Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 серпня 2017, 02:17

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1431 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 96  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!
ПовідомленняДодано: 04 грудня 2010, 16:15 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
КОТ, с удовольствием тебя поддержу, но вот спорить с ГАЙцами до упора у меня наглости не хватает. Да и видеорегистратора тоже пока нет, хотя мысля такая есть давно.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 грудня 2010, 18:15 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
bast написав:
КОТ, с удовольствием тебя поддержу, но вот спорить с ГАЙцами до упора у меня наглости не хватает. Да и видеорегистратора тоже пока нет, хотя мысля такая есть давно.

Я на фотік знімаю відео)) поки справляюся.. да і 200 доларів лишніх на відео-реєстратор не має!!!
А навіщо спорити із ними до упора? Просто свою розмову конкретно і по суті нада вести..

Із Волинської області поки не має нікого у цій організації.. Я говорив із керівником ДК.. Він сказав, що у мене є усі шанси стати представником ДК у своєму регіоні, але потрібно зібрати хоча б невелику команда активних однодумців...
А де ж вони - активні однодумці? Я нікого особливо не бачу на цьому форумі!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!
ПовідомленняДодано: 04 грудня 2010, 18:23 
Офлайн

Повідомлення: 75
KOT написав:
Хароша річ - телефон довіри, якщо на гаїшника поступає 3 скарги, він знижується по званню та переводить на інший рівень.
+380332796215 У Волинській обл.
+380442724659 загальний по Україні.

Ця річ і правду єфєктивна, провірено!!!

Не для всіх ефективна.
http://www.youtube.com/watch?v=ieedsdPp ... r_embedded

Навчіть, як вставляти відео.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 грудня 2010, 18:40 
Офлайн

bast написав:

Я наглості помаленьку набираюсь, і не треба боятись, дайці такі ж люди. А для полегшення спілкування, та для фільмування себе коханого на фоні інспекторів ДАІ, підшукую собі відеореєстратор. Надибав отаке,

http://tehnomarket.in.ua/product_info.p ... 8fe0122e7a

http://tehnomarket.in.ua/product_info.p ... 8fe0122e7a

Ціна, ну дууже подобається, не більше середньостатистичного штрафа. А от в технічних даних я не тямлю. Може хто небуть роз"яснити чи варто брати?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 грудня 2010, 19:34 
Офлайн

телефон довіри це уже не актуально.

Щодо відеореєстратора, то я на таких моделях зупинився:
http://aukro.price.ua/item1325770776-vi ... ml#gallery
http://aukro.price.ua/item1325771555-vi ... ml#gallery
http://aukro.price.ua/item1335480158-vi ... ginal.html

але кумарить те, що нада чекати 2-3 тижні + предоплата 100%...
Хочеться купити десь на місці із норм. гарантією...

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 грудня 2010, 20:19 
Офлайн

Дивився картинку зняту таким реєстратором http://expert-auto.com.ua/product_info. ... Path=55_75 Виглядає супер. Але в китайців ціна...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2010, 00:55 
Офлайн

Хорошие железяки. По крайней мере если верить заявленным характеристикам.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2010, 01:12 
Офлайн

у реєстраторі головне - угол обзору + розмір зображення + нічна зйомка ( так як мене зупиняють вночі - того це важливий пункт)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2010, 02:20 
Офлайн

Задрали они своими остановками по ночам. Сегодня остановили на Вильке. Дорога не чищена, проезд - еле-еле две легковушки разминаются. Стоят умники, в самом узком и темном месте. Ни габаритов, ни аварийки, а темень - хоть в морду дай. Значка нет, говорит чуть не шёпотом, еле разобрал что хочет удостовериться в правомочности управления транспортным средством. Документы посмотрел, спросил не употреблял ли и пожелал счастливого пути. Если б не свидетель в машине, правда "теплый" до немогу :-): но все же, возможно так спокойно все не прошло б. Мне вот что интересно. То что нарушений со стороны ДПС при такой остановке тьма - это отдельная тема. Но неужели ни у одного инспектора ни разу в башке не шевельнулось что при такой расстановке на дороге его запросто может раскатать по земле какой-то лихач, или просто протаранить патрульный жигуль более тяжелым внедорожником? Гололед, блин, конкретный!!! А дебилов на дороге даже в такую погоду - хоть отбавляй. Или у таких идиотов начисто отсутствует чувство самосохранения? Тогда я только "за" что б их просто-тупо давили еще в младенчестве. Меньше дебилов рождаться будет.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2010, 11:49 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
Зупинили сьогодні. Побачивши наклейку на склі "Дорожній контроль" трохи здивувався... Я запитав про причину зупинки. Відповідь: "перевірка документів". Кажу немає такої причини... А він в новому 111 наказі вже є! :-) Ну є - значить є, кажу, перевіримо! Попросив показати посвідчення - без проблем. Передав йому свої документи, він перевірив все ок. Віддав назад, побажав щасливої дороги.

Ще не зустрічав такого вічливого працівника ДАЇ. :-):

Може Кот знає, що небуть про цей новий 111 наказ? :-)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!
ПовідомленняДодано: 05 грудня 2010, 12:02 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
vladislav написав:
Не для всіх ефективна.

Я просто в шоке з такого телефону "довіри"!!! :du_ma_et:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2010, 15:32 
Офлайн

bast написав:
Хорошие железяки. По крайней мере если верить заявленным характеристикам.

Це про "моїх" китайців?

Востаннє редагувалось vladislav в 05 грудня 2010, 15:42, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2010, 15:38 
Офлайн

KOT написав:
у реєстраторі головне - угол обзору + розмір зображення + нічна зйомка ( так як мене зупиняють вночі - того це важливий пункт)

Нічна з"йомка за рахунок підсвітки інфрачервоними світлодіодами - до лампи. Хіба що на відстані пів метра до камери.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2010, 18:18 
Офлайн

Юра написав:

ха ха - новий :-)
не має такого

тай взагалі, щодо причину зупинки я ссилаюся на закон України про міліцію, 11 стаття, 21 пункт. А 111 - це тільки розпорядження.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2010, 18:55 
Офлайн

KOT написав:
Юра написав:

ха ха - новий :-)
не має такого

тай взагалі, щодо причину зупинки я ссилаюся на закон України про міліцію, 11 стаття, 21 пункт. А 111 - це тільки розпорядження.

Закон України про міліцію, 11 стаття

21) обмежувати або забороняти у випадках затримання злочинців, при аваріях, інших надзвичайних обставинах, що загрожують життю і здоров'ю людей, рух транспорту і пішоходів на окремих ділянках вулиць і автомобільних шляхів; зупиняти транспортні засоби в разі порушення правил дорожнього руху, наявних ознак, що свідчать про технічну несправність транспорту або забруднення ним навколишнього середовища, а також при наявності даних про те, що він використовується з протиправною метою; оглядати транспортні засоби і перевіряти у водіїв документи на право користування й керування ними, дорожні листи і відповідність вантажів, що перевозяться, товарно-транспортним документам; проводити технічний огляд автомототранспорту;

організовувати при необхідності медичний огляд водіїв, затримувати, відстороняти від керування транспортними засобами осіб, які перебувають у стані сп'яніння, а також тих, які не мають документів на право керування або користування транспортними засобами, позбавляти водіїв у передбачених законодавством випадках права керування транспортними засобами;

використовувати передбачені нормативними актами технічні засоби для виявлення та фіксації порушень правил дорожнього руху, забороняти експлуатацію транспортних засобів, технічний стан яких загрожує безпеці дорожнього руху чи навколишнього середовища або номери агрегатів яких не відповідають записам у реєстраційних документах; затримувати і доставляти у встановленому порядку транспортні засоби для тимчасового зберігання на спеціальних майданчиках чи стоянках;

відвідувати підприємства, установи й організації для виконання контрольних і профілактичних функцій щодо забезпечення безпеки дорожнього руху;

вимагати від відповідних організацій усунення порушень правил утримання шляхів, обмежувати або забороняти проведення ремонтно-будівельних та інших робіт, інших заходів на вулицях і автомобільних шляхах, якщо при цьому не додержуються вимоги по забезпеченню громадської безпеки;

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1431 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 96  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: