Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 16 грудня 2017, 23:50

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 181 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: АВТО ТА ЙОГО РЕМОНТ
ПовідомленняДодано: 14 березня 2010, 18:19 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Hapuga написав:
КОТ: Цікаво чи довго ти з ним поїздиш.В Росії вже почали за ксенон штрафувати.

ну поперше - ми не в Росії..
по друге - не все так просто як ти в неті прочитав - http://medved01.livejournal.com/109448.html

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 08:44 
Офлайн

Повідомлення: 954
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
zordik написав:
В Дубовій є карбюраторщик,багато хто їде!

А може хто знає його координати, чи контактний телефон?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 квітня 2010, 09:56 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Телефон не знаю, я якщо приїхати - то не проминешь. Зі сторони Ковеля на самому в"їзді в Дубову зліва завжди товчеться купа машин.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 квітня 2010, 10:00 
Офлайн

Повідомлення: 954
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
bast написав:
Телефон не знаю, я якщо приїхати - то не проминешь. Зі сторони Ковеля на самому в"їзді в Дубову зліва завжди товчеться купа машин.

Дякую. Вчора знайшов. Очистка карбюратора+регулювання= 60грв.(ВАЗ 2105). Роботою задоволений.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 квітня 2010, 20:16 
Офлайн

Повідомлення: 84
Подякував (ла): 1 разів.
А я, чесно кажучи, не вельми. Карба порегулював, але з тим регулюванням нічого ліпшого не стало, ніж було. А в трамблер вциндолив контакт, певно що старий, бо накрився чи не того ж дня. Хлопці мусіли мене тягнути в Турійськ і мучити систему запалювання. Бо ж я наразі "студент".
Ну, правду кажучи, з плюсів для мене було - що з незалежного джерела одержав оцінку мотора - що все в нормі, компресія і клапани супер. А як витягував жигулик 100-110 макс., так і тепер є. Той п. Сергій каже, що друга заслінка відкривається нормуль, а фіфєкту-та нєт! Так він із цим і не розібрався. А часу потратив години з чотири. Може він і спец, але в даній конкретній проблемі себе показав не з найкращого боку.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 травня 2010, 18:15 
Офлайн

Повідомлення: 75
Їздити жигулем більше 110 км/год - самогубство. Можливо майстер продовжив тобі життя.
По молодості, і як слідство дурості я жигулем на швидкості поза 100, 2 рази злітав з траси, дякуючи мабуть Богові обійшлося незначним ремонтом.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 травня 2010, 09:33 
Офлайн

Повідомлення: 186
vladislav написав:
Їздити жигулем більше 110 км/год - самогубство. Можливо майстер продовжив тобі життя.
По молодості, і як слідство дурості я жигулем на швидкості поза 100, 2 рази злітав з траси, дякуючи мабуть Богові обійшлося незначним ремонтом.

Якщо жигуль лах, то звичайно самогубство ним їздити. В мене по трасі 110 - 120 їде без проблем і нормально тримає дорогу. До речі, також регулювали карбюратор і саме запалювання на Дубовій. Роботою задоволений.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 травня 2010, 03:26 
Офлайн

Я теж льотав 100-110, але не з траси, а по трасі, і то досить спокійно.
А щодо Сергія, думаю, жоден професіонал не обходиться без проколів і без ситуацій, де він покаже себе просто безсилим. Ту фірму досить таки хвалять, і я думаю, що заслужено. Якщо знадобиться, буду звертатися до них ще.
Але моє співжиття з Жигуликом завершилось. Тепер буду піднімати Форда. Впевнений, що цей етап мого автожиття буде успішнішим.

У зв'язку з цим - може, підкажете фордівські шроти якісь?
(ха-ха, купив машину і на шрот)

"Где-то за городом очень недорого
Папа купил автомобиль!"
(С) А.Пугачова

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 травня 2010, 15:38 
Офлайн

Повідомлення: 235
Район міста: Черемушки
Як їхати по Шевченка від тюрми на Варшавку, біля ЮВІНа ліворуч, і там зразу ж метрів 50 переулок на ліво, металеві ворота справа. Шрот по Фордам, а можливо, і виключно по Сієрам.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 травня 2010, 22:41 
Офлайн

Genek написав:
Я теж льотав 100-110, але не з траси, а по трасі, і то досить спокійно.
А щодо Сергія, думаю, жоден професіонал не обходиться без проколів і без ситуацій, де він покаже себе просто безсилим. Ту фірму досить таки хвалять, і я думаю, що заслужено. Якщо знадобиться, буду звертатися до них ще.
Але моє співжиття з Жигуликом завершилось. Тепер буду піднімати Форда. Впевнений, що цей етап мого автожиття буде успішнішим.

У зв'язку з цим - може, підкажете фордівські шроти якісь?
(ха-ха, купив машину і на шрот)

"Где-то за городом очень недорого
Папа купил автомобиль!"
(С) А.Пугачова

Краще пересядь назад на жигуля.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 травня 2010, 22:45 
Офлайн

maryk написав:
vladislav написав:

Якщо жигуль лах, то звичайно самогубство ним їздити. В мене по трасі 110 - 120 їде без проблем і нормально тримає дорогу. До речі, також регулювали карбюратор і саме запалювання на Дубовій. Роботою задоволений.

Я і написав що по дурості. Правда злітав я двічі, зимою в ожеледицю.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 травня 2010, 20:24 
Офлайн

vladislav написав:

Владислав, зізнайся, це ти на жигуля Вебасто і сигналку з автозапуском поставив? і як воно? :ya_hoo_oo:

Я ось про що:
Якщо ти цим хотів похвалити жигуля, то певно, сам ним досі їздиш.
Якщо ти хотів насміятися з чоловіка, який купив старого корча і шукає шроти, то... Ти що, відморозок на новій тачці???
Якщо ти теж маєш стару іномарку і деталі купуєш тільки по магазинах - -- "" -- на старій тачці???

Мораль усього цього :al_kana_ft: такова: Ребята, даватйте жить дружно! :dr_ink:
Без обід тільки, добре?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 травня 2010, 15:20 
Офлайн

Genek написав:
vladislav написав:

Владислав, зізнайся, це ти на жигуля Вебасто і сигналку з автозапуском поставив? і як воно? :ya_hoo_oo:

Я ось про що:
Якщо ти цим хотів похвалити жигуля, то певно, сам ним досі їздиш.
Якщо ти хотів насміятися з чоловіка, який купив старого корча і шукає шроти, то... Ти що, відморозок на новій тачці???
Якщо ти теж маєш стару іномарку і деталі купуєш тільки по магазинах - -- "" -- на старій тачці???

Мораль усього цього :al_kana_ft: такова: Ребята, даватйте жить дружно! :dr_ink:
Без обід тільки, добре?

Жигуль у мене був 18 років назад - одинадцятка 80 року. Про чудо російського автопрому згадую з жахом(хоча поки їздив все мене влаштовувало). майже не проходило місяця щоб не приходилось що небуть ремонтувати. хоча може просто на той час не було нормальних запчастин, тільки кооперативні.
Потім пересів на аскону того-ж року випуску - радості не було меж. Зараз вже 14 рік вожу дупу на сотці, і міняти не збираюсь.
Доречі запчастини я все таки намагаюсь купувати в магазині. Часто буває що на шроті ціна БУ дорожча ніж нов"я в магазині, але і там продають в основному китайське лайно . З рештою, як було написано на брамі одного конц.табору ; "кожному своє".

На рахунок рекомендації пересісти на жигуля. Я нікого не хотів образити, і це не підколка. Повір мені (як чоловіку заробляючому на хліб ремонтом авто) з фордом матимеш проблеми.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2010, 17:53 
Офлайн

Тоді прошу вибачення, Владиславе, каюся в поросі й попелі. Напевно, я аж надто запальний.
Я на шроті теж не шукаю чогось важливого, так, кузовщина, салон... Те, що справді треба для безпечної їзди, і що зношується, дійсно варто брати нове. Я беру на базарі або в магазині. А ось двері, наприклад, чи бампери зараз на якість їзди сильно не впливають.
Звичайно ж, жодна машинка не купується "на всю оставшуюся жизнь". Але жигулик в півтора раза прожорливіший від того ж ескорта. Сподіваюсь, легше буде відкладати гроші, все ж таки 200 грн на місяць просто так не валяються. І здається, той самий форд - набагато вдячніша машина, ніж жигуль.
Щодо ремонту, то в мене хороші знайомі є, які мали форда і мають добру по ньому пам'ять. Ну і за ремонт вродє по-людськи беруть.

Ну, по шротах, то я в той період об'їхав чотири точки:
1) с. Бахів - по всякий іномарках
2, 3) по вул. Будищанській два шроти - теж по всяких різних.
4) за порадою Одувана: "Як їхати по Шевченка від тюрми на Варшавку, біля ЮВІНа ліворуч, і там зразу ж метрів 50 переулок на ліво, металеві ворота справа. Шрот по Фордам"
Щоправда, досі не знайшов для себе ні дверей, ні бамперів. Шукатиму далі...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 травня 2010, 18:02 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
форд - машина??? :-) :-) :-) :-)

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 181 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: