Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 вересня 2017, 22:36

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 40 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Наслідок радянського тоталітаризму чи закостенілість мис
ПовідомленняДодано: 20 листопада 2011, 14:14 
Офлайн

Повідомлення: 11
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Миколайович написав:
Чому фашистів прийнято вважати окупантами а радянських окупантів - визволителями?

Ким прийнято? Не Вами, шановний Миколайович, не мною, і ще багато не ким.
А те, що хтось собі думає інакше - то най собі..... Думати можна. Аби тіко вони те своє думання не сильно нормальним людям нав"язували.

Оце знайшов таку штуку :
http://a-ingwar.blogspot.com/2008/01/bl ... _5220.html

......Зґвалтували дослівно все жіноцтво, від сьоми років вгору до 65. Ґвалтували без розбору, брутально, прилюдно, на вулицях, на площах, у парках, на очах батьків, мужів і дітей. Убивали без найменшої причини, просто, як комусь не сподобався відрух, чи лице якого-небудь німця, чи німкині. .......

.......але як вояк, я мушу сказати, що це нечувана ганьба для російської армії. Нечувана і не випадкова. Я чув про заклик підписаний Ілією Еренбурґом і іншими видатними совєтськими людьми, про те, що вступаючи на територію Німеччини, все, що вони бачуть, належиться їм, зокрема було сказано дослівно: "годинники, жінки і все добро". Як я дізнався, після війни, совєтський уряд затирає сліди цього заклику, але він був друкований і оповіщений та відчитаний на всьому совєтському фронті, документи ці знаходяться в американських воєнних архівах, куди вони дістались через німецькі руки, із здобутих німецьких архівів........

Кінець цитати. Хто хоче - решта собі почитайте самі.

А чиї це слова? На думку багатьох - зрадника.
Спогади вояка Української Дивізії „Галичина” Романа Лазурко.

А кого ж то він зрадив? імперію під назвою СИРИСИРИ? А хіба він їй присягав?.........

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 листопада 2011, 14:39 
Офлайн

Повідомлення: 594
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.
Ну так, він присягав третьому рейху.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 листопада 2011, 14:59 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Миколайович написав:
ти що думаєш що ми без них не навчились-би писати , чи гірше жили б , це вони без нас не можуть жити

Можна зацінити прямо зараз скільки за останні 20 років "незалежності" було набудовано і навчено. Без "них".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 листопада 2011, 15:02 
Офлайн

Нахтігаль написав:
А чиї це слова?

Це слова насамперед пана Геббельса.
Нахтігаль написав:
А кого ж то він зрадив? імперію під назвою СИРИСИРИ? А хіба він їй присягав?.........

На нюрнбергському процесі було дано оцінку коллабораціоністським формуванням.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 листопада 2011, 21:24 
Офлайн

Fantoman написав:
Можна зацінити прямо зараз скільки за останні 20 років "незалежності" було набудовано і навчено. Без "них".

Питання некоректне))) Те, що за вказаний період нічо серйозного не набудовано - це абсолютно не через те, що "без них". А однозначно через те, що всі наші можновладці думають виключно про себе, а зовсім не про електорат.
Ну, а ми їм то дозволяємо........... поки що........

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 листопада 2011, 21:28 
Офлайн

mike_fashist написав:
Ну так, він присягав третьому рейху.

І це, канєшно, капєц, наскільки гірше, ніж присягати Совйєцькому Союзу під керівництвом сухорукого недовипускника духовної семінарії, який мав судимість за реальний кримінал)))))

Боронь Боже, ніяк не хочу виправдовувати Шикльгрубера, але як-не-як, але зі СВОЇМ (німецьким) народом він таки такого не витворяв, як Джугашвілі зі своїм.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 листопада 2011, 21:44 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Я не в захваті від Сталіна, але
Нахтігаль написав:
під керівництвом сухорукого недовипускника духовної семінарії, який мав судимість за реальний кримінал)))))

населення країни росло, а це таки показник.

Про масштби репресій - http://warrax.net/81/stalin.html

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 листопада 2011, 08:47 
Офлайн

Нахтігаль написав:
І це, канєшно, капєц, наскільки гірше, ніж присягати Совйєцькому Союзу під керівництвом сухорукого недовипускника духовної семінарії, який мав судимість за реальний кримінал)))))

Згідно рішення Нюрнбергського суду гірше. Я розумію, що для вас не авторитет СРСР, а от думка діячів Великобританії, США, Франції для вас теж не важлива?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 листопада 2011, 08:49 
Офлайн

Нахтігаль написав:
Питання некоректне))) Те, що за вказаний період нічо серйозного не набудовано - це абсолютно не через те, що "без них". А однозначно через те, що всі наші можновладці думають виключно про себе, а зовсім не про електорат.

Ну так незалежність, "клятих комунняк" нема при владі. А чомусь не збережено те, що було при них, не говорячи про примноження.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 листопада 2011, 09:00 
Офлайн

Нахтігаль написав:
Боронь Боже, ніяк не хочу виправдовувати Шикльгрубера, але як-не-як, але зі СВОЇМ (німецьким) народом він таки такого не витворяв, як Джугашвілі зі своїм.

Дійсно: расові закони, голокост, та чого там такі дрібниці, організація війни внаслідок якої, державу змішали з лайном.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 листопада 2011, 10:01 
Офлайн

Fantoman написав:
Ну так незалежність, "клятих комунняк" нема при владі. А чомусь не збережено те, що було при них, не говорячи про примноження.

А ким тоді були Кравчук і Кучма? Вихованцями якої системи? А керівнички на місцях на парашутах спустилися?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 листопада 2011, 10:14 
Офлайн

AndroVit написав:
А ким тоді були Кравчук і Кучма? Вихованцями якої системи? А керівнички на місцях на парашутах спустилися?

На скільки я памятаю Кравчук і Кучма повністю відреклись від СССР і КПСС. Про них такого не чув, проте п.Горбчёв і п.Яковлєв напр. неодноразово висловлювалися, що основною ціллю їх життя був злам коммунізму.
З.І. Нинішні "керівнички на місцях" далеко не завжди при СРСР займали відповідальні керівні посади (керівники СРСР-ні, імхо, в основному вже пенсіонери), а часто в ті часи були просто молодими людьми.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 листопада 2011, 10:56 
Офлайн

Fantoman написав:
На скільки я памятаю Кравчук і Кучма повністю відреклись від СССР і КПСС.

:-) ;;-))) :-) ;;-)))
Fantoman написав:
Нинішні "керівнички на місцях" далеко не завжди при СРСР займали відповідальні керівні посади (керівники СРСР-ні, імхо, в основному вже пенсіонери), а часто в ті часи були просто молодими людьми.

Моїсей, кажуть, 40 років водив євреїв по пустелі (хто йому маршрут розробляв? :-) ) щоб вибити рабську пам'ять.
Навскидку хто не скажу, але багато людей, які сиділи в міськкомі, райкомі партії та виконкомах, лишалися в тих же кабінетах до виходу на пенсію.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 листопада 2011, 11:14 
Офлайн

AndroVit написав:
Моїсей, кажуть, 40 років водив євреїв по пустелі (хто йому маршрут розробляв? :-) ) щоб вибити рабську пам'ять.

І завів в єдине місце, де нафти нема.
В нашому варіанті, скоріше, щоб прищепити. Зверни увагу, наразі ряд речей вважаються нормою, які ще 20 років тому були дикістю.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 листопада 2011, 11:27 
Офлайн

Ну дик 90-і роки свій відбиток на суспільство наклали.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 40 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: