Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 26 вересня 2017, 03:19

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Це нас стосується: кого обираємо в Раду
ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 14:43 
Шановне панство! Вже добре видно, що деякі волинські кандидати почали свою передвиборчу кампанію. Але віри їхнім обїцянкам та "гречці" вже нема. Тож пропоную розпочати дискусію - хто з тих, хто вже "засвітився" найдостойніший місця в Раді (технологів та піарщиків "просьба нє бєспокоить")

Догори

Тема повідомлення: Re: Це нас стосується: кого обираємо в Раду
ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 15:08 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 17:48 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Небайдужий написав:
Шановне панство! Вже добре видно, що деякі волинські кандидати почали свою передвиборчу кампанію. Але віри їхнім обїцянкам та "гречці" вже нема. Тож пропоную розпочати дискусію - хто з тих, хто вже "засвітився" найдостойніший місця в Раді (технологів та піарщиків "просьба нє бєспокоить")

Може Ви самі розпочнете дискусію, а не тільки запропонуєте іншим її розпочати ? Подайте приклад : кого Ви вважаєте найдостойнішим місця в Раді ?
P.S. Для успішного дискусування може зареєструєтеся ? А то не зручно якось звертатись в процесі дискусії до незареєстрованого гостя, який може кожного разу писати під різними ніками.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 17:57 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Всім стараннями журналістів давно відомо, що місце у ВР коштує немалих грошей, яких у чесної людини просто-напросто немає. Ті, у кого є такі гроші, навряд чи здобули їх чесним шляхом і переживають за пересічного українця. Так що особливої різниці в тому, хто попаде у ту Зраду, не спостерігається. Це десь там, на фінансових Олімпах підуть переділи. То заберуть щось у Фірташа, то віддадуть щось Фірташу, а "унизу" все те саме - комуналка дорожчає, достойно оплачуваної роботи немає, ліки по захмарних цінах і вимоги платити за щастя лицезріти чинуш з будь-якого органу влади. Що оранжеві бездарно пропоносили результати своєї перемоги у 2005, що македонці (Макєєвсько-Донецькі) деруть все, що бачать.
Цитата:
ПОМИРИВ

З'їхалися на постоялий двір два станові і обидва були в одставці. Слово за слово і добалакались до того, як вони були становими в одному стані, один раніш, а другий після. От один і каже:
- Як був я становим, то кращого людям і не хотілось: всі мене любили і поважали, та було й за що: я ні одного чоловіка й словом не обідив.
А другий вислухав та й говорить:
- Отже, мені жалились на вас і раділи, що я заступив на ваше місце, зразу,-кажуть, - полегкість стала.
- Та то вам збрехав якийсь ворог, неправда, я вже це добре знаю,- почав знову завіряти перший.
Як нарошно на цю розмову трапився чоловік з того ж таки самого стану. Побачили його одставні станові та й питають:
- А скажи нам, дядьку, котрий з нас був кращий становий? Ти ж нас знаєш обох.
Зняв чоловік шапку, вклонився та й каже:
- Авжеж знаю, кому вас і знати, як не мені, тільки, тільки...- зам'явся чоловік.
-- Та кажи сміло, - котрий з нас був кращий, не сумлівайся! - промовили станові.
- Та я не сумліваюсь, - каже чоловік, - а думаю, як би вам по правді сказати. Хіба так? - та й почав. - Були, - каже, - в мене віз і сани, і стояли вони в повітці, в тій самій, де стояла й моя кобила. Стояли, стояли та й давай сперечатися. Віз каже: я був легший кобилі, а сани кажуть: ми були легші. Сперечалися-сперечалися та тоді до кобили: скажи, будь ласка, що тобі легше було возити: чи віз, чи сани? А стара кобила покрутила головою, подумала та й каже: і ти погань, і ти погань. Бувайте здорові, панове, піду, бо мене кум дожидає.
Та й пішов з двору.

Небайдужий написав:
...пропоную розпочати дискусію - хто з тих, хто вже "засвітився" найдостойніший місця в Раді

Від того, що ми надискутуємо, фраза "Всі місця продані" у відношенні кандидатів у депутати Верховної зРади, не відміниться.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 18:03 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Скажу так.
Є кандидат якого хотів би бачити наприклад мером міста але не хочу його бачити депутатом в верховній раді.
Є кандидат якого хотів би бачити в верховній раді але не хочу щоб був туди обраний від Ковеля.
Я на розпутьї.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 18:09 
Офлайн

AndroVit написав:
Від того, що ми надискутуємо, фраза "Всі місця продані" у відношенні кандидатів у депутати Верховної зРади, не відміниться.

А пагаваріть ???? :-(
А для чого ж тоді форум, як не для спілкування ? Не для однієї ж реклами ? Ми ж тут доволі часто обговорюємо речі, на які практично не маємо впливу.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 18:10 
Офлайн

nekton написав:
Скажу так.
Є кандидат якого хотів би бачити наприклад мером міста але не хочу його бачити депутатом в верховній раді.
Є кандидат якого хотів би бачити в верховній раді але не хочу щоб був туди обраний від Ковеля.
Я на розпутьї.

"Имя, сестра, имя!!!!"(с)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 18:38 
Офлайн

Грішаня написав:
"Имя, сестра, имя!!!!"(с)

Імя можете самі додумати. Я просто наведу приклади які покажуть мою думку .
Варіант 1. Клімчук Б.П.. (не йде в депутати наскільки знаю, це для прикладу) - 100% регіонал. Але він в Ковель могтиме принести гроші.
Варіант 2. Ідейний опозиціонер. Буде голосувати проти законів бандитської влади в Україні. Але разом з тим місту від того не холодно ні гаряче.

