Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 вересня 2017, 11:11

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 179 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: А може обсудити кандитів-мажоритарників до ВР?
ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2012, 17:08 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
ded написав:
Да и по последним данным Ивахив проходит.

Теж мені останнім: ці останні данні були ще вчора о 8 ранку. При чому у всіх кандидатів. Тому що спостерігачі помчали з завіреними копіями протоколів у штаби, які зводили дані. Інше суєта.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2012, 17:14 
Офлайн

Повідомлення: 171
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 3 разів.
Fantoman написав:
ded написав:
Да и по последним данным Ивахив проходит.

Теж мені останнім: ці останні данні були ще вчора о 8 ранку. При чому у всіх кандидатів. Тому що спостерігачі помчали з завіреними копіями протоколів у штаби, які зводили дані. Інше суєта.

Да это я и сам знаю. Просто эти данные уже и в окружной после 94%

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2012, 17:47 
Офлайн

ded написав:
Да это я и сам знаю. Просто эти данные уже и в окружной после 94%

Вже і на сайті ЦВК світиться.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2012, 22:20 
Офлайн

Повідомлення: 9
Подякували: 0 разів.
Район міста: Верхнiй Iст-Сайд
Я дуже розчарований в цих виборах ,Недумав що в моєму 21 окрузі найдуться барани які віддадуть свій голос за Івахова. Люди прозрійте , як так можна продатися за вікна, двері, побудову майданчиків, ноутбуки ,відра так далі. Ну звичайно все це беріть поки дають бо після виборів ніхто нічого недасть але думайте за кого ви голосуєте ,ви віддаєте свій голос не за благодійника чи будівельника ,а за людину яка буде 5 років вирішувати набагато важливіші питання.
Добре що Ковель підтримав Гузя, а що в селяни думали коли голосували, я просто в шоці. Може вони повірили тій антирекламі проти Гузя яку розкидала машина по дорогах посеред ночі, в різних населених пунктах зокрема в мене навулиці було було більше ніж лисття з дерев.
Що до виборів загалом одне скажу люди-зомбі, ще на заході як а схід і південь це якись ідіотизм, але і на волині 11% найшлось людей які відчули "покращення життя вже сьогодн".
Жаль що в Україні є такі люди, жаль.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2012, 22:34 
Офлайн

Вова написав:
ви віддаєте свій голос не за благодійника чи будівельника

До речі, Гузь благодійник чи будівельник?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2012, 22:47 
Офлайн

Fantoman написав:
Вова написав:
ви віддаєте свій голос не за благодійника чи будівельника

Молодий політик.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2012, 22:58 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Вова написав:
Fantoman написав:

Молодий політик.

Прекрасна професія !!!
І, безперечно, дуже чесний політик ?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2012, 23:08 
Офлайн

Вова написав:
Молодий політик.

Політик - це, в першу чергу, брехун і негідник. Не через те, що він поганий, а тому що політика так справа.
Конкретна якась робота в нього є? Професія, спеціальність, посада, справа?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2012, 23:25 
Офлайн

Повідомлення: 589
Подякували: 19 разів.
Район міста: Ковель
Вова написав:
Я дуже розчарований в цих виборах ,Недумав що в моєму 21 окрузі найдуться барани які віддадуть свій голос за Івахова. Люди прозрійте , як так можна продатися за вікна, двері, побудову майданчиків, ноутбуки ,відра так далі. Ну звичайно все це беріть поки дають бо після виборів ніхто нічого недасть але думайте за кого ви голосуєте ,ви віддаєте свій голос не за благодійника чи будівельника ,а за людину яка буде 5 років вирішувати набагато важливіші питання.
Добре що Ковель підтримав Гузя, а що в селяни думали коли голосували, я просто в шоці. Може вони повірили тій антирекламі проти Гузя яку розкидала машина по дорогах посеред ночі, в різних населених пунктах зокрема в мене навулиці було було більше ніж лисття з дерев.
Що до виборів загалом одне скажу люди-зомбі, ще на заході як а схід і південь це якись ідіотизм, але і на волині 11% найшлось людей які відчули "покращення життя вже сьогодн".
Жаль що в Україні є такі люди, жаль.

:-): Це істина в останній інстанції? Я "умний", а всі "барани".
Оці депутати, що зараз в ВР, по партійних списках. Багато вони приїзджали в Ковель, щось допомогли? Хоча президентом був Ющ. Депутати приїзджають здебільшого тоді, коли їм потрібна підтримка. А потім? До слідуючих виборів.
А щодо Івахіва, то навіщо зразу ярлики вішати. Час пройде-тоді буде видно. А то чоловік і депутатом ще не став, а з нього вже якогось монстра роблять, людину з кримінальними нахилами і т.д. Та якби щось таке було, то хіба не було б це в антирекламі його оппонентів? А то голі звинувачення. Якісь факти потрібно наводити. Відремонтував спорткомплекс-то це погано?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 жовтня 2012, 23:52 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякували: 13 разів.
А кому стало краще що з комплексу для всіх видів спорту, зробило чист оволейбольну будівлю для команди з Луцька? Вам від того краще? Ви думаєте цей ремонт для вас робили? Для луцьких волейболісток.

Мене взагалі вражає реальна тупість, людина вас накормила тимчасовими благами, а ви ведетесь. Він з ПР. Все. Більше ніяких слів не потрібно. Вкрав у вас же мільярд, віддав 8 мільйонів, МОЛОДЕЦЬ. Кради ще 5 років, потім прийди за місяць і купи всім по велосипеду і знов за тебе проголосує стадо. Поставили вам вікно, сказали дякую і голосуйте за других. Ви багато чули про нього рік назад? Так само і не почуєте через рік. В Києві такий самий Довгий не пройшов. А в нас то народ наівніший. Вам би купили всім по холодильнику то напевно і російську державною признали би.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2012, 00:08 
Офлайн

Повідомлення: 589
Подякували: 19 разів.
Район міста: Ковель
Для "BOLIK". Я взагалі вважаю оці "вибори" розводом. Десь трохи на вищому рівні трохи вищі сили, які маніпулюють нашою свідомістю, а ми просто пішаки. А простих людей просто розводяють, щоб вони собі думали, що на щось впливають. Це просто цирк, маніпуляції. Підкидуються якісь теми мови, щоб відволікти, а тишком-нишком все привазитується, і про це щось не дуже чути, тай ще є багато більш важливіших проблем. Тим більше в Інеті є інформація що олігархи фінансують і тих, і протилежних (не кладуть яйця в одну корзину).
BOLIK написав:
А кому стало краще що з комплексу для всіх видів спорту, зробило чист оволейбольну будівлю для команди з Луцька? Вам від того краще? Ви думаєте цей ремонт для вас робили? Для луцьких волейболісток.

Мене взагалі вражає реальна тупість, людина вас накормила тимчасовими благами, а ви ведетесь. Він з ПР....

Це ще як подивитись. По 1-ше буде розвиватися волейбол (я так розумію буде і секція), та і якщо це вища ліга, то руху в місті буде побільше.
І на рахунок ПР-там всі такі погані, ну а протилежні-такі білі та пухнасті. А на сході, Харків, Одесса, Луганськ, Донецьк-там усі ну такі ідіоти, а ось у нас на заході-самі розумні. Та й пан Івахів декларував, що він не член ПР. Це ж якась дуристика, що якщо він з ПР-то значить він "поганий чоловік". Недарма така приказка є: "разделяй и властвуй". Колись, пам'ятаю, до сусіда приїзджали тесть з тещою, попав на застілля, вона за Януковича голосувала, а він за Ющенка. Але ж вони ч/з це відносин між собою не зіпсували. У кожного своя оцінка ситуації. І це нормально.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2012, 02:32 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякували: 13 разів.
abcd написав:
Для "BOLIK". Я взагалі вважаю оці "вибори" розводом. Десь трохи на вищому рівні трохи вищі сили, які маніпулюють нашою свідомістю, а ми просто пішаки. А простих людей просто розводяють, щоб вони собі думали, що на щось впливають. Це просто цирк, маніпуляції. Підкидуються якісь теми мови, щоб відволікти, а тишком-нишком все привазитується, і про це щось не дуже чути, тай ще є багато більш важливіших проблем. Тим більше в Інеті є інформація що олігархи фінансують і тих, і протилежних (не кладуть яйця в одну корзину).

Є доля правди, речі тиуп вибухів і ДП, караванського стрільця, це все просто відволікання уваги від реальних проблем. Ахметов не фінансує БЮТ, ні, але те що в тих іграх є закони про які ми не знаєм, це 100%. Так впринципі у всій політиці.

abcd написав:
BOLIK написав:

Це ще як подивитись. По 1-ше буде розвиватися волейбол (я так розумію буде і секція), та і якщо це вища ліга, то руху в місті буде побільше.
І на рахунок ПР-там всі такі погані, ну а протилежні-такі білі та пухнасті. А на сході, Харків, Одесса, Луганськ, Донецьк-там усі ну такі ідіоти, а ось у нас на заході-самі розумні. Та й пан Івахів декларував, що він не член ПР. Це ж якась дуристика, що якщо він з ПР-то значить він "поганий чоловік". Недарма така приказка є: "разделяй и властвуй". Колись, пам'ятаю, до сусіда приїзджали тесть з тещою, попав на застілля, вона за Януковича голосувала, а він за Ющенка. Але ж вони ч/з це відносин між собою не зіпсували. У кожного своя оцінка ситуації. І це нормально.

Не буде у нас вищої лігі. Нема гравців.
Секція це добре. Але можна було проводити і секцію з баскетболу і з волейболу наприклад. І вони б друг другу не мішали б. А так тікі одне, і це одне зробили тікі тому щоб Луцьк розгрузити, а не тому щоб нам було добре. Як можна зняти підвісні конструкції кілець і прибити старі щити на метр від стіни? Не малюючи жодної розмітки і зробивши поле баскетбольне в 1,5 більеш стандарту? Для чого показуха?

А хто сказав що на сході за ПР голосують? Або, а хто сказав що на сході по своїй волі голосують і нема маштабних фальсифікацій? В мене є багато друзів звідти - Куп"янськ, Донецьк, Харків. 0 задоволених владою. В нас крадуть перемогу на 1000 голосів. А там просто обирається до ВР реальний 1 кандидат. Все. Глянете в підсумку поділ, мажоритарні округи де виграли ПР і зрозумієте про що я.
Того що люда з ПР хватає щоб за неї не голосувати. Ось наглядний приклад, гляньте

І це крапля в морі.
Івахів казав що він не ПР. А те що він в обл раді в по списку ПР, це випадковість?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2012, 02:33 
Офлайн

Цитата:
Оці депутати, що зараз в ВР, по партійних списках. Багато вони приїзджали в Ковель, щось допомогли? Хоча президентом був Ющ. Депутати приїзджають здебільшого тоді, коли їм потрібна підтримка. А потім? До слідуючих виборів.

Я дочого і веду що цей благодійник Івахів найближчі 2 - 3 роки і близько незгадає про нас.
Цитата:
Відремонтував спорткомплекс-то це погано?

Хто каже погано це навпаки добре, але якби це було зроблено за 2 - 3 роки до виборів це булоб ще краще.
Цитата:
В Києві такий самий Довгий не пройшов. А в нас то народ наівніший

Це ще квіточки, а як люди наважились проголосувати на мажоритарних округах за сина Азарова, брата Добкина, брата Клюєва, сина Пшонки, Ківалова, Балогу і його двох братів , за сина Пшонки, молодшого брата Добкіна і так далі я взагалі нерозумію, просто в голову невкладається. Одним словом вся еліта партії регіонів і VIP мажори.
Цитата:
Підкидуються якісь теми мови, щоб відволікти, а тишком-нишком все привазитується, і про це щось не дуже чути, тай ще є багато більш важливіших проблем

Згідний на всі 100%.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2012, 09:07 
Офлайн

abcd написав:
Для "BOLIK". Я взагалі вважаю оці "вибори" розводом.

Вибір із 2 і більше кандидатів. які вестимуть одну і ту ж політику - це сутність демократії:).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2012, 09:43 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
До тих що вважають "баранами", "запроданцями","тупими" і тд. Дайте мені відповідь; "Ви що, дійсно вважаєте що люди які голосують за ПР чи іншу політсилу, яку ви несприймаєте, хочуть щоб нам, а в тому числі і їм жилось гірше"?

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 179 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: