Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 листопада 2017, 22:11

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Друга державна
ПовідомленняДодано: 25 травня 2012, 01:12 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Тільки не говоріть що ця тема стосується тільки політики і цього розділу форму, досить спригувати на це все, гляньте на що перетворилася наша рада.

Нема навіть ніодного нормального мужика щоб дав комусь по морді, одні мажори з часів ссср, комуністи бивші, бьються як баби, за сорочки тягають друг друга, шоу, не більше.
Як же мене це все достало, ви собі не представляєте, скільки наш народ буде це терпіти? Невже ми на це заслуговуємо? Невже це наша влада? Мені здається скоро буде у нас сценарій типу арабської весни, наші політики заслуговують такого це 100%. У соціальній державі 60% витрат спрямовано на обслуговування "слуг" народу.

Вже і другу державну почали обговорювати чисто для відводу глаз від соціальних і політичних проблем. Народ, невже вам і надалі хочеться мовчати і "глатати" весь цей брєд? Незнаю, мені не хочеться цьому всьому коритись, народ влада "імєє" як хоче, а ми "тєрпіли" все терпим і терпим, а вони набираються і набираються наглості і розкрадають все що бачать. Невже вас це все влаштовує? Незнаю навіть що з цим всім робити. Але це треба все міняти і наврядчи вибори це дійсний метод. Це буде шило на мило, одниг злодюг змінити на "Сєню - дєньгі впєрьод" і тп. Крик душі якийсь, просто не хочеться це все бачити і просто нічого не робити.

Наша реальність котиться ось до чого
Цитата:
Я как-то слышал анекдот:
Мужчина приходит к врачу, жалуется на депрессию, говорит,
жизнь груба и жестока, что он чувствует себя одиноким в угрожающем мире.
Врач предлагает простой рецепт:
- Великий клоун Пальяччи сегодня в городе, сходите, это вас подбодрит.
Мужчина взрывается слезами:
- Но доктор! - говорит он. - Я и есть Пальяччи...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Друга державна
ПовідомленняДодано: 25 травня 2012, 01:36 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
як вони усі з@їб@ли!!!!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 травня 2012, 17:06 
Офлайн

Повідомлення: 73
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста: За містом
Та нехай там поперебивають один одному писки, хочаб буде з чого посміятись. :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 травня 2012, 19:40 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
BOLIK написав:
Вже і другу державну почали обговорювати чисто для відводу глаз від соціальних і політичних проблем. Народ, невже вам і надалі хочеться мовчати і "глатати" весь цей брєд? Незнаю, мені не хочеться цьому всьому коритись, народ влада "імєє" як хоче, а ми "тєрпіли" все терпим і терпим, а вони набираються і набираються наглості і розкрадають все що бачать. Невже вас це все влаштовує? Незнаю навіть що з цим всім робити. Але це треба все міняти і наврядчи вибори це дійсний метод. Це буде шило на мило, одниг злодюг змінити на "Сєню - дєньгі впєрьод" і тп. Крик душі якийсь, просто не хочеться це все бачити і просто нічого не робити.

Ну, що це "крик душі" я зрозумів, а що конкретно робити ти пропонуєш ? Не коритися, не терпіти, міняти все - це загальні слова, які, крім тебе, дуже часто вживають у своїх промовах майбутні кандидати у будь-що. От тільки конкретики ні в твоїх, ні в їхніх словах ніякої не має. Один тільки "крик душі" ..................
Або встаємо всі, беремо сокири-вила і йдемо в похід на владу за адресою ........ (куди ти пропонуєш, якщо звичайно пропонуєш), або мовчки сидимо і слухаємо "крик душі".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 травня 2012, 19:44 
Офлайн

Шeff написав:
Та нехай там поперебивають один одному писки, хочаб буде з чого посміятись. :-)

Хоч це порадує !!!
Мене особисто останнім часом дуже веселять ці депутатські побоїща - а сміх продовжує життя. Так що дякую їм за ці хвилини радості.
Я на ці побоїща дивлюсь, як на поєдинки "Рестлманії" : ні за кого не вболіваю, просто сміюсь.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 травня 2012, 22:08 
Офлайн

Повідомлення: 25
Подякували: 0 разів.
Район міста: цетері
Невже найдуться люди що будуть ще заних і голосувати на виборах ?????

Не потрібно надмірного цитування, яке займає півсторінки у темі.
AndroVit

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 травня 2012, 11:24 
Офлайн

Для початку через вибори треба зкинути "більше зло", а потім вже побачити що буде робити менше зло, якщо зрушень не буде, тоді вже можна говорити про конкретику.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 травня 2012, 12:00 
Офлайн

BOLIK написав:
Для початку через вибори треба зкинути "більше зло", а потім вже побачити що буде робити менше зло, якщо зрушень не буде, тоді вже можна говорити про конкретику.

А що ти зараз конкретно робиш/пропонуєш робити для того, щоб "через вибори зкинути "більше зло"" (крім, звичайно, "пишу на форумі і в коментарях" і "профоджу політінформації на кухні") ? Як конкретні дії треба зробити, щоб ПРАВИЛЬНО і ГРАМОТНО об'єднати людей в голосуванні проти "більшого зла" ?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 травня 2012, 12:01 
Офлайн

Одессит:"У нас усі вільно говорять російською. Для цього не потрібний новый закон. Единственным госязыком должен быть украинский. ". + ВИДЕО.
В сети появился видеоролик одессита, который представился Артемом Скоробогатовым и высказал свое отношение к желанию политиков принять новый языковой закон.

Как сообщает Цензор.НЕТ, вероятнее всего, Скоробогатов работает в юридической фирме.

- Я живу в Одессе и разговариваю на русском. Для этого мне, моим близким, друзьям и коллегам не нужны новые законы. Особенно законы, которые вновь раскалывают общество в кои-то веки объединенное ненавистью к тем, кто ведет Украину в пропасть и злостью к самим себе за то, что дали им эту возможность. Не отвлекайте нас от нашей ненависти и злости. Мы ждем выборов, чтобы сделать работу над ошибками, - написал одессит в комментарии к своему видео.
http://censor.net.ua/video_news/206975/odessitu_nas_us_vlno_govoryat_rosyiskoyu_dlya_tsogo_ne_potrbniyi_novyyi_zakon_edinstvennym_gosyazykom

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 травня 2012, 14:24 
Офлайн

Грішаня написав:
BOLIK написав:

А що ти зараз конкретно робиш/пропонуєш робити для того, щоб "через вибори зкинути "більше зло"" (крім, звичайно, "пишу на форумі і в коментарях" і "профоджу політінформації на кухні") ? Як конкретні дії треба зробити, щоб ПРАВИЛЬНО і ГРАМОТНО об'єднати людей в голосуванні проти "більшого зла" ?

Максимально збільшити у наших регіонах явку на вибочих дільницях і разом голосувати за те менше зло(це не пропаганда, так як той КОД мені самому не довподоби, але нинішні ще гірші) Надіятись на більшість в парламенті і на те що туда пройде Кличко. Чекати виборів президента в 2012 і боротьби в другому турі Порошенка з Кличком тим ж самим.

Треба щоб люди стали більш свідомими, щоб усвідомлювали що кожен голос важливий для цієї самої боротьби. Потрохи вибираючи менше зло, можна і до добра добратись :a_g_a:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 травня 2012, 18:22 
Офлайн

BOLIK написав:
Максимально збільшити у наших регіонах явку на вибочих дільницях і разом голосувати за те менше зло(це не пропаганда, так як той КОД мені самому не довподоби, але нинішні ще гірші) Надіятись на більшість в парламенті і на те що туда пройде Кличко. Чекати виборів президента в 2012 і боротьби в другому турі Порошенка з Кличком тим ж самим.

Треба щоб люди стали більш свідомими, щоб усвідомлювали що кожен голос важливий для цієї самої боротьби. Потрохи вибираючи менше зло, можна і до добра добратись :a_g_a:

Ти не зрозумів. Я просив КОНКРЕТНО.
Ти особисто якимось чином можеш збільшити явку у наших на виборчих дільницях ? Як ? Які заходи ти пропонуєш для цього ?
Тільки я маю на увазі ті заходи, які ти зможеш провести САМ (чи з допомогою тієї кількості людей, яку сам зможеш на це діло загітувати).
Наприклад : збираємося 32.05.2012р. о 13.13 год. на Привокзальній площі, заходимо на базар, закупаємо вила відповідно до кількості учасників, маршируємо до Білого дому, проводимо там роз'яснювалюну бесіду із громадянами N,N,N,N,N -представниками влади, за допомогою вил підносимо тих громадян догори і далі несемо демократію в маси...............
Конкретно - це : виготовляємо і розповсюджуємо газети-листівки, займаємося роз'яснювальною роботою за допомогою агітаційних палаток, організовуємо мітинги-демонстрації, проводимо віче в парку на естраді і т.д..
А то "Максимально збільшити у наших регіонах явку ............. разом голосувати ........... Надіятись що туда пройде .....Чекати виборів президента в 2012" - це загальні фрази для кухонних політінформацій і лозунгів теперішніх кандидатів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 травня 2012, 18:54 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
По мовному питанню. 2/3 документів з комерційної діяльності в межах неньки-України в мене російською. 80% технічної інформації зі східних і південних регіонів теж російською. Підручники з технічних спеціальностей у ВУЗах теж написані російською.
Де факто це друга мова нашої країни. Закон, який дозволить її використання у державній сфері в поряд з українською імхо необхідний. Звичайно без приплітання нац. меншинств типу румунів.
Проблема не у введенні російської мови у статусі регіональної чи другої державної. Проблема у малих тиражах книг художньої і наукової літератури українською мовою. Проблема у ще менших тиражах цієї літератури справжньою українською мовою, а не галицьким її діалектом чи з використанням нововигаданих по принципу "аби не схоже на російські" слів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 липня 2012, 19:16 
Офлайн

Повідомлення: 75
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 2 разів.
Район міста: сільмаш
Має, бідна, язика і не знає мови...

Дід приїхав із села, ходить по столиці.
Має гроші — не мина жодної крамниці.
Попросив він:
— Покажіть кухлик той, що з краю. —
Продавщиця:
— Что? Чево? Я нє понімаю.
— Кухлик, люба, покажіть, той, що збоку смужка.
— Да какой же кухлік здєсь, єслі ето кружка. —
Дід у руки кухлик взяв і нахмурив брови:
— На Вкраїні живете й не знаєте мови. —
Продавщиця теж була гостра та бідова.
— У мєня єсть свой язик, ні к чему мнє мова. —
І сказав їй мудрий дід:
— Цим пишатися не слід,
Бо якраз така біда в моєї корови:
Має, бідна, язика і не знає мови.

Джерело: Павло Глазовий. „Сміхологія” — Київ, „Дніпро”, 1989.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 липня 2012, 20:08 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
BOLIK написав:
Нема навіть ніодного нормального мужика щоб дав комусь по морді, одні мажори з часів ссср, комуністи бивші, бьються як баби, за сорочки тягають друг друга, шоу, не більше.

Там свалка, розвернутись нема де, вмазати нема як.
Цитата:
Мені здається скоро буде у нас сценарій типу арабської весни, наші політики заслуговують такого це 100%.

З терактами, борбардуваннями, екстремістами, різким падінням рівня життя населення? Політикам, більшості з них, до речі, буде пофіг - змиються за кордон.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 серпня 2012, 20:16 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
ЗображенняЗображення

Отже, ідіотизм в державі міцніє!

Догори