Ми мали вже пару депутатів. Хто, що з них зробив для міста? Наразі я знаю що останні два роки Клімчук який є представником партії влади приніс для міста коштів більше ніж всі інші разом взяті.
Я ненавиджу ПР, але на жаль лише вони наразі і роблять для міста та району позитивні речі.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 19:23 
Офлайн

А без прикладів, напрямки : партія (списки) і прізвище (мажоритарка) ?

Від себе :
Списки : Кличко - ну а раптом !?!
Мажоритарка : чесно ще не цікавився цими наборами прізвищ великих "людей". Для початку : НЕ проголосую за Мартиненка, Смітюхів, Кіндера, Грицюка і оте кодло невнятних новеньких, що має звичку вітати майбутніх виборців листівками та із бігбордів і писати "резонансні шокуючі" статті.

В кого є якісь попередні списки мажоритарщиків по м.Ковелю ? Вивісте будь-ласка.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 21:45 
Офлайн

З твого списку по мажоритарці на ковельщині лише один з Смітюхів ітиме. Можливо Мартиненко, але сумніваюся дуже
По партіях я за УДАР однозначно. Тут ніяких суперечень.
А щодо того кого хотів би бачити депутатом від Ковеля, але при цьому люди не були б партійними - два Смітюха, Климчук, Понікарчук.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 22:11 
Офлайн

nekton написав:
А щодо того кого хотів би бачити депутатом від Ковеля, але при цьому люди не були б партійними - два Смітюха, Климчук, Понікарчук.

Понікарчука щось слабо пригадую, Смітюхі - дуже вже вони "хазяйновиті бізнесмени" (все собі і тільки собі), а от при відсутності більш достойних БорисПетровича можна було б порадувати - під відповідний настрій він буває інколи великодушним ("широкой души человек"), та й, на відміну від тих самих Смітюхів, цікавиться не тільки власним бізнесом, а й "ввєрєним йому хазяйством".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 22:12 
Офлайн

Повідомлення: 2
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Сільмаш
"Може Ви самі розпочнете дискусію, а не тільки запропонуєте іншим її розпочати ? Подайте приклад : кого Ви вважаєте найдостойнішим місця в Раді ?"

Якби в мене була відповідь - не питався б на форумі. Я не знаю, за кого голосувати. Поки що чув, що збираються балотуватися Кіндер Олег Олексійович, Смітюх та Івахів. Але віри їм нема.

"P.S. Для успішного дискусування може зареєструєтеся ? А то не зручно якось звертатись в процесі дискусії до незареєстрованого гостя, який може кожного разу писати під різними ніками".

Так, ви праві. Але не завжди зручно заходити під своїм ніком на форум з роботи. Тому інколи доводиться "шифруватися" :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 22:45 
Офлайн

Небайдужий написав:
Якби в мене була відповідь - не питався б на форумі. Я не знаю, за кого голосувати. Поки що чув, що збираються балотуватися Кіндер Олег Олексійович, Смітюх та Івахів. Але віри їм нема.

Нууу, питатись на форумі за кого голосувати - це вже перебор. За кого віддати-не віддати свій голос людина повинна вирішити сама, а на форумі (чи інших видах обговорення-дискусування) можна викласти свої думки щодо власного вибору, поцікавитись поглядами інших.
А для початку дискусії з Вашого боку цілком вистачило б назвати кілька кандидатур, які Вам більш-менш підходять, та підкріпити свою думку.

Про Кіндера та Смітюхів я вже писав, Івахіва не знаю і знати не хочу, хто це такий - не люблю кандидатів, народжених перед самими виборами, які намагаються залучити голоси безкінечними поздоровленнями виборців.

Небайдужий написав:
Так, ви праві. Але не завжди зручно заходити під своїм ніком на форум з роботи. Тому інколи доводиться "шифруватися" :)

Не зовсім розумію ці "шифри" - у Вас хтось спостерігає за відвідуванням сайтів з реєстрацією чи Ви думаєте, що тут хтось по айпі-адресі ббуде Вас вичисляти ?
Чи боїтеся, щоб хтось інший з Вашого робочого компьютера випадково під Вашим ніком не зайшов на форум - то не запам'ятовуйте логін-пароль, а кожного разу вводьте вручну.
Ви ще на роботі в такий час - "Додано: 24.05.2012 22:12" ?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 22:51 
Офлайн

Грішаня написав:
Івахіва не знаю і знати не хочу, хто це такий - не люблю кандидатів, народжених перед самими виборами, які намагаються залучити голоси безкінечними поздоровленнями виборців.

А зря не знаєш. КОМО знав? Івахів - бізнас-партнер Єрємєєва. Так, що він в нас точно не пройде без гречки

Востаннє редагувалось nekton в 24 травня 2012, 22:57, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2012, 22:54 
Офлайн

Небайдужий написав:
"Поки що чув, що збираються балотуватися Кіндер Олег Олексійович, Смітюх та Івахів.

Івахів - читай попередній пост
Кіндер - лише як самовидвиженець і проти волі партії (але якщо і піде то тупо опорозитися)
Смітюх - Ставлю на те, що буде в тройці лідерів як мінімум.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі