смітюха.

Цікаво, чому ? Чим Смітюх кращий зараз і чим може кращим бути "потім" ?
Я ще не до кінця оприділився зі своїм вибором - цікаво (і корисно) почути аргументи.

Згадується 1-ше вересня цього року : від Івахіва подарували школі телевізор, холодильник, м'ячі і т.д., а від Смітюха тільки зачитали поздоровлення. Невже Іван Євдокимович настільки бідніший від Степана Петровича ? :cry_ing:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2012, 22:18 
Офлайн

Vadia написав:
Грішаня написав:

я написав що вже є на його рахунку, що їм зроблено, задовго до виборів. Тому є надія що маючи більший вплив він і робитиме більше.

А що він зробив за 6 років свого депутатства в Волинській обласній раді і 4 роки в Луцькій міській раді ? Знову ж, а чим Гузь заробляє на життя ? Я ніколи не чув, щоб він займався якимось бізнесом чи працював на якійсь більш-менш серйозній роботі.
Спитав у Вікіпедії - відповіла :
wiki написав:
У лавах «Нашої України»
З 2001 року очолює Волинську організацію Молодіжного Націоналістичного Конґресу, координатор Волинського відділення Коаліції молоді «Наша Україна». У березні 2002 року обраний депутатом Луцької міської ради. У березні 2006 обраний депутатом Волинської обласної ради за списком Нашої України. Був головою постійної депутатської комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму.
У лавах «За Україну»
У квітні 2010 став головою Волинської обласної організації партії За Україну!. На Виборах до Волинської обласної ради 2010 року Ігор Гузь виграв мандат у одномандатному виборчому окрузі № 27 (Старовижівський район). Також він очолював виборчий список партії За Україну! до Волинської обласної ради, але та не подолала 3% бар'єр (6 096 голосів, або ж 1,29%).
У лавах «Фронту Змін»
У кінці жовтня 2011 Ігор Гузь провів зустріч з Арсенієм Яценюком після чого вступив до партії Фронт Змін і з першого листопада 2011 став головою виборчого штабу цієї партії у Волинській області.
Інші політичні посади
2005 року став головою Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний Альянс». 2007-2011 – радник Луцького міського голови на штатній основі, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради.
Зарубіжна політична діяльність
Учасник акції "Чорнобильський шлях – 2005" у Мінську. Засуджений до 10 діб адміністративного арешту. Депортований з Білорусі із забороною в`їзду до цієї держави протягом 5 років.
Діяльність на ниві культури
Очолює оргкомітет щорічного фестивалю Бандерштат від початку його проведення (2007).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2012, 22:22 
Офлайн

Simpson написав:
Голосуйте за Тягнибока. Цей може хоч захід підтяне...

Куди і для чого підтягне ? Щось останнім часом і не чути Тягнибока, ніяких особливих конкретних дій - може чогось вичікує......

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2012, 22:32 
Офлайн

Vadia написав:
Грішаня написав:

Додам :
"Гузь присвоює собі чужі здобутки?
"Волинські новини" 28 листопада 2011, 11:34 http://www.volynnews.com/news/policy/huz_prysvoyuye_sobi_chuzhi_zdobutky/

Голова ОДА Борис Клімчук відвідає Смідинську школу, що у Старовижівському районі, аби особисто проконтролювати перебіг реконструкції цього об’єкта.

Про це він повідомив під час оперативної наради в ОДА, 28 листопада.

Губернатор нагадав, що цього року на добудову школи у Смідині уряд виділив 2,5 мільйона гривень. «Спочатку нам Азаров обіцяв більшу суму, 4 мільйони. Потім ми порахували, подивились і подумали: ну для чого? Тому порахували ще раз, вийшла сума 2,5 мільйона», - зауважив Клімчук.

Водночас посадовець переконаний - депутат Ігор Гузь намагається безпідставно переконати громаду, що школу у Смідині почали реконструювати лише завдяки його зусиллям. «Це наш юний друг – Гузь. Якби синок розумів, шо це таке і де воно береться, я б запитав би: «Шо ти за 5 років попередні там…? Гнилої кірпичини звідти не виніс». Це так. Про будівельників. Великих будівничих, які можуть запит надіслати», - заявив губернатор.

Зауважимо, що на офіційному сайті депутата Ігоря Гузя йдеться про те, що питання ремонту школи зрушилось із «мертвої» точки лише після неодноразових звернень обранця громади до керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації та після залучення до цієї проблеми телеканалів «Інтер» та «ICTV»."

І реально замовна стаття, але, я думаю, що частина правди там є:
" «Я будувала», – сказала муха, злетівши з цеглини
18:16 16.08.2012
Чому депутат Гузь з весни підтримує бюджет, який наприкінці 2011-го називав «перетворенням усіх нас на рабів політичної системи» регіоналів?"
"Волинська правда" http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/43289/

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2012, 22:53 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Цитата:
Згадується 1-ше вересня цього року : від Івахіва подарували школі телевізор, холодильник, м'ячі і т.д., а від Смітюха тільки зачитали поздоровлення. Невже Іван Євдокимович настільки бідніший від Степана Петровича ?

Отож бо й воно! Можливо і менші статки має, але що Ковельчанин зробив для Ковеля, крім того , що заліпив своєю рекламою "бігморди", сітілайти та авто?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2012, 23:17 
Офлайн

Hapuga написав:
Цитата:
Згадується 1-ше вересня цього року : від Івахіва подарували школі телевізор, холодильник, м'ячі і т.д., а від Смітюха тільки зачитали поздоровлення. Невже Іван Євдокимович настільки бідніший від Степана Петровича ?

Отож бо й воно! Можливо і менші статки має, але що Ковельчанин зробив для Ковеля, крім того , що заліпив своєю рекламою "бігморди", сітілайти та авто?

А ще для нього різко пише у "Вістях Ковельщини" пенсіонер Шевчук та дуже гарно і поетично пенсіонер Семенюк.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2012, 23:46 
Офлайн

Зараз вже не варто читати, особливо такі сайти як волинська правда:
"І взагалі, особливістю Івахіва є принцип: сказав - зробив.
Людина справи значно випереджає Ігоря Гузя, що, крім красномовних ідеологічних штампів, нічого не може йому протиставити."
Це не журналістська писанина, це агітація.

Коли є гроші головне розумно поступити:
1Можна закупити пакетиків з продуктами, або давати по 200 грн. людям, чи ж відкривати салони краси безкоштовні і більшість людей то не сприйме, це прямий хабар українцям, грубий і не обдуманий. Тим більше за наші ж гроші.
2 А можна витрати їх толково, як хазяїн, поставити майданчики, покласти бруківку - якісну бруківку, вікна поставити якісні, всі зробити добротно. І хабар вже не хабар, і гроші хоч і не чесно зароблені, хоч в таких як ми забрані але пішли ж на толк.

А суть одна - житимемо як жили. Хоча ні - майданчик буде і вікна. І житимемо як жили з майданчиком і вікнами. І будемо жалітись на лікарів, що гроші просять, і про навчання що купується. А чому ні, якщо це дієво - нас же ж купують... Голосно то все правда звучить.
Отаке моє відношення до голосування, як "подяки за зроблене".

А що до того, що кожен з своєї життєвої практики прораховує, хто більше може послужити для нас надалі, то не заперечиш, хтось бачить Івахова - нехай голосує, хтось Смітюха.....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2012, 23:51 
Офлайн

2 Vadia
А з яких причин я можу вірити Гузю ?
За Івахіва я багато знаю нехорошого. А за Гузя хорошого нічого не знаю.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 жовтня 2012, 00:19 
Офлайн

Ігор Гузь: «Головне – не торгувати своєю совістю та принципами. А політичні партії – це лише інструмент»
Більше того все при виборах інструмент і обіцянки і зроблене на ділі.
І звичайно не буде правильно дотримувати всіх обіцянок (краще не обіцяти, але тоді не пройдеш далі) і логічно що не розумно буде продовжувати вкладати гроші в добробут міста з таким же темпом.
Після виборів треба думати головою, і робити як правильно. І тут вже все вирішують амбіції людини. Справжній патріот буде робити те що корисно для країни: непопулярні закони, податки підвищувати при потребі і.д. і разом з тим корисне.
Бізнесмен (в гіршому значені цього слова) буде заробляти і країні повезе тільки там де інтереси бізнесмена перетнуться з інтересами народу.

Так ось що до Гузя, я не експерт в тому, відразу сказав, ща давніше трохи слідкував за ним в соціалках. І враховуючи цю базу знань вибираю крще між усіма запропонованими. Але, чесно, боюсь агітувати, я в політиці мало тямлю.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 жовтня 2012, 07:58 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Vadia написав:
Справжній патріот буде робити те що корисно для країни: непопулярні закони, податки підвищувати при потребі і.д. і разом з тим корисне.

Непопулярні закони не обовязково корисні для країни.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 жовтня 2012, 09:14 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Цитата:
Наразі не визначився. Згадується давня притча про рибу да вудилище. Так от. Івахів дав рибу. Смітюх дає вудилище. Якби від мене залежало хто стане депутатом - голоосував би за Смітюха, а загалом голосуватиму напевно за Івахіва

:-) Про яку рибу та вудилище ти говориш? Івахів що гроші роздає виборцям? Він фінасує ті напрямки, які повинні фінансуватись з державного чи міського бюджету. А не з кишень простих громадян.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 жовтня 2012, 10:32 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Загалом, браво Клюєву - його технологія працює на всі 120%!!!
Опозиційна Волинь обирає між двох регіоналів! Якогось одного та вибере! Бравушкі ще раз!
Як сказав комік "Чесне слово, мені всерівно за яку партію регіонів ви проголосуєте!"
Шкода...

Я не агітую, просто образливо, що люди не розуміють очевидні речі і купуються так легко (тепер не за продуктовий пайок, а за вікна, двері, дит площадки - політтехнології теж прогресують!).

Ви питаєте чим Гузь кращий? Та він не кращий, взагалі мені глибоко всерівно хто йде від опозиції.
Головне, що він нею, опозицією уповноважений і буде в Раді голосувати так, як опозиційна партія скаже.
Все. Це все, що від нього треба. А про пісочниці тут на місці мер повинен дбати.

Однозначно - або за опозиційних, або за свободівц, прізвища тут не важливі.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 жовтня 2012, 19:42 
Офлайн

irma написав:
Ви питаєте чим Гузь кращий? Та він не кращий, взагалі мені глибоко всерівно хто йде від опозиції.
Головне, що він нею, опозицією уповноважений і буде в Раді голосувати так, як опозиційна партія скаже.
Все. Це все, що від нього треба.

Ще живе в пам'яті перехід "тушок" з БЮТу до ПР 2010 року. Як на мене, то Гузь здається мені не на стільки порядним, щоб гарантовано не зрадити в підходящий момент опозицію (як мажоритарник, він має на це більше "моральне" право). Тай при голосуванні не всі там такі слухняні....

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 179 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: